Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 41

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Oskar Banaś (18)
Imię:Oskar
Nazwisko:Banaś
Data urodzenia:03 marca 2006
Wiek:18 l 88 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Ćmińsk

Przebieg kariery:
2018/19 Gród Ćmińsk (jun. mł.)  
2019/20Victoria Mniów (trampk. mł.) 6 13/13/  0 1040'
2019/20 Victoria Mniów (jun. mł.)  
2020/21Victoria Mniów (trampk. st.) 6 10/10/  0   800'
2021/22 Victoria Mniów (jun. mł.) 1 10/  9/  0   869'
2021/22 Gród Ćmińsk (jun. mł.)  10/  9/  0   874'
2022/23 Granat Borki (jun. st.)  11/  5/  8 1014'
2022/23 Granat Borki    0/  0/  2       4'
2023/24 Gród Ćmińsk  
2023/24 Gród Ćmińsk (jun. st.) 1  218/11/  1 1530'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 14  272/57/11 6131'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Partyzant W. 0 — 0 Gródkl. okręg.
 
19 SIE 13:00Gród 1 — 3 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
26 SIE 17:00Partyzant R. 5 — 0 Gródkl. okręg.
 
29 SIE 17:00Gród 6 — 0 Sokółkl. okręg.
275'  
76' Kacper Krakowiak
WRZ 10:00GKS Rudki 6 — 1 Gródkl. okręg.
590'  
WRZ 16:00Gród 0 — 1 Wicherkl. okręg.
 
WRZ 16:45Korona SA K. 6 — 1 Gród Ć.Puchar okr.
 
WRZ 10:00Łysica 9 — 1 Gródkl. okręg.
690'  
10 WRZ 14:00Naprzód 4 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
17 WRZ 16:00Gród Ć. 2 — 4 Uniakl. okręg.
 
20 WRZ 18:00Granat 3 — 3 Gródkl. okręg.
2074'  
75' Michał Krawczyk
23 WRZ 10:00Wicher 6 — 1 Gródkl. okręg.
2090'  
24 WRZ 16:00Sparta D. 3 — 1 Gród Ć.kl. okręg.
 
26 WRZ 17:00Gród 1 — 8 Polonia Białogonkl. okręg.
2075'  
76' Krystian Fert
30 WRZ 15:00Gród 0 — 2 Granatkl. okręg.
1190'  
44'
PAŹ 15:00Gród Ć. 0 — 1 Sparta K. W.kl. okręg.
 
PAŹ 16:00Sokół 1 — 4 Gródkl. okręg.
2046'  
45' Kacper Ślusarczyk
PAŹ 15:00TS 1946 Nida 2 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
13 PAŹ 16:00Gród 4 — 3 GKS Rudkikl. okręg.
2090'  
14 PAŹ 13:00Gród Ć. 0 — 6 Góralkl. okręg.
 
22 PAŹ 14:00Świt Ć. 0 — 3 Gród Ć.kl. okręg.
 
28 PAŹ 10:00Gród 0 — 6 Łysicakl. okręg.
2074'  
75' Kacper Ziernik
29 PAŹ 13:00Victoria 2015 3 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
LIS 13:00Gród Ć. 3 — 4 Piaskowiankakl. okręg.
 
11 LIS 10:00Gród 1 — 7 Wicherkl. okręg.
2090'  
12 LIS 13:00Orlicz 0 — 1 Gród Ć.kl. okręg.
 
18 LIS 10:00Polonia Białogon 3 — 0 Gródkl. okręg.
2059'  
60' Maciej Tetelak
18 LIS 12:00Gród Ć. 4 — 3 Kamiennakl. okręg.
 
16 MAR 13:00Gród Ć. 1 — 2 Partyzant W.kl. okręg.
 
23 MAR 15:00ŁKS Łagów 3 — 1 Gród Ć.kl. okręg.
 
30 MAR 15:00Gród Ć. 0 — 6 Partyzant R.kl. okręg.
 
KWI 16:00Wicher 4 — 1 Gród Ć.kl. okręg.
 
KWI 10:00GKS Rudki 4 — 0 Gródkl. okręg.
1690'  
14 KWI 12:00Rodzina 1 — 8 Gródkl. okręg.
2090'  
14 KWI 16:00Gród Ć. 0 — 2 Naprzódkl. okręg.
 
21 KWI 16:00Unia 0 — 1 Gród Ć.kl. okręg.
 
23 KWI 17:30Gród 4 — 1 Granatkl. okręg.
2059'  
20' 60' Mateusz Karliński
27 KWI 13:00Gród Ć. 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
 
27 KWI 16:00Polonia Białogon 4 — 0 Gródkl. okręg.
2078'  
14' 79' Krystian Fert
MAJ 17:00Sparta K. W. 6 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
MAJ 17:30Gród 0 — 6 Wicherkl. okręg.
2090'  
11 MAJ 12:00Gród 3 — 4 GKS Rudkikl. okręg.
2090'  
12 MAJ 17:00Gród Ć. 1 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
19 MAJ 17:00Góral 6 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
26 MAJ 10:00Granat 7 — 0 Gródkl. okręg.
2090'  
26 MAJ 16:00Gród Ć. 5 — 3 Świt Ć.kl. okręg.