Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 97

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Podsumowanie 1 kolejki klasy okr?gowej (foto)

Samson Samsonów 1–6 Lechia Strawczyn
Kondrak 54 – Gałęziowski 40, P. Gołuchowski 20, 53, 70, M. Majka 66, K. Kasprzyk 80

Samson: Gorzkowski (65. Szkudlarek) – Stęplewski, Wójcik, Jędrzejczyk, Kołodziejski – M. Rynk, Gębski (68. Kurządkowski), Dulęba, Czarnomski (80. Nowak) – Piwowarczyk, Ł. Rynk (46. Kondrak).
Lechia: Majdziński – Picheta, W. Gołuchowski, D. Kasprzyk. K. Majka – Gałęziowski (80. Wolder), Trzebiński, Baran (85. Więckowski), K. Kasprzyk – P. Gołuchowski, Piotrowski (60. M. Majka).

Prawdziwą lekcję futbolu otrzymali od zawodników Lechii Strawczyn, piłkarze beniaminka z Samsonowa. Podopieczni trenera Władysława Starościaka znacznie przeważali przez praktycznie całe 90 minut, czego efektem było aż 6 zdobytych bramek. Świetny występ w barwach Lechii zaliczył Gołuchowski, któremu udało się ustrzelić hat-tricka. Dzięki tak okazałemu zwycięstwu, Lechici zostali pierwszym liderem klasy okręgowej w sezonie 2009/2010.
LZS Samborzec 2–2 Wicher Miedziana Góra
Olech 48, Bijak 55 - S. Koza 23, 41

Samborzec: Cielecki – Abram (85. Zych), Stanek, Grądziel, Dybus, Syguła, Gawroński, Olech, Bijak (70. Sadok), Krawczyk, Dziedzic.
Wicher: Żak – Barucha, Micigolski, Wałek, B. Koza, Sobczyk, Wrona, Tkacz (74. Czyż), Łukasiewicz (55. Foks), Piotrowicz, S. Koza (85. Wesolowski).

W swoim premierowym meczu, po powrocie do klasy okręgowej, Wicher Miedziana Góra zdołał zremisować na trudnym terenie w Samborcu. Od początku spotkania, to goście z Miedzianej Góry dyktowali warunki gry. Efektem tego były dwie bramki autorstwa Seweryna Kozy z 23 i 41 minuty. Prowadzenie mogło i powinno być znacznie wyższe, lecz Piotrowicz nie wykorzystał trzech stu procentowych sytuacji.

W drugiej części meczu do głosu doszli gospodarze. Szczególnie pierwsze 20 minut po zmianie stron należało do Samborczan. Właśnie w tym okresie czasu podopieczni trenera Roberta Kuśmiry doprowadzili do wyrównania za sprawą Olecha i Bijaka, którzy zdobyli gole kolejno w 48 i 55 minucie. Po upływie 65 minut mecz się wyrównał. Żadna z drużyn nie zdobyła już gola i spotkanie zakończyło się remisem. Na uwagę zasługuje świetna gra nowego piłkarza Wichra, Rafała Wrony, który bez wątpienia był najjaśniejszą postacią swojej drużyny.
GKS Rudki 0–2 Moravia Morawica
Zawadzki 18, 31

Rudki: Rafalski – Dawidowicz, Graczak, Gajewski, Maliszewski – Borowiec (75. Machajski), Barucha (70. Piekarz), Wojciechowski, Kosmala – Łebek (72. K. Kowalski), D. Kowalski.
Moravia: Bęben – A. Strójwąs. B. Młynarczyk, Rożkiewicz, Jasiński (60. W. Młynarczyk) – Chłąd, Woś (87. Koźbiał), Chałan, K. Kubicki – Zawadzki (80 Dziewięcki), Przeździk (75. Chlebowski).

Udanie zainaugurowali sezon podopieczni trenera Jacka Pawlika pokonując na wyjeździe spadkowicza z IV ligi zespół GKS Rudki. Wynik ustalony został już do przerwy, a dwa gole strzelił debiutujący w drużynie seniorów Maciek Zawadzki.

Kibice Moravii z małym niepokojem czekali na pierwszy mecz ligowy, bowiem w sparingach ich drużyna nie zachwycała. Porażka 6:0 z trzecioligową Lubrzanką, a także remisy z drużynami z A klasy nie napawały optymizmem. W tych spotkaniach trener ekipy z Morawicy szukał najwyraźniej najbardziej optymalnego rozwiązania. I je znalazł, o czym świadczy wynik w Rudkach. W pierwszym składzie zadebiutowali Maciej Zawadzki, Bartosz Chłąd, Kamil Dziewięcki (wszyscy trzej z drużyny juniorów), Sebastian Chałan - przyszedł ze Skały Tumlin oraz bramkarz Marek Bęben. To ostatnie nazwisko może wiele mówić zwłaszcza starszym kibicom. Marek Bęben ma na koncie 311 występów w piłkarskiej ekstraklasie w barwach takich klubów jak: Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze, Polonia Bytom i Odra Wodzisław. Obecnie jest trenerem bramkarzy w Moravii, a forma jaką prezentował na treningach skłoniła działaczy by zarejestrować go także jako zawodnika.

Mecz w Rudkach dobrze rozpoczął się dla Moravii, choć pierwszą dogodną sytuację zmarnował Przeździk przenosząc piłkę nad poprzeczką z 10 metrów. W 18 minucie Maciek Zawadzki dał prowadzenie ekipie Jacka Pawlika, kiedy to głową na gola zamienił dośrodkowanie Kamila Kubickiego. W 31 minucie po doskonałym podaniu Macieja Wosia popularny „Ciacho” wyszedł sam na sam z bramkarzem Rudek i lobując go podwyższył na 2:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa i jak się później okazało także cały mecz.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli gospodarze chcąc za wszelką cenę strzelić gola, jednak obrona Moravii znakomicie kierowana przez Marka Bębna nie pozwoliła podopiecznym Roberta Stachurskiego poważniej zagrozić swojej bramce.

Źródło: własne/morawica.pl
Unia Sędziszów 3–2 Nidzianka Bieliny
Michał Wiencek 31, Robert Łoboda 72, Grzegorz Matelski 82 (k.) - Szczepan Maciejski 33, Zbigniew Rutkowski 40

Unia: Łukasz Otręba — Krystian Mendrala, Zbigniew Krupa, Dawid Surdel, Krystian Zasada, Paweł Warot (86. Bartek Gładki), Karol Surówka, Grzegorz Matelski (90. Tomasz Błażkiewicz), Wojciech Faryna (73. Robert Tomasik), Robert Łoboda, Michał Wiencek (54. Paweł Rozborski).
Nidzianka: Zbigniew Korpikiewicz — Tomasz Adamczyk, Sebastian Satro, Tomasz Sejdziński, Paweł Janaszek - Piotr Wąś, Łukasz Kraj, Zbigniew Rutkowski, Filip Bąk (79. Piotr Iwan) - Mateusz Pindral, Szczepan Maciejski.

Sędziował: Jarosław Barański. Widzów: 100.



Kibice w Sędziszowie obejrzeli ciekawe spotkanie. Jego pierwsze pół godziny należało do Unii, która stworzyła sobie szereg dogodnych sytuacji, jednak pierwsza bramka padła po błędzie, jakiego ciężko się spodziewać nawet na B-klasowych boiskach. Bramkarz Nidzianki, Zbigniew Korpikiewicz, złapał i opanował dośrodkowaną piłkę tylko po to, by za chwilę ją upuścić. Była to jego jedyna duża pomyłka w tym spotkaniu, ale za to bardzo bolesna, bo stojący obok Michał Wiencek nie zastanawiał się dwa razy, tylko wpakował piłkę do siatki. Podziałało to drażniąco na piłkarzy z Bielin. Kilkadziesiąt sekund później Szczepan Maciejski minął obrońcę i strzelił z 16 metrów do siatki. Siedem minut później na pozycji sam na sam z bramkarzem znalazł się Zbigniew Rutkowski i goście wyszli na prowadzenie.



Po przerwie do głosu znów doszli gospodarze, ale długo nic nie wpadało do bramki. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy częściowo zrehabilitował się bramkarz Nidzianki, który fantastycznie wybronił strzał z rzutu wolnego w okieko. Unia miała też okazję w postaci rzutu wolnego pośredniego z odległości 7 m od bramki, ale piłka została uderzona zbyt wysoko. W końcu, w 72. minucie, po dośrodkowaniu piłka spadła na pole bramkowe gości, gdzie kilku piłkarzy Unii próbowało ją wbić do bramki — Robertowi Łobodzie udało się ją sięgnąć nogą i było już 2–2. Dziesięć minut później rzut wolny bity przez sędziszowian trafił w rękę jednego z zawodników stojących w murze. Sędzia, pomimo protestów zawodników z Bielin, podyktował rzut karny. Grzegorzowi Matelskiemu nie zadrżała noga i dał swojemu zespołowi zwycięstwo.



Zdjęcia: Grzegorz Sojka - Kielecka Piłka
Galeria z meczu dostępna [TUTAJ]
Zryw Łopuszno 2–3 GKS Nowiny
Latos 8, 42 – Kubicki 25, Grudzień 55, 85

Nowiny: Pacanowski – Kaczor (46. Chabros), Rabiej, Ołtuszyk, Bogucki (65. Król), Grudzień, Szymkiewicz (75. Starek), Wilczyński, Jastrzębski, Kubicki, Grudziński (46. Jędrzejowski).

We wczesne niedzielne popołudnie, w Łopusznie rozegrano inauguracyjne spotkanie klasy okręgowej. Miejscowy Zryw podejmował spadkowicza z IV ligi - GKS Nowiny. Mecz mógł się podobać, chociażby ze względu na pięć strzelonych bramek. Ku uciesze miejscowej publiczności, jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, za sprawą gola z 8 minuty autorstwa nowego nabytku Zrywu, Daniela Latosa. Podopieczni Mariusza Ludwinka nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. W 25 minucie stan meczu wyrównał Jacek Kubicki. Odpowiedź miejscowych nadeszła jeszcze przed przerwą, a w roli głównej ponownie Daniel Latos.

Po zmianie stron swoje dość duże doświadczenie zaprezentowali goście. Ponownie doprowadzili oni do wyrównania, po czym zdobyli zwycięskiego gola. Katem Zrywu Łopuszno okazał się Grudzień, który po przerwie strzelił obydwie bramki.
Koprzywianka Koprzywn. 0–1 Victoria Skalbmierz
Rechowicz 72

Koprzywianka: Gołębiowski – Ryński, Ciach, Gawroński, Chmielowiec – Oszczudłowski (70. Gach), Mrozik, Piątkowski, Kiliański – Kuciński (80. Zbirada), Papka (86. Kruczek).
Victoria: Libura – Dzierżak (80. Pieprznik), Kucybała, Borek, Stalmach – Łakota, Rechowicz, Suchowiecki (46. Wojtal, 88. Sennik), Włudarz – Kupiszewski (46. Trybała), Pela.

Beniaminek z Koprzywnicy podejmował Victorię Skalbmierz. Samo spotkanie stało na dość równym poziomie. Obie ekipy miały swoje sytuacje strzeleckie, lecz zawodziła skuteczność. Najdogodniejszą okazję dla gospodarzy zmarnował w 66 minucie Marcin Papka, kiedy to jego strzał na bramkę Victorii okazał się zbyt lekki. Powiedzenie, że "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" sprawdziło się w stu procentach, gdyż goście ze Skalbmierza zdobyli zwycięskiego gola. W 72 minucie, obrońca Koprzywianki zbyt krótko wybił piłkę z własnego pola karnego, co skrzętnie wykorzystał Rechowicz. Przejął on futbolówkę na 20 metrze, po czym płaskim uderzeniem pokonał bramkarza z Koprzwynicy.
Zenit Chmielnik 5–2 OKS Opatów
Kołdras 6, 29, Wilkus 38, Zadorski 75, Gwarek 90 – S. Kostrzewa 52, Domurat 88

Zenit: Pryjda – Bracisiewicz, Cielibała, Waluś, Tomczyk – Biały (72. Gmyr), Wilkus, Toboła, Nędza – Zadorski (87. Szczukiewicz), Kołdras (57. Gwarek).
Opatów: Rak – Jankowski, Jasiński (46. Praga), Dryka, Zięba – Dzietko, Dziewięcki, Kroczek (80. Domurat), Rusak (46. K. Dziadowicz), Fraszczyk (46. Dominik), S. Kostrzewa.

Blamaż spadkowicza z Opatowa w Chmielniku. Podopieczni trenera Rafała Barańskiego zaprezentowali się bardzo słabo, a w wyniku tego przegrali aż 2:5. Na dodatek, nadal niejasna jest sytuacja Karola Kostrzewy, który bez wątpienia dla OKS-u znaczy wiele. Piłkarz ten ma propozycję przejścia do rezerw ostrowieckiego KSZO, i ponoć transfer jest bardzo możliwy.
Skała Tumlin 2–2 Zorza Tempo Pacanów
Janik 35, Milcarz 42 z karnego - Kopacki 52, Franusiak 55

Zorza Tempo: Reczek – Kondek, Skiba (75. M. Patyna), M. Marcinek, Gawłowski, Kosiór (47. Gwóźdź), Jabłoński, S. Patyna, K. Marcinek, Kopacki (84. Wójtowicz), Franusiak (80. Żelazny).

W Tumlinie, Skała zmierzyła się z Zorzą Tempo Pacanów. W związku z niejasną sytuacją związaną ze składem poszczególnych klas rozgrywkowych w naszym regionie, piłkarze z Pacanowa dowiedzieli się, że zagrają w "okręgówce", dopiero 5 dni przed startem ligi. To z pewnością utrudniło im w dość znacznym stopniu przygotowania do sezonu. Mecz ze Skałą miał pokazać, czy mimo przeciwności losu, podopieczni trenera Sławomira Skiby, są gotowi na grę w klasie okręgowej. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli gospodarzy. Najpierw Janik w 35 minucie, a następnie Milcarz w 42 minucie z rzutu karnego zdobyli gole dla Skały.

Druga część meczu należała już do Zorzy. Między 52, a 55 minutą Pacanowianie zdobyli dwa gole i tym samym doprowadzili do wyrównania. Do końca spotkania, rezultat już się nie zmienił. Warto zauważyć, że w bramce ekipy z Pacanowa świetnie spisywał się Reczek i to w dużej mierze dzięki niemu, Zorza wywiozła z Tumlina cenny punkt.
Zina Świętokrzyska Klasa Okręgowa
1.   GKS Nowiny 32 69 72–25 21 6 5
2.   Lechia Strawczyn 32 62 93–51 19 5 8
3.   Moravia Morawica 32 62 67–39 19 5 8
4.   Unia Sędziszów 32 61 50–30 18 7 7
5.   LZS Samborzec 32 53 62–54 16 5 11
6.   Zenit Chmielnik 32 52 63–40 15 7 10
7.   Zryw 2021 Łopuszno 32 51 68–52 14 9 9
8.   Wicher Miedziana Góra 32 48 59–52 13 9 10
9.   OKS Opatów 32 41 32–46 12 5 15
10.   Koprzywianka Koprzywnica 32 39 46–69 11 6 15
11.   Victoria 2015 Skalbmierz 32 39 46–43 10 9 13
12.   GKS Rudki 32 37 45–51 10 7 15
13.   Nidzianka Bieliny 32 36 51–81 10 6 16
14.   Skała Tumlin 32 35 51–60 9 8 15
15.   Samson Samsonów 32 34 37–64 8 10 14
16.   Zorza Tempo Pacanów 32 24 39–75 6 6 20
17.   Baszta Rytwiany 32 17 27–76 5 2 25
 


Autor: Kamil - Kielecka Piłka
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Najnowsze linki
Wierna – Klimontowianka
WIDEO: Bramka Jakuba Kończaka
Sparta – Kamienna
ZDJĘCIA: fanpage Kamiennej
Nida – Zorza Tempo
WIDEO: ostatnia bramka
Neptun – Wierna
SKRÓT MECZU: Neptun
Huragan – Zryw
ZDJĘCIA: Ola Pietrzykowska
Radiator$ – MSS-Klonówka
SKRÓT MECZU: RStv
Star – Orlęta
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Lechia – Politechnika Św.
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Piast – LKS Bolmin
WIDEO: bramka nr 2
Piast – LKS Bolmin
WIDEO: bramka nr 3
Łysica – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
ŁKS Łagów – Wicher
SKRÓT MECZU: ŁKS Łagów
KP KSZO 1929 – Siarka
SKRÓT MECZU: konferencja pomeczowa
Chełmianka – Garbarnia
ARTYKUŁ: Dziennik Polski
Orlęta – Czarni
ARTYKUŁ: Dziennik Wschodni
Wieczysta – Sokół
TRANSMISJA WIDEO: CFsport
Podlasie – Star
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Sokół – Victoria
SKRÓT MECZU: SokółTV
GKS Nowiny – Łysica
SKRÓT MECZU: GKS Nowiny


Dziś urodziny mają
Michał Tymborowski (13 lat, Gród)
Dawid Tomasik (15 lat, Deko)
Michał Zdanowski (15 lat, Gród)
Tobiasz Broziński (15 lat, Czarni)
Mateusz Bzduch (15 lat, Alit)
Fabian Bona (16 lat, GKS Obrazów)
Piotr Zychowicz (16 lat, Orlęta)
Bartosz Sorkowicz (16 lat, Victoria 2015)
Jakub Nartowski (16 lat, Piast)
Fabian Czajor (16 lat, Dąb)
Paweł Mitręga (18 lat, Football Academy)
Tymoteusz Trzaska (18 lat, Alit)
Krystian Paluch (19 lat, Zenit)
Alan Wyrozumski (20 lat, Zryw)
Błażej Koluch (20 lat, Wisła Junior)
Sebastian Bryła (20 lat, Marol)
Łukasz Banaszek (21 lat, Orlicz)
Sebastian Bidos (21 lat, Świt)
Wiktor Marcjan (21 lat, Rodzina)
Jakub Samiec (21 lat, Piast)
Mateusz Sideł (22 lata, Gród)
Konrad Picheta (22 lata, Gród)
Mateusz Jarosz (22 lata, Sparta)
Patryk Sieczka III (22 lata, Granat)
Wiktor Wilk (23 lata, Sokół)
Piotr Skrobot (23 lata, Wierna)
Krzysztof Wojsław (23 lata, Start)
Sebastian Wojsław (23 lata, Start)
Daniel Lasota (23 lata, Strażak)
Radosław Niezgoda (23 lata, Czarni)
Paweł Rywacki (23 lata, Wicher)
Rafał Wiśniewski (23 lata, Orlicz)
Łukasz Czerwiak (24 lata, GKS SMS)
Adrian Wijas (24 lata, Sokół)
Damian Suchmiel (24 lata, Piaskowianka)
Jan Tomasik (24 lata, Rodzina)
Marek Barchanowski (24 lata, Unia)
Jakub Tomporowski (24 lata, LZS Czarnocin)
Kamil Jakubowski (25 lat, Sokół)
Jolanta Batur (25 lat, Hetman)
Szymon Dalach (25 lat, Rodzina)
Michał Rosół (26 lat, Piaskowianka)
Patryk Rubak (26 lat, Moravia)
Bartłomiej Smolarczyk (26 lat, Płomień)
Marcin Gil (27 lat, Victoria)
Kamil Wilkosz (28 lat, Łysica)
Piotr Gołębiowski (28 lat, Naprzód)
Michał Putowski (29 lat, Naprzód II)
Szymon Szlęzak (29 lat, Victoria 2015)
Mariusz Dzienniak (29 lat, Zryw)
Konrad Chlewicki (30 lat, Nidzianka)
Łukasz Świder (30 lat, LZS Samborzec)
Bartek Lech (30 lat, Nida)
Adrian Duda (30 lat, Strażak)
Angela Mikołajczyk (30 lat, KP KSZO 1929)
Michał Ziętara (31 lat, Jawornik)
Piotr Jawor (31 lat, Góral)
Maciej Śmiech (32 lata, Wicher)
Artur Bracha (32 lata, MSS-Klonówka)
Mateusz Górny (32 lata, Wisła)
Mateusz Gawron (33 lata, Hetman)
Konrad Wesołowski (33 lata, Wicher)
Łukasz Porębski (33 lata, Nida)
Dariusz Stępień (33 lata, GTS Raków)
Krzysztof Krzeszowski (34 lata, Wierna II)
Daniel Kowalski (34 lata, Świt)
Kamil Dziewirz (35 lat, Baszta)
Michał Głowacz (35 lat, Polonia Białogon)
Maciej Ćmiel (35 lat, Sokół)
Mateusz Dudkiewicz (35 lat, Polanie)
Daniel Bąba (37 lat, Hetman II)
Piotr Nowacki (39 lat, Sokół)
Sławomir Jeziorek (40 lat, Sparta)
Łukasz Pawłowski (40 lat, GKS Świniary)
Piotr Giejc (40 lat, Polonia Białogon)
Stanisław Marzęcki (41 lat, MGTS Działoszyce)
Paweł Raczyński (43 lata, Arka)
Roman Gołębiowski (44 lata, Koprzywianka)
Radosław Sekuła (45 lat, Pogoń)
Leszek Moździerz (47 lat, Zorza Tempo)
Marek Mierzwa (47 lat, Spartakus)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."