Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Mateusz Lurzyński (28)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Lurzyński
Data urodzenia:08 grudnia 1993
Wiek:28 l 160 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:LKS Bolmin

Przebieg kariery:
2010/11 GKS Nowiny (jun. st.)  
2011/12 GKS Nowiny    1/  1/  2   110'
2012/13 GKS Nowiny    0/  0/  1       6'
2013/14 GKS Nowiny  
2013/14 Nida Sobków   1  8/  1/  4   659'
2014/15 Nida Sobków 1   2/  1/  6   209'
2014/15 Piast Chęciny  
2015/16 Nida Sobków    0/  0/  4   111'
2015/16 LKS Bolmin 2   4/  1/  4   365'
2016/17 LKS Bolmin    0/  0/  1     16'

Analityka statystyczna:
Razem: 3  115/  4/22 1476'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Mateusz Lurzyński.


12 SIE 17:00Skała 4 — 4 GKS Nowinykl. okręg.
   
15 SIE 17:00GKS Nowiny 4 — 2 Moraviakl. okręg.
 
18 SIE 14:00Nidzianka 3 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
26 SIE 17:00GKS Nowiny 6 — 1 Samsonkl. okręg.
 
WRZ 17:00GKS Rudki 0 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
   
WRZ 16:00GKS Nowiny 0 — 3 Zenitkl. okręg.
 
16 WRZ 16:00Klimontowianka 3 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
   
22 WRZ 16:00GKS Nowiny 5 — 1 Spartakl. okręg.
 
26 WRZ 16:00Korona SA 4 — 4 GKS NowinyPuchar okr.
 
30 WRZ 15:00Piaskowianka 3 — 7 GKS Nowinykl. okręg.
 6'  
85' Dominik Szymkiewicz
PAŹ 16:00GKS Nowiny 4 — 1 Piast S.kl. okręg.
 
14 PAŹ 15:00Zryw S. 1 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
   
21 PAŹ 14:00GKS Nowiny 3 — 2 Neptunkl. okręg.
   
LIS 13:00GKS Nowiny 1 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
   
10 LIS 13:00Wicher 0 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
   
18 LIS 12:00Kamienna 1 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 
13 KWI 17:00GKS Nowiny 2 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 
21 KWI 16:00Zenit 1 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 
24 KWI 17:00GKS Nowiny 3 — 3 Nidziankakl. okręg.
 
27 KWI 17:00GKS Nowiny 1 — 0 Klimontowiankakl. okręg.
 
MAJ 17:00Sparta D. 2 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
 
MAJ 17:00GKS Nowiny 5 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 
11 MAJ 17:00Piast S. 1 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
15 MAJ 17:30Samson 0 — 7 GKS Nowinykl. okręg.
 
19 MAJ 17:00GKS Nowiny 3 — 2 Zryw S.kl. okręg.
 
26 MAJ 17:00Neptun 2 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
   
30 MAJ 15:30GKS Nowiny 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
 
CZE 17:00LZS Samborzec 2 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
CZE 17:00Moravia 1 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
   
16 CZE 17:00GKS Nowiny 0 — 3 Skałakl. okręg.
 
22 CZE 18:00GKS Nowiny 6 — 5 Wicherkl. okręg.