Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 47,539
· Najnowszy użytkownik: OPiglor
Statystyki
statystyka
Antoni Zdeb (19)
ImięAntoni
Nazwisko:Zdeb
Data urodzenia:21 pa�dziernika 1999
Wiek:19 l 22 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Spartakus II Daleszyce
Przebieg kariery:
2015/16 Spartakus Daleszyce 2   9/  7/  3   696'
2015/16 Spartakus Aureus Daleszyce   1  1/  1/  7   204'
2015/16 Spartakus II Daleszyce    5/  5/  0   450'
2016/17 Spartakus Aureus Daleszyce    9/  8/  2   846'
2016/17 Spartakus II Daleszyce 1   5/  4/  0   429'
2016/17 Spartakus Aureus Daleszyce 1   3/  3/  0   270'
2017/18 Korona Kielce SA   1  2/  2/  1   216'
2018/19 Spartakus Aureus Daleszyce   2  7/  5/  0   590'
2018/19 Spartakus II Daleszyce 2   2/  2/  0   180'

Analityka statystyczna:
Razem: 6  443/37/13 3881'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00Hutnik 2 — 1 Spartakus3 liga
44  
12 SIE 17:30Spartakus II 0 — 3 WicherPuchar okr.
   
15 SIE 17:00Spartakus 2 — 1 Sokół3 liga
22  
19 SIE 17:00Stal K. 5 — 0 Spartakus3 liga
22  
26 SIE 17:00Spartakus 1 — 3 Motor3 liga
 
29 SIE 17:00KP KSZO 1929 1 — 0 Spartakus3 liga
 
WRZ 16:00Spartakus 1 — 1 Stal R.3 liga
 
WRZ 17:00Zryw 1 — 0 Spartakus IIklasa A
 
WRZ 17:00Chełmianka 1 — 1 Spartakus3 liga
44  
WRZ 15:00Spartakus II 3 — 2 Piastklasa A
590'  
70' 81'
15 WRZ 16:00Spartakus 1 — 1 Podhale3 liga
44  
16 WRZ 15:00Zorza Tempo 2 — 0 Spartakus IIklasa A
3790'  
22 WRZ 16:00Wólczanka 5 — 0 Spartakus3 liga
4490'  
23 WRZ 15:00Spartakus II 2 — 1 UKS Baćkowiceklasa A
 
29 WRZ 16:00Spartakus 2 — 0 Wiślanie3 liga
4490'  
29 WRZ 16:00Ester 0 — 2 Spartakus IIklasa A
 
PAŹ 15:00Orlęta 2 — 1 Spartakus3 liga
4466'  
61' 67' Kacper Kobryń
PAŹ 15:00Spartakus II 5 — 0 Agricolaklasa A
 
13 PAŹ 15:00Spartakus 0 — 2 Avia3 liga
4474'  
16' 75' Robert Sitarz
13 PAŹ 15:00Baszta 0 — 2 Spartakus IIklasa A
 
20 PAŹ 15:00Soła 1 — 0 Spartakus3 liga
4490'  
21 PAŹ 14:00Spartakus II 0 — 1 GKS Górnoklasa A
 
27 PAŹ 14:00Wisła S. 1 — 0 Spartakus3 liga
4490'  
LIS 14:00Spartakus 1 — 1 Podlasie3 liga
1490'  
LIS 11:40Wisła II 2 — 1 Spartakus IIklasa A
 
10 LIS 15:00Wisła P. 1 — 0 Spartakus3 liga
44