Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 98
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Jakub Tutaj (17) Imię: | Jakub | Nazwisko: | Tutaj | Data urodzenia: | 21 lutego 2007 | Wiek: | 17 l 72 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Sport CK Kielce |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
29 SIE 10:00Sport CK 0 — 3 Góralkl. okręg.
880'
| 1 WRZ 20:30Sport CK 3 — 9 Wicherkl. okręg.
1180' 42' 65' | 5 WRZ 10:00Sport CK 8 — 0 Gródkl. okręg.
880' 63' | 9 WRZ 17:00Celsium 1 — 0 Sport CKkl. okręg.
1180'
| 15 WRZ 17:00Sport CK 1 — 18 KKP Korona IIIkl. okręg.
1180'
| 29 WRZ 17:00Granat 7 — 2 Sport CKkl. okręg.
1180' 50' | 3 PAŹ 11:00Góral 11 — 0 Sport CKkl. okręg.
| 17 PAŹ 10:00Sport CK 3 — 0 Celsiumkl. okręg.
| 22 PAŹ 16:00KKP Korona III 8 — 0 Sport CKkl. okręg.
880'
| 24 PAŹ 10:00Wicher 3 — 3 Sport CKkl. okręg.
| 7 LIS 11:00Gród 2 — 3 Sport CKkl. okręg.
| 14 LIS 10:00Sport CK 0 — 12 Granatkl. okręg.
|
|