Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 52

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 58,315
· Najnowszy użytkownik: pes043sh
Statystyki
statystyka
Rozmowa z Emilem Krzemińskim #2

Kontynuujemy dwutygodniowy cykl wywiadów. Naszym kolejnym gościem zaproszonym do rozmowy jest Emil Krzemiński — prezes Staru Starachowice. Zapraszamy do czytania.

Strona internetowa: https://star1926.pl/

Kielecka Piłka: Witam. Jesteś prezesem Staru od lipca 2014 roku. Opowiedz nam w jakich okolicznościach doszło do tego, że znalazłeś się na tym stanowisku?

Emil Krzemiński: W lipcu 2014 roku poprzedni Zarząd podał się do dymisji. Z uwagi na fakt, iż byłem wtedy blisko klubu ze Szkolnej 14 postanowiłem na walnym posiedzeniu przyjąć propozycję wejścia do Zarządu oraz objęcia funkcji prezesa Staru. Klub w tamtych czasach potrzebował "świeżej krwi" ale też gruntownych zmian. 19 lipca 2018 roku zostałem wybrany ponownie na stanowisko prezesa na drugą kadencję. Obecnie swoją społeczną funkcję pełnię 5 rok.

Dwa dni temu Star Starachowice obchodził swoją rocznicę powstania (26.03.1926). W swojej 93-letniej historii największe sukcesy starachowicki klub osiągnął w końcówce lat 70-tych wówczas zajął drugie miejsce w II Lidze. Był wtedy bliski wywalczenia awansu na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Czy Star jeszcze kiedyś zagra na centralnym szczeblu rozgrywkowym?

Odnosząc się do historii całe lata 70 obfitowały w emocje na poziomie II ligi, wcześniej bo w latach 53-54 Star również grał na zapleczu I ligi zajmując wtedy 4 oraz 6 miejsce. Ale tak jak zaznaczyłeś — koniec lat 70 a więc sezon 78/79 był tym, w którym zielono–czarni zajęli 2 miejsce ustępując tylko Górnikowi Zabrze. Czy Star zagra jeszcze kiedyś na centralnym szczeblu rozgrywkowym? Odpowiem tak: "Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki." Na chwilę obecną koncentrujemy się nad dokończeniem trwającego sezonu klasy okręgowej. Celem jest awans do 4 ligi. W czerwcu razem z zarządem oraz sponsorami w tym z włodarzami Miasta Starachowice ustalimy schemat działania na kolejny sezon oraz następne lata.

W obecnej chwili Starowi do awansu brakuje 23 punkty. Biorąc pod uwagę ewentualne potknięcia zespołów z miejsc 4-6 tych punktów będzie potrzebnych mniej. Przy korzystnych rozstrzygnięciach w najbliższych kolejkach Star może świętować awans już w pierwszym tygodniu maja — może to być jeden z najszybszych awansów w historii świętokrzyskiej piłki.

Dla nas najważniejszy jest efekt końcowy ale jeżeli udałoby się uzyskać wynik, który przeszedłby do historii świętokrzyskiej piłki będzie to dla nas dodatkowa motywacja do dalszej ciężkiej pracy jak również dzięki współpracy z Juventą Starachowice i stworzeniu zaplecza w postaci drużyny Juniorów Starszych (obecnie Liga Makroregionalna U-19) będzie to szansa na wcześniejsze wprowadzanie do piłki seniorskiej wyróżniającej się starachowickiej młodzieży. Stoimy przed dużą szansą wywalczenia awansu do 4 ligi po 16 latach absencji na tym poziomie rozgrywkowym.

W rundzie jesiennej Star osiągnął znakomity rezultat — 43 punkty w 15 meczach. Czy drużynę stać na to aby zakończyć cały sezon rozgrywkowy bez porażki?

Runda jesienna była efektem przemyślanych ruchów kadrowych oraz efektem polityki organizacyjno-finansowej klubu. Dzięki temu runda jesienna przyniosła zdecydowaną przewagę Staru a więc 14 wygranych i 1 remis. Runda wiosenna będzie zdecydowanie trudniejsza od jesiennej z kilku przyczyn. Dojdą pauzy za kartki, kontuzje. Posiadając status drużyny bez porażki, nikt przed nami się nie położy i poprosi o najmniejszy wymiar kary, wręcz przeciwnie każda drużyna będzie nam chciała utrzeć nosa. Jeżeli uda nam się na koniec sezonu utrzymać pozycję gwarantującą awans, myślę że nie tylko ja ale również każdy kibic będzie w stanie zaakceptować ligową porażkę. Do każdego pojedynku podchodzimy z szacunkiem do rywala ale też z wiarą we własne umiejętności. Cały czas powtarzam, że efektem dobrego szkolenia jest wynik sportowy.

W pierwszym wiosennym spotkaniu z Dwikozami nie zagrał żaden z TOP 3 strzelców starachowickiego zespołu. Rozstaliście się z Mariuszem Fabjańskim, najlepszym strzelcem zespołu. Dariusz Anduła oraz Maciej Horna nie pojawili się na boisku. Brak tej trójki na pewno jest odczuwalny w grze ofensywnej. Zimą do drużyny dołączyło tylko dwóch zawodników. Z zewnątrz dochodzą sygnały, że Star jesienią dysponował mocniejszą kadrą. Jak to wygląda od strony Zarządu?

W pierwszym meczu wiosennym nie mogliśmy skorzystać z kilku zawodników z uwagi na ich kontuzje a więc Dariusza Anduły, Marcina Chodniewicza, Macieja Horny, pauzującego za kartki Arka Zięby czy wspomnianego Mariusza Fabjańskiego, który sam na chwilę obecną podjął taką a nie inną decyzję wybierając pracę trenerską w Akademii Piłkarskiej Star. W ich miejsce zagrali Ci, którzy walczą o podstawową jedenastkę. Po wygranym meczu w Dwikozach straciliśmy kolejnych trzech zawodników bo za kartki w meczu z Piastem musiał pauzować jeszcze Artur Kidoń i Konrad Wójtowicz a kontuzję złapał Michał Stachura. Mając jednak bezpośrednie zaplecze w postaci drużyny juniorów starszych w ostatnim meczu do składu dołączyło 5 juniorów. Na szczęście do dyspozycji trenera na najbliższy mecz będzie zdecydowana większość zawodników stanowiących o sile drużyny. Porównując kadrę jesienną do wiosennej z klubu odszedł Bartek Drabik do Łysicy Bodzentyn a za granicę wyjechał Damian Senderowski. Mariusz Fabjański koncentruje się na chwilę obecną na pracy trenerskiej. Co warte podkreślenia klub nie posiada żadnych zobowiązań wobec zawodników, płatności są regularne, sprzęt sportowy treningowy oraz reprezentacyjny jest do dyspozycji więc mamy prawo również wymagać czegoś od zawodników. Wiosną w miejsce wspomnianych zawodników doszli obrońca Bartosz Guz z Pogoni Staszów oraz napastnik Arkadiusz Zięba grający ostatnio w Arce Pawłów. Na wiosnę częściej też będziemy mogli oglądać zawodników z drużyny juniorów starszych, którzy w przyszłym sezonie będą stanowić również o sile drużyny. Obecnie drużyna gra w Lidze Makroregionalnej U-19 i zdobywa doświadczenie z takimi drużynami jak m.in. Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów, Garbarnia Kraków czy Hutnik Kraków. Mając na uwadze przewagę punktową oraz bezpośrednie zaplecze nie chcieliśmy w tej rundzie robić rewolucji kadrowej bo w naszym odczuciu stać nas na potwierdzenie bardzo dobrej dyspozycji i gry również na wiosnę obecnym składem. Nie oznacza to, że nie prowadzimy już rozmów z zawodnikami, którzy dołączą do nas w przyszłym sezonie.

Obiecująco wygląda Wasza praca w mediach społecznościowych, której mogą pozazdrościć nawet trzecioligowe kluby. Bogata w informacje strona internetowa, bieżąco aktualizowany fanpage na Facebooku a także kanał na YouTube ze skrótami spotkań. Widać, że zależy Wam na relacjach z kibicami.

Zgadza się staramy się czerpać wzorce od klubów z wyższych lig. Fanpage jest tak prowadzony aby każdy kibic miał najświeższe informacje pomeczowe oraz te na temat klubu. Strona internetowa www.star1926.pl jest cały czas rozbudowywana (sklep, tabele, zapowiedzi meczów). Korzystając z okazji serdecznie zapraszam do odwiedzania jej. Do strony jest również podlinkowany kanał YouTube gdzie można oglądać skróty z meczów naszej drużyny. W dzisiejszych czasach chcąc zaciekawić nowych kibiców czy też dziękując za dotychczasowe wsparcie trzeba być blisko kibiców. W najbliższym czasie planujemy również uruchomienie kanału gdzie będzie można śledzić na żywo mecze wyjazdowe oraz wiele innych sprawdzonych rozwiązań.

Wspomniałeś o zespole juniorów występującej aktualnie w makroregionalnej lidze U-19. Jak wygląda u Was praca z młodzieżą? Co Star może zaoferować młodym pasjonatom piłki nożnej?

Dzięki współpracy z Juventą w zeszłym sezonie udało nam się przerejestrować juniorów pod skrzydła Staru tworząc tym samym wierzchołek schematu szkoleniowego. Docelowo dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem i kolejnym krokiem byłoby zgłoszenie pod Star juniorów młodszych. Wtedy można rotować składem zarówno w seniorach jak i juniorach. W tym momencie nasza drużyna Star/Juventa występuje w Lidze Makroregionalnej gdzie zawodnicy mogą się mierzyć z rówieśnikami z Krakowa, Rzeszowa, Chełma czy Kielc. W Starachowicach mamy również Liceum Sportowe przy ZSZ3, któremu obok Wisły Kraków patronuje również Star Starachowice, Wiking, Juventa, Cerrad SMS, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji a więc widać, że miasto posiada odpowiednią placówkę położoną zaraz przy Stadionie Miejskim nastawioną na piłkę nożną, siatkówkę czy też sporty siłowe. Cieszy, że do Liceum uczęszczają również uczniowie spoza Starachowic (wychowankowie Granatu Skarżysko, Kamiennej Brody, KSZO Ostrowiec czy Klimontowianki Klimontów), którzy poprzez udział w zajęciach ze zwiększoną liczbą wychowania fizycznego mogą docelowo zasilać drużyny juniorskie a w przyszłości dzięki temu reprezentować barwy seniorskiego Staru.

Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów sportowych w roli prezesa klubu.

Również serdecznie dziękuję. Pozdrowienia dla całej redakcji kieleckiej piłki oraz wszystkich aktywnych na waszym portalu. Życzę również wielu piłkarskich emocji w rundzie wiosennej dla kibiców świętokrzyskiej piłki oraz dalszej mozolnej ale rozwojowej pracy dla Zarządów klubów. Wszystkich zainteresowanych współpracą ze Starem zapraszam do kontaktu.

Rozmawiał Łukasz Boleń (Ryba).
Komentarze
#1 | Kibic dnia marzec 28 2019 12:07:37
Prezesie o co star będzie grał w 4 lidze ? Chodzą słuchy że klub ma walczyć o awans do 3 ligi. Jest taki plan czy poprostu awans i zwykle granie o byt w 4 lidze ?
#2 | Koor dnia marzec 28 2019 12:40:36
Gratulacje Prezes!
#3 | Emil Krzemiński dnia marzec 28 2019 12:42:08
Witam, cel klubu określa jego budżet. Jeżeli uda nam sie dopiąć go optymalnie do następnego sezonu to mamy również taki scenariusz w swoim planie. Ale najpierw uzyskajmy awans do 4 ligi.
Pozdrawiam Emil Krzemiński
#4 | Busko dnia marzec 28 2019 16:20:40
Pozdrowienia z Buska i gratulacje panie Prezesie za spoleczna prace na rzec klubu, sportu i mlodziezy w Starachowicach. Do zobaczenia na boiskach 4 ligi .
#5 | Peter dnia marzec 28 2019 19:46:54
Oby się udało w przyszłości awansować do III ligi ale nic na siłę. Już raz źle to się skończyło (2002 rok).
#6 | Kibic dnia marzec 28 2019 21:57:32
Fajnie zarządzany klub ale z obecną kadrą w czwartej lidze nie mają czego szukać. Życzę im jak najlepiej oby osiagneli kiedyś jeszcze chociaż poziom trzeciej ligi ale trzeba by wymienić cały zespół a młodzież juventy to poziom a klasy nawet nie okręgówki więc zaplecze słabe. Dziwne ze w takim mieście gdzie istnieje wiele wielkich firm ciężko znaleźć sponsorów i wyremontować ten stadion, zrobić szatnie budynek klubowy itd..
#7 | Kolo dnia marzec 28 2019 23:01:10
Spokojnie Star ma fajną wizje rozwoju zarówno sportowego ale ifrastruktury niestety nie wszystko zależne jest od kluba. Czas pokaże dokąd droga którą klub obrał go doprowadzi. Jako kibic Staru jestem dobrej myśli
#8 | Zbyszek dnia marzec 28 2019 23:02:02
Młodzież Juventy / Star na ostatnim miejscu w lidze juniorów ostatnio dostali lanie u siebie z Orlętami Kielce.. Szkolenie młodzieży leży u nas w Starachowicach i wielu innych klubach. Pamiętam jak chodziło się na mecze Juventy w Trzeciej lidze a w składzie sami wychowankowie grali i wyniki były trenerem był wtedy Bilski lub Wójcik a drużyna wywalczyła chyba 5 miejsce swoimi zawodnikami w Trzeciej lidze, gra zespołu cieszyła oko a na trybunach na każdym spotkaniu było bardzo dużo osób nie to co teraz pustki na stadionie i gra mizerna.
#9 | Starachowiczanin dnia marzec 29 2019 12:58:25
Jeszcze wrócą te czasy, że Star Starachowice będzie grał w Trzeciej Lidze a stadion będzie zapełniony. Derby z Kszo Ostrowiec i wiele innych ciekawych spotkań. Trener Bilski i zarząd Staru bardzo mądrze budują klub i to tylko kwestia czasu żeby Star był w Trzeciej Lidze.
#10 | Gość dnia marzec 29 2019 13:07:00
Panie Zbyszku skoro Pan „laniem” nazywa mecz, który nie zasłużenie przegrywa się 2-1 to powinien pan przestać się udzielać, i skoro określacie poziom juniorów na A klasę to dlaczego w pucharze polski pokonali Stal Kunów 4-1? Lub w sparingach wygrana 5-1 ze Świtem Ćmielow czy remis z Opatowem.
#11 | Do 6 dnia marzec 29 2019 14:20:12
Chłopie skąd ty się urwałeś ,,z obecną kadra nie ma co szukać w 4 lidze,, 😄Z tym składem to spokojnie w pierwszej 5 czwartej ligi😉
#12 | Obiektywnie dnia marzec 29 2019 20:34:26
Stal Kunów odpuściła puchar Smile Sparingi na tym waszym śmiesznym sztucznym boisku nie można nazwać sprawdzianem czy meczem towarzyskim to boisko to porażka i kompromitacja osób które wybudowały to coś Smile A obecny skład Staru to Horna który nie łapał się w Daleszycach czy nawet w czwartej lidze gdy go testowalo pol ligi. Kidoń który w Daleszycach grzał ławe i w Kamiennej siedział na ławce lub grał bardzo słabo i teraz tez prezentuje ten sam poziom, Gębura który co roku grał coraz gorzej az mu podziękowali i Stachura który tylko chodzi po boisku i w Busku był synem Irka dlatego czasem grał, Wójtowicz gdzie był to nie grał itd można opisywać. To jest ta ekipa na top 5 czwartej ligi? Shock
#13 | QERTY dnia marzec 29 2019 20:52:19
KAŻDY KIBIC, FAN MA PRAWO DO SWOJEGO GLOSU I OCENY.
NIE MOŻNA ZABRONIĆ KOMUŚ MÓWIĆ CZY PISAĆ.
#14 | do Obiektywny dnia marzec 30 2019 12:19:23
Grają w okręgówce to i pozyskali graczy adekwatnych do poziomu, kogo mieli ściągnąć? piłkarzy z 3 ligi?
#15 | Kibic dnia marzec 30 2019 20:24:41
Uważam politykę kadrowa Staru na wiosne za kapitalna. Awans prawie pewny wiec po co przepłacać "gwiazdki", kiedy można ogrywać młodzież. Do wylewajaxych tu żale ignorantów - myślenie nie boli. Ruszcie d..ę z przed komputera i pokażcie że potraficie lepiej poprowadzić Klub.
#16 | Sks dnia marzec 31 2019 00:12:47
Że jeden z drugim pięć lat temu się nie łapali w jakiejś drużynie to już nie jest ważne.Liczy się co jest teraz ,Star w tej chwili jest mocny i to pokazuje! A w 4 lidze mocniejszych jest parę drużyn reszta na poziomie okręgówki.
#17 | Kibic dnia marzec 31 2019 10:28:56
Do kolegi wyżej Smile Zmień dilera Smile Nie wiesz co mówisz Wink
#18 | Zawodnik dnia marzec 31 2019 16:37:52
Szkoda ze pan prezes nie wspomniał ze w klubie nic nie ma do powiedzenia.Jest typowa marionetka a rządzą inni...
#19 | do 18 dnia marzec 31 2019 18:48:08
nie ośmieszaj się chłopie tyle w temacie Smile
#20 | Do 18 dnia marzec 31 2019 18:53:53
Chcialbys pewnie zeby rzadzili zawodnicy heh zly adres Wink
#21 | Pewne Info dnia marzec 31 2019 19:11:05
W lipcu Spartakus opuści aż 4 kluczowych piłkarzy.
Szymon Pietras, Michał Bednarski, Bartosz Sot oraz Michał Jeziorski to przyszłe transfery Staru Starachowice.
#22 | Star 2019/2020 dnia marzec 31 2019 19:14:55
Star Starachowice sezon 2019/2020

Szymon Pietras, Adrian Bednarski, Michał Jeziorski, Bartosz Styczyński, Piotr Ferens, Bartosz Sot, Andrzej Paprocki, Karol Kopeć, Norbert Drożdżał, Jakub Jaśkiewicz.
#23 | Tt dnia kwiecień 01 2019 09:11:25
Czytając wszystkie komentarze doszedłem do wniosku Pfftsy szczekają, karawana jedzie dalej a tak naprawdę to boisko zweryfikuje wszystko i z upływem czasu wszyscy będą mądrzejsi.
#24 | Fans Kamienna dnia kwiecień 01 2019 16:31:58
Krzysztof Trela złożył rezygnację z funkcji szkoleniowca Kamiennej Brody.
#25 | do Star 2019/2020 dnia kwiecień 01 2019 18:35:35
Skąd wziął ci się na tej liście Karol Kopeć ?
#26 | Starachowiczanin dnia kwiecień 01 2019 21:27:27
Karol Kopeć to wychowanek Starachowickiej piłki takich zawodników nam potrzeba a nie przyjezdnych co patrzą tylko na kase i psują atmosferę.. Kibice chcą i kochają swoich a przyjezdny zawsze będzie przyjezdnym.

Tylko Starachowickie Chłopaki!
#27 | sks dnia kwiecień 02 2019 11:18:01
Dlaczego nie grał nikt z drużyny juniorów Staru. Znów konflikt Spadło- Bilski ? Brak napastników widoczny a Szydłowski gra w juniorach .
#28 | Tylko Staruń SKS!! dnia kwiecień 02 2019 12:57:21
Juniorzy trenera spadło to poziom a klasy co pokazali w meczu z Piastem Stopnica. Lepiej już żeby Trener Bilski ich nie brał na mecze.
#29 | TST dnia kwiecień 02 2019 13:27:48
Proponuję całe środowisko typu Spadło i inne odsunąć od Staru bo już robią problemy jak co roku.. Zlikwidować te grupy młodzieżowe juventy i w jednym mieście tylko Staruń SKS !
#30 | Fans Kamienna dnia kwiecień 02 2019 20:42:33
Zarząd Kamiennej Brody przyjął rezygnację z funkcji szkoleniowca Kamiennej Krzysztofa Treli. Nazwisko nowego szkoleniowca będzie znane jutro.
#31 | Do TST dnia kwiecień 05 2019 09:30:29
Zobacz kolego ilu wychowanków Juventy gra obecnie w Starze. 90 % procent składu. W podstawowym chyba tylko Chodniewicz, Anduła, Stachura i Horna nie są wychowankami Juventy.
#32 | sks dnia kwiecień 05 2019 14:38:06
Dzięki współpracy z Juventą w zeszłym sezonie udało nam się przerejestrować juniorów pod skrzydła Staru tworząc tym samym wierzchołek schematu szkoleniowego. Docelowo dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem i kolejnym krokiem byłoby zgłoszenie pod Star juniorów młodszych. Wtedy można rotować składem zarówno w seniorach jak i juniorach .

I co dalej Panie prezesie. Chodzą słuchy że nie będzie już juniorów przy Starze . Prawda ?
#33 | Tylko Staruń SKS!! dnia kwiecień 05 2019 18:11:38
Po co nam Juniorzy? Trzeba wszystko postawić na seniorów a grupy młodzieżowe są w Starze Smile Akademia Staru z roku na rok z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę i to jest przyszłość a teraz trzeba wszystko zrobić żeby awansować do Czwartej ligi a później do Trzeciej Smile Juventa do niczego nie jest nam potrzebna w tym mieście Smile Jeden klub! Jedna miłość! Staruń SKS!!
#34 | Do 33 dnia kwiecień 06 2019 15:52:43
Silna Akademia jun ml do przerwy 0:5 z Kszo wiec wiecej obietywizmu zycze tylko otwórz oczy najpierw piszac o wsparciu pierwszej drużyny Staru popatrz dalej niz wierzcholek wlasnego nosa i wiecej pokory Smile
Ps.do przerwy Juniorzy starsi Star/Juventa 2:1 Hutnik Kraków
#35 | Tydzień temu dnia kwiecień 06 2019 20:10:56
Ps Kszo Ostrowiec 5 - 0 Juventa Starachowice

Dziękuję i pozdrawiam
#36 | STARy kibic dnia kwiecień 06 2019 21:13:11
skupcie sie Akademio na sobie. póki co możecie popatrzeć i dopingować zawodników Juventy wchodzących do seniorskiego Staru. Bo z tego co widać tylko Wam zawsze coś nie pasuje. Więc więcej pokory i powodzenia!
#37 | Prawdziwy kibic STARu!!! dnia kwiecień 07 2019 17:11:52
Wszyscy się powinni zająć trenowaniem młodzieży dla seniorskiego Staru, bo chyba o to w tym chodzi. Albo wszystkim zależy na piłce w mieście, albo każdy patrzy na własny czubek nosa. Jak Akademia ma dać wsparcie seniorom? skoro nie ma juniorów. Likwidując swój najstarszy rocznik, były słuchy że pan Waldek Rak namawiał rodziców do wysłania dzieci do Kielc na treningi, czy o to w tym chodzi. Przestańcie już się wszyscy kłócić i jeżeli ma być dobrze w tym mieście to wszyscy zacznijcie ze sobą współpracować jak należy. DLA DOBRA PIŁKI i Dzieci!!! Wspaniałych wspomnieni dla dzieci, z wyjazdu na WIDZEW. Pamiętajcie RAZEM TWORZYMY SIŁĘ!!! i PIŁKĘ w tym mieście. Najwyższy czas schować dumę w kieszeń i zacząć działać dla dobra Starachowickiej piłki!!! STOP PODZIAŁOM!!! ps. Następne na Widzew jadą dzieci z Juventy!!!
#38 | lol? dnia kwiecień 07 2019 18:58:46
Po co te dzieci miałyby na Widzew jechać Shock
#39 | Prawdziwy kibic STARu!!! dnia kwiecień 08 2019 18:24:52
Żeby pewne osoby miały pytania Wink
#40 | Pozdrawiam dnia kwiecień 08 2019 21:55:03
lepiej jechac na widzew niz na korone. frekwencja w kielcach 2 tysiace na widzewie 17 tys przezycia niezapomniane
#41 | sks dnia kwiecień 11 2019 11:05:53
cenzura już działa ?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Wojciech Bistuła (11 lat, KS Tarłów)
Jakub Kawecki (12 lat, Nidzica)
Antoni Nosek (12 lat, Moravia)
Albert Macias (12 lat, Czarni)
Andrzej Majewski (12 lat, Victoria)
Adam Kapusta (12 lat, Granat)
Oskar Hendel (12 lat, Moravia)
Kinga Partyka (13 lat, Neptun)
Hubert Lesiak (13 lat, Juventa)
Przemysław Król (13 lat, Cukrownik)
Dawid Łach (13 lat, Victoria 2015)
Wiktor Banasik (15 lat, TS 1946 Nida)
Patryk Szczepanek (15 lat, Korona SA)
Kacper Bandura (15 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Gad (15 lat, Orlęta)
Kamil Gocał (15 lat, Korona SA)
Kacper Orlikowski (16 lat, Baszta)
Jan Koluch (16 lat, Stal)
Mateusz Sobczak (16 lat, Partyzant)
Norbert Nowak (16 lat, Wisła II)
Michał Pyryt (16 lat, Stal)
Damian Pyryt (16 lat, Stal)
Maksymilian Woltman (17 lat, Warta)
Szymon Jasiński (17 lat, Opole)
Mateusz Dziopa (18 lat, Orlęta)
Szymon Rutkowski (18 lat, Moravia)
Jakub Pękala (18 lat, Partyzant)
Piotr Witek (18 lat, Stal)
Marcel Sluga (18 lat, Opole)
Angelika Kot (19 lat, Górnik II)
Marcin Bąk (19 lat, Stal)
Kacper Granat (19 lat, KSZO-Junior)
Mateusz Polak (19 lat, Marol)
Mateusz Majewski II (20 lat, Sparta)
Michał Tomaszewski (20 lat, Stal)
Aleksandra Hynek (20 lat, Tarnovia)
Karol Dziedzic (20 lat, Cukrownik)
Krystian Pietrucha (20 lat, Pogoń)
Damian Grzegorczyk (21 lat, Polonia Białogon)
Bartosz Kurto (21 lat, Stomil)
Artur Bochenek (21 lat, Baszta)
Karol Oczkowski (21 lat, Gród)
Teresa Wolano (21 lat, Bronowianka)
Kamil Wieliński (21 lat, Nida)
Konrad Dudek (21 lat, Wicher)
Mateusz Włodarczyk (21 lat, Czarnovia)
Marek Pinda (22 lata, Astra)
Dominik Gola (22 lata, Granat)
Mateusz Sikora (22 lata, Orlicz)
Wojciech Zioło (22 lata, Hetman)
Michał Osowski (22 lata, LZS Samborzec)
Krzysztof Miętka (22 lata, GKS Imielno)
Gracjan Lewandowski (22 lata, Olimpia)
Mateusz Saletra (22 lata, Klonówka)
Dominik Śliwa (22 lata, Czarnovia)
Seweryn Smołuch (22 lata, Spartakus)
Dawid Morawski (22 lata, Juventa)
Damian Pazur (23 lata, Olimpia)
Agnieszka Kowalska (23 lata, Hetmanki)
Filip Włosowicz (24 lata, Victoria 2015)
Tomasz Gniadek (24 lata, Dalin)
Maciej Nowak (24 lata, Sparta)
Kamil Hołda (24 lata, Victoria 2015)
Dawid Zapała (24 lata, Wicher)
Michał Fudala (25 lat, Wierna II)
Paweł Badocha (25 lat, Gród)
Piotr Olesiński (25 lat, Naprzód)
Maciej Hamera (26 lat, Granat)
Dawid Ziomek (26 lat, Samson)
Piotr Łatkowski (27 lat, Strażak)
Łukasz Piotrowski (27 lat, Hetman)
Damian Skumórski (28 lat, Wisła)
Dominik Czarnogórski (28 lat, GLKS Krasocin)
Sebastian Wiśniewski (28 lat, Zieleń)
Paweł Rybicki (29 lat, Radiator$)
Adrian Niewczas (30 lat, Orlicz)
Piotr Witoń (31 lat, MKS Trzebinia)
Paweł Sado (32 lata, Łysica)
Krzysztof Czyżewski (33 lata, Dąb)
Krzysztof Kasprzyk (34 lata, Lechia)
Marek Januszewski (35 lat, LKS Bolmin)
Karol Sierar (36 lat, Piast)
Marcin Banasik (36 lat, Nidzianka)
Norbert Zadorski (37 lat, Polanie)
Hubert Sołtysik (37 lat, Zryw)
Dariusz Zawadzki (37 lat, Nidzica)
Marek Sobura (39 lat, Gród)
Janusz Dziedzic (39 lat, Wisła)
Marcin Jamróz (41 lat, GKS Kluczewsko)
Marek Gołąbek (43 lata, Spartakus)
Wojciech Gołębiowski (52 lata, Koprzywianka Arka)
Wiadomości
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
5 czerwca
1 czerwca
29 maja
25 maja
22 maja
21 maja
19 maja
18 maja
14 maja
12 maja
11 maja
8 maja
7 maja
6 maja
4 maja
1 maja
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."