I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Seria I | ||||||||
Tompawex Obice | 2 — 2 k. 2–3 | Netbik Brzeziny | 23 LIS | 16:50 | ||||
Damian Pietras, Paweł Latosiński — Mateusz Łabęcki, Emil Lurzyński | ||||||||
Netbik Brzeziny | 5 — 1 | Ceramik Murexin Bilcza | 23 LIS | 18:00 | ||||
Karol Lurzyński 2, Mateusz Łabęcki, Piotr Pietrzyk, Mateusz Sołtys — Daniel Detka Kartki także: Wiktor Prokopiuk , Szymon Ubożak . | ||||||||
Ceramik Murexin Bilcza | 3 — 5 | Albatrosi Morawica | 23 LIS | 19:15 | ||||
Szymon Woźniczka, Szymon Ubożak, Dawid Kawiński — Arkadiusz Terech, Jakub Rabiej 2, Karol Miszczyk 2 | ||||||||
FUH Pneumatyk | 0 — 2 | Albatrosi Morawica | 24 LIS | 16:50 | ||||
Karol Miszczyk, Jakub Rabiej | ||||||||
Meditrans Bilcza | 0 — 6 | FUH Pneumatyk | 24 LIS | 18:00 | ||||
Norbert Sennik 5, Marcin Karczewski Kartki także: Piotr Kozalski . | ||||||||
Tompawex Obice | 8 — 0 | Meditrans Bilcza | 24 LIS | 19:15 | ||||
Łukasz Zawadzki 2, Damian Pietras 4, Krzysztof Klimczak, Szymon Czekaj |
21 bramek | Daniel Detka (Ceramik Murexin) |
16 bramek | Karol Lurzyński (Netbik) |
14 bramek | Michał Zawadzki (Tompawex) |
13 bramek | Wojciech Jagodziński (PAMAF), Łukasz Zawadzki (Tompawex) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Seria I | ||||||||
Tsunami Siekierno | 9 — 2 | Moravia Junior | 23 LIS | 16:15 | ||||
Adrian Zdzymira, Mateusz Wiklina, Dominik Obara, Piotr Chrzanowski, Dominik Chrzanowski 5 — Paweł Bożek-Raćkos 2 | ||||||||
Brzeziny Football Team | 1 — 10 | Tsunami Siekierno | 23 LIS | 17:25 | ||||
Patryk Gądek — Dominik Chrzanowski 3, Dominik Obara 2, Mateusz Wiklina, Dawid Ziomek, Przemysław Wojtyna, Przemysław Telka 2 Kartki także: Patryk Gądek . | ||||||||
Ceramik Murexin II Bilcza | 15 — 0 | Brzeziny Football Team | 23 LIS | 18:40 | ||||
Szymon Ubożak 3, Łukasz Ubożak 4, Adrian Ozimina 5, Aleksander Kozieł, Michał Cieślak 2 | ||||||||
Orion Radomice | 3 — 4 | Ceramik Murexin II Bilcza | 23 LIS | 19:50 | ||||
Szczepan Strójwąs 2, Michał Stodulski — Filip Robak, Adrian Ozimina 2, Michał Cieślak Kartki także: Adam Stępniak , Łukasz Bedla , Daniel Bedla — Aleksander Kozieł . | ||||||||
Orion Radomice | 2 — 5 | Soccer City Chmielowice | 24 LIS | 16:15 | ||||
Łukasz Bedla 2 — Jakub Przygodzki, Dawid Pierzak, Konrad Orliński, Dawid Kramer 2 | ||||||||
Soccer City Chmielowice | 4 — 9 | PHU Wojda Zeimmery | 24 LIS | 17:25 | ||||
Grzegorz Sułek 2, Jakub Przygodzki, Dawid Kramer — Seweryn Sala 2, Szymon Kwiatek 3, Paweł Gawęcki, Wiktor Brożyna 3 Kartki także: Paweł Gawęcki . | ||||||||
PHU Wojda Zeimmery | 4 — 3 | Netbik II Brzeziny | 24 LIS | 18:40 | ||||
Wiktor Brożyna 2, Seweryn Sala 2 — Mateusz Sołtys, Tomasz Klimczak, Kamil Kubicki Kartki także: Damian Gawęcki I — Bartłomiej Wysocki . | ||||||||
Netbik II Brzeziny | 4 — 2 | Moravia Junior | 24 LIS | 19:50 | ||||
Kamil Kubicki, Mateusz Sołtys, Przemysław Strójwąs, Bartłomiej Wysocki — Paweł Bożek-Raćkos 2 Kartki także: Mateusz Sołtys — Paweł Bożek-Raćkos , Michał Żołądek . |
43 bramek | Mateusz Sołtys (Netbik II) |
36 bramek | Wiktor Brożyna (PHU Wojda Zeimmery) |
27 bramek | Szymon Dudek (Ceramik Murexin II) |
22 bramek | Łukasz Bedla (Orion) |
21 bramek | Dominik Chrzanowski (Tsunami) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|