Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Kamil Sobczyk (24)
Imię:Kamil
Nazwisko:Sobczyk
Data urodzenia:03 marca 2000
Wiek:24 l 88 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Vitalpol Solec-Zdrój

Przebieg kariery:
2015/16 MKS Zdrój Busko (jun. mł.)    1/  0/  1     70'
2016/17 MKS Zdrój Busko (jun. st.)  
2017/18 MKS Zdrój Busko (jun. st.)  
2019/20 Vitalpol Solec-Zdrój    2/  0/  3   141'
2020/21 Vitalpol Solec-Zdrój    0/  0/  2       9'
2021/22 Vitalpol Solec-Zdrój  
2022/23 Vitalpol Solec-Zdrój    0/  0/  1     36'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:    3/  0/  7   256'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 11:00GKS Solec-Zdrój 2 — 1 BasztaPuchar okr.
 
28 SIE 11:00GKS Solec-Zdrój 2 — 2 GKS Kluczewskoklasa B
2036'  
55' Miłosz Dudek
31 SIE 16:30GKS Solec-Zdrój 1 — 2 Wisła N. K.Puchar okr.
 
WRZ 16:00LZS Czarnocin 1 — 4 GKS Solec-Zdrójklasa B
 
11 WRZ 16:00GKS Solec-Zdrój 2 — 1 Jawornikklasa B
19  
18 WRZ 15:00GKS Solec-Zdrój 3 — 1 Płomieńklasa B
 
25 WRZ 15:00Deko 0 — 2 GKS Solec-Zdrójklasa B
 
PAŹ 11:00GKS Solec-Zdrój 4 — 2 MGTS Działoszyceklasa B
 
PAŹ 15:00Unia 1 — 4 GKS Solec-Zdrójklasa B
 
16 PAŹ 11:00GKS Solec-Zdrój 2 — 3 Nidaklasa B
 
22 PAŹ 13:00Zieleń 2 — 0 GKS Solec-Zdrójklasa B