W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników.
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Netbik Brzeziny | 4 — 2 | Ceramik Bilcza | 14 STY | 17:10 | ||||
Damian Detka 2, Marcin Wieczorek, Marcin Pietrzyk — Krzysztof Wiśniewski 2 Kartki także: Tomasz Klimczak . | ||||||||
Ceramik Bilcza | 1 — 1 k. 1–2 | Grunwald Chmielowice | 14 STY | 18:25 | ||||
Krzysztof Wiśniewski — Adam Kaczor | ||||||||
Grunwald Chmielowice | 0 — 10 | Young Boys Obice | 14 STY | 19:35 | ||||
Szymon Czekaj 2, Krzysztof Klimczak, Robert Sitarz 4, Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki 2 | ||||||||
Eko Wat Lisów | 1 — 1 k. 2–3 | Semabud Bilcza | 14 STY | 20:15 | ||||
Sebastian Misztal — Tomasz Adamczyk Kartki także: Tomasz Adamczyk . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 5 — 5 k. 0–2 | Czarni Morawica | 14 STY | 20:50 | ||||
Karol Miszczyk, Michał Pawłowski, Maciej Piecyk 2, Jakub Nowak — Kamil Kubicki, Bartłomiej Młynarczyk, Wojciech Młynarczyk, Maciej Sławeta, Mateusz Sołtys Kartki także: Maciej Piecyk . | ||||||||
Young Boys Obice | 6 — 1 | Semabud Bilcza | 14 STY | 21:25 | ||||
Michał Zawadzki 3, Artur Szewczyk 2, Paweł Latosiński — Tomasz Adamczyk Kartki także: Mateusz Zawadzki , Robert Sitarz — Robert Kubiec , Grzegorz Janicki , Tomasz Adamczyk . | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Ceramik Bilcza | 4 — 3 | Young Boys Obice | 15 STY | 10:05 | ||||
Daniel Detka 2, Łukasz Ubożak, Krzysztof Wiśniewski — Artur Szewczyk, Michał Zawadzki 2 Kartki także: Michał Zawadzki . | ||||||||
Eko Wat Lisów | 0 — 4 | Albatrosi Morawica | 15 STY | 16:10 | ||||
Arkadiusz Łomiński, Jakub Nowak 3 | ||||||||
Netbik Brzeziny | 4 — 2 | Grunwald Chmielowice | 15 STY | 16:45 | ||||
Tomasz Klimczak, Piotr Pietrzyk, Marcin Piotrowski 2 — Rafał Woliński 2 | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Czarni Morawica | 2 — 4 | Ceramik Bilcza | 15 STY | 11:15 | ||||
Wojciech Młynarczyk, Maciej Ozimirski — Daniel Detka, Marcin Jarmuda, Łukasz Ubożak 2 Kartki także: Mateusz Sołtys — Łukasz Ubożak , Patryk Zając . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 2 — 5 | Netbik Brzeziny | 15 STY | 14:25 | ||||
Arkadiusz Łomiński, Arkadiusz Terech — Damian Detka, Piotr Pietrzyk, Marcin Piotrowski, Marcin Pietrzyk 2 Kartki także: Marcin Piotrowski . |
21 bramek | Karol Gilewski (Czarni) |
17 bramek | Mateusz Sołtys (Czarni) |
15 bramek | Michał Zawadzki (Young Boys) |
13 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
12 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat), Artur Szewczyk (Young Boys) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Orkan Bilcza | 3 — 7 | Meditrans Dyminy Granice | 14 STY | 16:00 | ||||
Adam Tetelewski 2, Michał Prokop — Grzegorz Zawadzki 2, Mateusz Pisarczyk 2, Jacek Kubicki sam., Kamil Kowalski, Daniel Jabłoński | ||||||||
Futsal Dębska Wola | 6 — 1 | PG Team | 14 STY | 16:35 | ||||
Karol Zwierzyński 3, Karol Wróbel, Kamil Makocki 2 — Karol Chrząszcz Kartki także: Kamil Makocki — Jakub Liszewski , Patryk Kubicki . | ||||||||
Orlęta Chmielowice | 1 — 4 | Futsal Dębska Wola | 14 STY | 17:45 | ||||
Konrad Orliński — Albert Kołodziej 2, Kamil Makocki, Karol Zwierzyński | ||||||||
Jumar Kawczyn/Drochów | 4 — 5 | White Media Wola Morawicka | 14 STY | 19:00 | ||||
Kamil Dziewięcki 2, Wojciech Szymański, Piotr Ślęzak — Artur Chlebowski 3, Hubert Moskwa 2 | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
WM Team | 4 — 7 | White Media Wola Morawicka | 15 STY | 10:40 | ||||
Grzegorz Kosmala, Oskar Piecyk, Wojciech Surdyk, Hubert Moskwa sam. — Przemysław Bisaga 4, Kamil Boroń, Artur Chlebowski 2 Kartki także: Przemysław Bisaga . | ||||||||
PG Team | 2 — 8 | Meditrans Dyminy Granice | 15 STY | 11:55 | ||||
Karol Chrząszcz, Jakub Liszewski — Daniel Jabłoński, Kamil Kowalski 2, Mateusz Pisarczyk, Grzegorz Zawadzki 3, Mateusz Janus | ||||||||
Futsal Dębska Wola | 8 — 1 | Orkan Bilcza | 15 STY | 15:00 | ||||
Albert Kołodziej, Kamil Makocki 4, Łukasz Skuza 2, Karol Wróbel — Michał Prokop Kartki także: Łukasz Skuza . | ||||||||
Orlęta Chmielowice | 5 — 3 | Jumar Kawczyn/Drochów | 15 STY | 15:35 | ||||
Dawid Pierzak 2, Krzysztof Kot 2, Adrian Gaik — Damian Wojda, Wojciech Szymański, Andrzej Kasperek Kartki także: Dawid Pierzak . | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
White Media Wola Morawicka | 5 — 3 | PG Team | 15 STY | 09:30 | ||||
Przemysław Bisaga, Kamil Boroń 2, Szymon Lis, Hubert Moskwa — Tomek Brzoza, Jakub Gola, Sebastian Gola | ||||||||
Meditrans Dyminy Granice | 8 — 0 | WM Team | 15 STY | 12:40 | ||||
Marcel Giza, Mateusz Janus, Kamil Kowalski, Grzegorz Zawadzki 5 | ||||||||
Jumar Kawczyn/Drochów | 1 — 4 | Futsal Dębska Wola | 15 STY | 13:15 | ||||
Kamil Dziewięcki — Karol Janicki, Kamil Makocki 3 Kartki także: Grzegorz Wojtyś — Karol Janicki . | ||||||||
Orkan Bilcza | 5 — 3 | Orlęta Chmielowice | 15 STY | 13:50 | ||||
Michał Prokop 2, Adam Tetelewski 2, Mateusz Wiklina — Krzysztof Kot 2, Marek Petrus Kartki także: Dawid Pierzak . |
29 bramek | Wojciech Surdyk (WM Team), Grzegorz Zawadzki (Meditrans) |
27 bramek | Kamil Makocki (Futsal) |
20 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
18 bramek | Karol Zwierzyński (Futsal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
KKN Zagnańsk | 3 — 1 | Foksdrob Kajetanów | 14 STY | 16:00 | ||||
Krystian Pedryc, Kamil Piwowarczyk, Adrian Tomczyk — Michał Bracha Kartki także: Krystian Pedryc , Damian Piwowarczyk — Michał Bracha . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 5 — 3 | Zuz Bud Kielce | 14 STY | 16:35 | ||||
Dawid Surowiec 3, Dawid Janaszek — Artur Polakowski, Maciej Koszyk, Karol Gola | ||||||||
KKN Zagnańsk | 2 — 1 | Szwecja Chełmce | 14 STY | 17:10 | ||||
Damian Piwowarczyk 2 — Rafał Kurczyński Kartki także: Kamil Piwowarczyk . | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 6 — 2 | MMW Szalunki Kielce | 14 STY | 17:45 | ||||
Patryk Zawierucha 3, Jakub Chyb, Karol Bracha, Krystian Bożęcki — Dawid Surowiec, Marcin Ciulęba | ||||||||
Zuz Bud Kielce | 4 — 8 | JFK | 14 STY | 18:20 | ||||
Sylwester Zemsta — Kamil Mech 3, Tomasz Milcarz 3, Wojtek Niebudek 2 | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 4 — 5 | Szwecja Chełmce | 14 STY | 18:55 | ||||
Jakub Drogosz, Paweł Urbaniec 2, Dominik Wiśniewski — Łukasz Handzel 2, Przemysław Kozieł, Rafał Kurczyński, Marcin Zapała Kartki także: Sebastian Drogosz — Marcin Zapała . | ||||||||
JFK | 1 — 3 | Płomień Niewachlów | 14 STY | 19:30 | ||||
Mateusz Zacharski — Artur Łakomiec, Mateusz Łukasiewicz 2 Kartki także: Wojtek Niebudek , Mateusz Zacharski . | ||||||||
Płomień Niewachlów | 4 — 5 | DM Futsal Tumlin | 14 STY | 20:40 | ||||
Mateusz Łukasiewicz 2, Piotr Micigolski, Łukasz Wrona — Jakub Drogosz 3, Paweł Jarząb, Paweł Urbaniec |
29 bramek | Mateusz Łukasiewicz (Płomień) |
16 bramek | Michał Bracha (Foksdrob) |
15 bramek | Dawid Surowiec (MMW Szalunki) |
14 bramek | Karol Dudzik (MMW Szalunki) |
13 bramek | Damian Piwowarczyk (KKN Zagnańsk), Marcin Zapała (Szwecja) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Płomienianie | 13 — 3 | The Blues Jasiów | 14 STY | 20:10 | ||||
Michał Borzęcki, Radosław Jarząb 2, Krystian Jas 4, Krystian Niebudek 2, Szymon Sciegienny, Karol Sikora 2, Damian Nowak — Dawid Nowak 2, Konrad Wrona | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
OPP Kielce | 6 — 3 | Wykonawca Kielce | 15 STY | 09:05 | ||||
Stanisław Błasiak, Adrian Niewczas, Karol Pańczyk, Jacek Szafarczyk 3 — Kamil Foderowicz, Bartek Koza, Kuba Ściwiarski Kartki także: Kamil Foderowicz . | ||||||||
CK Dezerterzy | 0 — 1 | FC Bombowce Tumlin | 15 STY | 09:40 | ||||
Daniel Lisowski | ||||||||
OPP Kielce | 5 — 0 | Top Skład | 15 STY | 10:15 | ||||
CK Dezerterzy | 7 — 0 | KKN II Zagnańsk | 15 STY | 10:50 | ||||
Marek Czarniecki 3, Krzysztof Pawłowski, Arkadiusz Wijas 3 | ||||||||
Top Skład | 3 — 1 | Samson Samsonów | 15 STY | 11:25 | ||||
Maciej Leśniewski, Bartłomiej Socha, Dominik Żak — Michał Rynk | ||||||||
KKN II Zagnańsk | 0 — 9 | Renesans | 15 STY | 12:00 | ||||
samobójcza, Andrzej Jamrozik, Tomasz Małkowski 2, Hubert Janyst 2, Daniel Jagodzki, Przemysław Chodacki 2 | ||||||||
Adwokatura Kielce | 5 — 1 | Samson Samsonów | 15 STY | 12:35 | ||||
Mateusz Brzeziński, Rafał Zimnicki 2, Kamil Orłowski 2 — Michał Rynk | ||||||||
Matbud Samsonów | 2 — 5 | The Blues Jasiów | 15 STY | 13:10 | ||||
Konrad Machul, Eryk Pałka — Bartek Cedro 2, Hubert Gębski, Konrad Wrona 2 Kartki także: Dominik Kita . | ||||||||
Power Play Kielce | 0 — 5 | Renesans | 15 STY | 13:45 | ||||
Adwokatura Kielce | 8 — 2 | Matbud Samsonów | 15 STY | 14:20 | ||||
Mateusz Brzeziński, Kamil Orłowski 6, Rafał Zimnicki — Konrad Machul 2 |
36 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
23 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
19 bramek | Bartłomiej Socha (Top Skład) |
15 bramek | Krystian Jas (Płomienianie), Szymon Tomczyk (Power Play) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Nowińska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Szkoła Jazdy Korona MM | 7 — 1 | Cannabinios | 15 STY | 14:40 | ||||
Norbert Benigier, Łukasz Kraj 2, Andrzej Paprocki, Tomasz Kołodziejczyk 3 — Michał Równicki Kartki także: Seweryn Kaleta . | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 7 — 1 | Szkoła Jazdy Korona MM | 15 STY | 15:15 | ||||
Mateusz Dziubek 2, Piotr Gardynik 3, Adam Imiela 2 — Andrzej Paprocki | ||||||||
Real Łaziska | 3 — 3 | Simset.Net | 15 STY | 15:50 | ||||
Kamil Blicharski 3 — Patryk Kośmider, Kamil Woliński 2 | ||||||||
Szkoła Jazdy Korona MM | 1 — 5 | FC Ślichowice Kielce | 15 STY | 16:25 | ||||
Andrzej Paprocki — Damian Kopyciński 2, Damian Pytlos 2, Adrian Maciejewski Kartki także: Bartek Bęben . | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 7 — 2 | Piekarnia Kwiatkowski | 15 STY | 17:00 | ||||
Albert Dziubek 3, Adam Imiela 3, Łukasz Szymoniak — Tomasz Adamczyk, Grzegorz Janicki | ||||||||
Simset.Net | 2 — 2 | FC Gniewce | 15 STY | 17:35 | ||||
Kamil Woliński, Albert Gajos — samobójcza, Seweryn Guzy Kartki także: Sebastian Jędrzejak — Seweryn Guzy . | ||||||||
FC Ślichowice Kielce | 1 — 4 | Mardex | 15 STY | 18:10 | ||||
Szymon Sobczyk — Karol Gilewski, Kamil Kubicki, Artur Szewczyk, Mateusz Zawadzki Kartki także: Bartek Bęben — Mateusz Sołtys . | ||||||||
ZIO-MAX Kielce | 0 — 2 | KKN Zagnańsk | 15 STY | 18:45 | ||||
Michał Dąbrowski 2 | ||||||||
KKN Zagnańsk | 3 — 6 | FC Gniewce | 15 STY | 19:20 | ||||
Krystian Pedryc, Mariusz Piwowarczyk, Adrian Tomczyk — Paweł Banaś, Damian Domagała, Seweryn Guzy, Mikołaj Jarosiński 2, samobójcza | ||||||||
Mardex | 5 — 3 | ZIO-MAX Kielce | 15 STY | 19:55 | ||||
samobójcza, Michał Zawadzki, Mateusz Sołtys, Kamil Kubicki 2 — Przemysław Niechciał, Marcin Kurzawa, Piotr Brzoza |
16 bramek | Sebastian Blicharski (Real), Damian Pytlos (FC Ślichowice) |
14 bramek | Damian Kopyciński (FC Ślichowice) |
13 bramek | Adam Imiela (Drewkom) |
12 bramek | Albert Dziubek (Drewkom), Paweł Markowicz (KCMB) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Nowińska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Konstal Nowiny | 5 — 4 | Nawroplast Tokarnia | 15 STY | 10:00 | ||||
Emil Zapała, Norbert Wojsa 2, Marcin Molenda, Arkadiusz Mielcarz — Łukasz Salwa 2, Hubert Myśliński, Jakub Kościołek Kartki także: Emil Zapała . | ||||||||
Husaria Kielce | 3 — 2 | Garden-Expert | 15 STY | 10:35 | ||||
Adrian Pękalski, Dominik Pękalski 2 — Grzegorz Grzegorski 2 Kartki także: Tomasz Chuchulski — Kamil Gębski , Jakub Pióro . | ||||||||
Konstal Nowiny | 1 — 3 | Nie Wnikaj | 15 STY | 11:10 | ||||
Emil Zapała — Wojciech Skrzyniarz, Marcin Szyszka, Krystian Bożęcki | ||||||||
Brothers | 1 — 5 | Garden-Expert | 15 STY | 11:45 | ||||
Wojciech Smoliński — Grzegorz Grzegorski, Damian Jakubowski, Dawid Kawiński, Norbert Sennik, Artur Siuda Kartki także: Hubert Smoliński , Daniel Jastrzębski — Dawid Kawiński , Piotr Niżnik . | ||||||||
Victoria Futsal | 3 — 5 | Nie Wnikaj | 15 STY | 12:20 | ||||
Maciej Trojanowski, Marcel Trojanowski 2 — Marcin Czerwiński 2, Bartłomiej Salwa, Wojciech Skrzyniarz 2 | ||||||||
FC Śruty | 2 — 1 | Brothers | 15 STY | 12:55 | ||||
Damian Jabłoński 2 — Wojciech Smoliński Kartki także: Damian Jabłoński . | ||||||||
Victoria Futsal | 2 — 2 | Uroczysko | 15 STY | 13:30 | ||||
Karol Jarząbek, Maciej Trojanowski — Przemek Kupis Kartki także: Maks Parszewski . | ||||||||
FC Śruty | 5 — 2 | Słoneczny Patrol | 15 STY | 14:05 | ||||
Damian Dobrowolski, Arkadiusz Frankowicz, Jakub Szczepanik, Mateusz Zyśk 2 — Łukasz Skuza, Bartosz Grabarz |
23 bramek | Dominik Pękalski (Husaria) |
15 bramek | Hubert Myśliński (Nawroplast) |
14 bramek | Tomasz Paździor (Futsal Małogoszcz), Wojciech Skrzyniarz (Nie Wnikaj) |
12 bramek | Mariusz Paluch (Konstal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Masłowska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Krajno | 13 — 1 | Wola Kopcowa | 15 STY | 17:05 | ||||
MMW Szalunki Kielce | 2 — 5 | Hydras FC Doma | 15 STY | 17:45 | ||||
Verona Masłów Futsal Team | 7 — 1 | Hotel Przedwiośnie | 15 STY | 18:20 | ||||
Ambrozja Catering | 4 — 4 | MMW Szalunki Kielce | 15 STY | 18:55 | ||||
Hydras FC Doma | 4 — 4 | Krajno | 15 STY | 19:30 | ||||
Ambrozja Catering | 7 — 2 | Verona Masłów Futsal Team | 15 STY | 20:05 | ||||
Scholasteria | 3 — 6 | PHU Wojda Zeimmery | 15 STY | 20:40 |
|
MLF Stąporków | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Zryw Zaborowice | 12 — 1 | OSP Gosań | 14 STY | 13:00 | ||||
Wiktor Kamont 3, Michał Sipika 5, Arkadiusz Zbróg 2, Albert Pach, Albert Arabasz — Kamil Lisowski Kartki także: Arkadiusz Zbróg . | ||||||||
Monar | 9 — 3 | Czarni Stąporków | 14 STY | 13:40 | ||||
Kamil Gzyl 2, Adrian Kopycki 3, Łukasz Maciejczyk 2, Brajan Szczerba, Paweł Werner — Bartosz Jóźwik, Radosław Gula, Bartek Kurp Kartki także: Daniel Zieliński — Piotr Grabusiński , Bartek Kurp . | ||||||||
ChłopakiGDB | 0 — 14 | Zryw Zaborowice | 14 STY | 14:20 | ||||
Albert Arabasz, Albert Pach 3, Bartek Czarnecki 3, Kamil Tomaszewski, Michał Sipika 2, Wiktor Kamont 4 | ||||||||
Kamienna Wola | 7 — 2 | Radośni | 14 STY | 15:00 | ||||
Sławomir Dąbrowski, Daniel Zieliński 4, Łukasz Kowal, Artur Dziedzic — Marcin Rzepa, Grzegorz Dajczer | ||||||||
Taktyczny Piątek | 4 — 3 | Bliżyn | 14 STY | 15:40 | ||||
Bartosz Sztandera, Jan Sroka, Jan Sroka, Joachim Pieczka — Patryk Zygmunt, Jakub Adamczyk 2 Kartki także: Bartosz Sztandera , Mariusz Salata , Joachim Pieczka — Norbert Witkowski , Kacper Trzebiński . | ||||||||
Skała Niekłań | 2 — 2 | Rewolwerowcy | 14 STY | 16:20 | ||||
Dariusz Kurcbart, Tomasz Kapusta — Jakub Solarz 2 Kartki także: Tomasz Kapusta — Patryk Młodawski . | ||||||||
Aktywni Plus | 14 — 3 | ChłopakiGDB | 14 STY | 17:00 | ||||
Wojciech Bednarczyk 2, Artur Dulewicz, Radosław Jarząb 5, Krystian Jas 6 — Grzegorz Teper, Piotr Stępień 2 | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Aktywni Plus | 8 — 5 | Czarni Stąporków | 15 STY | 10:00 | ||||
Wojciech Bednarczyk 3, Radosław Jarząb 3, Krystian Jas 2 — Bartosz Jóźwik, Artur Wydra, Michał Garbacz 2, Aleksandr Stepanow | ||||||||
ChłopakiGDB | 2 — 15 | Skała Niekłań | 15 STY | 10:40 | ||||
Piotr Stępień, Kamil Murawski — Piotr Połeć, Łukasz Kwiecień 4, Łukasz Miążek 2, Kordian Żak 4, Piotr Śliwiński, Tomasz Kapusta, Dariusz Kurcbart, Dawid Wydra | ||||||||
Bliżyn | 3 — 2 | OSP Gosań | 15 STY | 11:20 | ||||
Patryk Zygmunt, Kacper Trzebiński, Michał Orczyk — Patryk Wydra, Kamil Karkusiewicz Kartki także: Patryk Zygmunt , Kacper Trzebiński , Michał Orczyk , Kuba Świercz — Norbert Zynkowski , Krystian Zygmunt . | ||||||||
Rewolwerowcy | 2 — 3 | Kamienna Wola | 15 STY | 12:00 | ||||
Jakub Solarz, Mikołaj Wróbel — Piotr Pera, Daniel Zieliński, Kamil Pilarczyk Kartki także: Kamil Pilarczyk . | ||||||||
Taktyczny Piątek | 9 — 1 | Radośni | 15 STY | 12:40 | ||||
Bartosz Sztandera 2, Jan Sroka 3, Joachim Pieczka, Rafał Opala 2, Konrad Polewany — Marcin Rzepa Kartki także: Joachim Pieczka — Marcin Rzepa . | ||||||||
Zryw Zaborowice | 9 — 4 | Monar | 15 STY | 13:20 | ||||
Albert Arabasz, Bartek Czarnecki, Karol Opara 5, Michał Sipika, Wiktor Kamont — Adrian Kopycki 2, Brajan Szczerba, Paweł Werner |
31 bramek | Krystian Jas (Aktywni Plus) |
25 bramek | Joachim Pieczka (Taktyczny Piątek) |
20 bramek | Łukasz Kwiecień (Skała) |
17 bramek | Adrian Kopycki (Monar), Karol Opara (Zryw), Kacper Trzebiński (Bliżyn) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|