Puchar Morawickiej Ligi Futsalu | ||||||||
1/8 finału | ||||||||
Laser Bilcza | 6 — 1 | Cristal Power Dębska Wola | 30 LIS | 21:55 | ||||
Tomasz Sieroń, Sebastian Misztal 2, Dariusz Krzysiek 2, Łukasz Karwowski — Cezary Nawrot Kartki także: Emil Nowak — Dominik Święcicki , Wiktor Kaczor . | ||||||||
wolny los | — | Orion Radomice | 1 GRU | |||||
Netbik Brzeziny | 2 — 2 k. 2–0 | Albatrosi Morawica | 1 GRU | 17:20 | ||||
Piotr Pietrzyk, Mateusz Łabęcki — Karol Miszczyk, Dawid Stępień Kartki także: Marcin Piotrowski , Mateusz Łabęcki . | ||||||||
Tompawex Obice | 5 — 1 | Cezar Morawica | 1 GRU | 17:55 | ||||
Damian Pietras, Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki 3 — Wojciech Młynarczyk Kartki także: Artur Szewczyk — Mateusz Sołtys . | ||||||||
wolny los | — | DT Bilcza | 2 GRU | |||||
Ceramik Murexin | 3 — 3 k. 1–2 | Hardes Bilcza | 2 GRU | 15:40 | ||||
Krzysztof Wiśniewski, Patryk Zając, Artur Siuda sam. — Krzysztof Polak 2, Marcin Stęplewski Kartki także: Bartłomiej Długosz , Patryk Zając — Jacek Cieślik , Mariusz Zięba . | ||||||||
WM Team | 2 — 13 | Meditrans Bilcza | 2 GRU | 16:15 | ||||
Dawid Osman 2 — Kamil Kowalski 4, Dawid Nowak 4, Norbert Sennik 5 | ||||||||
PAMAF | 5 — 3 | Destrukt Bilcza | 15 GRU | 16:55 | ||||
Wojciech Jagodziński, Dominik Kotwica, Hubert Pawlik, Marcin Zychalski 2 — Marceli Giza, Mateusz Pisarczyk, Grzegorz Zawadzki Kartki także: Michał Niebudek . | ||||||||
Ćwierćfinały | ||||||||
Hardes Bilcza | 3 — 6 | Tompawex Obice | 7 GRU | 20:10 | ||||
Jacek Cieślik, Kamil Millner, Krzysztof Polak — Szymon Czekaj, Damian Pietras, Artur Szewczyk, Łukasz Zawadzki 3 | ||||||||
Meditrans Bilcza | 3 — 6 | Netbik Brzeziny | 15 GRU | 16:15 | ||||
Kamil Kowalski 2, Norbert Sennik — Karol Lurzyński, Piotr Pietrzyk, Marcin Piotrowski 4 Kartki także: Norbert Sennik . | ||||||||
Orion Radomice | 10 — 7 | PAMAF | 15 GRU | 18:05 | ||||
Norbert Szpakowski, Bartek Szpakowski, Szczepan Strójwąs 2, Michał Stodulski, Paweł Grabowski sam., Łukasz Bedla 3, Daniel Bedla — Marcin Zychalski 4, Michał Niebudek, Wojciech Jagodziński 2 Kartki także: Bartek Szpakowski , Szymon Kozieł , Łukasz Bedla — Wojciech Jagodziński . | ||||||||
DT Bilcza | 0 — 2 | Laser Bilcza | 15 GRU | 18:45 | ||||
Daniel Boszczyk, Sebastian Misztal Kartki także: Sebastian Misztal , Emil Nowak . |
7 bramek | Mateusz Zawadzki (Tompawex) |
6 bramek | Kamil Kowalski (Meditrans), Norbert Sennik (Meditrans), Łukasz Zawadzki (Tompawex), Marcin Zychalski (PAMAF) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Termin III | ||||||||
Albatrosi Morawica | 2 — 0 | Orion Radomice | 1 GRU | 16:05 | ||||
Maciej Piecyk, Dawid Stępień | ||||||||
Hardes Bilcza | 2 — 7 | Tompawex Obice | 1 GRU | 16:40 | ||||
Kamil Millner, Grzegorz Janicki — Michał Zawadzki 2, Mateusz Zawadzki 2, Łukasz Zawadzki, Dawid Wójcik, Robert Sitarz Kartki także: Grzegorz Janicki — Dawid Wójcik , Artur Szewczyk . | ||||||||
Hardes Bilcza | 4 — 7 | Netbik Brzeziny | 1 GRU | 18:30 | ||||
Jacek Cieślik 2, Krzysztof Polak 2 — Piotr Pietrzyk 2, Marcin Piotrowski, Michał Łabęcki 2, Jacek Cieślik sam., Artur Żońca sam. Kartki także: Jacek Cieślik . | ||||||||
Cezar Morawica | 1 — 2 | Ceramik Murexin | 1 GRU | 19:10 | ||||
Karol Gilewski — Krzysztof Wiśniewski 2 Kartki także: Emil Lurzyński — Krzysztof Wiśniewski , Szymon Woźniczka . | ||||||||
Termin IV | ||||||||
Orion Radomice | 0 — 7 | Ceramik Murexin | 2 GRU | 14:25 | ||||
Daniel Detka, Dawid Kawiński, Krzysztof Wiśniewski 3, Szymon Dalach 2 Kartki także: Łukasz Bedla , Szymon Kozieł , Bartek Szpakowski . | ||||||||
Netbik Brzeziny | 1 — 2 | Tompawex Obice | 2 GRU | 15:00 | ||||
Piotr Pietrzyk — Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki Kartki także: Michał Łabęcki , Mateusz Łabęcki , Karol Lurzyński — Artur Szewczyk . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 0 — 2 | Hardes Bilcza | 2 GRU | 16:50 | ||||
Jacek Cieślik, Krzysztof Polak Kartki także: Arkadiusz Terech . |
II Dafi Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Termin IV | ||||||||
Soccer City Chmielowice | 5 — 2 | WM Team | 30 LIS | 20:10 | ||||
Adam Kaczor, Jakub Przygodzki, Grzegorz Sułek, Rafał Woliński 2 — Kuba Bedla, Mateusz Tarka Kartki także: Jakub Przygodzki , Grzegorz Sułek . | ||||||||
WM Team | 1 — 4 | Destrukt Bilcza | 30 LIS | 21:20 | ||||
Dawid Osman — Bartek Banaś, Marceli Giza 2, Grzegorz Zawadzki Kartki także: Grzegorz Rozpara . | ||||||||
Termin V | ||||||||
DT Bilcza | 3 — 5 | Meditrans Bilcza | 2 GRU | 17:25 | ||||
Tomasz Brzoza, Michał Kaczor, Jakub Liszewski — Dawid Nowak 3, Norbert Sennik 2 Kartki także: Mateusz Śnioch . |
22 bramek | Dawid Nowak (Meditrans) |
20 bramek | Norbert Sennik (Meditrans) |
19 bramek | Kamil Kowalski (Meditrans) |
13 bramek | Artur Januszek (DT Bilcza) |
11 bramek | Mateusz Maniara (Destrukt) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|