W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników.
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Ceramik Bilcza | 1 — 1 k. 0–2 | Semabud Bilcza | 6 STY | 09:20 | ||||
Daniel Detka — Daniel Czerwiak | ||||||||
Netbik Brzeziny | 5 — 5 k. 3–4 | Eko Wat Lisów | 6 STY | 12:20 | ||||
Tomasz Klimczak 2, Piotr Pietrzyk 2, Marcin Wieczorek — Wojciech Marzycki, Dominik Szewczyk 3, Paweł Ślefarski Kartki także: Mateusz Czarnecki , Piotr Pietrzyk — Paweł Ślefarski . | ||||||||
Grunwald Chmielowice | 5 — 2 | Albatrosi Morawica | 6 STY | 13:00 | ||||
Sebastian Krzemiński 3, Rafał Woliński 2 — Paweł Cerazy, Maciej Piecyk Kartki także: Szymon Pietras . | ||||||||
Young Boys Obice | 4 — 7 | Czarni Morawica | 6 STY | 13:35 | ||||
Artur Szewczyk 2, Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki — Karol Gilewski 2, Bartłomiej Młynarczyk, Wojciech Młynarczyk, Maciej Sławeta 2 Kartki także: Karol Gilewski . | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Eko Wat Lisów | 6 — 3 | Ceramik Bilcza | 6 STY | 10:30 | ||||
Łukasz Kwapisz, Sebastian Misztal, Damian Szmalec 3, Patryk Wierzbicki — Rafał Kowalski 2, Krzysztof Wiśniewski | ||||||||
Semabud Bilcza | 9 — 1 | Netbik Brzeziny | 6 STY | 11:10 | ||||
Daniel Czerwiak, Grzegorz Janicki 2, Robert Kotwica 2, Krzysztof Polak, Jacek Słupski, Marcin Stęplewski 2 — Piotr Pietrzyk Kartki także: Mateusz Czarnecki , Tomasz Klimczak , Mateusz Kozak , Marcin Wieczorek . | ||||||||
Czarni Morawica | 7 — 0 | Grunwald Chmielowice | 6 STY | 14:25 | ||||
Karol Gilewski 2, Wojciech Młynarczyk 3, Mateusz Sołtys 2 Kartki także: Karol Gilewski , Bartłomiej Młynarczyk . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 4 — 2 | Young Boys Obice | 6 STY | 15:00 | ||||
Arkadiusz Łomiński 3, Jakub Nowak — Artur Szewczyk, Mateusz Zawadzki Kartki także: Mateusz Zawadzki . |
21 bramek | Karol Gilewski (Czarni) |
17 bramek | Mateusz Sołtys (Czarni) |
15 bramek | Michał Zawadzki (Young Boys) |
13 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
12 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat), Artur Szewczyk (Young Boys) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Orlęta Chmielowice | 5 — 7 | WM Team | 6 STY | 08:45 | ||||
Krzysztof Kot, Konrad Orliński, Dawid Pierzak 3 — Karol Dudzik, Bartosz Przepiórka 2, Wojciech Surdyk 3, Filip Wolski Kartki także: Karol Dudzik . | ||||||||
WM Team | 4 — 2 | PG Team | 6 STY | 11:45 | ||||
Karol Dudzik 2, Bartosz Przepiórka, Wojciech Surdyk — Karol Chrząszcz, Sebastian Gola Kartki także: Jakub Liszewski . | ||||||||
White Media Wola Morawicka | 1 — 3 | Meditrans Dyminy Granice | 6 STY | 15:35 | ||||
Kamil Boroń — Kamil Kowalski, Grzegorz Zawadzki 2 | ||||||||
Jumar Kawczyn/Drochów | 2 — 4 | Orkan Bilcza | 6 STY | 16:10 | ||||
Kamil Dziewięcki 2 — Mariusz Sałkiewicz 2, Adam Tetelewski 2 Kartki także: Jakub Kuc , Mariusz Sałkiewicz . | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
PG Team | 4 — 8 | Orlęta Chmielowice | 6 STY | 09:55 | ||||
Jakub Gola, Jakub Liszewski 2, Michał Wiśniewski — Adrian Gaik, Mateusz Niemeczek 2, Konrad Orliński 3, Dawid Pierzak 2 Kartki także: Grzegorz Petrus . | ||||||||
Meditrans Dyminy Granice | 8 — 4 | Jumar Kawczyn/Drochów | 6 STY | 16:55 | ||||
Kamil Kowalski 2, Mateusz Pisarczyk 2, Grzegorz Zawadzki 4 — Kamil Dziewięcki, Andrzej Kasperek, Damian Wojda 2 | ||||||||
Orkan Bilcza | 2 — 4 | White Media Wola Morawicka | 6 STY | 17:30 | ||||
Adam Tetelewski, Mateusz Wiklina — Artur Chlebowski, Hubert Moskwa 2, Kamil Piecyk Kartki także: Kamil Piecyk . |
29 bramek | Wojciech Surdyk (WM Team), Grzegorz Zawadzki (Meditrans) |
27 bramek | Kamil Makocki (Futsal) |
20 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
18 bramek | Karol Zwierzyński (Futsal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
JFK | 2 — 11 | MMW Szalunki Kielce | 8 STY | 09:35 | ||||
Andrzej Paprocki 2 — Dawid Surowiec 3, Bartosz Kuzincow, Karol Dudzik 5 Kartki także: Paweł Mech . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 3 — 1 | Szwecja Chełmce | 8 STY | 10:45 | ||||
Karol Dudzik 2, Dawid Surowiec — Rafał Kurczyński Kartki także: Łukasz Handzel . | ||||||||
JFK | 0 — 5 | DM Futsal Tumlin | 8 STY | 11:20 | ||||
Szwecja Chełmce | 3 — 8 | Foksdrob Kajetanów | 8 STY | 11:55 | ||||
Tomasz Baran 2, Łukasz Handzel — Krystian Bożęcki, Michał Bracha 3, Jakub Chyb 2, Karol Zwierzyński, samobójcza | ||||||||
Płomień Niewachlów | 0 — 7 | KKN Zagnańsk | 8 STY | 12:30 | ||||
Damian Piwowarczyk 3, Kamil Piwowarczyk, Mariusz Piwowarczyk 2, Adrian Tomczyk | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 8 — 3 | Zuz Bud Kielce | 8 STY | 13:05 | ||||
Piotr Solnica 3, Paweł Urbaniec 3, Dominik Wiśniewski 2 — Karol Gola 2, Marek Karbownik | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 3 — 3 | Płomień Niewachlów | 8 STY | 13:40 | ||||
Michał Bracha, Jakub Chyb 2 — Sławomir Gil, Mateusz Łukasiewicz, Piotr Micigolski | ||||||||
Zuz Bud Kielce | 1 — 7 | KKN Zagnańsk | 8 STY | 14:15 | ||||
Marcin Wiadrowski — Adrian Tomczyk 2, Mariusz Piwowarczyk 2, Damian Piwowarczyk, Andrzej Grudzień, Michał Dąbrowski Kartki także: Kamil Piwowarczyk . |
29 bramek | Mateusz Łukasiewicz (Płomień) |
16 bramek | Michał Bracha (Foksdrob) |
15 bramek | Dawid Surowiec (MMW Szalunki) |
14 bramek | Karol Dudzik (MMW Szalunki) |
13 bramek | Damian Piwowarczyk (KKN Zagnańsk), Marcin Zapała (Szwecja) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
The Blues Jasiów | 2 — 7 | Power Play Kielce | 7 STY | 15:00 | ||||
Konrad Wrona 2 — Przemek Błotnicki, Tomasz Radek 2, Szymon Tomczyk 4 | ||||||||
KKN II Zagnańsk | 3 — 0 | Top Skład | 7 STY | 15:35 | ||||
Konrad Łoboda, Maciej Urbaniec, Piotr Rodak Kartki także: Michał Cedro , Bartłomiej Socha . | ||||||||
Sami Swoi | 9 — 5 | The Blues Jasiów | 7 STY | 16:10 | ||||
Sławomir Garycki, Patryk Moćko, Kacper Nawara 2, Kamil Olszewski, Tomasz Radomski 4 — Konrad Wrona 5 | ||||||||
Samson Samsonów | 6 — 0 | Power Play Kielce | 7 STY | 16:45 | ||||
Łukasz Gębski 2, Dominik Zyciński, Mateusz Górecki, Tomasz Bakalarz 2 | ||||||||
Top Skład | 4 — 2 | CK Dezerterzy | 7 STY | 17:20 | ||||
Bartłomiej Socha 2, Maciej Leśniewski 2 — Łukasz Sęk, Arkadiusz Satro Kartki także: Szymon Załucki — Łukasz Sęk , Gerard Zając . | ||||||||
FC Bombowce Tumlin | 5 — 1 | Samson Samsonów | 7 STY | 17:55 | ||||
Dominik Reczyński, Piotr Stefański 3, Michał Dereń — Łukasz Gębski Kartki także: Daniel Lisowski — Mateusz Górecki . | ||||||||
Renesans | 2 — 2 | Wykonawca Kielce | 7 STY | 18:30 | ||||
Tomasz Janyst, Tomasz Małkowski — Bartek Koza, Maciej Zapała Kartki także: Tomasz Małkowski — Jakub Socha . | ||||||||
CK Dezerterzy | 3 — 1 | Adwokatura Kielce | 7 STY | 19:05 | ||||
Gerard Zając, Arkadiusz Wijas, Filip Migas — Tomasz Lubacha | ||||||||
FC Bombowce Tumlin | 2 — 6 | Wykonawca Kielce | 7 STY | 19:40 | ||||
Daniel Lisowski 2 — Kacper Kobyłecki, Sewryn Koza, Rafał Rutka, Maciej Zapała, Michał Sobczyk 2 | ||||||||
Adwokatura Kielce | 3 — 5 | Renesans | 7 STY | 20:15 | ||||
Rafał Zimnicki 2, Tomasz Lubacha — Hubert Janyst 4, Marcin Handzelewicz Kartki także: Tomasz Małkowski , Marcin Handzelewicz . | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
OPP Kielce | 11 — 1 | Matbud Samsonów | 8 STY | 09:00 | ||||
Michał Markowski, Adrian Niewczas, Bożek Raćkos, Jacek Szafarczyk 7, Wojciech Żołowicz — Konrad Machul | ||||||||
OPP Kielce | 2 — 0 | KKN II Zagnańsk | 8 STY | 10:10 | ||||
Jacek Szafarczyk 2 Kartki także: Michał Kurek . |
36 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
23 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
19 bramek | Bartłomiej Socha (Top Skład) |
15 bramek | Krystian Jas (Płomienianie), Szymon Tomczyk (Power Play) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Puchar Nowińskiej Ligi Futsalu | ||||||||
1/8 | ||||||||
Nawroplast Tokarnia | 1 — 8 | Futsal Małogoszcz | 8 STY | 10:05 | ||||
Karol Więcek — Filip Borowski, Kamil Borowski 2, Igor Mazurczak, Tomasz Paździor 2, Bartłomiej Trybek 2 | ||||||||
Garden-Expert | 1 — 6 | Agro Trade | 8 STY | 11:15 | ||||
Artur Siuda — Kamil Kubicki, Damian Lesiak 3, Krystian Olejarczyk 2 Kartki także: Artur Siuda — Damian Lesiak . | ||||||||
FC Gniewce | 0 — 2 | ZIO-MAX Kielce | 8 STY | 14:15 | ||||
Jakub Olearczyk, Jarosław Zawadzki Kartki także: Marcin Jastrzębski . | ||||||||
Real Łaziska | 5 — 2 | Piekarnia Kwiatkowski | 8 STY | 14:50 | ||||
Kamil Blicharski, Marcin Blicharski, Sebastian Blicharski 2, Jacek Łapot — Tomasz Adamczyk, Tomasz Orzechowski | ||||||||
Husaria Kielce | 4 — 1 | Simset.Net | 8 STY | 15:30 | ||||
Tomasz Chuchulski 2, Adrian Pękalski, Mirosław Zaława — Sebastian Jędrzejak | ||||||||
Cannabinios | 3 — 5 | KCMB Nowiny | 8 STY | 17:20 | ||||
Damian Król, Karol Lurzyński, samobójcza — Szymon Chrabąszcz, Michał Łabęcki 2, Paweł Markowicz, Piotr Markowicz | ||||||||
KKN Zagnańsk | 2 — 4 | Drewkom Kostomłoty | 8 STY | 19:05 | ||||
Michał Dąbrowski, Adrian Tomczyk — Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela 2, samobójcza | ||||||||
Mardex | 1 — 3 | Szkoła Jazdy Korona MM | 8 STY | 19:40 | ||||
Artur Szewczyk — Marcin Kołodziejczyk, Andrzej Paprocki, samobójcza Kartki także: Łukasz Kraj . |
Nowińska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Real Łaziska | 5 — 3 | Cannabinios | 8 STY | 16:05 | ||||
Marcin Blicharski 2, Sebastian Blicharski 3 — Damian Król, Karol Lurzyński, Dariusz Uherik Kartki także: Norbert Kaczmarski — Michał Łyczek , Dariusz Uherik , Grzegorz Włosiński . | ||||||||
Simset.Net | 3 — 1 | Piekarnia Kwiatkowski | 8 STY | 16:40 | ||||
Rafał Koprowski, Kamil Woliński, Sebastian Jędrzejak — Tomasz Adamczyk Kartki także: Grzegorz Janicki , Tomasz Orzechowski , Robert Pietras . | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 3 — 2 | Mardex | 8 STY | 17:55 | ||||
Szymon Czerwiak, Adam Imiela, Krzysztof Trela — Bartek Młynarczyk, samobójcza | ||||||||
KCMB Nowiny | 5 — 6 | Szkoła Jazdy Korona MM | 8 STY | 18:30 | ||||
Szymon Chrabąszcz, Michał Łabęcki, Paweł Markowicz 2, Piotr Markowicz — Daniel Benigier, Marcin Kołodziejczyk 4, Andrzej Paprocki Kartki także: Szymon Chrabąszcz , Michał Łabęcki , Piotr Markowicz . |
16 bramek | Sebastian Blicharski (Real), Damian Pytlos (FC Ślichowice) |
14 bramek | Damian Kopyciński (FC Ślichowice) |
13 bramek | Adam Imiela (Drewkom) |
12 bramek | Albert Dziubek (Drewkom), Paweł Markowicz (KCMB) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Nowińska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Konstal Nowiny | 4 — 4 | Słoneczny Patrol | 8 STY | 10:40 | ||||
Mateusz Kaczmarski, Mariusz Paluch, Mateusz Kostecki, Arkadiusz Mielcarz — Łukasz Skuza 4 Kartki także: Marcin Molenda . | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 5 — 2 | Brothers | 8 STY | 11:50 | ||||
Filip Borowski, Igor Mazurczak, Tomasz Paździor, Bartłomiej Trybek 2 — Jakub Jastrzębski, Mateusz Jastrzębski | ||||||||
FC Śruty | 2 — 1 | Uroczysko | 8 STY | 12:25 | ||||
Damian Dobrowolski — Daniel Kupis Kartki także: Damian Jabłoński . | ||||||||
Brothers | 3 — 4 | Nie Wnikaj | 8 STY | 13:05 | ||||
Mateusz Jastrzębski 2, Hubert Smoliński — Marcin Czerwiński 2, Bartłomiej Salwa 2 Kartki także: Marcin Jankowski — Bartłomiej Salwa . | ||||||||
Victoria Futsal | 5 — 3 | FC P.E.S. Zajączków | 8 STY | 13:40 | ||||
Maks Parszewski, Maciej Trojanowski 4 — Szymon Dudek 2, Sebastian Wijas Kartki także: Maks Parszewski . |
23 bramek | Dominik Pękalski (Husaria) |
15 bramek | Hubert Myśliński (Nawroplast) |
14 bramek | Tomasz Paździor (Futsal Małogoszcz), Wojciech Skrzyniarz (Nie Wnikaj) |
12 bramek | Mariusz Paluch (Konstal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Masłowska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Hydras FC Doma | 1 — 1 | Hotel Przedwiośnie | 6 STY | 11:30 | ||||
PHU Wojda Zeimmery | 5 — 0 | Wola Kopcowa | 6 STY | 12:05 | ||||
MMW Szalunki Kielce | 4 — 0 | Przedsiębiorstwo Geologiczne | 6 STY | 12:45 | ||||
PHU Wojda Zeimmery | 2 — 4 | Hydras FC Doma | 6 STY | 13:20 | ||||
Gas Monkey Team | 7 — 1 | Delikatesy Centrum Radlin | 6 STY | 14:00 | ||||
Scholasteria | 4 — 11 | Krajno | 6 STY | 14:35 | ||||
Ambrozja Catering | 3 — 5 | Delikatesy Centrum Radlin | 6 STY | 15:10 | ||||
Kolejka 8 | ||||||||
Ceramik Murexin | 3 — 5 | MMW Szalunki Kielce | 8 STY | 14:50 | ||||
Hydras FC Doma | 3 — 5 | Przedsiębiorstwo Geologiczne | 8 STY | 15:25 | ||||
Ceramik Murexin | 4 — 3 | Wola Kopcowa | 8 STY | 16:05 | ||||
Delikatesy Centrum Radlin | 2 — 1 | PHU Wojda Zeimmery | 8 STY | 16:45 | ||||
Ambrozja Catering | 0 — 5 | Hydras FC Doma | 8 STY | 17:20 | ||||
Delikatesy Centrum Radlin | 10 — 4 | Scholasteria | 8 STY | 17:55 | ||||
Ambrozja Bartour Janus | 0 — 9 | Gas Monkey Team | 8 STY | 18:30 | ||||
Ambrozja Catering | 2 — 2 | Hotel Przedwiośnie | 8 STY | 19:05 |
|
MLF Stąporków | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Radośni | 3 — 6 | Monar | 7 STY | 13:00 | ||||
Ciro Esposito, Grzegorz Dajczer, Kacper Kowalik — Kamil Gzyl 2, Adrian Kopycki, Łukasz Maciejczyk, Brajan Szczerba, Paweł Werner Kartki także: Grzegorz Dajczer , Marcin Rzepa — Brajan Szczerba . | ||||||||
ChłopakiGDB | 2 — 7 | Bliżyn | 7 STY | 13:40 | ||||
Piotrek Bednarski, Piotr Stępień — Jakub Adamczyk, Klaudiusz Sołtysiak, Michał Orczyk 2, Kacper Trzebiński 3 Kartki także: Kamil Murawski — Jakub Adamczyk , Kacper Świercz . | ||||||||
Rewolwerowcy | 6 — 3 | OSP Gosań | 7 STY | 14:20 | ||||
samobójcza, Karol Wojna, Mikołaj Wróbel, Jakub Solarz, Cezary Kania, Kamil Kowalczyk — Patryk Wydra, Damian Milczarz, Przemysław Żelazik Kartki także: Wiktor Bała . | ||||||||
Kamienna Wola | 6 — 14 | Aktywni Plus | 7 STY | 15:00 | ||||
Michał Kos, Kacper Wydra, Daniel Zieliński 2, Kamil Pilarczyk 2 — Wojciech Bednarczyk, Radosław Jarząb, Krystian Jas 5, Tomasz Sadko 4, Damian Zbróg, samobójcza 2 | ||||||||
Taktyczny Piątek | 3 — 3 | Skała Niekłań | 7 STY | 15:40 | ||||
Łukasz Skalski, Jan Sroka 2 — Łukasz Kwiecień, Tomasz Kapusta 2 Kartki także: Bartosz Sztandera . | ||||||||
Czarni Stąporków | 0 — 12 | Zryw Zaborowice | 7 STY | 16:20 | ||||
Albert Arabasz, Albert Pach 2, Arkadiusz Zbróg 3, Karol Opara 4, Wiktor Kamont 2 Kartki także: Jakub Kasprzyk , Szymon Wiśniewski — Albert Arabasz . |
31 bramek | Krystian Jas (Aktywni Plus) |
25 bramek | Joachim Pieczka (Taktyczny Piątek) |
20 bramek | Łukasz Kwiecień (Skała) |
17 bramek | Adrian Kopycki (Monar), Karol Opara (Zryw), Kacper Trzebiński (Bliżyn) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|