Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Dominik Kukla (22)
Imię:Dominik
Nazwisko:Kukla
Data urodzenia:25 czerwca 2000
Wiek:22 l 49 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Skała Tumlin

Przebieg kariery:
2012/13Skała Tumlin (młodz. st.)  
2013/14Skała Tumlin (trampk. mł.)    4/  3/  2   301'
2014/15Skała Tumlin (trampk. st.)  
2015/16 Skała Tumlin (jun. mł.)  
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  3/  2   301'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 11:00Skała 2 — 9 Juventakl. okręg.
 35'  
36' Miłosz Jędrzejewski
WRZ 11:00Radiator$ 1 — 7 Skałakl. okręg.
 70'  
14 WRZ 11:00Skała 2 — 4 Rodzinakl. okręg.
 
21 WRZ 12:00Neptun 4 — 1 Skałakl. okręg.
 
28 WRZ 11:00Skała 0 — 14 KKP Koronakl. okręg.
 
PAŹ 11:00Hetman 7 — 3 Skałakl. okręg.
 35'  
36' Krzysztof Ślefarski
12 PAŹ 11:00Skała 4 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 70'  
20 PAŹ 10:30Spartakus 3 — 0 Skałakl. okręg.
 70'  
26 PAŹ 11:00Skała 11 — 3 Victoriakl. okręg.
 21'  
50' Jakub Wójcik
13 KWI 12:00Juventa 5 — 0 Skałakl. okręg.
 
22 KWI 11:00Skała 4 — 2 Radiator$kl. okręg.
 
26 KWI 15:00Rodzina 1 — 0 Skałakl. okręg.
 
MAJ 11:00Skała 3 — 5 Neptunkl. okręg.
 
10 MAJ 16:30KKP Korona 18 — 0 Skałakl. okręg.
 
24 MAJ 11:00GKS Nowiny 3 — 1 Skałakl. okręg.
 
31 MAJ 11:00Skała 3 — 1 Spartakuskl. okręg.
 
CZE 17:30Skała 1 — 15 Hetmankl. okręg.
 
CZE 13:00Victoria 0 — 5 Skałakl. okręg.