Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 17

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,509
· Najnowszy użytkownik: Arkadioh18gj
Statystyki
statystyka
Grają CLJ - wyniki

(fot. G. Sojka)

Na środę i czwartek zaplanowano część meczów Centralnych Lig Juniorów. Poniżej przedstawiamy ich wyniki.

CLJ U-19, gr. wschodnia
Kolejka 21
Legia Warszawa  2 — 1  Polonia Warszawa28 MAR18:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Piotr Kobierecki, Robert Picuła, Arkadiusz BiałostockiAdam Chmielewski, Jakub Stęszewski, Artur Sidorek, Sebastian Przyrowski.
Wisła Płock  0 — 2  Resovia Rzeszów29 MAR12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Grzegorz Wenerski, Dariusz Fabianowicz — Rafał Rajzer, Paweł Młynarczyk.
Motor Lublin  3 — 3  Jagiellonia Białystok29 MAR12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
3 — 3
 
Trenerzy: Tomasz Jasik, Wojciech Stefański — Tomasz Kulhawik, Piotr Grzybko, Hermes Soarez.
Stal Rzeszów  0 — 1  Progres 99 Kraków29 MAR13:00
 
0 — 1
Trenerzy: Maciej SerokaMarcin Pasionek, Dawid Ochojski.
Korona Kielce SA  6 — 1  Łódzki KS29 MAR14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Mądzik, ANDRZEJ SZOŁOWSKI — Maciej Szpak, Michał Zapart.
Stomil Olsztyn  1 — 0  SMS Łódź29 MAR14:30
1 — 0
 
Trenerzy: Michał KraszewskiMirosław Dawidowski, Mariusz Jabłoński, Marcin Perliński.


22 bramekPiotr Pierzchała (9 + 13 k.) (Korona SA)
20 bramekŁukasz Zjawiński (16 + 4 k.) (Legia)
17 bramekPatryk Makuch (13 + 4 k.) (SMS Łódź)
16 bramekSzymon Rak (9 + 7 k.) (Motor)
15 bramekMateusz Nikołajuk (9 + 6 k.) (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-19, gr. wschodnia
1.   Legia Warszawa 30 72 79–24 21 9
2.   Cracovia Kraków 30 67 75–23 19 10 1
3.   Motor Lublin 30 59 58–25 17 8 5
4.   Korona Kielce SA 30 56 58–42 17 5 8
5.   Jagiellonia Białystok 30 53 61–39 16 5 9
6.   Wisła Kraków 30 52 40–32 16 4 10
7.   Progres 99 Kraków 30 52 55–39 16 4 10
8.   SMS Łódź 30 47 53–40 15 2 13
9.   Polonia Warszawa 30 43 58–40 12 7 11
10.   Znicz Pruszków 30 36 42–43 10 6 14
11.   Resovia Rzeszów 30 34 45–68 11 1 18
12.   MOSP Białystok 30 26 30–76 7 5 18
13.   Stomil Olsztyn 30 26 27–48 7 5 18
14.   Łódzki KS 30 18 26–84 5 3 22
15.   Stal Rzeszów 30 18 22–69 4 6 20
16.   Wisła Płock 30 17 22–59 3 8 19
 

CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 4
Cracovia Kraków  4 — 1  KKP Korona Kielce28 MAR12:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Marcin Gędłęk, Marcin Zębala — Mikołaj Pełka, Maciej Kwiatkowski.
Obszerna fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.


GHS_4912

GHS_4931

GHS_5323
(fot. G. Sojka)

Stal Mielec  0 — 2  Korona Kielce SA28 MAR16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Przemysław Paprocki, Grzegorz Krukowski, Janusz Hynowski — Michał Gębura, Marek Graba.
Resovia Rzeszów  4 — 0  Motor Lublin29 MAR13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Szymon DuszaMirosław Komar.

11 bramekRemigiusz Biernat (10 + 1 k.) (Cracovia)
10 bramekKrystian Basznianin (Resovia)
7 bramekDaniel Szelągowski (KKP Korona), Przemysław Czado (6 + 1 k.) (Resovia)
6 bramekDawid Lisowski (Korona SA), Karol Knap (2 + 4 k.) (Karpaty), Bartosz Gawlik (1 + 5 k.) (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Korona Kielce SA 14 25 32–13 8 1 5
2.   Resovia Rzeszów 14 23 23–18 7 2 5
3.   Cracovia Kraków 14 22 23–21 6 4 4
4.   Karpaty Krosno 14 21 16–19 6 3 5
5.   Juventa Starachowice 14 20 16–15 5 5 4
6.   Stal Mielec 14 19 16–18 5 4 5
7.   Motor Lublin 14 14 12–20 4 2 8
8.   KKP Korona Kielce 14 12 14–28 3 3 8

CLJ U-15, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 4
Akademia Piłkarska 21 Kraków  0 — 2  Karpaty Krosno28 MAR16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Marek KoniecznyLech Czaja.
TOP 54 Biała Podlaska  0 — 1  KKP Korona Kielce29 MAR11:00
 
0 — 1
Trenerzy: Tomasz Buraczewski, Maciej Oleksiuk — Mariusz Slabiak, Kamil Jarzęb, Piotr Gil.
SMS Jarosław  0 — 1  Sandecja Nowy Sącz29 MAR12:00
 
0 — 1
Trenerzy: Valeriy SokolenkoTomasz Szczepański.
Wisła Kraków  0 — 1  Motor Lublin29 MAR14:00
 
0 — 1
Trenerzy: Mateusz Stolarski, Mateusz Nawój, Kazimierz Piechnik — Bartłomiej Janiszewski, Robert Rogala.


12 bramekDominik Kulon (10 + 2 k.) (Karpaty)
10 bramekKacper Śliwa (KKP Korona)
8 bramekDawid Gierała (4 + 4 k.) (Motor)
7 bramekAleksander Buksa (Wisła), Mateusz Golba (4 + 3 k.) (TOP 54)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-15, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Wisła Kraków 14 29 30–12 9 2 3
2.   Motor Lublin 14 26 29–20 7 5 2
3.   Akademia Piłkarska 21 Kraków 14 20 21–18 6 2 6
4.   KKP Korona Kielce 14 19 24–25 6 1 7
5.   Sandecja Nowy Sącz 14 18 16–18 5 3 6
6.   TOP 54 Biała Podlaska 14 18 21–20 5 3 6
7.   Karpaty Krosno 14 15 23–35 4 3 7
8.   SMS Jarosław 14 13 18–34 4 1 9
 

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Krystian Karek (10 lat, OKS Opatów)
Jan Stachera (11 lat, Victoria)
Norbert Czaja (11 lat, Zorza Tempo)
Krystian Góraś (12 lat, Alit)
Paweł Król (12 lat, Pogoń)
Piotr Wywiura (12 lat, Alit)
Olaf Sepioło (12 lat, Juventa)
Bartosz Podgórski (12 lat, Marol)
Jakub Cemerys (12 lat, KP KSZO 1929)
Bartosz Molasy (13 lat, Partyzant)
Kacper Bernacki (13 lat, Łysica)
Igor Łysakowski (13 lat, Hetman)
Alan Katerżawa (13 lat, Celsium)
Szymon Wójcik (13 lat, Nidzica)
Michał Szustak (14 lat, Partyzant)
Wiktor Błaszczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Wojciech Matys (14 lat, Rodzina)
Mateusz Adach (14 lat, Victoria)
Bartosz Ryfka (14 lat, Alit)
Jakub Szwagierczak (14 lat, KP KSZO 1929)
Damian Śmiechowicz (14 lat, Alit)
Miłosz Kutyła (14 lat, Motor)
Dawid Dudzic (15 lat, Astra)
Mariusz Malinowski (15 lat, Juventa)
Kamil Jóźwik (15 lat, Pogoń)
Kacper Mazur (15 lat, Klimontowianka)
Dawid Karasek (15 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Czekaj (15 lat, Hetmanki)
Mateusz Szymczyk (15 lat, Alit)
Kacper Maj (15 lat, KS Tarłów)
Adrian Czuba (15 lat, Piaskowianka)
Adrian Grabowski (16 lat, Orlęta)
Damian Jamorski (16 lat, Naprzód)
Mateusz Grzybowski (16 lat, Garbarnia)
Mariusz Plichta (16 lat, Korona SA)
Piotr Kaleta (17 lat, Alit)
Krzysztof Zdeb (17 lat, Wierna)
Marcin Cugier (17 lat, Polonia 1912)
Dawid Chlewicki (17 lat, Nidzianka)
Jan Leończyk (17 lat, Śląsk)
Daniel Owczarek (17 lat, Neptun)
Alan Mrozik (17 lat, Piast)
Dominik Doroz (18 lat, GKS Szydłów)
Sebastian Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Jakub Kaczmarczyk (18 lat, Sparta)
Łukasz Gorgoń (18 lat, Radiator$)
Partyk Nowak (18 lat, Koprzywianka Arka)
Szymon Korniluk (18 lat, Naki)
Anna Nowicka (18 lat, Polonia)
Konrad Roda (18 lat, Olimpia)
Hubert Malara (18 lat, MKS Zdrój)
Alicja Maj (18 lat, Kamienna)
Maciej Mrożek (18 lat, MKS Zdrój)
Rafał Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Michał Szaflarski (19 lat, Podhale)
Hubert Dzieciuch (19 lat, Piast)
Kamil Nowak (19 lat, Garbarnia)
Adrian Salwa (19 lat, Cukrownik)
Kamil Dziedzic (20 lat, Pogoń)
Adrian Pajączkowski (20 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Fudalewski (20 lat, Czarni)
Jakub Grdulski (20 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Chruściel (20 lat, Deko)
Michał Wolinowski (20 lat, SMS Łódź)
Karol Skrzypek (21 lat, Ester)
Bartosz Placek (21 lat, Łódzki KS)
Jakub Łabuszewski (21 lat, KSZO-Junior)
Michał Madej (21 lat, Czarni)
Magdalena Malecka (21 lat, Zielonka)
Olaf Sadowski (21 lat, Juventa)
Kamil Czarnik (21 lat, Wolania)
Daniel Wandas (21 lat, Soła)
Aneta Król (22 lata, Respekt)
Paweł Kowalczyk (22 lata, Nidzianka)
Daniel Lany (23 lata, Jawornik)
Jakub Rychel (23 lata, Spartakus)
Mateusz Kobos (24 lata, Zorza Tempo)
Daniel Kusal (24 lata, OKS Opatów)
Michał Rybicki (24 lata, Piaskowianka)
Piotr Zmorzyński (24 lata, Orlęta)
Konrad Kuliszewski (24 lata, Wiślanie)
Arkadiusz Suliga (25 lat, Deko)
Karol Grochowina (25 lat, Strzelec)
Sebastian Zajęcki (25 lat, Lechia)
Arkadiusz Rogala (26 lat, Zenit)
Hubert Ściegienny (27 lat, Płomień)
Michał Wieczorek (28 lat, Bucovia)
Marcin Słomiński (28 lat, Pogoń)
Piotr Soja (28 lat, GTS Raków)
Piotr Drab (28 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Buczkowski (28 lat, JKS 1909)
Michał Kliber (28 lat, Beskid)
Tomasz Berliński (28 lat, Czarnovia)
Grzegorz Molenda (28 lat, Wisła)
Marcin Dudała (29 lat, Wiślanie)
Mateusz Zimoląg (29 lat, GKS Obrazów)
Krzysztof Kosiński (29 lat, Politechnika Św.)
Krzysztof Wentykier (30 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Zięba (30 lat, KS Tarłów)
Sebastian Tworek (30 lat, Sparta)
Daniel Jarosz (31 lat, Przebój)
Kamil Pocheć (32 lata, Arka)
Łukasz Sral (32 lata, Lubań)
Piotr Brzoza (33 lata, Piast)
Piotr Spałek (34 lata, KS Smyków)
Mariusz Dryja (34 lata, Gród)
Marcin Janus (38 lat, KS Kamienna W.)
Rafał Silczuk (40 lat, Victoria 2009)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."