Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,584
· Najnowszy użytkownik: Trulsones70x
Statystyki
statystyka
Morawicka LF: Tompawex stracił pierwszy punkt

Puchar Morawickiej Ligi Futsalu
Półfinały
Laser Bilcza  0 — 7  Netbik Brzeziny STY15:40
Mateusz Czarnecki, Damian Detka, Karol Lurzyński 3, Piotr Pietrzyk, Łukasz Karwowski sam.
Kartki także: Maciej Tolak .
Tompawex Obice  8 — 2  Orion Radomice STY16:15
Krzysztof Klimczak 2, Paweł Latosiński, Damian Pietras, Artur Szewczyk, Dawid Wójcik, Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki — Szymon Kozieł, Adam Stępniak
Kartki także: Dawid Wójcik  — Łukasz Bedla , Adam Stępniak .

7 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
6 bramekKamil Kowalski (Meditrans), Norbert Sennik (Meditrans), Łukasz Zawadzki (Tompawex), Marcin Zychalski (PAMAF)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Termin IX
Cezar Morawica  7 — 0  Orion Radomice STY15:05
Szymon Chrabąszcz, Karol Gilewski 3, Daniel Koncewicz, Kamil Kubicki, Piotr Kubicki
Kartki także: Jakub Terech  — Bartek Szpakowski .
Ceramik Murexin  9 — 9  
k. 3–4
Tompawex Obice STY17:30
Bartłomiej Długosz, Rafał Kowalski, Filip Robak 2, Krzysztof Wiśniewski 4, Damian Pietras sam. — Paweł Latosiński 3, Damian Pietras 2, Mateusz Zawadzki 2, Michał Zawadzki 2
Kartki także: Rafał Kowalski , Krzysztof Wiśniewski , Patryk Zając .
Hardes Bilcza  3 — 4  Albatrosi Morawica STY20:00
Jacek Cieślik 3 — Jakub Nowak 2, Maciej Piecyk, Szymon Pietras
Kartki także: Grzegorz Janicki , Marcin Stęplewski .


II Dafi Morawicka Liga Futsalu
Termin IX
Laser Bilcza  0 — 3  PAMAFSTY16:55
Michał Rybus 2, Kamil Ołtuszyk
PAMAF  5 — 0  WM TeamSTY18:10
Mateusz Sołtysiak, Michał Rybus 2, Hubert Pawlik, Kamil Ołtuszyk
Kartki także: Wojciech Jagodziński .
Soccer City Chmielowice  0 — 6  DT BilczaSTY18:45
Tomasz Brzoza, Artur Januszek, Jakub Liszewski, Dawid Piotrowski 2, Tomasz Jarząbek
Kartki także: Jakub Przygodzki  — Dawid Piotrowski .
Destrukt Bilcza  7 — 3  WM TeamSTY19:20
Marceli Giza, Mateusz Maniara 3, Bartosz Podlewski 2, Grzegorz Zawadzki — Dawid Osman 2, Oskar Moskwa
Kartki także: Oskar Moskwa .
Meditrans Bilcza  6 — 3  Destrukt BilczaSTY20:35
Kamil Kowalski 2, Norbert Sennik 3, Gerard Zając — Mateusz Maniara 2, Grzegorz Zawadzki

22 bramekDawid Nowak (Meditrans)
20 bramekNorbert Sennik (Meditrans)
19 bramekKamil Kowalski (Meditrans)
13 bramekArtur Januszek (DT Bilcza)
11 bramekMateusz Maniara (Destrukt)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Baraże, Świętokrz. Liga Jun. Młodszych
1.   Tompawex 12 34 75–21
2.   Netbik 12 23 57–39
3.   Albatrosi 12 21 32–27
4.   Cezar 12 18 39–39
5.   Ceramik Murexin 12 16 49–44
6.   Hardes 12 14 36–50
7.   Orion 12 0 17–85
II Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   PAMAF 12 31 51–26
2.   Meditrans 12 29 76–34
3.   Destrukt 12 22 44–37
4.   Soccer City 12 17 35–45
5.   DT Bilcza 12 14 38–32
6.   Laser 12 7 21–48
7.   WM Team 12 6 21–64

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Filip Nasieniak (10 lat, Piast)
Karol Skórski (12 lat, Ester)
Szymon Okoński (12 lat, Deko)
Bartosz Szewczyk (12 lat, AKS 1947)
Patryk Plisak (12 lat, KKP Korona)
Bartosz Kamiński (12 lat, KP KSZO 1929)
Jakub Rosiński (12 lat, AP SKS Star)
Kacper Kaczor (13 lat, SOAP Kadet)
Bartłomiej Łaskawy (14 lat, KP KSZO 1929)
Filip Głazowski (14 lat, Nidzianka)
Nikodem Ludynia (15 lat, Bucovia)
Paweł Żyła (15 lat, Wisła Junior)
Tomasz Dekarczyk (15 lat, Granat)
Piotr Żmuda (15 lat, GLKS Krasocin)
Igor Woźniak (15 lat, Piaskowianka)
Antoni Wojtasik (15 lat, Orlęta)
Przemysław Namięta (15 lat, BKS Lublin)
Igor Borowski (16 lat, Wierna)
Kacper Barański (16 lat, Kamienna)
Dawid Winiarski (16 lat, Olimpia)
Oskar Wychowaniec (17 lat, Top-Spin)
Natalia Dumin (17 lat, Hetmanki)
Kamil Kulik (17 lat, Zagłębie)
Mateusz Marciniak (17 lat, Escola Varsovia)
Kamil Nowacki (17 lat, Siarka)
Hubert Meducki (18 lat, Nidzianka)
Michał Grzybowski (18 lat, Skała)
Wiktor Bartoszek (18 lat, Orlęta)
Adrian Aksamit (18 lat, GKS Nowiny)
Piotr Murawski (18 lat, Jagiellonia)
Izabela Szymańska (18 lat, Iskra)
Weronika Michalczuk (19 lat, KU AZS PSW)
Adrian Bajkiewicz (19 lat, FASoE)
Dawid Wierzba (19 lat, Olimpia)
Mateusz Stolarczyk (19 lat, Pogoń)
Jakub Jodłowski (19 lat, Chełmianka)
Magdalena Paterak (19 lat, Sokół)
Bogdan Skubek (20 lat, TS 1946 Nida)
Krystian Chatys (20 lat, Naprzód)
Mateusz Jackowski (20 lat, GKS Obrazów)
Dominik Stępień (20 lat, Astra)
Dominika Cisoń (20 lat, UKS 3 Staszkówka)
Kamil Godzwon (21 lat, Pogoń)
Michał Naszydłowski (21 lat, Lechia)
Michał Kasiura (21 lat, Orlęta)
Piotr Krzysztofik (21 lat, OKS Opatów)
Maciej Fijałkowski (21 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Chojnacki (21 lat, GKS Rudki)
Mateusz Oleksy (21 lat, Progres 99)
Albert Strzyżewski (21 lat, Widok)
Wiktor Trepka (21 lat, GKS Rudki)
Zurab Aludauri (21 lat, Escola Varsovia)
Paweł Czuwara (22 lata, Star/Juventa)
Wojciech Kuza (22 lata, AKS 1947)
Ignacy Brzozowski (22 lata, Górnik)
Natalia Kowalska (22 lata, Respekt)
Izabella Raumer (22 lata, Hetmanki)
Przemysław Ilczuk (22 lata, Orlęta)
Przemysław Śliwa (22 lata, Top-Spin)
Bartłomiej Ksel (23 lata, Korona SA)
Tomasz Jarząbek (23 lata, Lechia)
Aleksandra Wykurz (23 lata, Wisła)
Grzegorz Gębura (23 lata, Kamienna)
Kamil Michalski (23 lata, Nidzianka)
Patryk Kędzierski (23 lata, Wisła)
Paulina Wcisło (23 lata, AZS UJ II)
Rajmund Raźniak (23 lata, MKS Trzebinia)
Rafał Mikulec (23 lata, Cosmos)
Bartosz Sulkowski (23 lata, ŁKS 1926 Łomża)
Rafał Dębski (23 lata, Polonia)
Damian Wileński (23 lata, MKS Ełk)
Mateusz Czuba (23 lata, Świt)
Marcin Plucner (24 lata, Granat)
Piotr Papka (24 lata, Sparta)
Karol Sikorski (24 lata, Deko)
Patryk Kiniorski (25 lat, Gród)
Łukasz Wojtasik (25 lat, Naprzód)
Dawid Augustyn (25 lat, Zorza Tempo)
Jakub Więcek (25 lat, Stal)
Tomasz Grund (26 lat, Astra)
Filip Moussa (26 lat, Zorza Tempo)
Błażej Trybek (26 lat, Wierna II)
Beata Strączyńska (26 lat, Hetmanki)
Rafał Popek (26 lat, Ester)
Cezary Stępień (26 lat, Cukrownik)
Mateusz Kiełek (27 lat, Ester)
Łukasz Żwirek (28 lat, Wisła)
Grzegorz Czarnecki (28 lat, Marol)
Tomasz Wilczak (28 lat, Olimpia)
Paweł Rzeszowski (29 lat, Victoria)
Mateusz Płatkowski (29 lat, Baszta II)
Łukasz Wojna (30 lat, Granat)
Arkadiusz Zych (30 lat, LZS Samborzec)
Michał Znojek (30 lat, Deko)
Piotr Góźdź (31 lat, Łysica II)
Kamil Szmajda (31 lat, KP KSZO 1929)
Joanna Walkiewicz (31 lat, Kobiecy KP)
Marcin Bryła (31 lat, Zorza)
Kamil Kolanowski (33 lata, Zenit)
Sławomir Strzelecki (33 lata, Zorza)
Jakub Buras (34 lata, Nidzianka)
Paweł Zieliński (34 lata, Sokół)
Tomasz Czajka (35 lat, Alit II)
Michał Pasternak (38 lat, Victoria 2015)
Anna Sobolewska (38 lat, Victoria)
Łukasz Wrona (39 lat, Wicher)
Marcin Lelonek (42 lata, Łysica II)
Krystian Rokicki (43 lata, Unia)
Wiadomości
4 lipca
3 lipca
2 lipca
30 czerwca
27 czerwca
26 czerwca
24 czerwca
23 czerwca
19 czerwca
18 czerwca
17 czerwca
14 czerwca
13 czerwca
12 czerwca
9 czerwca
5 czerwca
31 maja
20 maja
17 maja
20 marca
12 marca
11 marca
7 marca
6 marca
5 marca
4 marca
1 marca
28 lutego
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."