Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 15

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 52,267
· Najnowszy użytkownik: serwisquadowm199
Statystyki
statystyka
Nowińska LF: 20 bramek Drewkomu
Nowińska Liga Futsalu
Kolejka 8
Real Łaziska  7 — 3  Acapulco FT20 STY12:45
Marcin Blicharski 2, Sebastian Blicharski 2, Jakub Bodzioch 2, Jacek Łapot — Damian Król, Tomasz Pażdzior , Miłosz Stawiak
Piekarnia Kwiatkowski  3 — 1  Alma Alpinex20 STY13:20
Marcin Stęplewski, Tomasz Adamczyk 2 — Karol Woś
Kartki także: Karol Sierar  .
Drewkom Kostomłoty  9 — 3  Real Łaziska20 STY13:55
Szymon Czerwiak 2, Piotr Gardynik 3, Adam Imiela 4 — Sebastian Blicharski 2, Jakub Bodzioch
FC Ślichowice Kielce  3 — 3  Simset.Net20 STY14:30
Bartek Bęben 2, Damian Kopyciński — Mateusz Skuta, Robert Szymański , Kamil Woliński
Kartki także: Damian Kopyciński , Adrian Maciejewski , Damian Pytlos .
Drewkom Kostomłoty20 — 4  ZKS Górnik20 STY15:05
Szymon Czerwiak 2, Piotr Gardynik 4, Adam Imiela 9, Filip Rogoziński 2, Krzysztof Trela 3 — Szymon Dudek , Marcin Snoch, Sebastian Wijas, Mateusz Filipiak
Kartki także: Filip Rogoziński .
Simset.Net12 — 1  FC Śruty20 STY15:40
Patryk Kośmider 2, Rafał Krzysztofik 3, Łukasz Olszewski, Robert Szymański 4, Kamil Woliński, Dawid Zimny
FC Ślichowice Kielce  3 — 0  FC Gniewce20 STY16:15
Damian Kopyciński 2, Paweł Łuszcz
FC Śruty  4 — 12ZKS Górnik20 STY16:50
Arkadiusz Frankowicz, Mateusz Zyśk — Szymon Dudek 4, Mateusz Filipiak, Dawid Smardzewski, Marcin Snoch 4, Sebastian Wijas 2
FC Ślichowice Kielce  0 — 6  ZIO-MAX Kielce20 STY17:25
Piotr Brzoza, Marcin Jastrzębski 2, Adam Ogonowski, Jarosław Zawadzki 2

45 bramekPaweł Łuszcz (Szkoła Jazdy Korona MM)
30 bramekAdam Imiela (Drewkom)
28 bramekPiotr Gardynik (Drewkom)
21 bramekMarcin Snoch (Górnik)
20 bramekMaciej Kolasa (Szkoła Jazdy Korona MM)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Nowińska Liga Futsalu
1.   Simset.Net 13 33 54–20 10 3
2.   GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 13 31 60–16 9 4
3.   Drewkom Kostomłoty 13 31 97–31 10 1 2
4.   ZIO-MAX Kielce 13 29 50–20 9 2 2
5.   FC Ślichowice Kielce 13 29 62–35 9 2 2
6.   Szkoła Jazdy Korona MM 13 27 93–37 9 4
7.   FC Gniewce 13 16 40–50 5 1 7
8.   Piekarnia Kwiatkowski 13 16 43–46 5 1 7
9.   Real Łaziska 13 13 49–54 4 1 8
10.   ZKS Górnik 13 12 56–79 4 9
11.   Acapulco FT 13 11 38–76 3 2 8
12.   Alma Alpinex 13 10 34–58 3 1 9
13.   Futsal Małogoszcz 13 6 18–65 2 11
14.   Husaria Kielce 0   – 
15.   FC Śruty 13 0 29–136 13
 
Komentarze
#1 | Nowiny dnia styczeń 20 2019 20:05:19
20 bramek Drewkomu
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Jakub Słomiński (10 lat, Kamienna)
Kamil Łapot (10 lat, Bucovia)
Kacper Tarnik (10 lat, Deko)
Maciej Bator (12 lat, OKS Opatów)
Mateusz Kołodziejek (12 lat, KKP Korona)
Daniel Koster (13 lat, Moravia)
Maciej Ziach (13 lat, Orlęta)
Radosław Rajca (13 lat, Polanie)
Franciszek Długosz (13 lat, UKS Chęciny)
Kewin Wańdoch (14 lat, KP KSZO 1929)
Krzysztof Wrona (14 lat, Juventa)
Olaf Dworucha (14 lat, Alit)
Jakub Oliwa (15 lat, Olimpia)
Konrad Karliński (15 lat, ŁKS Łopuszno)
Jakub Pietrzyk (16 lat, Nidzianka)
Agnieszka Szczepanik (16 lat, Bronowianka)
Tomasz Papros (16 lat, Futsal)
Dawid Kapała (17 lat, LZS Samborzec)
Sebastian Domagała (17 lat, Victoria 2015)
Konrad Drechnowicz (17 lat, Jawornik)
Gabriel Kobylak (17 lat, Legia)
Mateusz Sobczyk (17 lat, Nida)
Oskar Potoczny (17 lat, Pogoń)
Adrian Leśniak (18 lat, KKP Korona)
Michał Łocha (18 lat, Czarni)
Albert Nobis (18 lat, Juventa)
Patryk Sytek (18 lat, TS 1946 Nida)
Damian Ładny (18 lat, Pogoń)
Oskar Machulec (18 lat, Ruch)
Albert Cieciora (18 lat, Juventa)
Aleksandra Suchojad (19 lat, Rysy)
Kamil Rybaczuk (19 lat, SMS Łódź)
Piotr Garbaczewski (19 lat, Polonia)
Mateusz Noga (19 lat, Zenit)
Konrad Żelaszczyk (20 lat, Marol)
Łukasz Kaptur (20 lat, Cukrownik)
Julia Dragan (20 lat, Widok)
Sebastian Dudek (21 lat, Polonia)
Bartosz Ciołak (21 lat, Gród)
Damian Dudek (21 lat, Polonia)
Damian Orzechowski (21 lat, OKS Opatów)
Maciej Kwiecień (21 lat, KS Tarłów)
Damian Smoleń (21 lat, Wólczanka)
Damian Bawor (21 lat, Czarni)
Kamil Durda (21 lat, Czarni)
Dariusz Półkoszek (22 lata, Karpaty)
Katarzyna Miśta (22 lata, Sparta)
Marcin Poziomek (22 lata, Świt)
Mateusz Klimek (22 lata, Spartakus)
Karol Łopatowski (23 lata, Deko)
Patryk Mrożek (23 lata, MKS Zdrój)
Ernest Rubak (23 lata, Nidzianka)
Krzysztof Prokop (24 lata, UKS Iwaniska)
Bartosz Misztal (24 lata, TS 1946 Nida)
Cezary Trojan (24 lata, Gród)
Piotr Szczęch (24 lata, Widok)
Adrian Seweryn (25 lat, Korona II)
Jakub Pająk (25 lat, MKS Trzebinia)
Jakub Dobranowski (25 lat, BKS Bochnia)
Konrad Rojowski (25 lat, Piast)
Michał Rybak (25 lat, LKS Bolmin)
Hubert Poros (25 lat, MKS Zdrój II)
Przemysław Stępień (25 lat, Nida)
Albert Pocheć (25 lat, Arka)
Patryk Chara (26 lat, LZS Samborzec)
Jakub Słonina (26 lat, Dalin)
Kamil Tasak (26 lat, Zryw)
Piotr Karłowicz (26 lat, Wisła)
Bartłomiej Dudek (26 lat, Wierna II)
Adrian Zychowicz (27 lat, Moravia II)
Mariusz Bienias (27 lat, Hutnik)
Maciej Młyńczak (27 lat, Victoria 2015)
Tomasz Jopek (28 lat, Naprzód)
Malwina Trzaska (28 lat, Naprzód)
Piotr Głuszek (29 lat, Gród)
Dawid Szmit (29 lat, Radiator$)
Szymon Michta (30 lat, GKS Rudki)
Paweł Gałązka (30 lat, Strażak)
Paweł Wasik (30 lat, ŁKS II Łagów)
Paweł Telka (31 lat, ULKS Łączna)
Damian Rożej (31 lat, Okęcie)
Sebastian Kogut (31 lat, Zryw)
Przemysław Wiśniewski (31 lat, Strażak)
Piotr Stępień (32 lata, Kamienna)
Mateusz Pacanowski (33 lata, Hutnik)
Grzegorz Frankowski (33 lata, Victoria 2015)
Mateusz Jarczak (33 lata, Nidzianka)
Ołeksandr Zubacha (33 lata, Orlicz)
Piotr Siudak (34 lata, Stal)
Grzegorz Sojka (40 lat, Arbiter)
Grzegorz Szewczyk (40 lat, Dolina)
Wiadomości
16 lutego
12 lutego
9 lutego
8 lutego
5 lutego
3 lutego
31 stycznia
30 stycznia
28 stycznia
23 stycznia
20 stycznia
19 stycznia
13 stycznia
11 stycznia
9 stycznia
6 stycznia
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."