W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Ceramik Bilcza | 3 — 7 | Czarni Morawica | 3 GRU | 17:45 | ||||
Patryk Zając 2, Filip Robak — Wojciech Młynarczyk 2, Karol Gilewski 5 | ||||||||
Eko Wat Lisów | 4 — 3 | Grunwald Chmielowice | 3 GRU | 19:00 | ||||
Patryk Wierzbicki, Damian Szmalec, Sebastian Misztal, Wojciech Marzycki — Dariusz Wojciechowski, Sebastian Krzemiński, Adam Kaczor Kartki także: Konrad Orliński . | ||||||||
Netbik Brzeziny | 1 — 2 | Albatrosi Morawica | 3 GRU | 19:35 | ||||
Piotr Pietrzyk — Michał Pawłowski, Arkadiusz Terech Kartki także: Damian Detka , Mateusz Kozak , Piotr Pietrzyk — Michał Pawłowski . | ||||||||
Semabud Bilcza | 2 — 1 | Young Boys Obice | 3 GRU | 20:10 | ||||
Jacek Cieślik, Krzysztof Polak — Artur Szewczyk Kartki także: Jacek Cieślik , Grzegorz Janicki . |
21 bramek | Karol Gilewski (Czarni) |
17 bramek | Mateusz Sołtys (Czarni) |
15 bramek | Michał Zawadzki (Young Boys) |
13 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
12 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat), Artur Szewczyk (Young Boys) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Meditrans Dyminy Granice | 4 — 1 | PG Team | 3 GRU | 16:00 | ||||
Tomasz Kojacz 3, Kamil Kowalski — Daniel Januszek Kartki także: Jakub Liszewski . | ||||||||
Jumar Kawczyn/Drochów | 1 — 1 k. 2–3 | Orlęta Chmielowice | 3 GRU | 16:35 | ||||
Kamil Dziewięcki — Adrian Gaik Kartki także: Wiktor Wojciechowski — Dawid Pierzak . | ||||||||
Meditrans Dyminy Granice | 4 — 4 k. 3–1 | Futsal Dębska Wola | 3 GRU | 17:10 | ||||
Mateusz Pisarczyk, Grzegorz Zawadzki 3 — Karol Janicki, Kamil Makocki, Karol Zwierzyński 2 Kartki także: Kamil Kowalski , Mateusz Pisarczyk . | ||||||||
Orkan Bilcza | 5 — 12 | Futsal Dębska Wola | 3 GRU | 18:25 | ||||
Michał Cieślak, Jakub Kuc 3, Mateusz Wiklina — Karol Janicki 2, Kamil Makocki 4, Bartek Tutaj, Karol Zwierzyński 5 Kartki także: Karol Janicki . | ||||||||
White Media Wola Morawicka | 4 — 8 | WM Team | 3 GRU | 20:45 | ||||
Przemysław Bisaga, Artur Chlebowski 2, Hubert Moskwa — Mateusz Kaniowski 2, Oskar Piecyk, Wojciech Surdyk 5 |
29 bramek | Wojciech Surdyk (WM Team), Grzegorz Zawadzki (Meditrans) |
27 bramek | Kamil Makocki (Futsal) |
20 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
18 bramek | Karol Zwierzyński (Futsal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
JFK | 5 — 0 | Zuz Bud Kielce | 4 GRU | 10:00 | ||||
JFK | 4 — 1 | Płomień Niewachlów | 4 GRU | 11:10 | ||||
Dominik Szymkiewicz, Andrzej Paprocki 2, Tomasz Milcarz — Mateusz Łukasiewicz Kartki także: Artur Łakomiec . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 6 — 1 | Zuz Bud Kielce | 4 GRU | 11:45 | ||||
Marcin Ciulęba 2, Dawid Surowiec 3, Marcin Szydłowski — samobójcza | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 6 — 5 | Płomień Niewachlów | 4 GRU | 12:20 | ||||
Kamil Frączyk, Paweł Jarząb, Adrian Solnica 2, Paweł Urbaniec, Dominik Wiśniewski — Mateusz Łukasiewicz 3, Rafał Wrona 2 | ||||||||
KKN Zagnańsk | 7 — 1 | Szwecja Chełmce | 4 GRU | 12:55 | ||||
Adrian Tomczyk, Mariusz Piwowarczyk, Damian Piwowarczyk, Krystian Pedryc, Michał Dąbrowski 3 — Tomasz Baran Kartki także: Krystian Pedryc . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 3 — 3 | Foksdrob Kajetanów | 4 GRU | 13:30 | ||||
Karol Dudzik 2, Dawid Surowiec — Michał Bracha, Jakub Chyb, Tomasz Miernik Kartki także: Dawid Janaszek , Dawid Surowiec — Tomasz Miernik . | ||||||||
Szwecja Chełmce | 2 — 7 | DM Futsal Tumlin | 4 GRU | 14:05 | ||||
Przemysław Kozieł, Marcin Zapała — Jakub Drogosz, Sebastian Drogosz, Kamil Frączyk, Paweł Gola, Adrian Solnica, Paweł Urbaniec, Dominik Wiśniewski Kartki także: Marcin Zapała , Albert Kłębek . | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 2 — 2 | KKN Zagnańsk | 4 GRU | 14:40 | ||||
Michał Bracha, Tomasz Miernik — Mariusz Piwowarczyk 2 Kartki także: Michał Bracha — Mariusz Piwowarczyk . |
29 bramek | Mateusz Łukasiewicz (Płomień) |
16 bramek | Michał Bracha (Foksdrob) |
15 bramek | Dawid Surowiec (MMW Szalunki) |
14 bramek | Karol Dudzik (MMW Szalunki) |
13 bramek | Damian Piwowarczyk (KKN Zagnańsk), Marcin Zapała (Szwecja) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Wykonawca Kielce | 2 — 1 | KKN II Zagnańsk | 3 GRU | 15:00 | ||||
Kacper Kobyłecki, Jakub Socha — Damian Kopeć Kartki także: Kamil Foderowicz — Maciej Urbaniec . | ||||||||
Power Play Kielce | 5 — 4 | Matbud Samsonów | 3 GRU | 15:35 | ||||
Szymon Tomczyk 2, Tomasz Radek 2, Przemek Błotnicki — Mariusz Żak, Kacper Kuca 2, Damian Kiniorski | ||||||||
Sami Swoi | 3 — 2 | Wykonawca Kielce | 3 GRU | 16:10 | ||||
Kacper Nawara, Patryk Moćko 2 — Jakub Socha 2 Kartki także: Piotr Król , Krystian Borowiec . | ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 6 | Płomienianie | 3 GRU | 16:45 | ||||
Michał Miśtal 2, Karol Opara, Karol Nieszporek, Maksym Mistal, Szymon Sciegienny Kartki także: Krystian Niebudek . | ||||||||
Matbud Samsonów | 4 — 2 | Sami Swoi | 3 GRU | 17:20 | ||||
Kacper Nawara, Piotr Stodulski | ||||||||
Płomienianie | 8 — 6 | Top Skład | 3 GRU | 17:55 | ||||
Krystian Jas, Maksym Mistal, Michał Miśtal, Karol Nieszporek 3, Karol Opara 2 — Maciej Leśniewski 3, Adrian Olekszyk 3 Kartki także: Michał Miśtal — Bartłomiej Socha . | ||||||||
Renesans | 4 — 1 | Samson Samsonów | 3 GRU | 18:30 | ||||
Tomasz Janyst 2, Tomasz Małkowski, Mateusz Kundera — Dominik Zyciński Kartki także: Kacper Cedro , Kamil Dus . | ||||||||
FC Bombowce Tumlin | 6 — 5 | Top Skład | 3 GRU | 19:05 | ||||
Michał Chwastowski, Daniel Lisowski, Jakub Socha 2, Michał Guzik 2 — Michał Cedro, Maciej Leśniewski 4 Kartki także: Michał Chwastowski , Wiesław Janik , Daniel Lisowski . | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Adwokatura Kielce | 10 — 3 | The Blues Jasiów | 4 GRU | 10:35 | ||||
Karol Jakubczyk 7, Adam Jończyk, Maciej Zwierzchowski, Adrian Sadaj — Bartek Cedro 2, Konrad Wrona Kartki także: Mateusz Brzeziński . |
36 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
23 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
19 bramek | Bartłomiej Socha (Top Skład) |
15 bramek | Krystian Jas (Płomienianie), Szymon Tomczyk (Power Play) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Nowińska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 6 — 2 | FC Ślichowice Kielce | 4 GRU | 14:10 | ||||
Adam Imiela, Mateusz Dziubek 3, Albert Dziubek 2 — Damian Kopyciński, Piotr Piwowar | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 3 — 1 | GKS Futsal Nowiny Junior | 4 GRU | 15:20 | ||||
Piotr Gardynik, Adam Imiela 2 — Bartłomiej Jaros Kartki także: Mateusz Dziubek . | ||||||||
Piekarnia Kwiatkowski | 4 — 3 | Real Łaziska | 4 GRU | 15:55 | ||||
Tomasz Adamczyk, Jacek Cieślik, Andrzej Lisowski, Kamil Milner — Kamil Blicharski 2, Norbert Kaczmarski Kartki także: Kamil Milner — Kamil Blicharski , Grzegorz Opara . | ||||||||
Szkoła Jazdy Korona MM | 1 — 7 | Simset.Net | 4 GRU | 16:30 | ||||
Norbert Benigier — Artur Karasek, Rafał Krzysztofik 3, Robert Szymański 2, Patryk Kośmider Kartki także: Daniel Benigier . | ||||||||
FC Gniewce | 1 — 5 | GKS Futsal Nowiny Junior | 4 GRU | 17:05 | ||||
Mikołaj Jarosiński — Karol Bujak, Bartłomiej Jaros, Tomasz Lasota 2, Dawid Dorowski | ||||||||
KKN Zagnańsk | 0 — 0 | Simset.Net | 4 GRU | 17:40 | ||||
Kartki także: Mateusz Skuta , Damian Szmalec . | ||||||||
ZIO-MAX Kielce | 0 — 1 | KCMB Nowiny | 4 GRU | 18:15 | ||||
Arkadiussz Kasprzyk Kartki także: Piotr Brzoza . | ||||||||
Mardex | 2 — 2 | Cannabinios | 4 GRU | 18:50 | ||||
Michał Zawadzki 2 — Damian Król 2 Kartki także: Karol Lurzyński . |
16 bramek | Sebastian Blicharski (Real), Damian Pytlos (FC Ślichowice) |
14 bramek | Damian Kopyciński (FC Ślichowice) |
13 bramek | Adam Imiela (Drewkom) |
12 bramek | Albert Dziubek (Drewkom), Paweł Markowicz (KCMB) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Nowińska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
FC P.E.S. Zajączków | 3 — 4 | FC Śruty | 4 GRU | 10:00 | ||||
Sebastian Wijas, Szymon Krzyżyk 2 — Mateusz Półchłopek, Mateusz Zyśk 3 | ||||||||
Nawroplast Tokarnia | 5 — 3 | Husaria Kielce | 4 GRU | 10:35 | ||||
Hubert Myśliński 3, Łukasz Salwa, Albert Grajek — Sebastian Pekalski 2, Dominik Pękalski | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 2 — 3 | Uroczysko | 4 GRU | 11:10 | ||||
Igor Mazurczak, Tomasz Paździor — Szymon Chmielewski 2, Daniel Kupis Kartki także: Sylwester Adamczyk . | ||||||||
Nawroplast Tokarnia | 3 — 3 | Garden-Expert | 4 GRU | 11:45 | ||||
Hubert Myśliński 2, Łukasz Salwa — Artur Siuda, Grzegorz Grzegorski 2 Kartki także: Grzegorz Grzegorski . | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 7 — 2 | Słoneczny Patrol | 4 GRU | 12:20 | ||||
Igor Mazurczak, Tomasz Paździor 2, Filip Kleszcz 2, Kamil Borowski, Łukasz Ziętal — Jakub Tekiel 2 | ||||||||
Nie Wnikaj | 4 — 2 | Garden-Expert | 4 GRU | 12:55 | ||||
Przemysław Urbanek, Wojciech Skrzyniarz, Dominik Lis, Marcin Szyszka — Grzegorz Grzegorski, Dawid Kawiński | ||||||||
Agro Trade | 4 — 1 | Konstal Nowiny | 4 GRU | 13:30 | ||||
Radosław Chrapkiewcz, Kamil Kubicki 2, Krystian Olejarczyk — Mariusz Paluch | ||||||||
Victoria Futsal | 1 — 2 | Konstal Nowiny | 4 GRU | 14:45 | ||||
Bartłomiej Pinda — Cezary Obarzanek, Mateusz Kaczmarski |
23 bramek | Dominik Pękalski (Husaria) |
15 bramek | Hubert Myśliński (Nawroplast) |
14 bramek | Tomasz Paździor (Futsal Małogoszcz), Wojciech Skrzyniarz (Nie Wnikaj) |
12 bramek | Mariusz Paluch (Konstal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Masłowska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Przedsiębiorstwo Geologiczne | 3 — 0 | Ambrozja Bartour Janus | 4 GRU | 10:30 | ||||
Verona Masłów Futsal Team | 5 — 0 | Wola Kopcowa | 4 GRU | 11:05 | ||||
Krajno | 5 — 0 | Ambrozja Catering | 4 GRU | 11:40 | ||||
Ambrozja Bartour Janus | 2 — 1 | Verona Masłów Futsal Team | 4 GRU | 12:20 | ||||
Ceramik Murexin | 3 — 3 | PHU Wojda Zeimmery | 4 GRU | 12:55 | ||||
Hydras FC Doma | 8 — 4 | Scholasteria | 4 GRU | 13:30 | ||||
Hotel Przedwiośnie | 2 — 2 | PHU Wojda Zeimmery | 4 GRU | 14:05 | ||||
MMW Szalunki Kielce | 6 — 5 | Gas Monkey Team | 4 GRU | 14:50 | ||||
Scholasteria | 1 — 13 | Gas Monkey Team | 4 GRU | 15:25 |
|
MLF Stąporków | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
ChłopakiGDB | 3 — 4 | Czarni Stąporków | 3 GRU | 13:30 | ||||
Kamil Murawski 2, Marcin Salata — Artur Wydra 2, Radosław Gula, Patryk Górecki Kartki także: Bartek Szkurłat . | ||||||||
Skała Niekłań | 9 — 5 | Monar | 3 GRU | 14:10 | ||||
samobójcza, Hubert Seweryński 2, Tomasz Kapusta, Dawid Wydra, Łukasz Kwiecień 4 — Adrian Kopycki 2, Kamil Gzyl 3 Kartki także: Dawid Wydra , Piotr Śliwiński — Adrian Kopycki . | ||||||||
Rewolwerowcy | 1 — 5 | Zryw Zaborowice | 3 GRU | 14:50 | ||||
Wiktor Bała — Albert Arabasz, Karol Opara 2, Michał Sipika, Paweł Kulczyński Kartki także: Arkadiusz Zbróg . | ||||||||
Taktyczny Piątek | 10 — 3 | Aktywni Plus | 3 GRU | 15:30 | ||||
Joachim Pieczka 5, Łukasz Skalski, Rafał Staniszewski 3, Jan Sroka — Krystian Jas 3 | ||||||||
Radośni | 2 — 9 | Bliżyn | 3 GRU | 16:10 | ||||
Grzegorz Dajczer, Ciro Esposito — Kacper Trzebiński 3, Dariusz Mastalerz, Kacper Świercz, Klaudiusz Sołtysiak, Jakub Adamczyk 2, Klaudiusz Sołtysiak | ||||||||
Kamienna Wola | 5 — 3 | OSP Gosań | 3 GRU | 16:50 | ||||
Robert Mączyński, Łukasz Kowal 3, Artur Dziedzic — Patryk Wydra, Damian Parszewski, Patryk Wydra Kartki także: Robert Mączyński , Krzysztof Gonciarz — Kamil Lisowski , Patryk Wydra . |
31 bramek | Krystian Jas (Aktywni Plus) |
25 bramek | Joachim Pieczka (Taktyczny Piątek) |
20 bramek | Łukasz Kwiecień (Skała) |
17 bramek | Adrian Kopycki (Monar), Karol Opara (Zryw), Kacper Trzebiński (Bliżyn) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|