Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 69,647
· Najnowszy użytkownik: boil299pi
Statystyki
statystyka
Dominik Kukla (19)
Imię:Dominik
Nazwisko:Kukla
Data urodzenia:25 czerwca 2000
Wiek:19 l 114 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Skała Tumlin

Przebieg kariery:
2012/13Skała Tumlin  
2013/14Skała Tumlin    4/  3/  2   301'
2014/15Skała Tumlin  
2015/16 Skała Tumlin  

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  3/  2   301'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 11:00Skała 2 — 9 Juventakl. okręg.
  35'  
36' Miłosz Jędrzejewski
WRZ 11:00Radiator$ 1 — 7 Skałakl. okręg.
  70'  
14 WRZ 11:00Skała 2 — 4 Rodzinakl. okręg.
   
21 WRZ 12:00Neptun 4 — 1 Skałakl. okręg.
   
28 WRZ 11:00Skała 0 — 14 KKP Koronakl. okręg.
   
PAŹ 11:00Hetman 7 — 3 Skałakl. okręg.
  35'  
36' Krzysztof Ślefarski
12 PAŹ 11:00Skała 4 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
  70'  
20 PAŹ 10:30Spartakus 3 — 0 Skałakl. okręg.
  70'  
26 PAŹ 11:00Skała 11 — 3 Victoriakl. okręg.
  21'  
50' Jakub Wójcik
13 KWI 12:00Juventa 5 — 0 Skałakl. okręg.
   
22 KWI 11:00Skała 4 — 2 Radiator$kl. okręg.
   
26 KWI 15:00Rodzina 1 — 0 Skałakl. okręg.
   
MAJ 11:00Skała 3 — 5 Neptunkl. okręg.
   
10 MAJ 16:30KKP Korona 18 — 0 Skałakl. okręg.
   
24 MAJ 11:00GKS Nowiny 3 — 1 Skałakl. okręg.
   
31 MAJ 11:00Skała 3 — 1 Spartakuskl. okręg.
   
CZE 17:30Skała 1 — 15 Hetmankl. okręg.
   
CZE 13:00Victoria 0 — 5 Skałakl. okręg.