Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 63

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
IV liga: Podsumowanie rundy jesiennej
4 Liga - podsumowanieZa nami półmetek IV-ligowych rozgrywek. Rzutem na taśmę w ostatniej kolejce to Alit Ożarów objął fotel lidera. W walce o awans cały czas liczy się kilka zespołów, co zapewne sprawi ciekawsze widowisko wiosną.
W dolnej części tabeli losy są już raczej przesądzone. Jednak i drużyny znajdujące się nad strefą spadkową muszą zdobywać cenne punkty, bo obecna sytuacja w III lidze powoduje, że z IV ligi spadną nie tylko 2 zespoły.



Alit Ożarów

1 miejsce - 31 punktów
9 zwycięstw - 4 remisy - 2 porażki
28 bramek strzelonych - 14 straconych


Przed jesienią zespół objął Paweł Rybus. Wzmacniając skład kilkoma zawodnikami Alit uzyskał pozycję lidera. Drużyna z Ożarowa całą rundę grała na równym poziomie, choć zdarzyła się i wysoka porażka 0:3 z HEKO. Ekipa Alitu miała również trochę szczęścia w meczach z Hetmanem i Juventą, kiedy to wyrównali kolejno w 87 i 90 minucie.

Wyróżnienie:

Jakub Smolak

Najbardziej doświadczony zawodnik w ekipie Alitu. Grający ofensywnego pomocnika, brał udział w wielu akcjach wykańczanych przez swój zespół. Nie tylko asystował, ale i zdobył parę bramek.


Juventa-Perfopol Starachowice
2 miejsce - 29 punktów
8 zwycięstw - 5 remisy - 2 porażki
36 bramek strzelonych - 14 straconych


Fot: www.juventa.starachowice.org

Juventa-Perfopol sezon zaczęła od wspomnianego już zwycięstwa z GKS Rudki, a w kolejnych spotkaniach potwierdziła, że będzie walczyć o awans. W pierwszym pojedynku na obcym terenie pokonali Piaskowiankę Piaski 2:1. W trzeciej kolejce spotkań piłkarze trenera Rota odnieśli najwyższe ligowe zwycięstwo pokonując przed własną publicznością Partyzanta Radoszyce 6:0. Tydzień później na wyjeździe pokonali sandomierską Wisłę w stosunku 5:0, a kibice – nie tylko ci w Starachowicach – przecierali oczy zdumieni formą beniaminka. Następnie przyszły wygrane z rezerwami KSZO oraz OKS Opatów i starachowiczanie zafundowali swoim sympatykom początek sezonu jakiego w IV lidze nie było od lat. Wszyscy zadawali sobie pytanie „kto zatrzyma rezerwacyjnego beniaminka”? Zatrzymało Heko Czermno i można powiedzieć, że na dobre. W meczu przed własną publicznością lider stracił prowadzenie w 90 minucie i mecz zakończył się remisem 3:3. Był to początek fatalnej serii. Co prawda chwilę później przyszło przełamanie z Łysicą, ale poza tą wygraną i późniejszym pokonaniem ostatniego w tabeli GKS Nowiny starachowiczanie do końca rundy nie zainkasowali kompletu punktów. W międzyczasie przyszła pierwsza przegrana po słabej grze z Hetmanem Włoszczowa i fatalne zakończenie rundy porażką 0:3 z Orlętami w Kielcach – czytamy na zakończenie.

Wyróżnienie:

Tomasz Wójcik

Wielu zawodników z tej drużyny mogłoby zasługiwać na wyróżnienie, jednak za Wójcikiem przemawia fakt, że został najlepszym strzelcem jesieni i przyczyniał się do bardzo wysokich zwycięstw swojej drużyny.


Sparta Dwikozy
3 miejsce - 29 punktów
8 zwycięstw - 5 remisy - 2 porażki
18 bramek strzelonych - 9 straconych


Fot: www.spartadwikozy.pl

Beniaminek z Dwikóz może zaliczyć tą rundę do bardzo udanych. Latem drużynę objął trener Adam Mażysz, sprowadzając kilku zawodników z regionu podkarpackiego. Wyniki drużyny pozwoliły na objęcie 3 miejsca po rundzie jesiennej. Zespół Sparty osiągał bardzo niskie rezultaty o czym świadczy bilans bramkowy 18-9. Zdobycie tylko 18 bramek daje średnią 1,2 bramki na mecz, a mimo to Sparta zakończyła rundę z 29 punktami. Najlepszą formacją tego zespołu zdecydowanie była defensywa. Sparta straciła tylko 9 bramek co jest najlepszym wynikiem w IV lidze. Dwikozy odniosły 5 remisów (z czego 4 z nich zakończyły się wynikami 0:0, m.in. z Alitem, Hetmanem, Juventą).

Wyróżnienie:

Mateusz Kuśmierz

Młody bramkarz Sparty w 12 występach w tym sezonie, puścił jedynie 7 bramek i wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki.


Orlęta Kielce
4 miejsce - 26 punktów
7 zwycięstw - 5 remisy - 3 porażki
24 bramek strzelonych - 15 straconych


Zespół Orląt zdecydowanie lepiej prezentuje się w meczach przed własną publicznością. Na własnym boisku (podobnie jak Alit, Juventa, Sparta D.) nie przegrały jeszcze w tym sezonie. W wyjazdowych meczach zespół z Kielc stracił cenne punkty z Wisłą Sandomierz i OKs Opatów remisując kolejno 2:2 i 0:0. Najciekawszy mecz Orlęta rozegrały ostatni mecz rundy, kiedy to pokonali Juventę Starachowice aż 3:0, przez co rywale stracili pozycję lidera, którą "pieścili" przez 14 kolejek.

Wyróżnienie:

Mateusz Zacharski

Spełnia swoją rolę w zespole. Potrafi dobrze dograć, a przy tym umie dobrze znalezć się w sytuacjach strzeleckich. Ważny punkt Orląt.


Hetman Włoszczowa
5 miejsce - 26 punktów
7 zwycięstw - 5 remisy - 3 porażki
26 bramek strzelonych - 17 straconych



Fot: www.hetmanwloszczowa.futbolowo.pl

Głównym zadaniem ekipy z Włoszczowy było zajęcie miejsca w środku tabeli .Jednak pierwsza runda pokazała ze Hetmana stać na awans do III ligi. Pierwszy mecz wygrany z Wisłą Sandomierz dał duży apetyt na następne zwycięstwa, lecz wyjazd do Ostrowca nie był łatwy i skończył się przegraną 2-1. Następne spotkania do końca rundy były korzystne ponieważ drużyna Jarosława Groszka traciła mało bramek oraz przegrała 2 razy: ze Spartakusem 4-1 i niespodziewanie na swoim boisku z kieleckimi Orlętami. Hetman Cały czas znajduje się wśród gronie faworytów do awansu.

Wyróżnienie:

Paweł Rak

Jest kapitanem, bardzo dobrze spełnia swoja role środkowego pomocnika. Strzela bramki w ważnych meczach jak np. z Łysicą i Juventą.



KSZO II Ostrowiec Św.
6 miejsce - 25 punktów
7 zwycięstw - 4 remisy - 4 porażki
30 bramek strzelonych - 21 straconych


Rezerwy KSZO miały ogromne wahania formy. Po bardzo dobrym początku, w środkowej części rundy na mecze drużyna wybierała się często w 12-14 osobowym składzie. Problemy finansowe i słabe wyniki spowodowały, że trener Sławomir Kapsa zrezygnował z trenowania rezerw KSZO. Jednak po kilkunastu dniach gdy sytuacja się trochę poprawiła, szkoleniowiec powrócił do drużyny, a zawodnicy zdobyli kilka punktów końcówką rundy, co pozwoliło uzyskać 25 punktów na zakończenie rundy.
:

Partyzant Radoszyce
7 miejsce - 24 punktów
7 zwycięstw - 3 remisy - 5 porażki
26 bramek strzelonych - 26 straconych


Fot: http://www.partyzant-radoszyce.yoyo.pl

Beniaminek z Radoszyc również może zaliczyć rundę do bardzo udanych. Przegrane ze Spartą i Juventą nie zaskoczyły widzów, ale następne meczem w których regularnie zespół zdobywał punkty cieszyły sympatyków klubu. Dobrze na drużynę wpłynęły transfery, i to był jeden z głównych przyczyn tak wysokiej lokaty ekipy z Radoszyc.

Wyróżnienie:

Mirosław Słoń

Był to jeden z najbardziej trafnych transferów tej drużyny. Sprowadzony ze Stąporkowa napastnik zdobył kilka bramek i był pewnym punktem drużyny.


Sparta Kazimierza Wielka
8 miejsce - 21 punktów
6 zwycięstw - 3 remisy - 6 porażki
31 bramek strzelonych - 23 straconych


Fot: www.spartakw.pl

Początek rundy to uzyskiwanie dobrych wyników i wysoka pozycja drużyny w tabeli. Gdzieś nieśmiało zaczęły pojawiać się głosy, a może by tak III liga.. Jak pokazała przyszłość zdecydowanie na wyrost. Następnie nastąpiła niespodziewana, wysoka i trzeba to przyznać wstydliwa porażka na własnym boisku z Alitem Ożarów, która wszystkich kibiców gospodarzy zaskoczyła. Nadzieje na dobrą grę wróciły po korzystnym wyniku osiągniętym na boisku ówczesnego lidera Juventy Starachowice i zwycięstwie ze Spartakusem. Końcówka rundy nie wypadła najlepiej dla graczy z Kazimierzy Wielkiej - seria czterech kolejnych nie wygranych meczów, w tym aż 3 porażki. Zrozumiałe, że zdarzyło się kilka nieoczekiwanych kontuzji, jak i były przymusowe absencje za kartki, jednak to wszystkiego nie usprawiedliwiało. Ostatni mecz wygrany z Wisłą w Sandomierzu napewno ucieszył fanatyków Sparty i przywrócił nadzieję i wiarę na lepszą grę w rundzie rewanżowej.

Wyróżnienie:


Mariusz Głąbicki

Jeden z najpewniejszych punktów drużyny z Kazimierzy Wielkiej, występuje na środku obrony.


Spartakus Daleszyce
9 miejsce - 21 punktów
6 zwycięstw - 3 remisy - 6 porażki
25 bramek strzelonych - 24 straconych


Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych wiele osób mówiło o Spartakusie, że to pewny kandydat do spadku. Takie zachowanie wcale nie dziwiło, gdyż drużyna z Daleszyc pozostawiła fatalne wrażenie w świętokrzyskiej IV lidze, szczególnie sezonem 2006/2007. Właśnie w tym sezonie Spartakus zdobył zaledwie 11 punktów i sromotnie spadł do "okręgówki". Wróćmy jednak do obecnej sytuacji. Na półmetku rozgrywek drużyna ma na swoim koncie 21 punktów i wydaje się, że nie jest zagrożona spadkiem. Przy odrobinie szczęścia, zawodnicy z Daleszyc mogą sprawic jeszcze wiele niespodzianek w IV lidze.

Wyróżnienie:

Bogdan Mochocki


Ten doświadczony obrońca już od kilkunastu lat stanowi o sile zespołu z Daleszyc. W trudnych momentach potrafił podbudować swoich młodszych kolegów i wprowadzić spokój w poczynania Spartakusa.


Wisła Sandomierz
10 miejsce - 20 punktów
6 zwycięstw - 2 remisy - 7 porażki
17 bramek strzelonych - 23 straconych

Wisła zaczęła sezon z większością wychowanków w składzie. Runda jesienna nie zaczęła się dobrze. Sandomierzanie dnieśliśmy 5 porażek z rzędu: z Hetmanem, Spartą Dwikozy, Alitem, Juventą i Spartakusem. Następnie przyszły dwa remisy (Orlęta i GKS Rudki), a później zwycięstwo z Piaskowianką, wówczas wyżej notowaną w tabeli. Był to przełom w szeregach Wisły. Po porażce w Radoszycach (4:1) Wisła zaskakując wszystkich odniosła 5 zwycięstw z rzędu wyrównując tym samym najlepszą passę w histori i zdobywając upragnione punkty. Na koniec rundy przegrała nieznacznie u siebie (1:2) ze Spartą Kazimierzą Wielka. Zmiana zarządu (pod koniec 2008 roku) wpłynęła mobilizująco na zawodników. Ciekawie zapowiadają się spotkania w rundzie wiosennej z udziałem Wisły. Kibice Wisły mają nadzieję że w końcu Wisła wróci na dobre drogi.

Wyróżnienie:

Dariusz Ogrodnik

W ekipie Wisły na wyróżnienie zasłużył napastnik, który zdobył w tej rundzie 8 bramek, a w meczu z Opatowem popisał się nawet hat-trickiem.


HEKO Czermno
11 miejsce - 20 punktów
5 zwycięstw - 5 remisy - 5 porażki
27 bramek strzelonych - 24 straconych


drużyna HEKO Czermno
Fot: http://www.heko.com.pl/heko-sport/

Sezon rozpoczął się dobrze dla podopiecznych Zbigniewa Podsiebierskiego, zwycięstwa z Nowinami i Łysicą Bodzentyn oraz wywalczony punkt na "ciężkim terenie" w Kazimierzy Wielkiej, zwiastował, że piłkarze HEKO mogą powalczyć o wyższe cele w lidze. W czwartej kolejce HEKO zmierzyło się z drużyną Hetmana Włoszczowa, zespół który trzy miesiące wcześniej w niemal niezmienionym składzie jeszcze w lidze okręgowej "poległ" w Czermnie 3:1. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i był to niewątpliwie sygnał, że o punkty w dalszej perspektywie może być ciężko. W zespole posypały się nieszczęśliwe kontuzje: Patryka Dworzyńskiego, Damiana Marciocha, Karola Józefowskiego dla którego mecz z Hetmanem był ostatnim w całej rundzie. 7 września HEKO doznało pierwszej porażki w IV lidze, a także całym roku kalendarzowym. Mecz w Dwikozach odbył się o godzinie 11:00, co przy tak dalekim wyjeździe nieco odbiło się na postawie jedenastki z Czermna. Tydzień później doszło do najlepszego spotkania w przekroju pierwszej części sezonu 2008/2009, w wykonaniu HEKO, zakończone zwycięstwem 3:0 nad Alitem Ożarów. Tylko najwierniejsi kibice przeciwników po tym meczu wierzyli, że to ich pupilkowie wylądują na pierwszym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej - a tak się właśnie stało. Siódma kolejka to "dreszczowiec" w Starachowicach. Gospodarze wówczas lider z 6 zwycięstwami z rzędu musiał pogodzić się z pierwszą stratą punktów w sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a HEKO bramkę zdobyło dzięki trafieniu Piotra Potęgi w 90 minucie. Kiedy wydawało się, że wszystko wróci do normy czyli jedenastka z Czermna będzie kompletować punkty doszło do pojedynku ze Spartakusem Daleszyce. Do 92 minuty meczu grając w osłabieniu piłkarze HEKO prowadzili 1:0. W tej feralnej minucie arbiter wskazał na punkt oddalony jedenaście metrów od bramki gospodarzy z czego skwapliwie skorzystali przyjezdni doprowadzając do remisu. Sędzia kilkanaście minut wcześniej mógł, a raczej powinien identyczną decyzję podjąć pod drugą bramkę czego nie uczynił. Mecz ze Spartakusem był półmetkiem pierwszej rundy. Druga część rozpoczęła się fatalnie. Blamaż w Kielcach z miejscowymi Orlętami. Nic nie usprawiedliwia piłkarzy z Czermna. Był to najsłabszy mecz jaki HEKO zagrało w "nowej historii" klubu. 12 października mimo słabej gry podopieczni Podsiebierskiego zwyciężyli z GKS Rudki 1:0. W kolejnej kolejce przeciwnikiem była ekipa Piaskowianki. Spotkanie o dwóch obliczach. W pierwszej połowie fatalna gra przyjezdnych, a w drugiej diametralnie inna lepsza postawa. Może gdyby gra wyglądałaby w całym meczu jak w drugiej odsłonie doszłoby do pierwszego wyjazdowego zwycięstwa. A tak przy prowadzeniu 2:1 zawodnikowi drużyny przeciwnej wychodzi "strzał życia" z 30 metrów w samo "okienko" bramki HEKO i spotkanie kończy się remisem 2:2. Zawody piłkarskie z 26 października piłkarze HEKO chcieliby wymazać ze swej pamięci jak najszybciej. Do Czermna zawitała ekipa Partyzanta Radoszyce i wygrała 3:2 zdobywając zwycięską bramkę w ostatniej minucie gry. Była to pierwsza ligowa porażka przed własna publicznością od 29 miesięcy. W Dzień Zaduszny doszło do spotkania w Samborcu gdzie swoje mecze rozgrywa Wisła Sandomierz. Spotkanie było kuriozalne, gdyż przeciwnicy oddali na bramkę HEKO jeden celny strzał, a zdobyli dwie bramki. Przy drugiej bramce strzelcowi dopisało dużo szczęścia gdyż z dośrodkowania w pole karne wyszedł mu piękny "lob" zakończony golem. Mimo ataków do końca meczu gościom nie udało się wywieźć pozytywnego wyniku. W ostatnim meczu przed własną publicznością Czermianie zmierzyli się z rezerwami KSZO Ostrowiec. Pojedynek zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 3:1. Była to najlepsza drużyna z jaką HEKO zmierzyło się w bieżących rozgrywkach. Na "otarcie łez" pozostało zwycięstwo z OKS w Opatowie 2:0.

Wyróżnienie:

Grzegorz Starościak

Zdobył kilka ważnych bramek oracz czasami sam w pojedynkę potrafił rozstrzygnąć losy spotkania.


Piaskowianka Piaski
12 miejsce - 19 punktów
5 zwycięstw - 4 remisy - 6 porażki
17 bramek strzelonych - 18 straconych


Drużyna Piaskowianki w poprzednim sezonie wywalczyła awans do III ligi, ale tylko brak licencji spowodował, że drużyna znów gra w IV lidze. Wszyscy myśleli, że Piaskowianka znów powalczy o awans, a tymczasem bardzo rozczarował swoich ulubieńców, zajmując dopiero 12 pozycję.


GKS Rudki
13 miejsce - 18 punktów
5 zwycięstw - 3 remisy - 7 porażki
14 bramek strzelonych - 21 straconych



Fot: www.gksrudki.futbolowo.pl

Przed rozpoczęciem sezonu w Rudkach nastąpiła duża zmiana. Na stanowisko trenera zatrudniony został Arkadiusz Bilski (znany świętokrzyskim kibicom z występów w Koronie Kielce). Zastąpił on Dariusza Świetlika, który podjął pracę w Łysicy Bodzentyn. Kibice w Rudkach po nominacji Bilskiego wpadli w prawdziwą euforię. Okazało się też, że były zawodnik Korony Kielce wspomoże swoją drużynę także i na boisku jako zawodnik. Podczas rundy jesiennej Bilski zaliczył jeden występ w barwach GKS-u. W klubie z Rudek na jesieni obchodzony został także jubileusz 50 - lecia. Wszystkie te wydarzenia miały spowodować, że Rudki będą jednym z najlepszych zespołów w świętokrzyskiej IV lidze. Niestety już początek sezonu pokazał, że mimo zatrudnienia znanego trenera, nie będzie łatwo. W końcowym rozrachunku można powiedzieć, że GKS zdecydowanie zawiódł. Miała być czołówka, a jest dopiero 13 miejsce.. Poprawę sytuacji ma załatwić obóz przygotowawczy, na który już od dłuższego czasu szykują się zawodnicy Bilskiego.

Wyróżnienie:

Dariusz Kowalski

Młody napastnik świetnie wprowadził się do drużyny seniorów i zdobył kilka ważnych bramek. Jeśli uda mu się zachować jeszcze więcej zimnej krwi pod bramką drużyny przeciwnika, to w niedługim okresie może stac się najlepszym zawodnikiem GKS-u.


Łysica Bodzentyn
14 miejsce - 14 punktów
4 zwycięstw - 2 remisy - 9 porażki
16 bramek strzelonych - 25 straconych


To już kolejny zespół, który zawiódł oczekiwania. Przed sezonem w Bodzentynie nowym trenerem został Dariusz Świetlik, który kilka lat temu prowadził juz Łysicę. Poczyniono także spore wzmocnienia. Z bardziej znanych nazwisk pozyskani zostali m.in bracia Wijasowie, czy też Ariel Spadło. Zanosiło się, na walkę Łysicy z najmocniejszymi zespołami w lidze. Walka może i była, ale zdobytych punktów jest zdecydowanie za mało. Wiadomo już, że działacze z Bodzentyna planują kolejne transfery. Mówi się m.in o próbach pozyskania Marka Basąga (ostatnio Naprzód Jędrzejów).

Wyróżnienie:

Szymon Michta

W rundzie jesiennej 6 razy trafił do siatki rywali. Sytuacji może było więcej, ale dorobek bramkowy Michty i tak jest dosyć dobry. Bez dwóch zdań zasłużył na nasze wyróżnienie.

OKS Opatów
15 miejsce - 7 punktów
2 zwycięstw - 1 remisy - 12 porażki
10 bramek strzelonych - 37 straconych


Fot: www.oksopatow.futbolowo.pl

Drużyna OKSu Opatów rozczarowała swoich kibiców w tej rundzie. Po dobrych występach w okręgówce klub miał nadzieję o górną część tabeli. Jednak nie wszystko jest takie jakie powinno się wydawać. Zespół z Opatowa został osłabiony poprzez wyjazdy o kontuzje z czego na boisku wybiegali mniej doświadczeni gracze. Po półmetku rozgrywek Opatów zdobył jedynie 7 punktów i tylko prawdziwi optymiści myślą o pozostaniu w szeregach IV-ligowców.


GKS Nowiny
16 miejsce - 3 punkty
1 zwycięstw - 0 remisy - 14 porażki
12 bramek strzelonych - 46 straconych


Młoda ekipa z Nowin ten sezon zaliczy do bardzo nieudanych. Wprawdzie przed nami runda rewanżowa, ale strata do 13 czy 14 miejsca jest już ogromna. Zespół z Nowin wygrał tylko jeden mecz, pokonując Spartakusa Daleszyce.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Najnowsze linki
Sokół – Victoria
SKRÓT MECZU: SokółTV
GKS Nowiny – Łysica
SKRÓT MECZU: GKS Nowiny
Spartakus – Neptun
SKRÓT MECZU: Spartakus Daleszyce
Lechia – Polonia Białogon
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Star – KS Wiązownica
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – KS Wiązownica
SKRÓT MECZU: STAR1926
Neptun – Moravia
SKRÓT MECZU: Neptun
KS Wiązownica – Czarni
SKRÓT MECZU: CFsport
Świdniczanka – KP KSZO 1929
TRANSMISJA WIDEO: Świdniczanka
GKS Nowiny – Łysica
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica
Neptun – Moravia
TRANSMISJA WIDEO
Naprzód II – GKS Solec-Zdrój
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki
Orlicz – Naprzód
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki
KP KSZO 1929 – Podhale
ZDJĘCIA: Mobilna Fotografia Maćka
Łysica – Klimontowianka
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica
Gród – Zorza Tempo
ZDJĘCIA: Dorota Prokop


Dziś urodziny mają
Igor Spurek (15 lat, Bucovia)
Jakub Stępień (15 lat, GKS Imielno)
Dawid Bodzioch (15 lat, Nida)
Kacper Grabka (16 lat, GKS SMS)
Marcel Kosiarski (16 lat, Star)
Tymoteusz Lechowski (16 lat, Korona)
Adrian Gwóźdź (17 lat, GKS Solec-Zdrój)
Karol Nurzyński (17 lat, Dziki)
Patryk Stachera (18 lat, KS Smyków)
Antoni Mazanka (18 lat, AKS 1947)
Kacper Pierzchala (18 lat, Alit)
Kacper Korbaś (18 lat, Zorza Tempo)
Tomasz Nockowski (19 lat, Nida)
Mateusz Gładysiński (19 lat, Orlęta)
Kacper Zarzycki (19 lat, TS 1946 Nida)
Magdalena Gawron (19 lat, Naprzód)
Bartłomiej Gajówka (19 lat, KKF Caffaro GS II)
Piotr Grządkowski (20 lat, Wisła)
Wiktor Nasidłowski (20 lat, Naprzód)
Wojciech Adamczyk (20 lat, LZS Samborzec)
Jakub Słowik (21 lat, Piast)
Bartosz Smyk (21 lat, GLKS Fałków)
Mikołaj Maruszak (22 lata, Kamienna)
Patryk Podhordecki (22 lata, KS Smyków)
Daniel Żakowski (23 lata, Baszta)
Bartosz Szymonek (23 lata, Polanie)
Jakub Ślusarczyk (23 lata, Victoria)
Jakub Skowron (23 lata, Orlęta)
Natalia Pytel (23 lata, Łysica)
Jakub Chyc (23 lata, Marol)
Michał Tomasik (24 lata, Orlicz)
Patryk Nowaczek (24 lata, LZS Samborzec)
Jakub Janusz (24 lata, Astra)
Bartłomiej Siadul (24 lata, Granat)
Dominik Chaba (24 lata, Samson)
Piotr Wilk (25 lat, Piast)
Aleksandra Lipa (25 lat, Wisła)
Szymon Otręba (26 lat, Alit)
Dawid Rogowski (26 lat, Polonia Białogon)
Kacper Marzec (26 lat, GKS Obrazów)
Kacper Koryciński (27 lat, Pogoń)
Arkadiusz Adamus (27 lat, Naprzód)
Bartłomiej Mazur (27 lat, Sparta)
Piotr Wątroba (28 lat, Czarni)
Patryk Kotwica (28 lat, Top-Spin)
Cezary Kozieł (29 lat, GLKS Krasocin)
Mariusz Lewczuk (29 lat, Gród)
Grzegorz Krawczyk (30 lat, KP KSZO 1929 II)
Kacper Nawrot (30 lat, Star)
Amarildo Leirosa Júnior (30 lat, ŁKS Łagów)
Jakub Kuśmira (31 lat, LZS Samborzec)
Michał Michta (31 lat, Orlęta)
Mateusz Szymczyk (31 lat, GKS Kluczewsko)
Martin Wójcik (31 lat, Orlęta)
Rafał Maciejczak (31 lat, Strażak)
Kamil Bratek I (32 lata, Unia)
Paweł Zimoląg (32 lata, GKS Obrazów)
Krzysztof Luty (32 lata, LKS Bolmin)
Łukasz Tomczyk (33 lata, Jawornik)
Bartosz Iwaniuk (33 lata, Kamienna)
Maciej Leśniewski (34 lata, Granat)
Bartłomiej Baran (35 lat, GKS Iwaniska)
Adam Swoszowski (36 lat, Wisła)
Mariusz Kosowski (36 lat, Stal)
Paweł Piotrowski (36 lat, Skała)
Wojciech Gruchała (37 lat, Gród)
Tomasz Rak (39 lat, Oldboys KSZO)
Emil Jakus (39 lat, Ester)
Łukasz Gajda (40 lat, Nidzianka)
Marcin Michalak (40 lat, Wisła)
Stanisław Pieprznik (47 lat, Victoria 2015)
Jacek Radwański (50 lat, Zenit)
Stanisław Owca (57 lat, Sparta)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."