W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Young Boys Obice | 8 — 0 | Grunwald Chmielowice | 26 LIS | 16:25 | ||||
Paweł Latosiński, Piotr Ryk, Robert Sitarz, Artur Szewczyk 3, Mateusz Zawadzki 2 | ||||||||
Semabud Bilcza | 5 — 2 | Eko Wat Lisów | 26 LIS | 17:00 | ||||
Tomasz Adamczyk 3, Jacek Cieślik, Kamil Millner — Robert Kaczor, Sebastian Misztal Kartki także: Tomasz Adamczyk . | ||||||||
Ceramik Bilcza | 4 — 2 | Netbik Brzeziny | 26 LIS | 17:35 | ||||
Kornel Kurzątkowski, Sebastian Pańczyk, Krzysztof Wiśniewski 2 — Mateusz Czarnecki, Mateusz Jędrychowski Kartki także: Sebastian Pańczyk — Damian Detka . | ||||||||
Czarni Morawica | 1 — 4 | Albatrosi Morawica | 26 LIS | 18:10 | ||||
Karol Gilewski — Bartosz Kosałka, Arkadiusz Łomiński, Maciej Piecyk, Jakub Nowak |
21 bramek | Karol Gilewski (Czarni) |
17 bramek | Mateusz Sołtys (Czarni) |
15 bramek | Michał Zawadzki (Young Boys) |
13 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
12 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat), Artur Szewczyk (Young Boys) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Meditrans Dyminy Granice | 5 — 2 | Orkan Bilcza | 26 LIS | 14:00 | ||||
Bartosz Banaś, Marcel Giza 2, Kamil Kowalski, Paweł Wasik — Adam Tetelewski, Maciej Zawadzki Kartki także: Mateusz Pisarczyk . | ||||||||
PG Team | 3 — 7 | Futsal Dębska Wola | 26 LIS | 14:35 | ||||
Daniel Januszek 2, Karol Chrząszcz — Karol Zwierzyński 3, Sebastian Majkut 2, Karol Janicki 2 Kartki także: Sebastian Majkut . | ||||||||
WM Team | 3 — 6 | Orlęta Chmielowice | 26 LIS | 15:10 | ||||
Piotr Fałdziński, Piotr Ziółkowski 2 — Krzysztof Kot, Konrad Orliński, Dawid Pierzak 4 | ||||||||
White Media Wola Morawicka | 5 — 1 | Jumar Kawczyn/Drochów | 26 LIS | 15:45 | ||||
Szymon Lis 2, Hubert Moskwa 3 — Kamil Dziewięcki Kartki także: Jacek Zagniński — Patryk Nowak . |
29 bramek | Wojciech Surdyk (WM Team), Grzegorz Zawadzki (Meditrans) |
27 bramek | Kamil Makocki (Futsal) |
20 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
18 bramek | Karol Zwierzyński (Futsal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 2 — 1 | Płomień Niewachlów | 26 LIS | 14:40 | ||||
Michał Bracha 2 — Łukasz Wrona | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 6 — 3 | Szwecja Chełmce | 26 LIS | 15:15 | ||||
Karol Dudzik 3, Dawid Janaszek, Grzegorz Kosmala, Wojciech Surdyk — Marcin Zapała 2, Tomasz Baran | ||||||||
Zuz Bud Kielce | 1 — 7 | KKN Zagnańsk | 26 LIS | 15:50 | ||||
Artur Polakowski — Michał Dąbrowski 2, Andrzej Grudzień, Krystian Pedryc, Kamil Piwowarczyk 2, Adrian Tomczyk Kartki także: Piotr Włodarczyk . | ||||||||
JFK | 3 — 4 | DM Futsal Tumlin | 26 LIS | 16:25 | ||||
Kamil Mech 2, Andriej Korol — Kamil Frączyk, Adrian Solnica 2, Piotr Solnica Kartki także: Kamil Mech . |
29 bramek | Mateusz Łukasiewicz (Płomień) |
16 bramek | Michał Bracha (Foksdrob) |
15 bramek | Dawid Surowiec (MMW Szalunki) |
14 bramek | Karol Dudzik (MMW Szalunki) |
13 bramek | Damian Piwowarczyk (KKN Zagnańsk), Marcin Zapała (Szwecja) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
OPP Kielce | 2 — 2 | Płomienianie | 27 LIS | 10:40 | ||||
Stanisław Błasiak, Jacek Szafarczyk — Mateusz Kaniowski, Karol Sikora Kartki także: Michał Kłek . | ||||||||
Top Skład | 6 — 3 | Wykonawca Kielce | 27 LIS | 11:15 | ||||
Maciej Leśniewski 3, Bartłomiej Socha 2, Michał Cedro — Jakub Socha, Sewryn Koza, Maciej Zapała | ||||||||
OPP Kielce | 3 — 1 | Adwokatura Kielce | 27 LIS | 11:50 | ||||
Jacek Szafarczyk, Wojciech Żołowicz 2 — Karol Jakubczyk | ||||||||
Wykonawca Kielce | 2 — 4 | Płomienianie | 27 LIS | 12:25 | ||||
Bartek Koza, Maciej Zapała — Krystian Jas, Michał Miśtal, Karol Opara 2 Kartki także: Kamil Foderowicz , Maciej Kobyłecki — Krystian Jas . | ||||||||
CK Dezerterzy | 6 — 1 | Samson Samsonów | 27 LIS | 13:00 | ||||
Kamil Wojasiewicz 2, Arkadiusz Wijas 2, Marek Czarniecki 2 — Michał Rynk | ||||||||
Sami Swoi | 2 — 4 | FC Bombowce Tumlin | 27 LIS | 13:35 | ||||
Piotr Stodulski, Kamil Olszewski — Dominik Reczyński, Daniel Lisowski 2, Jakub Socha | ||||||||
CK Dezerterzy | 7 — 0 | The Blues Jasiów | 27 LIS | 14:10 | ||||
Arkadiusz Wijas 2, Łukasz Tutaj 3, Adrian Kozieł, Marek Czarniecki | ||||||||
Power Play Kielce | 4 — 6 | Sami Swoi | 27 LIS | 14:45 | ||||
Szymon Tomczyk 3, Adam Hertman — Adam Łakomiec, Kacper Nawara 2, Piotr Stodulski, Mateusz Delegiewicz, Kamil Olszewski | ||||||||
KKN II Zagnańsk | 2 — 2 | The Blues Jasiów | 27 LIS | 15:20 | ||||
Konrad Łoboda 2 — Konrad Wrona 2 Kartki także: Konrad Łoboda . | ||||||||
Renesans | 1 — 1 | Matbud Samsonów | 27 LIS | 15:55 | ||||
Tomasz Janyst — Mariusz Żak Kartki także: Daniel Jagodzki — Radosław Toporek , Kacper Kuca . | ||||||||
KKN II Zagnańsk | 6 — 3 | Power Play Kielce | 27 LIS | 16:30 | ||||
samobójcza, Konrad Łoboda 2, Jakub Knez 3 — samobójcza, Szymon Tomczyk, Adam Hertman |
36 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
23 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
19 bramek | Bartłomiej Socha (Top Skład) |
15 bramek | Krystian Jas (Płomienianie), Szymon Tomczyk (Power Play) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Puchar Nowińskiej Ligi Futsalu | ||||||||
1/16 | ||||||||
Victoria Futsal | 1 — 4 | KKN Zagnańsk | 27 LIS | 10:05 | ||||
Maciej Trojanowski — Andrzej Grudzień, Krystian Pedryc, Damian Piwowarczyk, Mariusz Piwowarczyk | ||||||||
Uroczysko | 0 — 3 | Agro Trade | 27 LIS | 10:40 | ||||
Kamil Kubicki 2, Aleksander Kołsut | ||||||||
Konstal Nowiny | 2 — 5 | Husaria Kielce | 27 LIS | 11:15 | ||||
Mariusz Paluch, Norbert Wojsa — Sebastian Pekalski, Adrian Pękalski 2, Dominik Pękalski, Mirosław Zaława | ||||||||
FC Śruty | 2 — 3 | FC Gniewce | 27 LIS | 11:50 | ||||
Damian Jabłoński, Damian Kozłowski — Paweł Banaś, Filip Jarosiński, Konrad Jóźwik | ||||||||
FC P.E.S. Zajączków | 3 — 3 k. 1–3 | Nawroplast Tokarnia | 27 LIS | 12:25 | ||||
Sebastian Wijas, Rafał Jakubowski, Maciej Łączkiewicz — Hubert Myśliński, Erwin Fendrych, Mateusz Foksa Kartki także: Dawid Smardzewski — Michał Sołtysik . | ||||||||
Real Łaziska | 5 — 1 | Słoneczny Patrol | 27 LIS | 13:00 | ||||
Kamil Blicharski, Sebastian Blicharski 2, Norbert Kaczmarski, Filip Postawa — Konrad Leszczyński | ||||||||
Garden-Expert | 3 — 2 | FC Ślichowice Kielce | 27 LIS | 13:35 | ||||
Damian Jakubowski, Dawid Kołodziej, Artur Siuda — Kamil Mularczyk, Damian Kopyciński Kartki także: Artur Siuda . | ||||||||
Szkoła Jazdy Korona MM | 4 — 1 | Nie Wnikaj | 27 LIS | 14:10 | ||||
Norbert Benigier 3, Krzysztof Rusiecki — Przemysław Urbanek | ||||||||
Mardex | 5 — 0 | GKS Futsal Nowiny Junior | 27 LIS | 14:45 | ||||
Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki, Karol Gilewski 2, Kamil Kubicki |
Masłowska Liga - II kolejka (niedziela)
12:15 Delikatesy Centrum Radlin 1-2 Przedsiębiorstwo Geologiczne
12:50 MMW Szalunki Kielce 5-4 Verona Masłów Futsal Team
13:25 Ceramik Murexin 8-1 Scholasteria
14:05 MMW Szalunki Kielce 13-2 Wola Kopcowa
14:45 Hydras FC Doma - Gas Monkey Team, przełożony
15:20 Wola Kopcowa 8-1 Scholasteria
16:00 Hotel Przedwiośnie 4-1 Ambrozja Bartour Janus
pauzuje: PHU Wojda Zeimmery.
MLF Stąporków - II kolejka (sobota)
13:00 ChłopakiGDB 1-24 Taktyczny Piątek
13:40 Monar 4-18 Aktywni Plus
14:20 Czarni Stąporków 1-6 Rewolwerowcy
15:00 Zryw Zaborowice 9-2 Radośni
15:40 OSP Gosań 3-11 Skała Niekłań
16:20 Bliżyn 5-3 Kamienna Wola