Deprecated: Non-static method KPEngineIntegration::AddMatchInfo() should not be called statically in /home/kielecka/www/news.php on line 176
Garbarnia Kraków 1–1 Juventa Starachowice
1 — 0

1 — 1
Sędziuje: Mariusz Stolarz - jako główny oraz Piotr Pytka, Sławomir Pudło (Brzesko).

Podopieczni Arkadiusza Bilskiego w fenomenalny sposób dogonili wynik pokazując charakter drużyny. Dziękuje Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo. Tymczasem życzę Państwu Wesołych Świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze od całego zespołu Kieleckiej Piłki.

90' - Sędzia główny równo w 90 minucie kończy spotkanie hitu 23. kolejki trzeciej ligi grupy 7.
87' - GOOOL! Wyrównująca bramka dla Juventy. Piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego z linii wyznaczającej połowę przez Krystiana Płusę głową trącił Dariusz Anduła, jadnak Adrian Jękot sparował futbolówkę na poprzeczkę, jednak przy dobitce głową Anduły był już bez szans. 1:1.
86' - Bardzo dobra końcówka w wykonaniu Juventy, jednak podopieczni Arkadiusza Bilskiego w żaden sposób nie moga znaleźć sposobu aby zdobyc bramkę.
84' - Urazu doznał defensor Juventy Bartosz Gębura, konieczna interwencja masażysty Marcina Nowakowskiego. Przerwa w grze była okazją do uzupeniania płynów. Batrosz po opatrzeniu przez klubowego masażystę wrócił na boisko.
83' - Kolejny rzut wolny, jednak tym razem Płusa prosto w mur ustawiony z zawodników Garbarni.
82' - Po faulu na Konradzie Wójtowiczu sędzia dyktuje rzut wolny, dośrodkowanie ze stałego fragmentu Krystiana Płusy wybijają obrońcy miejscowych.
79' - Prostopadłe podanie po lewej stronie boiska do Anduły ręką blokuje Łukasz Szewczyk, trener Juventy żywiołowo reaguje na tą interwencję, sędzia dygtuje rzut wolny i pokazuje zawodnikowi Garbarni żółta kartkę i chwilę później za dyskusję żółtą kartkę ogląda także Łukasz Gruszczyński. Z rzutu wolnego minimalnie niecelnie strzela Krystian Płusa.
76' - Dłuższe utrzymanie się przez podopiecznych Arkadiusza Bilskiego nie daje efektów w postaci bramki. Próby strzałów mijają bramkę gospodarzy.
71' - Ostatnia zmiana w zespole Juventy za Mirosława Kalistę wchodzi Grzegorz Tobiszewski.
70' - Tymoteusz Chodźko sprytnie w uliczkę do wchodzącego w szesnastkę Sebastiana Sepioła, jednak ten sracił równogagę i upadł na ziemię. Sędzia uznał to jako próba wymuszenia rzutu karnego i ukarał zawodnika żółtą kartką. Była to pierwsza żółta kartka w tym meczu.
65' - Strzał Dawida Korony i przecięcie Dariusza Anduły instyktownie broni Adrian Jękot.
64' - Trener Arkadiusz Bilski dokonał podwójnej zmianie na boisku pojawili się Mariusz Fabjański i Krystian Płusa w miejsce kolejno Karola Kopcia oraz Piotra Stępnia. Zmiana w zespole Garbarni za Mariusza Stokłosę pojawił się Krzysztof Kozieł.
60' - Stokłosa zagraniem w uliczkę chciał uruchomić Kalembę, jednak pomocnik gospodarzy nie doszedł do piłki i ta trafiła w ręce bramkarza Juventy.
58' - Strzał Wójtowicza na raty broni Jękot.
56' - Udana interwencja Gębury, który wyuskał piłkę napastnikowi Garbarni i wybił na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rożnego Kalemby, piłke głową na drugim słupku trącił  Łukasz Szewczyk, jednak na szczęście dla przyjezdnych trafił w słupek.
54' - Rzut wolny dla Juventy z ok. 25 metrów od bramki. Konrad Wójtowicz decyduje się na strzał i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
53' - Rzut rożny dla Juventy. Dośrodkowanie Łukasza Gruszczyńskiego zbyt mocne i przelatuje nad polem karnym.
52' - Rzut wolny dla Garbarni, dośrodkowanie na dalszy słupek Sepioła i piłka w rękach Wróblewskiego.
46' - Rozpoczęła się druga połowa. Zaczynają gospodarze.

Udało nam się ustalić informacje na temat zmiany Macieja Pastuszki. Okazało się, że  u podstawowego doświadczonego defensora Juventy odnowiła się mięśnia przewodziciela uda, na który uskarżał się już w tym tygodniu na trenongu.

Za chwilę druga część spotkania. Obie jedenastki bez zmian w składach rozpoczną drugą połowę.

Pierwsza część spotkania bardzo dobra i emocjonująca godna hitu kolejki. Zapraszam Państwa za około 15 minut na drugą połowę.
45'+2' - Dość słabym strzałem zza pola karnego Sebastiana Sepioła, po którym piłkę złapał Tomasz Wróblewski zakończyła się pierwsza połowa.
45' - Sędzia główny Mariusz Stolarz z Brzeska dolicza do pierwszej części spotkania dwie minuty.
40' - Rzut wolny dla Juventy z ok. 25 metrów Konrad Wójtowicz mocno strzela, jednak prosto w bramkarza.
39' - Strzał zza pola karnego zawodnika Garbarni i piłkę łapie Wróblewski.
37' - Konrad Wójtowicz po rajdzie prawą stroną boiska wpadł z piłka w pole karne, gdzie został powstrzymany na granicy faulu, jednak sędzia główny uznał, że obrońca Garbarni nieprzekroczył przepisów i nakazał grać od bramki.
34' - GOOOL! Zamieszanie na połowie Juventy, Mariusz Stokłosa idealnie zagrywa piłke między Damiana Senderowskiego i Piotra Stępnia do będącego na granicy pozycji spalonej Bartosza Praciaka. Najlepszy strzelec trzeciej ligii grupy 7 w sytuacji sam na sam bez problemu pokonuje Tomasza Wróblewskiego. 1:0.
33' - Mateusz Siedlarz strzelał zza pola kranego i tuż nad poprzeczką.
23' - Mirosław Kalista dośrodkowuje w pole karne i obrońca wybija na rzut rożny. Pierwszy korner przyjezdnych i bez problemu gospodarze.
20' - Darsz Anduła uwolnił się od obrońcy i z prawej strony strzelił tuż obok słupka.
17' - Kolejny rzut rożny dla miejscowych, ponownie Kalemba dośrodkowuje w szesnatskę, gdzie się zakotłowało i Bartosz Gębura wybił piłkę, jednak ta trafiłą po dnogi Krzysztofa Kalemby i ponowne dośrodkowanie głową na rzut rożny wybił Piotr Stępień. Kolejny korner w odstępie kilku minut rzut rożny rozegrany na krótko stracony.
16' - Rzut rożny dla gospodarzy. Krzysztof Kalemba dośrodkowuje z narożnika boiska i faul w polu karnym popełnia gracz Garbarni.
10' - Rafał Kmak zszedł z lewego skrzydła do środka i oddał strzał jednak piłka przeleciała obok słupka
8' - Wymuszona zmiana w defensywie w zespole Juventy, za Macieja Pastuszkę na boisku pojawił się Bartosz Gębura.
Na boisku naprawdę dużo się dzieje, nie ma przestojów i tak dynamicznego początku kibice z pewnością oczekiwali.
6' - W odpowiedzi gracze Garbarni, najpierw w groźnej sytuacji na aut wybił Piotr Stępień, a później piłka po strzale napastnika miejscowych przeleciała nad bramką
5' - Dariusz Anduła na prawą stroną do Mirosława Kalisty, który zrobił sobie miejsce i oddał strzał jednak zbyt lekko żeby pokonać brakarza Garbarni.
4' - Od początku meczu przy piłce utrzymują się piłkarze Juventy konstruując akcję to lewą a to prawą stroną boiska.
1' - Rozpoczęli zawodnicy Juventy-Perfopol Starachowice. Od razu po rozpoczęciu długa piłka od Karola Dreja i w sytuacji sam na sam Karol Kopeć przestrzelił.

Oba zespoły wyprowadzane na środek boiska w celu prezentacji drużyn. Powitanie i losowanie stron. Kapitan Garbarni Marcin Pluta wygrał losowanie i wybrał bramkę, więc zaczynają gracze Juventy.

Trójka sędziów z Brzeska już przy boisku i za chwilę wyprowadzą obie jedenastki na plac gry w celu prezentacji drużyn, powitania i losowania stron.

Oba zespoły już po wstępnej rozgrzewce - rozbieganie i rozciąganie. Teraz zawodnicy Garbarni grają w tzw. "Dziadka", a gracze Juventy strzelają na bramkę.

Gospodarze gracze Garbarni w strojach białych z czarnymi getrami, natomiast piłkarze Juventy-Perfopol występują w strojach czerwono-czarno-białych, kolory kolejno to koszulki, spodenki i getry.

Już za niespełna 20 minut początek spotkania.

Obia zespoły już na placu gry w trakcie rozgrzewki.

Witam Państwa serdecznie w Wielką Sobotę z Krakowa. Za chwilę rozpocznie się pierwsze spotkanie 23. kolejki III ligi świętokrzysko-małopolskiej pomiędzy liderem Garbarnią Kraków, a Juventą-Perfopol Starachowice. Jest to hit kolejki trzeciej ligi. Miejmy nadzieję, że w ten niezwykle pogodny i ciepły dzień emocji na stadionie krakowskiego Ludwinowa niezabraknie. Zapraszam do ścedzenia tekstowej relacji na żywo.