Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
Mateusz Pisarczyk (27)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Pisarczyk
Data urodzenia:17 września 1993
Wiek:26 l 291 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Polonia Białogon Kielce

Przebieg kariery:
(1) (From PZPN 03/2012)  
(2) (From PZPN 03/2012)  
2011/12 Polonia Białogon Kielce    1/  1/  0     90'
2012/13 Polonia Białogon Kielce  
2013/14 Polonia Białogon Kielce  
2014/15 Polonia Białogon Kielce  
2015/16 Polonia Białogon Kielce  
2016/17 Polonia Białogon Kielce  
2017/18 Polonia Białogon Kielce    0/  0/  3     89'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  3   179'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


23 SIE 11:00Polonia Białogon 0 — 4 Łysica IIklasa B
 
30 SIE 11:00Polonia Białogon 2 — 3 Uniaklasa B
 
WRZ 15:00Radiator$ 8 — 2 Polonia Białogonklasa B
 
13 WRZ 11:00Polonia Białogon 0 — 6 Akademia Piłkarska Koronaklasa B
 
20 WRZ 15:00Płomień 4 — 2 Polonia Białogonklasa B
 
27 WRZ 11:00Polonia Białogon 3 — 0 KS Smykówklasa B
 
PAŹ 11:00Tęcza 0 — 0 Polonia Białogonklasa B
 
18 PAŹ 11:00Polonia Białogon 6 — 0 KS Kamienna W.klasa B
 
25 PAŹ 11:00ULKS Łączna 6 — 1 Polonia Białogonklasa B
 
31 PAŹ 11:00Polonia Białogon 2 — 6 Granatklasa B
 
Łysica II 0 — 3 Polonia Białogonklasa B
 
10 KWI 11:20Unia 6 — 0 Polonia Białogonklasa B
 
17 KWI 11:45Polonia Białogon 0 — 10 Radiator$klasa B
 
24 KWI 11:00Appk 3 — 0 Polonia Białogonklasa B
 
MAJ 11:00Polonia Białogon 2 — 5 Płomieńklasa B
 
MAJ 14:00KS Smyków 2 — 1 Polonia Białogonklasa B
 
15 MAJ 11:45Polonia Białogon 3 — 6 Tęczaklasa B
 
26 MAJ 14:00KS Kamienna W. 5 — 1 Polonia Białogonklasa B
 
29 MAJ 11:00Polonia Białogon 1 — 5 ULKS Łącznaklasa B
 
CZE 11:00Granat 3 — 0 Polonia Białogonklasa B