Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 52,194
· Najnowszy użytkownik: 8emmac331ho7
Statystyki
statystyka
2. kolejka Kieleckiej LF

Już w niedzielę druga kolejka Kieleckiej Ligi Futsalu. Kibice, którzy zjawią się w hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej mogą liczyć na duże emocje. Ciekawie zapowiada się między innymi spotkanie AZS Ekoplon Politechnika Świętokrzyska z URB Plus oraz Isover MMW Szalnuki z Instal-Luk.


Kielecka Liga Futsalu
Kolejka 2
PŚK Fabet Konstrukcje  2 — 6  AKS Wzdół KrisMarGRU17:00
Rafał Kukiełka , Paweł Anioł — Mateusz Wikło 2, Przemysław Telka , Dominik Chrzanowski 2, samobójcza
Kartki także: Michał Pedrycz  — Piotr Chrzanowski  , Dominik Chrzanowski  .
AZS Ekoplon Politechnika Św.  1 — 1  URB Plus GRU17:35
Arkadiusz Krzymieński — Mateusz Łabęcki
Kartki także: Dawid Muc  — Karol Lurzyński .
Trofex  3 — 0  viGO! Quickpack PolskaGRU18:10
Patryk Buczkowski , Dawid Sobierajski 2
Isover MMW Szalunki  3 — 1  Instal-LukGRU18:45
Bartosz Kuzincow, Wojciech Surdyk, samobójcza — Damian Piwowarczyk
Kartki także: Adrian Tomczyk .
Detan Kielce  7 — 7  AZS UJK KielceGRU19:20
Marcin Tacij 2, Tomasz Staszewski 2, Piotr Solnica 2, Łukasz Boleń — Piotr Pietrzyk , Wiktor Nogacki 2, Dawid Stępień , Piotr Gardynik 3
Kartki także: Łukasz Boleń   — Piotr Gardynik  .

18 bramekMateusz Wikło (AKS Wzdół KrisMar)
10 bramekDominik Chrzanowski (AKS Wzdół KrisMar)
9 bramekRafał Kukiełka (PŚK Fabet Konstrukcje), Bartosz Kuzincow (MMW Szalunki), Karol Lurzyński (URB Plus)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kielecka Liga Futsalu
1.   Instal-Luk 9 21 31–10 7 2
2.   Isover MMW Szalunki 9 20 35–12 6 2 1
3.   AZS Ekoplon Politechnika Św. 9 18 30–16 5 3 1
4.   AKS Wzdół KrisMar 9 18 39–28 6 3
5.   URB Plus 9 17 33–15 5 2 2
6.   viGO! Quickpack Polska 9 14 26–23 4 2 3
7.   AZS UJK Kielce 9 8 25–38 2 2 5
8.   Detan Kielce 9 7 30–45 2 1 6
9.   PŚK Fabet Konstrukcje 9 3 21–52 1 8
10.   Trofex 9 3 12–43 1 8
 
Komentarze
#1 | Jeaalusia dnia luty 15 2019 23:20:01
Kamagra Next Day Uk Viagra Ohne Rezept Auf Rechnung Kaufen Propecia Skin Rash Cialis cialis 20mg price at walmart Drugs Onn Line
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Kacper Guz (11 lat, Sokół)
Dominik Kawiorski (11 lat, Naprzód)
Antoni Niezgoda (12 lat, SOAP Kadet)
Jakub Bitnerowski (13 lat, Piaskowianka)
Krzysztof Kliś (13 lat, Moravia)
Mikołaj Kierstan (13 lat, Akademia Piłkarska)
Michał Marzec (14 lat, Jawornik)
Łukasz Molenda (14 lat, Orlęta)
Jakub Zachura (14 lat, Akademia Piłkarska)
Kacper Lemańczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Kacper Kamiński (15 lat, Futsal)
Filip Maj (15 lat, TS 1946 Nida)
Piotr Wojtasiński (15 lat, Wicher)
Kacper Brzyski (15 lat, Górnik)
Patryk Strycharczyk (15 lat, KS Smyków)
Kacper Gadowski (16 lat, Pogoń)
Adrian Kępa (17 lat, Granat)
Mateusz Sielski (17 lat, Resovia)
Jakub Wójcik (17 lat, Warta)
Maciej Góralski (17 lat, Motor)
Kacper Bugaj (17 lat, Baszta)
Beata Nowak (17 lat, Polonia)
Dominik Łęczek (18 lat, TS 1946 Nida)
Ignacy Zając (18 lat, Motor)
Adrian Kisiel (18 lat, Stal)
Hubert Maciąg (18 lat, Elana)
Kacper Janiak (18 lat, Lech)
Łukasz Benedykciński (18 lat, Lech)
Mikołaj Leszczyński (18 lat, FASoE)
Kacper Dębski (18 lat, Wisła)
Michał Rakowiecki (18 lat, Piast)
Michał Raciborski (19 lat, Rodzina)
Piotr Młodziński (19 lat, Pogoń)
Hubert Sepski (19 lat, Neptun)
Adrian Tokarski (19 lat, Wisła)
Konrad Maciak (19 lat, Śląsk)
Mariusz Kozieł (19 lat, Start)
Tomasz Kasza (20 lat, Ester)
Bartosz Matysek (20 lat, Łysica)
Dominik Niebudek (20 lat, Gród)
Łukasz Lipowski (20 lat, Garbarnia)
Jakub Borusiński (20 lat, Czarni)
Dawid Szałas (20 lat, Korona II)
Marek Mróz (20 lat, Lech)
Mateusz Płatek (20 lat, MKS Zdrój)
Artur Kwiecień (20 lat, Lechia)
Michał Kaput (21 lat, Polonia)
Paweł Galus (21 lat, Piast)
Szymon Janas (21 lat, Pogoń)
Paweł Strojewski (21 lat, LZS Samborzec)
Klaudiusz Sołtysiak (21 lat, Radiator$)
Mateusz Zieliński (21 lat, Łysica)
Łukasz Stępień (22 lata, Neptun)
Krzysztof Minor (22 lata, Hetman)
Sylwester Zapała (22 lata, Dąb)
Łukasz Pacholczak (22 lata, LZS Samborzec)
Rafał Pachelski (22 lata, Polonia)
Igor Ślęzak (22 lata, Unia)
Sebastian Dyląg (22 lata, Hutnik)
Tomasz Waldon (22 lata, GKS Górno)
Marek Skóra (23 lata, Orlicz)
Aleks Kuśmierczyk (23 lata, Victoria)
Damian Szydłowski (23 lata, BKS Bochnia)
Adrian Bysiak (24 lata, Spartakus)
Patryk Kulesza (24 lata, Naprzód)
Karol Derda (24 lata, Granat II)
Maksymilian Kotomski (24 lata, Politechnika Św.)
Tomasz Buras (24 lata, Zenit)
Adrian Boduła (24 lata, Huragan)
Bartosz Wzorek (24 lata, Cracovia)
Tomasz Lesiak (24 lata, Neptun)
Marcin Drwal (24 lata, Unia)
Damian Kozłowski (24 lata, Strzelec)
Krzysztof Bugajski (24 lata, Neptun)
Arkadiusz Mroczkowski (24 lata, Stomil)
Daniel Treter (25 lat, Granat)
Mateusz Zarychta (25 lat, Gród)
Patryk Przęzak (25 lat, Futsal)
Patryk Ryk (25 lat, Polonia Białogon)
Maciej Gębski (25 lat, Samson)
Jakub Bednarski (26 lat, Moravia)
Paweł Oblęgor (26 lat, GTS Raków)
Jacek Kryczka (26 lat, Astra)
Andrzej Grudzień (26 lat, Lubrzanka)
Grzegorz Kozak (26 lat, Spartakus)
Dominika Miszczyk (26 lat, Moravia)
Piotr Jesionek (27 lat, Marol)
Paweł Jesionek (27 lat, Marol)
Maciej Harbat (27 lat, GLKS Fałków)
Patryk Sarna (27 lat, Świt)
Daniel Jasiński (27 lat, Moravia)
Paweł Wiącek (27 lat, Łysica II)
Damian Gawlik (28 lat, GKS Rudki)
Patryk Mucha (28 lat, Kmita)
Tomasz Fundakowski (28 lat, Partyzant)
Łukasz Jamróz (29 lat, Neptun)
Marlena Brzeszczyńska (29 lat, Prądniczanka)
Krzysztof Szymczyk (30 lat, Kolejarz)
Robert Kazubski (30 lat, Avia)
Marcin Czeczot (30 lat, KS Smyków)
Rafael Schuler Crivellaro (30 lat, Wisła II)
Damian Kowalski (32 lata, Stal)
Dariusz Foremniak (34 lata, GKS Szydłów)
Artur Słoń (34 lata, Skała)
Mirosław Gruchała (35 lat, Gród)
Rafał Koczaj (37 lat, Zryw)
Kamil Kotwica (39 lat, Świt)
Szymon Pindral (46 lat, SPS Construction)
Wiadomości
16 lutego
12 lutego
9 lutego
8 lutego
5 lutego
3 lutego
31 stycznia
30 stycznia
28 stycznia
23 stycznia
20 stycznia
19 stycznia
13 stycznia
11 stycznia
9 stycznia
6 stycznia
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."