W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników.
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Czarni Morawica | 6 — 1 | Semabud Bilcza | 10 GRU | 15:35 | ||||
Bartłomiej Młynarczyk, Wojciech Młynarczyk 2, Maciej Sławeta, Mateusz Sołtys 2 — Kamil Millner Kartki także: Daniel Koncewicz , Mateusz Sołtys . | ||||||||
Czarni Morawica | 0 — 2 | Young Boys Obice | 10 GRU | 16:45 | ||||
Mateusz Zawadzki 2 Kartki także: Maciej Sławeta — Robert Sitarz . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 3 — 5 | Eko Wat Lisów | 11 GRU | 16:40 | ||||
Paweł Cerazy, Maciej Piecyk, Arkadiusz Terech — Krzysztof Stańczyk 2, Przemysław Stępień, Patryk Wierzbicki, Adrian Maciejewski | ||||||||
Grunwald Chmielowice | 2 — 4 | Netbik Brzeziny | 11 GRU | 17:15 | ||||
Arkadiusz Porębski, Sebastian Krzemiński — Tomasz Klimczak, Piotr Pietrzyk 2, Marcin Piotrowski | ||||||||
Eko Wat Lisów | 1 — 3 | Young Boys Obice | 11 GRU | 17:50 | ||||
Sebastian Misztal — Szymon Czekaj, Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki Kartki także: Robert Kaczor . |
21 bramek | Karol Gilewski (Czarni) |
17 bramek | Mateusz Sołtys (Czarni) |
15 bramek | Michał Zawadzki (Young Boys) |
13 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
12 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat), Artur Szewczyk (Young Boys) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Orlęta Chmielowice | 4 — 2 | Orkan Bilcza | 10 GRU | 15:00 | ||||
Adrian Gaik, Konrad Orliński 2, Grzegorz Petrus — Michał Cieślak, Michał Prokop Kartki także: Dawid Pierzak . | ||||||||
Futsal Dębska Wola | 1 — 5 | Jumar Kawczyn/Drochów | 10 GRU | 16:10 | ||||
Karol Janicki — Patryk Nowak, Wojciech Szymański, Piotr Ślęzak, Damian Wojda, Maciej Bandrowski Kartki także: Karol Janicki — Wojciech Szymański . | ||||||||
PG Team | 6 — 4 | White Media Wola Morawicka | 11 GRU | 15:30 | ||||
Sebastian Gola 2, Jakub Gola, Karol Chrząszcz 2, Tomek Brzoza — Kamil Boroń 4 | ||||||||
WM Team | 4 — 7 | Meditrans Dyminy Granice | 11 GRU | 16:05 | ||||
Karol Dudzik 2, Wojciech Surdyk 2 — Tomasz Kojacz 2, Mateusz Pisarczyk 2, Paweł Wasik, Grzegorz Zawadzki 2 |
29 bramek | Wojciech Surdyk (WM Team), Grzegorz Zawadzki (Meditrans) |
27 bramek | Kamil Makocki (Futsal) |
20 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
18 bramek | Karol Zwierzyński (Futsal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 1 — 1 | Foksdrob Kajetanów | 10 GRU | 15:00 | ||||
Kamil Frączyk — Jakub Chyb Kartki także: Adrian Solnica . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 1 — 5 | KKN Zagnańsk | 10 GRU | 15:35 | ||||
Wojciech Surdyk — Damian Piwowarczyk, Kamil Piwowarczyk 2, Mariusz Piwowarczyk, Adrian Tomczyk Kartki także: Dawid Janaszek — Łukasz Piwowar . | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 9 — 2 | Zuz Bud Kielce | 10 GRU | 16:10 | ||||
Krystian Bożęcki, Karol Bracha, Michał Bracha 4, Jakub Chyb 2, Patryk Zawierucha — Tomasz Bartkiewicz, Karol Kwaśniewski | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 1 — 4 | MMW Szalunki Kielce | 10 GRU | 16:45 | ||||
Kamil Frączyk — Karol Dudzik, Dawid Janaszek, Wojciech Surdyk, Dawid Surowiec Kartki także: Jakub Drogosz , Adrian Solnica . | ||||||||
KKN Zagnańsk | 5 — 0 | JFK | 10 GRU | 17:20 | ||||
Damian Piwowarczyk 3, Adrian Tomczyk 2 | ||||||||
Płomień Niewachlów | 9 — 3 | Zuz Bud Kielce | 10 GRU | 17:55 | ||||
Sławomir Gil, Mateusz Łukasiewicz 6, Piotr Micigolski 2 — Karol Gola, Paweł Kaleta, Piotr Włodarczyk | ||||||||
Szwecja Chełmce | 0 — 1 | JFK | 10 GRU | 18:30 | ||||
Wojtek Niebudek | ||||||||
Płomień Niewachlów | 7 — 0 | Szwecja Chełmce | 10 GRU | 19:40 | ||||
Sławomir Gil 2, Mateusz Łukasiewicz 2, Piotr Micigolski 2, Dominik Wrona — Marcin Zapała Kartki także: Tomasz Baran . |
29 bramek | Mateusz Łukasiewicz (Płomień) |
16 bramek | Michał Bracha (Foksdrob) |
15 bramek | Dawid Surowiec (MMW Szalunki) |
14 bramek | Karol Dudzik (MMW Szalunki) |
13 bramek | Damian Piwowarczyk (KKN Zagnańsk), Marcin Zapała (Szwecja) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
KKN II Zagnańsk | 2 — 4 | Samson Samsonów | 10 GRU | 19:05 | ||||
Konrad Łoboda, Michał Kurek — Kacper Cedro, Łukasz Gębski, Rafał Kowalski, Łukasz Judasz Kartki także: Rafał Kowalski . | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
OPP Kielce | 25 — 2 | Power Play Kielce | 11 GRU | 10:00 | ||||
samobójcza, Wojciech Żołowicz 3, Jacek Szafarczyk 10, Bożek Raćkos, Michał Markowski, Piotr Ciba 5, Stanisław Błasiak 4 — Marcin Lunge 2 | ||||||||
Adwokatura Kielce | 2 — 4 | Płomienianie | 11 GRU | 10:35 | ||||
Rafał Zimnicki, Maciej Zwierzchowski — Radosław Jarząb, Karol Opara 3 | ||||||||
OPP Kielce | 6 — 2 | The Blues Jasiów | 11 GRU | 11:10 | ||||
Jacek Szafarczyk 2, Karol Pańczyk, Adrian Niewczas 2, Piotr Ciba — Cezary Foksa, samobójcza | ||||||||
Płomienianie | 8 — 2 | Sami Swoi | 11 GRU | 11:45 | ||||
samobójcza, Karol Opara, Michał Miśtal, Krystian Jas 3, Radosław Jarząb, Michał Borzęcki — Karol Piwowarczyk 2 Kartki także: Karol Opara . | ||||||||
CK Dezerterzy | 2 — 1 | Wykonawca Kielce | 11 GRU | 12:20 | ||||
Marek Czarniecki, Adrian Kozieł — Rafał Rutka Kartki także: Kamil Foderowicz . | ||||||||
Renesans | 6 — 0 | The Blues Jasiów | 11 GRU | 12:55 | ||||
Hubert Janyst, Tomasz Janyst 2, Tomasz Małkowski, Przemysław Chodacki, Krzysztof Kosiński Kartki także: Tomasz Janyst — Dawid Nowak , Konrad Wrona . | ||||||||
FC Bombowce Tumlin | 4 — 0 | KKN II Zagnańsk | 11 GRU | 13:30 | ||||
Daniel Lisowski, Jakub Socha 2, Piotr Stefański Kartki także: Damian Kopeć . | ||||||||
CK Dezerterzy | 7 — 3 | Matbud Samsonów | 11 GRU | 14:05 | ||||
Gerard Zając, Kamil Wojasiewicz, Arkadiusz Wijas, Łukasz Tutaj 2, Arkadiusz Satro, Filip Migas — Radosław Toporek, Konrad Machul, Kacper Kuca Kartki także: Radosław Toporek , Kacper Kuca . | ||||||||
Top Skład | 1 — 4 | Renesans | 11 GRU | 14:40 | ||||
Tomasz Janyst, Krzysztof Kosiński, Tomasz Małkowski, Marcin Handzelewicz | ||||||||
Matbud Samsonów | 1 — 2 | FC Bombowce Tumlin | 11 GRU | 15:15 | ||||
Radosław Toporek — Michał Chwastowski, Piotr Stefański |
36 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
23 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
19 bramek | Bartłomiej Socha (Top Skład) |
15 bramek | Krystian Jas (Płomienianie), Szymon Tomczyk (Power Play) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Nowińska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Mardex | 4 — 3 | Simset.Net | 11 GRU | 15:20 | ||||
Michał Zawadzki 2, Artur Szewczyk 2 — Kamil Woliński, Damian Szmalec, Albert Gajos | ||||||||
KKN Zagnańsk | 0 — 2 | Piekarnia Kwiatkowski | 11 GRU | 15:55 | ||||
Kamil Milner, Tomasz Orzechowski Kartki także: Krystian Pedryc . | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 3 — 4 | Cannabinios | 11 GRU | 16:30 | ||||
Adam Imiela, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela — Damian Król, Karol Lurzyński 2, Michał Łyczek Kartki także: Mateusz Dziubek , Adam Imiela , Szymon Czerwiak . | ||||||||
Real Łaziska | 6 — 3 | KKN Zagnańsk | 11 GRU | 17:05 | ||||
Sebastian Blicharski 3, Jacek Łapot 3 — Andrzej Grudzień, Kamil Piwowarczyk 2 Kartki także: Kaclem Attia , Kamil Blicharski , Jacek Łapot — Krystian Pedryc . | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 5 — 2 | ZIO-MAX Kielce | 11 GRU | 17:40 | ||||
Albert Dziubek 2, Adam Imiela, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela — Piotr Brzoza, Marcin Brzoza | ||||||||
KCMB Nowiny | 1 — 6 | FC Ślichowice Kielce | 11 GRU | 18:15 | ||||
Szymon Chrabąszcz — Damian Kopyciński, Piotr Piwowar 2, Damian Pytlos, Karol Dudzik, Bartek Bęben Kartki także: Szymon Chrabąszcz , Piotr Markowicz — Mateusz Kasperek , Kamil Mularczyk . | ||||||||
GKS Futsal Nowiny Junior | 3 — 2 | Szkoła Jazdy Korona MM | 11 GRU | 18:50 | ||||
Karol Bujak, Bartłomiej Jaros, Daniel Wiecha — Łukasz Kraj, Paweł Łuszcz Kartki także: Marcin Kołodziejczyk . | ||||||||
KCMB Nowiny | 2 — 1 | FC Gniewce | 11 GRU | 19:25 | ||||
Szymon Chrabąszcz, Paweł Markowicz — Konrad Jóźwik Kartki także: Damian Domagała . | ||||||||
FC Ślichowice Kielce | 6 — 1 | GKS Futsal Nowiny Junior | 11 GRU | 20:00 | ||||
Damian Pytlos 2, Piotr Piwowar, Damian Kopyciński 2, Bartek Bęben — Emil Gołyski, Karol Bujak Kartki także: Bartek Bęben . |
16 bramek | Sebastian Blicharski (Real), Damian Pytlos (FC Ślichowice) |
14 bramek | Damian Kopyciński (FC Ślichowice) |
13 bramek | Adam Imiela (Drewkom) |
12 bramek | Albert Dziubek (Drewkom), Paweł Markowicz (KCMB) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Nowińska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Konstal Nowiny | 0 — 2 | Uroczysko | 11 GRU | 10:05 | ||||
Przemek Kupis 2 Kartki także: Mateusz Kucharz . | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 5 — 5 | Husaria Kielce | 11 GRU | 10:40 | ||||
Łukasz Ziętal, Tomasz Paździor, Karol Krzyżyk 2, Kamil Borowski — Dominik Pękalski 2, Adrian Pękalski 2, Tomasz Chuchulski Kartki także: Filip Borowski . | ||||||||
Uroczysko | 4 — 2 | FC P.E.S. Zajączków | 11 GRU | 11:15 | ||||
Michał Wieczorek, Przemek Kupis, Daniel Kupis, Szymon Chmielewski — Sebastian Wijas, Szymon Krzyżyk Kartki także: Sylwester Głuszek . | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 3 — 4 | Nie Wnikaj | 11 GRU | 11:50 | ||||
Karol Krzyżyk 2, Łukasz Ziętal — Marcin Szyszka, Rafał Borek, Marcin Czerwiński, Michał Stępniewski | ||||||||
FC P.E.S. Zajączków | 4 — 3 | Husaria Kielce | 11 GRU | 12:25 | ||||
Rafał Jakubowski, Sebastian Wijas 2, Karol Badowski — Tomasz Chuchulski, Adrian Pękalski, Dominik Pękalski Kartki także: Szymon Dudek — Wiktor Miśkiewicz . | ||||||||
FC Śruty | 1 — 1 | Agro Trade | 11 GRU | 13:00 | ||||
Słoneczny Patrol | 5 — 3 | Brothers | 11 GRU | 13:35 | ||||
Mateusz Krężołek, Jakub Tekiel 2 | ||||||||
Victoria Futsal | 4 — 7 | Agro Trade | 11 GRU | 14:10 | ||||
Maciej Trojanowski, Maciej Snoch, Maks Parszewski, Karol Jarząbek — Krystian Olejarczyk 3, Damian Lesiak, Kamil Kubicki, Radosław Chrapkiewcz 2 | ||||||||
Słoneczny Patrol | 4 — 4 | Nawroplast Tokarnia | 11 GRU | 14:45 | ||||
Mateusz Krężołek 2, Jakub Tekiel, Krzysztof Barwiński — Dawid Frączek 2, Hubert Myśliński, Karol Jęcek |
23 bramek | Dominik Pękalski (Husaria) |
15 bramek | Hubert Myśliński (Nawroplast) |
14 bramek | Tomasz Paździor (Futsal Małogoszcz), Wojciech Skrzyniarz (Nie Wnikaj) |
12 bramek | Mariusz Paluch (Konstal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Masłowska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 6 — 6 | Ambrozja Bartour Janus | 11 GRU | 14:00 | ||||
Verona Masłów Futsal Team | 4 — 5 | Krajno | 11 GRU | 14:35 | ||||
Ambrozja Bartour Janus | 4 — 4 | Scholasteria | 11 GRU | 15:10 | ||||
Hydras FC Doma | 3 — 7 | Delikatesy Centrum Radlin | 11 GRU | 15:50 | ||||
Hotel Przedwiośnie | 3 — 1 | Scholasteria | 11 GRU | 16:25 | ||||
Gas Monkey Team | 5 — 3 | PHU Wojda Zeimmery | 11 GRU | 17:00 | ||||
Gas Monkey Team | 16 — 1 | Wola Kopcowa | 11 GRU | 17:50 | ||||
Przedsiębiorstwo Geologiczne | 4 — 1 | PHU Wojda Zeimmery | 11 GRU | 18:25 | ||||
Ambrozja Catering | 15 — 2 | Wola Kopcowa | 11 GRU | 19:00 |
|
MLF Stąporków | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Bliżyn | 6 — 2 | Czarni Stąporków | 10 GRU | 13:00 | ||||
Kacper Trzebiński, Michał Orczyk 2, Kacper Świercz, Kuba Świercz, Klaudiusz Sołtysiak — Aleksandr Stepanow, Artur Wydra Kartki także: Norbert Witkowski . | ||||||||
Zryw Zaborowice | 3 — 5 | Taktyczny Piątek | 10 GRU | 13:40 | ||||
Michał Milcarz 2, Bartek Czarnecki — Rafał Staniszewski, Jan Sroka, Jan Sroka, Rafał Staniszewski 2 Kartki także: Michał Milcarz , Kacper Kotwica — Łukasz Skalski , Joachim Pieczka . | ||||||||
OSP Gosań | 6 — 3 | ChłopakiGDB | 10 GRU | 14:20 | ||||
Kamil Lisowski 3, Damian Milczarz, Patryk Wydra, Michał Bernat — Grzegorz Teper, Bartek Szkurłat, Kamil Murawski | ||||||||
Skała Niekłań | 4 — 3 | Kamienna Wola | 10 GRU | 15:00 | ||||
Łukasz Kwiecień, Kordian Żak 2, Dawid Wydra — Michał Kos, Kacper Wydra, Krzysztof Gonciarz Kartki także: Hubert Seweryński . | ||||||||
Monar | 5 — 10 | Rewolwerowcy | 10 GRU | 15:40 | ||||
Adrian Kopycki 2, Paweł Werner, Daniel Zieliński, samobójcza — Wiktor Bała 3, Cezary Kania 3, Jakub Solarz 3, Karol Wojna | ||||||||
Aktywni Plus | 6 — 2 | Radośni | 10 GRU | 16:20 | ||||
Michał Ślusarczyk, Krystian Jas, Kamil Dulewicz 3, Wojciech Bednarczyk — Ciro Esposito, Marcin Rzepa Kartki także: Ciro Esposito . |
31 bramek | Krystian Jas (Aktywni Plus) |
25 bramek | Joachim Pieczka (Taktyczny Piątek) |
20 bramek | Łukasz Kwiecień (Skała) |
17 bramek | Adrian Kopycki (Monar), Karol Opara (Zryw), Kacper Trzebiński (Bliżyn) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|