Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 38

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,996
· Najnowszy użytkownik: plumbl314vi
Statystyki
statystyka
Terminarz klasy okręgowej
Kolejka 1
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Unia SędziszówŚr14 SIE 17:30 
Zenit Chmielnik  1 — 0  Sparta DwikozyŚr14 SIE 17:30 
OKS Opatów  0 — 1  Sparta Kazimierza WielkaŚr14 SIE 17:30 
Piast Stopnica  2 — 0  Kamienna BrodyCz15 SIE 17:00 
Piaskowianka Piaski  7 — 1  Świt ĆmielówCz15 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa  2 — 2  Zorza Tempo PacanówCz15 SIE 17:00 
Stal Kunów  0 — 0  Moravia MorawicaCz15 SIE 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 3  Klimontowianka PBI KlimontówCz15 SIE 17:00 
Kolejka 2
Piaskowianka Piaski  2 — 4  Sparta DwikozyNd18 SIE 15:00 
Unia Sędziszów  5 — 1  Świt ĆmielówNd18 SIE 15:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 4  Stal KunówNd18 SIE 17:00 
Moravia Morawica  4 — 1  Hetman WłoszczowaNd18 SIE 17:00 
Zorza Tempo Pacanów  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzNd18 SIE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 1  Piast StopnicaNd18 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  1 — 2  Kamienna BrodyNd18 SIE 17:00 
OKS Opatów  2 — 1  Klimontowianka PBI KlimontówNd18 SIE 17:30 
Kolejka 3
Stal Kunów  3 — 1  Unia SędziszówSb24 SIE 12:00 
Świt Ćmielów  1 — 1  Sparta DwikozyNd25 SIE 17:00 
Piaskowianka Piaski  4 — 0  Kamienna BrodyNd25 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Sparta Kazimierza WielkaNd25 SIE 17:00 
Piast Stopnica  2 — 2  Klimontowianka PBI KlimontówNd25 SIE 17:00 
OKS Opatów  1 — 1  Zorza Tempo PacanówNd25 SIE 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 1  Moravia MorawicaNd25 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa  6 — 2  Wicher Miedziana GóraNd25 SIE 17:00 
Kolejka 4
Wicher Miedziana Góra  4 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzSb31 SIE 17:00 
Unia Sędziszów  3 — 1  Sparta DwikozySb31 SIE 17:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  3 — 1  Zenit ChmielnikNdWRZ 17:00 
Moravia Morawica  3 — 1  OKS OpatówNdWRZ 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 0  Piaskowianka PiaskiNdWRZ 17:00 
Stal Kunów  1 — 0  Hetman WłoszczowaNdWRZ 17:00 
Kamienna Brody  3 — 1  Świt ĆmielówNdWRZ 17:00 
Zorza Tempo Pacanów  0 — 2  Piast StopnicaNdWRZ 17:00 
Kolejka 5
Piaskowianka Piaski  2 — 0  Klimontowianka PBI KlimontówNdWRZ 14:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Moravia MorawicaNdWRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  0 — 2  Kamienna BrodyNdWRZ 16:00 
Świt Ćmielów  1 — 4  Sparta Kazimierza WielkaNdWRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  3 — 3  Zorza Tempo PacanówNdWRZ 16:00 
OKS Opatów  0 — 0  Wicher Miedziana GóraNdWRZ 16:00 
Hetman Włoszczowa  2 — 1  Unia SędziszówNdWRZ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 2  Stal KunówNdWRZ 16:00 
Kolejka 6
Wicher Miedziana Góra  1 — 1  Piast StopnicaSb14 WRZ 16:00 
Moravia Morawica  3 — 2  Zenit ChmielnikSb14 WRZ 16:00 
Unia Sędziszów  4 — 2  Kamienna BrodySb14 WRZ 16:30 
Klimontowianka PBI Klimontów  4 — 2  Świt ĆmielówNd15 WRZ 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 4  Sparta DwikozyNd15 WRZ 16:00 
Stal Kunów  1 — 1  OKS OpatówNd15 WRZ 16:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNd15 WRZ 16:00 
Zorza Tempo Pacanów  0 — 4  Piaskowianka PiaskiNd15 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Piast Stopnica  0 — 1  Stal KunówSb21 WRZ 15:00 
Kamienna Brody  1 — 3  Sparta Kazimierza WielkaNd22 WRZ 15:00 
Piaskowianka Piaski  0 — 1  Moravia MorawicaNd22 WRZ 15:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Klimontowianka PBI KlimontówNd22 WRZ 15:00 
Świt Ćmielów  0 — 4  Zorza Tempo PacanówNd22 WRZ 15:00 
Zenit Chmielnik  1 — 2  Wicher Miedziana GóraNd22 WRZ 15:00 
OKS Opatów  2 — 0  Hetman WłoszczowaNd22 WRZ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 3  Unia SędziszówNd22 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Wicher Miedziana Góra  3 — 3  Piaskowianka PiaskiSb28 WRZ 15:30 
Moravia Morawica  4 — 1  Świt ĆmielówNd29 WRZ 11:00 
Hetman Włoszczowa  5 — 0  Piast StopnicaNd29 WRZ 13:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  3 — 0  Kamienna BrodyNd29 WRZ 15:00 
Stal Kunów  4 — 0  Zenit ChmielnikNd29 WRZ 15:00 
Zorza Tempo Pacanów  0 — 1  Sparta DwikozyNd29 WRZ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 7  OKS OpatówNd29 WRZ 15:00 
Unia Sędziszów  3 — 3  Sparta Kazimierza WielkaNd29 WRZ 15:30 
Kolejka 9
Kamienna Brody  2 — 3  Zorza Tempo PacanówNdPAŹ 15:00 
Piaskowianka Piaski  0 — 0  Stal KunówNdPAŹ 15:00 
Piast Stopnica  0 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNdPAŹ 15:00 
Sparta Dwikozy  0 — 0  Moravia MorawicaNdPAŹ 15:00 
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 1  Klimontowianka PBI KlimontówNdPAŹ 15:00 
Świt Ćmielów  2 — 5  Wicher Miedziana GóraNdPAŹ 15:00 
Zenit Chmielnik  0 — 2  Hetman WłoszczowaNdPAŹ 15:00 
OKS Opatów  2 — 0  Unia SędziszówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 10
Unia Sędziszów  0 — 2  Klimontowianka PBI KlimontówSb12 PAŹ 12:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 0  Sparta DwikozySb12 PAŹ 15:00 
OKS Opatów  5 — 0  Piast StopnicaSb12 PAŹ 15:00 
Zorza Tempo Pacanów  1 — 3  Sparta Kazimierza WielkaNd13 PAŹ 12:00 
Hetman Włoszczowa  2 — 1  Piaskowianka PiaskiNd13 PAŹ 12:30 
Stal Kunów  4 — 1  Świt ĆmielówNd13 PAŹ 14:00 
Moravia Morawica  3 — 0  Kamienna BrodyNd13 PAŹ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 2  Zenit ChmielnikNd13 PAŹ 15:00 
Kolejka 11
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 1  Moravia MorawicaSb19 PAŹ 14:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  1 — 1  Zorza Tempo PacanówSb19 PAŹ 15:00 
Kamienna Brody  2 — 2  Wicher Miedziana GóraNd20 PAŹ 14:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 3  Victoria 2015 SkalbmierzNd20 PAŹ 14:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Unia SędziszówNd20 PAŹ 14:00 
Sparta Dwikozy  2 — 0  Stal KunówNd20 PAŹ 14:00 
Świt Ćmielów  1 — 4  Hetman WłoszczowaNd20 PAŹ 14:00 
Zenit Chmielnik  1 — 2  OKS OpatówNd20 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Moravia Morawica  1 — 1  Klimontowianka PBI KlimontówSb26 PAŹ 13:30 
Stal Kunów  0 — 0  Kamienna BrodyNd27 PAŹ 13:00 
Unia Sędziszów  4 — 0  Zorza Tempo PacanówNd27 PAŹ 13:00 
OKS Opatów  0 — 0  Piaskowianka PiaskiNd27 PAŹ 13:00 
Hetman Włoszczowa  1 — 0  Sparta DwikozyNd27 PAŹ 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 2  Świt ĆmielówNd27 PAŹ 13:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 2  Sparta Kazimierza WielkaNd27 PAŹ 14:00 
Piast Stopnica  1 — 0  Zenit ChmielnikNd27 PAŹ 14:00 
Kolejka 13
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 1  Stal KunówSbLIS 11:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  4 — 2  Wicher Miedziana GóraNdLIS 13:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 2  Piast StopnicaNdLIS 13:00 
Świt Ćmielów  1 — 2  OKS OpatówNdLIS 13:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Unia SędziszówNdLIS 13:00 
Zorza Tempo Pacanów  0 — 4  Moravia MorawicaNdLIS 13:00 
Kamienna Brody  1 — 2  Hetman WłoszczowaNdLIS 14:00 
Sparta Dwikozy  3 — 3  Victoria 2015 SkalbmierzNdLIS 14:00 
Kolejka 14
Wicher Miedziana Góra  2 — 3  Zorza Tempo PacanówSbLIS 13:00 
Stal Kunów  2 — 2  Klimontowianka PBI KlimontówSbLIS 14:00 
Piast Stopnica  7 — 0  Świt ĆmielówNd10 LIS 13:00 
Unia Sędziszów  3 — 4  Moravia MorawicaNd10 LIS 13:00 
OKS Opatów  2 — 0  Sparta DwikozyNd10 LIS 13:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 0  Sparta Kazimierza WielkaNd10 LIS 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 3  Kamienna BrodyNd10 LIS 13:00 
Zenit Chmielnik  1 — 3  Piaskowianka PiaskiNd24 LIS 12:00 
Kolejka 15
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSb16 LIS 13:00 
Świt Ćmielów  0 — 3  Zenit ChmielnikSb16 LIS 13:00 
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  Stal KunówSb16 LIS 13:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  0 — 3  Hetman WłoszczowaSb16 LIS 13:30 
Kamienna Brody  0 — 1  OKS OpatówNd17 LIS 13:00 
Moravia Morawica  3 — 0  Wicher Miedziana GóraNd17 LIS 13:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Unia SędziszówNd17 LIS 13:00 
Sparta Dwikozy  0 — 2  Piast StopnicaNd17 LIS 13:00 
Kolejka 16
Kamienna Brody   —   Piast StopnicaNd15 MAR 14:00 
Unia Sędziszów   —   Wicher Miedziana GóraNd15 MAR 14:00 
Świt Ćmielów   —   Piaskowianka PiaskiNd15 MAR 14:00 
Sparta Dwikozy   —   Zenit ChmielnikNd15 MAR 14:00 
Moravia Morawica   —   Stal KunówNd15 MAR 14:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Hetman WłoszczowaNd15 MAR 14:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd15 MAR 14:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   OKS OpatówNd15 MAR 14:00 
Kolejka 17
Kamienna Brody   —   Zenit ChmielnikNd22 MAR 14:00 
Sparta Dwikozy   —   Piaskowianka PiaskiNd22 MAR 14:00 
Stal Kunów   —   Wicher Miedziana GóraNd22 MAR 14:00 
Hetman Włoszczowa   —   Moravia MorawicaNd22 MAR 14:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Zorza Tempo PacanówNd22 MAR 14:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   OKS OpatówNd22 MAR 14:00 
Piast Stopnica   —   Sparta Kazimierza WielkaNd22 MAR 14:00 
Świt Ćmielów   —   Unia SędziszówNd22 MAR 14:00 
Kolejka 18
Kamienna Brody   —   Piaskowianka PiaskiNd29 MAR 12:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Zenit ChmielnikNd29 MAR 15:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   OKS OpatówNd29 MAR 15:00 
Moravia Morawica   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd29 MAR 15:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Hetman WłoszczowaNd29 MAR 15:00 
Unia Sędziszów   —   Stal KunówNd29 MAR 15:00 
Sparta Dwikozy   —   Świt ĆmielówNd29 MAR 15:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Piast StopnicaNd29 MAR 15:00 
Kolejka 19
Świt Ćmielów   —   Kamienna BrodyNdKWI 16:00 
Sparta Dwikozy   —   Unia SędziszówNdKWI 16:00 
Piaskowianka Piaski   —   Sparta Kazimierza WielkaNdKWI 16:00 
Zenit Chmielnik   —   Klimontowianka PBI KlimontówNdKWI 16:00 
Piast Stopnica   —   Zorza Tempo PacanówNdKWI 16:00 
OKS Opatów   —   Moravia MorawicaNdKWI 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Wicher Miedziana GóraNdKWI 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   Stal KunówNdKWI 16:00 
Kolejka 20
Moravia Morawica   —   Piast StopnicaSb11 KWI 16:00 
Wicher Miedziana Góra   —   OKS OpatówSb11 KWI 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Świt ĆmielówSb11 KWI 16:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Piaskowianka PiaskiSb11 KWI 16:00 
Kamienna Brody   —   Sparta DwikozySb11 KWI 16:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Zenit ChmielnikSb11 KWI 16:00 
Unia Sędziszów   —   Hetman WłoszczowaSb11 KWI 16:00 
Stal Kunów   —   Victoria 2015 SkalbmierzSb11 KWI 16:00 
Kolejka 21
Piaskowianka Piaski   —   Zorza Tempo PacanówNd19 KWI 16:00 
Świt Ćmielów   —   Klimontowianka PBI KlimontówNd19 KWI 16:00 
Sparta Dwikozy   —   Sparta Kazimierza WielkaNd19 KWI 16:00 
Kamienna Brody   —   Unia SędziszówNd19 KWI 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Hetman WłoszczowaNd19 KWI 16:00 
OKS Opatów   —   Stal KunówNd19 KWI 16:00 
Piast Stopnica   —   Wicher Miedziana GóraNd19 KWI 16:00 
Zenit Chmielnik   —   Moravia MorawicaNd19 KWI 16:00 
Kolejka 22
Wicher Miedziana Góra   —   Zenit ChmielnikNd26 KWI 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Kamienna BrodyNd26 KWI 16:00 
Unia Sędziszów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd26 KWI 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   OKS OpatówNd26 KWI 16:00 
Stal Kunów   —   Piast StopnicaNd26 KWI 16:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Sparta DwikozyNd26 KWI 16:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Świt ĆmielówNd26 KWI 16:00 
Moravia Morawica   —   Piaskowianka PiaskiNd26 KWI 16:00 
Kolejka 23
Piaskowianka Piaski   —   Wicher Miedziana GóraPtMAJ 13:00 
Świt Ćmielów   —   Moravia MorawicaPtMAJ 13:00 
Sparta Dwikozy   —   Zorza Tempo PacanówPtMAJ 13:00 
Kamienna Brody   —   Klimontowianka PBI KlimontówPtMAJ 13:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Unia SędziszówPtMAJ 13:00 
OKS Opatów   —   Victoria 2015 SkalbmierzPtMAJ 13:00 
Piast Stopnica   —   Hetman WłoszczowaPtMAJ 13:00 
Zenit Chmielnik   —   Stal KunówPtMAJ 13:00 
Kolejka 24
Hetman Włoszczowa   —   Zenit ChmielnikNdMAJ 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Piast StopnicaNdMAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Świt ĆmielówNdMAJ 17:00 
Moravia Morawica   —   Sparta DwikozyNdMAJ 17:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Kamienna BrodyNdMAJ 17:00 
Unia Sędziszów   —   OKS OpatówNdMAJ 17:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Sparta Kazimierza WielkaNdMAJ 17:00 
Stal Kunów   —   Piaskowianka PiaskiNdMAJ 17:00 
Kolejka 25
Kamienna Brody   —   Moravia MorawicaNd10 MAJ 17:00 
Piast Stopnica   —   OKS OpatówNd10 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd10 MAJ 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   Hetman WłoszczowaNd10 MAJ 17:00 
Świt Ćmielów   —   Stal KunówNd10 MAJ 17:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Unia SędziszówNd10 MAJ 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Zorza Tempo PacanówNd10 MAJ 17:00 
Sparta Dwikozy   —   Wicher Miedziana GóraNd10 MAJ 17:00 
Kolejka 26
Unia Sędziszów   —   Piast StopnicaNd17 MAJ 17:00 
OKS Opatów   —   Zenit ChmielnikNd17 MAJ 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Piaskowianka PiaskiNd17 MAJ 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Świt ĆmielówNd17 MAJ 17:00 
Stal Kunów   —   Sparta DwikozyNd17 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Kamienna BrodyNd17 MAJ 17:00 
Moravia Morawica   —   Sparta Kazimierza WielkaNd17 MAJ 17:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Klimontowianka PBI KlimontówNd17 MAJ 17:00 
Kolejka 27
Sparta Dwikozy   —   Hetman WłoszczowaNd24 MAJ 17:00 
Świt Ćmielów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd24 MAJ 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   OKS OpatówNd24 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Piast StopnicaNd24 MAJ 17:00 
Kamienna Brody   —   Stal KunówNd24 MAJ 17:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Unia SędziszówNd24 MAJ 17:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Moravia MorawicaNd24 MAJ 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Wicher Miedziana GóraNd24 MAJ 17:00 
Kolejka 28
Stal Kunów   —   Sparta Kazimierza WielkaSb30 MAJ 11:00 
OKS Opatów   —   Świt ĆmielówNd31 MAJ 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Kamienna BrodyNd31 MAJ 17:00 
Moravia Morawica   —   Zorza Tempo PacanówNd31 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Klimontowianka PBI KlimontówNd31 MAJ 17:00 
Unia Sędziszów   —   Zenit ChmielnikNd31 MAJ 17:00 
Piast Stopnica   —   Piaskowianka PiaskiNd31 MAJ 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Sparta DwikozyNd31 MAJ 17:00 
Kolejka 29
Sparta Dwikozy   —   OKS OpatówNdCZE 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   Zenit ChmielnikNdCZE 17:00 
Moravia Morawica   —   Unia SędziszówNdCZE 17:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Wicher Miedziana GóraNdCZE 17:00 
Klimontowianka PBI Klimontów   —   Stal KunówNdCZE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Hetman WłoszczowaNdCZE 17:00 
Kamienna Brody   —   Victoria 2015 SkalbmierzNdCZE 17:00 
Świt Ćmielów   —   Piast StopnicaNdCZE 17:00 
Kolejka 30
Piast Stopnica   —   Sparta DwikozyNd14 CZE 17:00 
Unia Sędziszów   —   Piaskowianka PiaskiNd14 CZE 17:00 
OKS Opatów   —   Kamienna BrodyNd14 CZE 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Klimontowianka PBI KlimontówNd14 CZE 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Sparta Kazimierza WielkaNd14 CZE 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Świt ĆmielówNd14 CZE 17:00 
Stal Kunów   —   Zorza Tempo PacanówNd14 CZE 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Moravia MorawicaNd14 CZE 17:00 
Komentarze
#1 | Low dnia lipiec 12 2019 14:57:51
słaba ta klasa okręgowa w tym sezonie porównywalnie to A KLASA
#2 | ck dnia lipiec 12 2019 16:50:16
to nie masz pojecia o pilce jak tak sadzisz...
#3 | PP dnia lipiec 12 2019 17:13:29
Kiedy 1 runda pucharu?
#4 | Kibic dnia lipiec 12 2019 17:29:56
Kto na awans waszym zdaniem?
#5 | runda pp dnia lipiec 12 2019 17:54:54
27 lipca
#6 | Klasa okręgowa dnia lipiec 12 2019 18:26:15
Jakieś nowinki transferowe ?
#7 | Do 1 dnia lipiec 12 2019 19:21:23
😂😂 Zero pojęcia zero!!! W tym sezonie bardzo fajna i ciekawa klasa okręgowa jak i IV liga! A poziom a klasy jest w a klasie!
#8 | Okregowka dnia lipiec 12 2019 21:16:51
Unia, Morawica, klimontów na awans
#9 | Ciekawy dnia lipiec 12 2019 21:45:25
Co z Brodami?
#10 | Kibic dnia lipiec 12 2019 21:54:45
Napewno Hetman Włoszczowa,Unia oraz Morawica
#11 | Hmmm dnia lipiec 12 2019 22:07:54
Kamienna i Skalbmierz spadek
#12 | Na awans dnia lipiec 12 2019 22:46:42
Włoszczowa-ma najwieksze szanse.Spadek to wg mnie Świt Cmielów
#13 | Igor dnia lipiec 12 2019 23:34:26
SpartaKw- awans
#14 | kibic dnia lipiec 13 2019 06:18:34
Unia po osłabieniach nie ma szans na awans,a może być A klasa
#15 | Daniel dnia lipiec 13 2019 07:54:47
Wiadomo o jakiś transferach w Okręgówce?
#16 | . dnia lipiec 13 2019 09:12:08
A kto odchodzi z Unii?
#17 | aaa dnia lipiec 13 2019 09:45:23
podobno bardzo duże osłabienia w Psychiatrycznym Klubie Sportowym.czy to prawda?
#18 | Do aaa dnia lipiec 13 2019 10:16:41
A kto ma opuścić ten klub?
#19 | do 1 dnia lipiec 13 2019 10:51:32
Słaba pod względem ,,markowych,, klubów jak w poprzednich sezonach Granat, Orlicz i Star
#20 | Do 17 dnia lipiec 13 2019 11:47:27
Tak duże osłabienia Zajęcki Mech Prymiak I ponoć jeszcze ktoś
#21 | Hdjdj dnia lipiec 13 2019 12:03:20
Z Unii odchodzi rejowski, slezak, pantak, papaj i byc moze podstawowy bramkarz. Takie chodza sluchy.
#22 | Do 20 dnia lipiec 13 2019 12:10:08
A skąd takie informacje masz?
#23 | Do22 dnia lipiec 13 2019 12:37:13
Chłopaki trenują w nowych klubach
#24 | Do 23 dnia lipiec 13 2019 12:58:43
Slezak w Halle, Papaj w Iglostaldt, Rejiowski Wierna, Pantak kilka klubow tyle info o nowych klubach.
#25 | Wow dnia lipiec 13 2019 15:11:37
Trwaja ustalenia z pzpn czy moglby byc zarejestrowany w kilku klubach jednoczesnie,w weekend trzy mecze gora i odleglosc nie wieksza niz 374 km.w 9 klubach w ktorych juz byl tego lata z niecierpliwoscia czekaja na decyzje central.
#26 | Kibic dnia lipiec 13 2019 17:30:43
Wicher montuje skład
#27 | Ok dnia lipiec 13 2019 18:25:39
Brody kompletuja ciekawa kapele! Będą emocje
#28 | xxx dnia lipiec 13 2019 19:47:16
Przebój Wolbrom – MKS Zdrój Busko Zdrój 1 – 1
#29 | xxx dnia lipiec 13 2019 19:48:30
Przebój Wolbrom-MKS Busko Zdrój 1-1
#30 | Okregowka dnia lipiec 13 2019 19:51:56
Wyrównana liga. Faworytem Moravia Klimontow Hetman. Faworytem do spadku Ćmielów jeśli tak to będzie tam wyglądało. Wicher nie montuje składu będą wyglądali podobnie jak w A klasie w okregowce jednak to już nie będzie tak łatwo jak w A klasie.
#31 | Haha dnia lipiec 13 2019 20:13:19
Nie rób z okregowki ligi mistrzów, słaba okręgowa i tyle w temacie poziom a klasy gr1 porównywalny
#32 | Meloo dnia lipiec 13 2019 20:45:37
Jastrzębiec Książ - Piaskowianka 1-3.Dobra gra młodzieży z Piasków powiem szczerze że że jestem zaskoczony grą obserwując dzisiejszy sparing. Wink
#33 | Do32 dnia lipiec 13 2019 21:05:08
Fakt wynik 3-1 ale gra slaba Książ 12 ludzi i przez 25 minut trzy setki a co do młodzieży fajna z Pińczowa, Sędziszowa, Naglowic i pomocnik ze Skroniowa.Grin
#34 | Do 32 dnia lipiec 13 2019 22:02:19
Kolego Piaskowianka fakt że że szczęściem ale swoimi chłopakami wybronił Okręgówkę. Paru naszych dostało propozycję gry w wyższych ligach i tam ich testują.kibicuję im aby im się powiodło. Aby utrzymać się trzeba się kogoś zaprosić do gry i robi trener z zarządem. A o młodzież się nie martw. Klub wprowadza co rok 2 młodych chłopaków. Juniorów ma na najwyższym poziomie regionu.małolatom też dobrze idzie. Klub podpisał umowę z p.Rybińskim z futbolowej akademii .naprawdę fachowiec.Więc nie pisz bzdur bo jak wiem wystarczy im spokojne utrzymanie....I promowanie młodzieży aby grali jak najwyżej..I każdy tam kibicuje aby coś osiągnągnęli..Nie można pozbyć się 4 najlepszych chłopaków i od razu wpuścić 4 juniorów na cały mecz.pozdrawiam Ciebie serdecznie i proszę o racjonalne A jak jesteś kibicem to fachowe podejście do tematu.piotrek
#35 | Piotrek dnia lipiec 13 2019 22:15:59
Sorry..pisałem do kolęd 33
#36 | Do Piotrek dnia lipiec 13 2019 22:52:15
Czy możesz przedstawić nowych zawodników o których mówisz..?Wiem że Piaski interesują się napastnikiem Bolminu Panem H. Myśliwskim.
#37 | Do 34 dnia lipiec 13 2019 22:59:18
A o których zawodnikach mówisz ze 4 się testuje?
#38 | Piotrek dnia lipiec 13 2019 23:15:41
Najważniejsza jest cisza.
#39 | Do Piotrek dnia lipiec 13 2019 23:50:37
Proszę Cię to nie jest extraklasa czy pierwsza liga żeby tak mówić. Uważasz że ta cisza i dzięki nią klub może coś ugrać.Podałem Ci konkretne nazwisko gracza którym klub się interesuje.A że Skroniowa mogliście zabiegać tylko o Kiliana i Sadowskego więc nie rób wielkiej tajemnicySmile
#40 | Bik dnia lipiec 14 2019 11:37:06
Do 34. Jaki Rybiński fachowiec mogliście się przekonać parę lat temu gdy prowadził Piaski. Gdzie wtedy byliście w tabeli? I co zarząd zrobił z takim "trenerem". Póki co to rodzice decydują gdzie ma grać młodzież z Academy a nie p. Rybiński. Więc jakie znaczenie ma podpisanie "umowy".
#41 | WIERNA dnia lipiec 14 2019 12:36:42
Aleksander Jędrzejak w Piaskowiance Piaski
#42 | DF dnia lipiec 14 2019 12:42:35
Dla Ćmielowa sukcesem będzie utworzenie drużyny, a co mowa o utrzymaniu.
#43 | sda dnia lipiec 14 2019 13:42:07
Szymański testowany w IV Lidze Krakowskiej
#44 | xxx dnia lipiec 14 2019 15:59:01
Wicher awans po awansie ....zobaczymy może sie uda
#45 | Do Wierna dnia lipiec 14 2019 16:16:35
Czy Trybek wraca do was?
#46 | swit dnia lipiec 15 2019 00:54:43
obecny zarzad to najgorszy w historii switu
#47 | Do 45 dnia lipiec 15 2019 09:23:36
Trybek był,jest i będzie w wiernej cały czas na stanowisku prezesa i wystarczy już tych gosci o tym nazwisku w wiernej,co za dużo to mie zdrowo
#48 | Ces dnia lipiec 15 2019 15:54:52
Czy ktos zauwarzył za Nieciecze w pierwszej lidze bedzie grało Kolejarz Stróze ? tak terminarz podaje
#49 | Swit dnia lipiec 15 2019 16:46:39
Panie O miej honor i odejddz z zarządu
Rozwożenie gazet to max co mozesz
#50 | Arkadiusz Czerepach dnia lipiec 15 2019 23:39:01
Cześć. Witam wszystkich zaczynamy nowe rozdanie, kocham was wszystkich.
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Wiadomości
12 lipca
11 lipca
10 lipca
9 lipca
7 lipca
6 lipca
3 lipca
2 lipca
30 czerwca
27 czerwca
26 czerwca
24 czerwca
23 czerwca
19 czerwca
18 czerwca
17 czerwca
14 czerwca
13 czerwca
12 czerwca
9 czerwca
5 czerwca
31 maja
20 maja
17 maja
20 marca
Dziś urodziny mają
Antoni Glibowski (11 lat, AP SKS Star)
Adrian Kaleta (11 lat, Spartakus)
Jakub Frączkiewicz (13 lat, Nida)
Jakub Nowocień (13 lat, Marol)
Dawid Juszczyk (13 lat, Wisła)
Dawid Kuza (14 lat, AKS 1947)
Jakub Brela (14 lat, Zenit)
Bartosz Grochowski (14 lat, Partyzant)
Kacper Romaniec (14 lat, Football Academy)
Jan Szczęsny (14 lat, KP KSZO 1929)
Kamil Oleksy (14 lat, Hetman)
Amelia Bień (15 lat, KP KSZO 1929)
Jakub Pierściński (15 lat, OKS Opatów)
Maciej Sałata (15 lat, GKS Rudki)
Kamil Żak (16 lat, GLKS Fałków)
Wiktor Zapała (16 lat, Lubrzanka)
Adrian Wójcik (16 lat, Zenit)
Wiktor Bogacz (16 lat, Juventa)
Marcel Bień (16 lat, OKS Opatów)
Dawid Petelicki (17 lat, Partyzant)
Daria Kołodziejczyk (17 lat, Top-Spin)
Wiktor Ciszek (17 lat, Neptun)
Kacper Wyrzykowski (17 lat, LZS Samborzec)
Albert Opałacz (18 lat, Baszta)
Sebastian Piątek (18 lat, Gród)
Krzysztof Skład (19 lat, Czarni)
Sebastian Miter (19 lat, Czarnovia)
Patryk Wieliński (19 lat, Nida)
Bartosz Rzepkiewicz (20 lat, TS 1946 Nida)
Hubert Kalis (20 lat, Partyzant)
Szymon Nowek (20 lat, Victoria)
Bartłomiej Uchański (20 lat, Cukrownik)
Marcin Pietras (20 lat, TS 1946 Nida)
Michał Niebudek (21 lat, Astra)
Piotr Nowak (21 lat, Granat)
Szymon Gajewicz (21 lat, Czarni)
Adrian Chłopecki (21 lat, Zorza Tempo)
Wiktor Dzwonek (21 lat, Sparta)
Kamil Szatan (22 lata, Koprzywianka Arka)
Damian Karczmarczyk (22 lata, Partyzant)
Mateusz Wieczorek (22 lata, KKP Korona)
Jakub Kundera (22 lata, Orlęta)
Bartłomiej Fatyga (22 lata, Piaskowianka)
Jakub Pakuła (23 lata, Strażak)
Jakub Pożoga (23 lata, Kamienna)
Kamil Zaczkiewicz (23 lata, Skała)
Przemysław Oberzyński (23 lata, ŁKS Łopuszno)
Sebastian Berbeś (23 lata, Klimontowianka)
Łukasz Wołczyk (24 lata, KS Kamienna W.)
Jan Nawrocki (24 lata, Nidzianka)
Piotr Niedopytalski (24 lata, Wisła)
Konrad Wojteczek (25 lat, Nidzianka)
Hubert Gorszkow (25 lat, Kamienna)
Michał Kulik (25 lat, Polonia Białogon)
Tomasz Zając (25 lat, Korona II)
Krystian Jaworski (25 lat, Neptun)
Kamil Soja (26 lat, Gród)
Mariusz Furmańczyk (28 lat, ULKS Łączna)
Adrian Ksel (28 lat, MSS-Klonówka)
Cezary Copiak (28 lat, Polanie)
Kamil Kaczor (28 lat, Stal)
Kamil Madejski (31 lat, Zorza)
Wiktor Mroziński (32 lata, Start)
Tomasz Płatos (33 lata, Victoria 2009)
Mateusz Waluś (34 lata, Zenit)
Damian Adamczyk (35 lat, Stal)
Krzysztof Gonciarz (36 lat, KS Kamienna W.)
Marcin Woźniak (36 lat, KSZO)
Jakub Zabłocki (36 lat, LZS Samborzec)
Paweł Rybiński (37 lat, Oldboys)
Piotr Kumór (37 lat, Politechnika Św.)
Robert Pieras (37 lat, Politechnika Św.)
Łukasz Piotrowski (38 lat, Wierna)
Marcin Dudziński (43 lata, Sparta)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."