Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Wywiad z Ireneuszem Pietrzykowskim
Ireneusz Pietrzykowski
(fot. G. Sojka)

Ireneusz Pietrzykowski – awansował z drużyną do rozgrywek III ligi i pod jego wodzą ŁKS Probudex Łagów zyskał miano najlepszego beniaminka III ligi grupy IV po rundzie jesiennej. Należy przyznać, że trener ma doskonałe relacje z zawodnikami, potrafi do nich dotrzeć, a jednocześnie jest w stosunku do nich wymagający. Zachęcamy do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez Małgorzatę Sutowicz.

Małgorzata Sutowicz: Runda jesienna za nami. ŁKS Probudex Łagów przerwę przezimuje na 10 miejscu w tabeli. Jak na drużynę debiutującą w III lidze to jest to dobry wynik. Jednak czy po dobrej połowie rundy oczekiwania nie były większe?

Ireneusz Pietrzykowski: Przed rozpoczęciem sezonu zakładałem zdobycie minimum 30 punktów i miejsce w górnej połówce tabeli. Czyli trochę nam zabrakło. Szczególnie żal, że w pierwszych dziesięciu spotkaniach ponieśliśmy tylko jedną porażkę, a w połowie października zajmowaliśmy bodajże piąte miejsce. Słaba końcówka popsuła dobre wrażenie. Czyli z jednej strony 28 punktów jest przyzwoitym wynikiem, a z drugiej bez wątpienia jest niedosyt.

M.S: Ta połowa sezonu była inna niż wcześniejsze. Związane było to z panującą pandemią. Była obawa, że rozgrywki mogą zostać przerwane. Jak Trener ocenia tą całą dynamiczną sytuację? I jakie piętno odcisnęła ona na futbolu?

I.P: Przygotowania do 3 ligi rozpoczęliśmy już w pierwszej połowie czerwca. Początkowo wirus nie miał wpływu na nasz zespół, wszystko toczyło się normalnie. Trenowaliśmy i rozgrywaliśmy spotkania sparingowe, później ligowe. Dopiero po meczu z Cracovią zetknęliśmy się z tym problemem. Mieliśmy w klubie pozytywne wyniki na obecność koronawirusa, kwarantanny i przerwy w treningach. Ale to niestety dziś normalność, wszyscy się z tym mierzmy. Cieszę się, że dograliśmy tą rundę. ŚZPN sprawnie reagował na komplikacje, chyba nie było momentu, że rozgrywki były zagrożone. Co do całego futbolu to nie zauważyłem jakiś dużych zmian. Nadal na zawodników jest większy popyt niż podaż, ilość pieniędzy krążących w piłce nie zmieniła się, ci co wygrywali dalej wygrywają, czy to w piłce klubowej, czy reprezentacyjnej. Najtrudniejszy widok to mecze bez publiczności. Nie mogę się do tego przyzwyczaić. Czasem, kiedy oglądam powtórki z poprzednich lat i widzę trybuny żyjące meczem to… Niech to już jak najszybciej wróci.

M.S: Zdaniem Trenera który mecz był naszym najlepszym?

I.P: Wymieniłbym aż cztery. Zwycięskie z Koroną i Podhalem, przegrany z Wisłą Puławy i zremisowany z Chełmianką. W Kielcach zagraliśmy w drugiej kolejce, po falstarcie na inaugurację, gdzie ponieśliśmy porażkę z Giebułtowem. Większość ludzi związanych z piłką w naszym województwie nie dawała nam większych szans na korzystny wynik. Nie tylko wygraliśmy, ale dyktowaliśmy warunki, mieliśmy mecz pod kontrolą. Skończyło się 2-0 dla ŁKS – u. Podhale to z kolei bardzo dobre spotkanie pod względem taktycznym (zagraliśmy wysokim pressingiem, intensywnie, neutralizując atuty przeciwnika) i bardzo emocjonujące, bo z 2-0 do przerwy, Nowy Targ wyciągnął na 2-2. Ale w 90 minucie to my strzeliliśmy zwycięską bramkę. Mecz w Chełmie odbywał się w momencie, kiedy uczyliśmy się tej ligi. Trochę obawialiśmy się tego spotkania, bo przeciwnik personalnie wyglądał bardzo dobrze na boisku. 90 minut przewagi, dużo sytuacji, prowadzenie 1-0 i … ostatnia akcja meczu, w 96 minucie. Kiedy później robiliśmy analizę wideo, to w tej akcji było aż 6 momentów, w których mogliśmy się zachować minimalnie lepiej i pewnie dowieźlibyśmy prowadzenie. Szkoda tego remisu. I ostatni, mimo że przegrany, to taki, że można się nim pochwalić – z Wisłą Puławy. Prowadziliśmy do przerwy, mieliśmy okazje do podwyższenia wyniku, niestety po przerwie kilka kontrowersji sędziowskich, jakość przeciwnika i skończyło się 1-3.

M.S: Przed startem III ligi w naszej kadrze zaszło sporo zmian. Teraz zapewne nie będzie aż tak wielu rotacji, ale nadal potrzebujemy wzmocnień. Zawodnicy na jakie pozycję to dla nas priorytet?

I.P: Jesteśmy beniaminkiem, dobrze zorganizowanym, ale beniaminkiem. Dopiero tworzymy markę i zdajemy sobie sprawę, że to proces, że to musi potrwać. Letnie transfery zawodników, którzy mieli już za sobą grę w tej klasie rozgrywkowej lub wyżej to często efekt relacji Prezesa Marka Brudka, Dyrektora Wojciecha Śmiecha i moich.  Oczywiście, że za tym musiała iść szeroko pojęta jakość klubu na wielu polach (a finalnie zwyczajnie musiało być nas stać na te transfery) ale proszę mi wierzyć nie było to proste, bo tak jak powiedziałem wcześniej, każdy zawodnik, który coś umie ma zwykle kilka propozycji. Transfery Imieli, Wilka, Rogali, Amarildo, Mójty pokazały, że w Łagowie tworzy się coś ciekawego. Szczególnie przyjście tego ostatniego gracza z przeszłością w Ekstraklasie odbiło się szerokim echem. W letnim okienku po awansie wymieniliśmy w sumie kilkunastu zawodników. Teraz tych zmian pewnie będzie mniej, ale nadal potrzebujemy w kilku miejscach na boisku więcej jakości.M.S: Nad którymi elementami gry w okresie przygotowawczym trzeba będzie najciężej popracować?

I.P: Tutaj nic odkrywczego. Zaczynamy 8 stycznia od testów, następnie praca nad motoryką, taktyką, techniką. 23 stycznia pierwszy sparing i czekamy na ligę.

M.S: Czy dzięki temu, że poznaliśmy rywali naszej grupy będzie teraz łatwiej układać taktykę na spotkania rewanżowe z nimi? Czy jednak zadziała to w dwie strony?

I.P: Pewnie działa to w dwie strony, ale dla nas doświadczenie z tej rundy jest bardzo ważne. Dzisiaj grając jeszcze raz te mecze, przynajmniej w dwóch zagralibyśmy inaczej taktycznie. Wtedy nie doceniłem jakości rywala, po analizie wideo wydawało mi się, że możemy dominować na boisku, zagrać wyżej. Rzeczywistość okazała się inna, przeciwnik wykorzystał przestrzenie, które zostawiliśmy i traciliśmy bramki. Mamy dużo materiału by być lepiej przygotowanym do rundy wiosennej.

ŁKS Łagów
(fot. G. Sojka)

M.S: Jest Trener wymagający i stanowczy, a jednocześnie posiada dobre relacje z zawodnikami. Jaka jest na to recepta?

I.P: Uczciwość. Kiedyś przeczytałem, że przeprowadzono badania wśród zawodników i na pytanie o najważniejsze cechy dobrego trenera to sprawiedliwość była wskazywana na pierwszym miejscu. Moim zdaniem bycie trenerem to nie tylko przeprowadzenie treningu, ale również, a może przede wszystkim zarządzanie grupą. Staram się dobierać takich zawodników, by chcieli pracować, piłka nożna była dla nich ważna i mieli cele przed sobą. Nie zostawiam spraw niedopowiedzianych, jasno określam oczekiwania i granice. Jeżeli coś mam do kogoś to komunikuję mu to, słucham kontrargumentów. Najtrudniejsze są rozstania, ale wydaje mi się, że każdy woli usłyszeć jasny przekaz…”odchodzisz, bo…”, niż “ja bym Cię chciał, ale to stanowisko zarządu…”, a później okazuje się, że nie ma odważnego, który by wziął na siebie odpowiedzialność za taką decyzję. Dla zawodnika najlepszy trener to taki, który na niego stawia. Paradoksalnie tymi, którzy grają można się trochę mniej przejmować. Oni grają, więc są zadowoleni. Dbać, rozmawiać i poświęcać uwagę trzeba bardziej tym, którzy są szesnastym, siedemnastym i tak dalej zawodnikiem. Choć wiem, że w pewnym momencie kończą się argumenty, jeżeli taki gracz trzymany pod prądem nie dostanie szansy. Pomaga też taka zwykła ludzka relacja. Każdy w życiu ma lepsze i gorsze momenty, radości i smutki, sukcesy i problemy. Mając taką wiedzę można coś komuś odpuścić albo dokręcić, sprowadzić na ziemię, albo tak po prostu doradzić. To również pogodzenie “interesów” klubu, który jest moim pracodawcą z oczekiwaniami zawodników, których prowadzę, których zwykle przekonywałem, aby przyszli do zespołu. Trzeba znaleźć taki kompromis, żeby wszyscy byli zadowoleni, a przynajmniej akceptowali drobne ustępstwa. Fajne zdanie powiedział kiedyś Wojtek Śmiech, że im wyżej się jest w piłce, tym tych rozbieżności jest więcej.

M.S: Kacper Rogoziński w kręgu zainteresowań Wisły Płock. Ten młody zawodnik spędził w Łagowie zaledwie rundę i już jego dobra forma została zauważona. Czy przeczuwał Trener, że tak szybko rozwinie on skrzydła?

I.P: Tu opowiem fajną historię pokazującą, jak w piłce szybko wszystko się zmienia. Korona niespecjalnie była zainteresowana, żeby Kacper tam został, a w związku z tym, że znałem go już wcześniej i występuje u nas jego brat Filip, naturalnym było, że spróbujemy zobaczyć, jak da sobie radę w Łagowie. Pierwsze treningi i sparingi nie wyglądały optymistycznie. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie zaczęliśmy się mocno zastanawiać czy wykupić Kacpra z Korony. Burza mózgów, wszystkie za i przeciw i na końcu decyzja – bierzemy. Dosłownie kilka dni po tym był sparing w Kraśniku i już zupełnie inna gra Kacpra. Szybko wywalczył pierwszy skład, a później był jednym z ważniejszych zawodników w drużynie. Nawiasem mówiąc niedawno opowiadałem mu tą historię i śmialiśmy się, że niewiele brakło, aby nie został w Łagowie. Teraz dobrze wypadł na testach w Płocku, zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Czy przeczuwałem, że tak odpali? Zdawałem sobie sprawę, że ma potencjał. Mistrzostwo Polski Juniorów z Koroną, gdzie był ważnym zawodnikiem oraz występy w młodzieżowej Lidze Mistrzów nie wzięły się z niczego. Wiedziałem, że jest pracowity i niezepsuty jako człowiek. Dostał minuty na boisku, zaufanie i to wykorzystał z korzyścią dla wszystkich.

M.S: Jakiego ŁKS – u możemy się spodziewać w rundzie wiosennej?

I.P: Zwycięskiego.

M.S: Dziękuję bardzo Trenerze za poświęcony czas na rozmowę i życzę samych sukcesów.

źródło: strona ŁKS-u Łagów
Komentarze
#1 | adas dnia grudzień 22 2020 11:46:54
Ciekawi mnie jak by Łagów mógł w swoim budżecie zapewnić pensje wysokości 1800-2000 tysiące gdzie wtedy by grali?czy Pan trener prowadził by tą drużynę?
#2 | adas dnia grudzień 22 2020 11:49:24
Zobaczcie jak Granat skończył?jak Busko skończyło
#3 | je dnia grudzień 22 2020 12:16:42
w busku zawsze było jest i bedzie dziadostwo, podobno drużyna znów ma skonczyc w b klasie
#4 | Do1 dnia grudzień 22 2020 12:22:02
Adas nie rozumie tego Co napisales...
Oco chodz??
#5 | Miałczyński dnia grudzień 22 2020 16:18:20
Adaś ma pretensje go garbatego że ma proste dzieci. Co miesiąc jest na Echo Dnia o potężnych sponsorach w Staszowie i to by było na tyle. Granat za tego trenera wygrał III ligę i odpadł dopiero w barażach, wycofał się sponsor i Granat znowu wrócił tam gdzie był przed przyjściem sponsora. Busko to już wogóle nie wiem o co tobie chodzi Adasiu. Ostatnimi laty nie było tam kasy na III ligę i nie ma. Co do pensji 1800-2000 graliby wtedy w IV lidze tak jak Twój klub którego jesteś kibicem. Grali nieprzerwanie w IV lidze 10 lat.
#6 | Pińczów dnia grudzień 22 2020 23:23:43
W Busku to jest MKS czy AKS
#7 | Mks Gks Lzs dnia grudzień 23 2020 01:18:21
Wszyscy chcieli się pozbyć łagowa z IV ligi bo było fatalne boisko i kibice nerwowi. No to się pozbyliśmy. Grin
#8 | Irek dnia grudzień 23 2020 16:34:46
Dawaj do Wiernej tu jest potencjał piłkarski,druga liga jest w Małogoszczu mozliwa
#9 | <> dnia grudzień 23 2020 19:13:39
Piniondze masz ?
#10 | Leszczynowe dwory dnia grudzień 23 2020 23:45:05
Ile jest kilometrów z Łagowa do Wrocławia
#11 | Pogoń Staszów dnia grudzień 24 2020 10:05:20
Tacy potężni sponsorzy w Staszowie że nie ma na wypłaty za listopada i premie z drugiej połowy rundy.
#12 | #10 dnia grudzień 24 2020 10:23:15
Zdecydowanie dalej niż od Ciebie z domu do lecznicy w Morawicy.
#13 | Busko dnia grudzień 24 2020 11:08:36
Busko dużo straciło przez Covid. Miasto uzdrowiskowe teraz bez kuracjuszy odbija się to na finansach gminy i sponsorów. Ale klub jest stabilny finansowo i zamierzamy pozostać w IV lidze na długo Smile
Wszystkiego najlepszego z okazji Świat Bozego Narodzenia dla kibiców zawodników z naszego województwa.
#14 | TK dnia grudzień 24 2020 22:14:40
Ale ten Łagów niepokorny, tylu mędrców, tylu ważniaków w naszym województwie, mówią , porównują, oni to by zrobili to czy tamto tylko zawsze ktoś inny winien niepowodzenia ich klubu a tu ktos w łagowie się wział i robi robotę że aż zrywać boki z reszty tych pseudo działaczy. Trzymam za was kciuki łagów ! Wk wszystkich nadal Grin
#15 | Kibic z Łagowa dnia grudzień 24 2020 23:05:04
Mam tylko jedno świąteczne życzenia nie przenoście Łagowa do Torunia
#16 | Moherowy beret dnia grudzień 25 2020 11:00:25
Czy w Lagowie będzie radyjko i telewizja
#17 | Elana Toruń dnia grudzień 26 2020 09:50:48
W Toruniu nie nie ma sportu jest tylko pan Tadeusz
#18 | Pytanie dnia grudzień 26 2020 20:21:26
Już jakieś transfery w naszych klubach 3 ligi i w 4 lidze ?
#19 | Też dziad jak Ci wyżej dnia grudzień 27 2020 00:01:25
BRAWO ŁAGÓW !Smile
#20 | Johnny dnia grudzień 27 2020 22:50:34
Jeden klub będzie się wzmacniał z poważnymi aspiracjami na 3 ligę narazie cisza bo transfery lubią ciszę ale tworzy się tam niezła ekipa
#21 | Wodzirej dnia grudzień 27 2020 23:16:37
Johnny oni nie mają szans , co by tam nie tworzyli, łagów się dwoi i troi, szmalcu mają tyle ile tylko zapragną , stworzyli struktury takie jakich nie ma nikt oprócz Korony i KSZO a mimo to mogą spaść z ligi.
#22 | RP dnia grudzień 28 2020 22:35:05
Co za glebie w tym kraju
#23 | Johnny dnia grudzień 29 2020 00:03:00
To zobaczycie kto na wiosnę będzie w 4 seryjnie wygrywałWink pozdrawiam
#24 | #23 dnia grudzień 29 2020 13:23:16
Skład z którym bedzie seryjnie wygrywał w IV gwarantuje im seryjne przegrywanie w III.
#25 | Ohoho dnia grudzień 29 2020 13:46:56
Johnny zdradź co to za zespół Smile
#26 | Do 25 dnia grudzień 29 2020 17:33:22
Łysica Bodzentyn
#27 | dawid dnia grudzień 29 2020 20:26:07
do Johny do awansu jedynie to Nowiny się nadają mają obiekt na 3 ligę i klub poukładany ,reszta to kupa dziadostwa
#28 | Johnny dnia grudzień 29 2020 22:58:52
Ani Łysica ani Nowiny choć im też niech się powodzi jak najlepiejWink
#29 | Może dnia grudzień 30 2020 11:51:50
Pogoń Staszów?
#30 | Podsumowania dnia grudzień 30 2020 13:13:29
Kiedy podsumowania a klasy i okręgówki
#31 | do 23 dnia grudzień 30 2020 14:59:42
Piszesz o Wiernej Małogoszcz, bo tam po zmianie trenera ma być kilka transferów i mają ambicje grac o coś
#32 | aaa dnia grudzień 30 2020 15:34:12
To kto trenerem w Wiernej? Jakie niby transfery?
#33 | Eh dnia grudzień 30 2020 15:37:56
Z Waszych opisów to połowa 4 ligi mega wzmocni zespoły i powalcz o awansSmile
#34 | Pogon staszow dnia grudzień 30 2020 22:41:32
Najpierw niech wypłacą zaległości za tamtą rundę, już miesiąc opóźnienia i żadnych sygnałów że to nastąpi w najbliższym czasie.
#35 | Busko dnia grudzień 31 2020 07:39:35
https://buskozdroj.naszemiasto.pl/nowoczesny-klubowy-budynek-na-stadionie-miejskim-w-busku/ar/c2-8067151
#36 | Staszek dnia grudzień 31 2020 10:28:00
Piękny obiekt w Busku, sportowo niestety zawsze max IV liga.
#37 | Do Pogoń Staszów dnia grudzień 31 2020 11:11:08
Chłopie jeśli nie dali Ci kasy to nie jest to temat do poruszania w internecie, nie sądzisz Sad
#38 | dallas dnia grudzień 31 2020 13:40:29
Łagów stworzył struktury jakich poza Koroną i KSZO nie ma nikt w województwie???GrinGrinGrin
nic zabawniejszego już w tym roku nie przeczytamPfft
#39 | do Pogoń Staszów dnia grudzień 31 2020 13:50:58
proponuje zacząć grać a nie tylko stać po pieniądze
#40 | Do dallas dnia grudzień 31 2020 14:52:49
Orientujesz się gdzie jesteś i o czym piszesz. Twoja wypowiedź świadczy że wcale. Najpierw warto mieć jakieś rozeznanie a nie pisać bez pojęcia. Ogarnij się i to nie trochę.
#41 | do dallas dnia grudzień 31 2020 15:27:19
Znajdziesz takiego w województwie który grał u Ciebie tam między kiblami i go nie wydymałeś na kasę ? Awans robiliście ze Starachowicami i graliście każdy mecz w 14 perfidnie krojąc każdego kto zbliżył się w meczu do Was choćby na jednego gola. Jeśli to nazywasz strukturami klubu to tak, masz rację byliście najlepsi. Teraz jesteś w czarnej d dlatego musiałeś tutaj zaszczekać. Życzę Ci w 2021r pięciu takich samych piłek u siebie w klubie no i zdrowia, tego psychicznego Smile
#42 | do 41 dnia grudzień 31 2020 16:57:02
zgadzam się w 100 procentach,co mecz grali w 14 a jak było coś nie po ich myśli to masakra co wyprawiali
#43 | Tadek ma bony dnia grudzień 31 2020 22:47:55
To są Wilki nie ludzie
#44 | Do 39 dnia styczeń 01 2021 00:22:29
Jeżeli maja w klubie umowy z terminem wypłat a runda jest już zakończona, czyli swoje zobowiązanie piłkarze wypełnili. Teraz pora na zarząd i przelewy, ale tutaj jak widać jest różnie.
#45 | Tadeusza nic nie rusza dnia styczeń 01 2021 01:06:48
Czekamy na przelew od Ojca Rydzyka
#46 | Disco kukuła dnia styczeń 01 2021 01:09:38
Płacisz abonament za radyjko? Pewnie nie to graj na Gumoleum i zrywaj pęciny. Amen
#47 | $&#8364;&#163; dnia styczeń 01 2021 01:15:12
Cicho dziady Grin
#48 | Online casino 2021: https://morep.app.co.mz/commun dnia styczeń 01 2021 15:55:15
Online casino 2021: https://morep.app.co.mz/community/profile/casino2021/ <p><a href="https://morep.app.co.mz/community/profile/casino2021/">CLICK HERE</a></p> <p><a href="https://morep.app.co.mz/community/profile/casino2021/"><img src="https://i.ibb.co/pjR8Z8B/1btc.jpg"></a></p> ?h=73bf518e327fa0592a5c3c3aa03330ac&
#49 | .02.2021 dnia styczeń 02 2021 23:25:22
Start III ligi.
#50 | TK dnia styczeń 02 2021 23:26:09
27.02.2021 start III ligi.
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Wiadomości
23 stycznia
22 stycznia
12 stycznia
10 stycznia
9 stycznia
7 stycznia
6 stycznia
27 grudnia
23 grudnia
20 grudnia
14 grudnia
12 grudnia
5 grudnia
29 listopada
28 listopada
27 listopada
25 listopada
24 listopada
22 listopada
21 listopada
Dziś urodziny mają
Jakub Latos (11 lat, MGTS Działoszyce)
Aleksander Karbownik (12 lat, Neptun)
Kacper Baka (12 lat, Stal)
Piotr Sierda (12 lat, Hetman)
Igor Ramiączek (12 lat, Skała)
Mateusz Goły (12 lat, MGTS Działoszyce)
Szymon Stojek (13 lat, Pogoń)
Jakub Sabat (13 lat, Piast)
Damian Ostatek (13 lat, KP KSZO 1929)
Daniel Zieja (13 lat, KKP Korona)
Dawid Bednarczyk (14 lat, Victoria)
Dawid Gajewski (14 lat, Marol)
Miłosz Gawriołek (15 lat, Piast)
Igor Łapot (15 lat, GLKS Krasocin)
Oskar Młodziński (15 lat, Partyzant)
Jan Bujak (15 lat, Hetman)
Dawid Pawlikowski (16 lat, Unia)
Maciej Wojtasiński (16 lat, Victoria)
Bartłomiej Gwiazda (16 lat, Czarnovia)
Dawid Siwak (18 lat, Pogoń)
Łukasz Bąk (19 lat, Stal)
Wiktoria Dróźdź (19 lat, Kamienna)
Krystian Mazur (19 lat, Kamienna)
Karol Banaś (19 lat, Nida)
Paweł Socha (19 lat, Radiator$)
Kacper Zacharz (20 lat, TS 1946 Nida)
Michał Jaskulski (20 lat, Rodzina)
Kacper Krzysztofik (20 lat, Hetman)
Julia Iwaniec (20 lat, Sparta)
Mateusz Strzelecki (20 lat, Orlicz)
Jakub Moszczyński (21 lat, Partyzant)
Jan Romek (21 lat, Wisła Junior)
Kamil Józefowicz (21 lat, Naprzód)
Mateusz Tytko (21 lat, Sparta)
Sebastian Danielewski (21 lat, Samson)
Konrad Skuza (22 lata, ŁKS Łagów)
Samir Bouchachi (22 lata, Zenit)
Rafał Kołda (23 lata, Czarnovia)
Radosław Wolski (23 lata, Ester)
Adrian Szwarc (23 lata, ŁKS Łopuszno)
Błażej Piątek (23 lata, Czarnovia)
Patryk Gula (23 lata, Neptun)
Jakub Pietryka (23 lata, Zorza Tempo)
Kamil Sieradzki (24 lata, Strzelec)
Piotr Górniak (24 lata, Astra)
Łukasz Kardyś (24 lata, Granat)
Mateusz Wroński (25 lat, Naprzód)
Patryk Pańtak (25 lat, Zryw)
Karol Lesiak (25 lat, Kamienna)
Maciej Jop (26 lat, Arka)
Mateusz Dudziński (26 lat, Polonia Białogon)
Patryk Salwa (26 lat, Samson)
Michał Michta (27 lat, Sparta)
Grzegorz Sitek (28 lat, Marol)
Daniel Zając (28 lat, Świt)
Michał Pedrycz (28 lat, Polonia Białogon)
Karol Jasiński (28 lat, Koprzywianka)
Piotr Badurak (30 lat, TS 1946 Nida)
Albert Młynarski (30 lat, ŁKS Łopuszno)
Marcin Opala (30 lat, Huragan)
Zdzisław Klimczyk (31 lat, Bucovia)
Maciej Lamch (31 lat, LZS Samborzec)
Grzegorz Małek (32 lata, Hetman)
Tomasz Czyż (33 lata, Cukrownik)
Wiktor Ciach (34 lata, GKS Świniary)
Tomasz Bojarski (35 lat, ŁKS II Łagów)
Marcin Furtowicz (36 lat, Kamienna)
Damian Nowak (36 lat, Płomień)
Roman Brzostowicz (38 lat, Czarni)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."