Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 62,042
· Najnowszy użytkownik: ewqeqw
Statystyki
statystyka
 Skała Tumlin
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
22Dawid Bętkowski 119/19/  0 1520'29 lip 200316Lubrzanka Kajetanów
1Maciej Cholewiński19/19/  0 1520'17 paź 200414wychowanek
13Bartłomiej Cieplak21 lis 200315Skała Tumlinwychowanek
14Kamil Duś  4/  4/  0   320'31 lip 200316Skała Tumlinwychowanek
11Karol Kaniowski 217/17/  0 1360'  3 kwi 200514Skała Tumlinwychowanek
1Jakub Kiniorski  4/  4/  0   320'17 gru 200414Skała Tumlinwychowanek
10Antoni Kita 10 (1)21/21/  0 1680'10 cze 200415Skała Tumlinwychowanek
3Jakub Kita13/13/  0 1040'  6 wrz 200513Lubrzanka Kajetanów
17Igor Koza 720/20/  0 1600'25 cze 200316Skała TumlinLubrzanka Kajetanów
2Kacper Kusiński10/10/  0   800'  6 mar 200415wychowanek
9Dominik Michalski 815/15/  0 1200'28 mar 200415Skała Tumlinwychowanek
26Jakub Moskal 115/15/  0 1200'19 cze 200316Skała Tumlinwychowanek
4Wiktor Pałka13/13/  0 1040'  4 kwi 200316Skała TumlinWicher Miedziana Góra
23Konrad Pańszczyk 518/18/  0 1440'25 lut 200316Skała Tumlinwychowanek
21Szczepan Radwański11/11/  0   880'  4 wrz 200414Skała Tumlinwychowanek
15Oskar Rynk 112/12/  0   960'  6 maj 200514Skała Tumlinwychowanek
6Oskar Szwed11/11/  0   880'28 lip 200415Skała Tumlinwychowanek
18Alan Wiśniewski 3  7/  7/  0   560'21 sie 200513Skała Tumlinwychowanek
20Tomasz Zapała  7/  7/  0   560'  5 mar 200316Skała Tumlinwychowanek
9Bartłomiej Zielonka 4  5/  5/  0   400'21 lip 200415Skała Tumlinwychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 41/41.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 70%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)