Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 52,268
· Najnowszy użytkownik: nertyfowero
Statystyki
statystyka
Morawicka LF: Tompawex mistrzem ligi oraz zwycięzcą Pucharu

Puchar Morawickiej Ligi Futsalu
Finał
Netbik Brzeziny  0 — 7  Tompawex Obice 12 STY16:55
Krzysztof Klimczak, Artur Szewczyk, Łukasz Zawadzki 2, Mateusz Zawadzki 3
Kartki także: Bartłomiej Wysocki .

7 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
6 bramekKamil Kowalski (Meditrans), Norbert Sennik (Meditrans), Łukasz Zawadzki (Tompawex), Marcin Zychalski (PAMAF)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

I Dafi Morawicka Liga Futsalu
Termin X
Cezar Morawica  2 — 4  Albatrosi Morawica12 STY15:40
Karol Gilewski, Kamil Kubicki — Karol Miszczyk, Jakub Nowak 2, Michał Pawłowski
Kartki także: Szymon Chrabąszcz , Kamil Kubicki , Mateusz Sołtys .
Netbik Brzeziny  5 — 1  Hardes Bilcza12 STY18:10
Karol Lurzyński, Piotr Pietrzyk, Bartłomiej Wysocki 3 — Jacek Cieślik
Tompawex Obice  8 — 2  Orion Radomice12 STY18:45
Artur Szewczyk, Dawid Wójcik, Łukasz Zawadzki 3, Mateusz Zawadzki 3 — Adam Stępniak, Bartek Szpakowski
Hardes Bilcza  6 — 2  Ceramik Murexin12 STY19:20
Jacek Cieślik 2, Grzegorz Janicki, Krzysztof Polak 2, Artur Żońca — Krzysztof Wiśniewski 2
Termin XI
Tompawex Obice  3 — 3  
k. 2–0
Netbik Brzeziny13 STY09:00
Damian Pietras, Łukasz Zawadzki, Michał Zawadzki — Piotr Pietrzyk, Marcin Piotrowski 2
Orion Radomice  6 — 8  Netbik Brzeziny13 STY10:10
Łukasz Bedla 4, Adam Stępniak, Bartek Szpakowski — Karol Lurzyński 3, Piotr Pietrzyk, Marcin Piotrowski 2, Bartłomiej Wysocki, Paweł Jugo
Kartki także: Marcin Piotrowski .
Tompawex Obice  3 — 0  Cezar Morawica13 STY10:50
Damian Pietras 2, Michał Zawadzki
Kartki także: Szymon Czekaj .
Orion Radomice  0 — 10Tompawex Obice13 STY12:00
Krzysztof Klimczak, Damian Pietras 2, Artur Szewczyk, Dawid Wójcik, Łukasz Zawadzki 2, Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki 2
Kartki także: Mateusz Stolat .
Albatrosi Morawica  2 — 3  Ceramik Murexin13 STY13:50
Jakub Nowak, Maciej Piecyk — Krzysztof Wiśniewski, Patryk Zając 2
Kartki także: Arkadiusz Terech  — Patryk Zając .

22 bramekKrzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin), Michał Zawadzki (Tompawex)
16 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
15 bramekPiotr Pietrzyk (Netbik), Marcin Piotrowski (Netbik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II Dafi Morawicka Liga Futsalu
Termin X
Meditrans Bilcza  5 — 3  Laser Bilcza12 STY15:05
Kamil Kowalski 2, Dawid Nowak, Norbert Sennik 2 — Daniel Boszczyk 2, Mateusz Majchrzyk
Meditrans Bilcza  5 — 7  PAMAF12 STY16:15
Norbert Sennik, Dawid Nowak 2, Kamil Kowalski, Wojciech Gubała — Michał Niebudek, Wojciech Jagodziński 2, Paweł Grabowski, Marcin Blicharski 3
PAMAF  4 — 2  DT Bilcza12 STY17:30
Paweł Grabowski, Wojciech Jagodziński, Michał Niebudek, Mateusz Sołtysiak — Artur Januszek, Dawid Piotrowski
Termin XI
Soccer City Chmielowice  0 — 6  Meditrans Bilcza13 STY09:35
Norbert Sennik 2, Dawid Nowak 2, Kamil Kowalski, Wojciech Gubała
DT Bilcza  1 — 2  PAMAF13 STY11:25
Artur Januszek — Bartosz Mikołajczyk 2
Kartki także: Jakub Liszewski  — Paweł Grabowski , Kamil Ołtuszyk .
PAMAF  5 — 5  
k. 0–2
Destrukt Bilcza13 STY12:40
Dominik Kotwica 2, Kamil Ołtuszyk, Michał Rybus 2 — Bartek Banaś 3, Mateusz Maniara, Grzegorz Zawadzki
Kartki także: Wojciech Jagodziński .
WM Team  2 — 4  Laser Bilcza13 STY13:15
Grzegorz Rozpara, Dawid Osman — Bartosz Skarbek, Dariusz Krzysiek, Łukasz Karwowski, Daniel Boszczyk
Kartki także: Mateusz Majchrzyk .
Laser Bilcza  0 — 4  Destrukt Bilcza13 STY14:25
Bartek Banaś 2, Mateusz Maniara, Karol Majka

22 bramekDawid Nowak (Meditrans)
20 bramekNorbert Sennik (Meditrans)
19 bramekKamil Kowalski (Meditrans)
13 bramekArtur Januszek (DT Bilcza)
11 bramekMateusz Maniara (Destrukt)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

I Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   Tompawex 12 34 75–21
2.   Netbik 12 23 57–39
3.   Albatrosi 12 21 32–27
4.   Cezar 12 18 39–39
5.   Ceramik Murexin 12 16 49–44
6.   Hardes 12 14 36–50
7.   Orion 12 0 17–85
II Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   PAMAF 12 31 51–26
2.   Meditrans 12 29 76–34
3.   Destrukt 12 22 44–37
4.   Soccer City 12 17 35–45
5.   DT Bilcza 12 14 38–32
6.   Laser 12 7 21–48
7.   WM Team 12 6 21–64

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Jakub Słomiński (10 lat, Kamienna)
Kamil Łapot (10 lat, Bucovia)
Kacper Tarnik (10 lat, Deko)
Maciej Bator (12 lat, OKS Opatów)
Mateusz Kołodziejek (12 lat, KKP Korona)
Daniel Koster (13 lat, Moravia)
Maciej Ziach (13 lat, Orlęta)
Radosław Rajca (13 lat, Polanie)
Franciszek Długosz (13 lat, UKS Chęciny)
Kewin Wańdoch (14 lat, KP KSZO 1929)
Krzysztof Wrona (14 lat, Juventa)
Olaf Dworucha (14 lat, Alit)
Jakub Oliwa (15 lat, Olimpia)
Konrad Karliński (15 lat, ŁKS Łopuszno)
Jakub Pietrzyk (16 lat, Nidzianka)
Agnieszka Szczepanik (16 lat, Bronowianka)
Tomasz Papros (16 lat, Futsal)
Dawid Kapała (17 lat, LZS Samborzec)
Sebastian Domagała (17 lat, Victoria 2015)
Konrad Drechnowicz (17 lat, Jawornik)
Gabriel Kobylak (17 lat, Legia)
Mateusz Sobczyk (17 lat, Nida)
Oskar Potoczny (17 lat, Pogoń)
Adrian Leśniak (18 lat, KKP Korona)
Michał Łocha (18 lat, Czarni)
Albert Nobis (18 lat, Juventa)
Patryk Sytek (18 lat, TS 1946 Nida)
Damian Ładny (18 lat, Pogoń)
Oskar Machulec (18 lat, Ruch)
Albert Cieciora (18 lat, Juventa)
Aleksandra Suchojad (19 lat, Rysy)
Kamil Rybaczuk (19 lat, SMS Łódź)
Piotr Garbaczewski (19 lat, Polonia)
Mateusz Noga (19 lat, Zenit)
Konrad Żelaszczyk (20 lat, Marol)
Łukasz Kaptur (20 lat, Cukrownik)
Julia Dragan (20 lat, Widok)
Sebastian Dudek (21 lat, Polonia)
Bartosz Ciołak (21 lat, Gród)
Damian Dudek (21 lat, Polonia)
Damian Orzechowski (21 lat, OKS Opatów)
Maciej Kwiecień (21 lat, KS Tarłów)
Damian Smoleń (21 lat, Wólczanka)
Damian Bawor (21 lat, Czarni)
Kamil Durda (21 lat, Czarni)
Dariusz Półkoszek (22 lata, Karpaty)
Katarzyna Miśta (22 lata, Sparta)
Marcin Poziomek (22 lata, Świt)
Mateusz Klimek (22 lata, Spartakus)
Karol Łopatowski (23 lata, Deko)
Patryk Mrożek (23 lata, MKS Zdrój)
Ernest Rubak (23 lata, Nidzianka)
Krzysztof Prokop (24 lata, UKS Iwaniska)
Bartosz Misztal (24 lata, TS 1946 Nida)
Cezary Trojan (24 lata, Gród)
Piotr Szczęch (24 lata, Widok)
Adrian Seweryn (25 lat, Korona II)
Jakub Pająk (25 lat, MKS Trzebinia)
Jakub Dobranowski (25 lat, BKS Bochnia)
Konrad Rojowski (25 lat, Piast)
Michał Rybak (25 lat, LKS Bolmin)
Hubert Poros (25 lat, MKS Zdrój II)
Przemysław Stępień (25 lat, Nida)
Albert Pocheć (25 lat, Arka)
Patryk Chara (26 lat, LZS Samborzec)
Jakub Słonina (26 lat, Dalin)
Kamil Tasak (26 lat, Zryw)
Piotr Karłowicz (26 lat, Wisła)
Bartłomiej Dudek (26 lat, Wierna II)
Adrian Zychowicz (27 lat, Moravia II)
Mariusz Bienias (27 lat, Hutnik)
Maciej Młyńczak (27 lat, Victoria 2015)
Tomasz Jopek (28 lat, Naprzód)
Malwina Trzaska (28 lat, Naprzód)
Piotr Głuszek (29 lat, Gród)
Dawid Szmit (29 lat, Radiator$)
Szymon Michta (30 lat, GKS Rudki)
Paweł Gałązka (30 lat, Strażak)
Paweł Wasik (30 lat, ŁKS II Łagów)
Paweł Telka (31 lat, ULKS Łączna)
Damian Rożej (31 lat, Okęcie)
Sebastian Kogut (31 lat, Zryw)
Przemysław Wiśniewski (31 lat, Strażak)
Piotr Stępień (32 lata, Kamienna)
Mateusz Pacanowski (33 lata, Hutnik)
Grzegorz Frankowski (33 lata, Victoria 2015)
Mateusz Jarczak (33 lata, Nidzianka)
Ołeksandr Zubacha (33 lata, Orlicz)
Piotr Siudak (34 lata, Stal)
Grzegorz Sojka (40 lat, Arbiter)
Grzegorz Szewczyk (40 lat, Dolina)
Wiadomości
16 lutego
12 lutego
9 lutego
8 lutego
5 lutego
3 lutego
31 stycznia
30 stycznia
28 stycznia
23 stycznia
20 stycznia
19 stycznia
13 stycznia
11 stycznia
9 stycznia
6 stycznia
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."