Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 26
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Filip Szczygieł (28) Imię: | Filip | Nazwisko: | Szczygieł | Data urodzenia: | 16 marca 1996 | Wiek: | 28 l 103 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Filip Szczygieł.
27 SIE 16:30Jandar 3 — 1 MoraviaŚLJM
80'
| 30 SIE 15:00Hetman 2 — 1 JandarŚLJM
80'
| 3 WRZ 11:00Jandar 1 — 0 TrójkaŚLJM
80'
| 10 WRZ 11:00Jandar 0 — 4 Korona SAŚLJM
80'
| 17 WRZ 11:00Piaskowianka 2 — 0 JandarŚLJM
80'
| 24 WRZ 16:00Jandar 2 — 2 KamiennaŚLJM
80'
| 1 PAŹ 11:00KSZO-Junior 3 — 1 JandarŚLJM
80'
| 8 PAŹ 11:00Jandar — NaprzódŚLJM
80'
| 15 PAŹ 11:00Juventa 5 — 0 JandarŚLJM
80'
| 22 PAŹ 11:00Jandar 0 — 0 KKP KoronaŚLJM
80'
| 29 PAŹ 11:00TS 1946 Nida 4 — 2 JandarŚLJM
80'
| 31 MAR 11:00Moravia 0 — 3 JandarŚLJM
80'
| 14 KWI 11:00Jandar 3 — 0 HetmanŚLJM
80'
| 21 KWI 11:00Trójka 0 — 1 JandarŚLJM
80'
| 28 KWI 11:00Korona SA 1 — 0 JandarŚLJM
80'
| 1 MAJ 11:00Jandar 4 — 1 PiaskowiankaŚLJM
80' | 5 MAJ 11:00Kamienna 0 — 3 JandarŚLJM
80'
| 12 MAJ 11:00Jandar 0 — 1 KSZO-JuniorŚLJM
80'
| 26 MAJ 13:00Jandar 3 — 0 JuventaŚLJM
80'
| 2 CZE 11:00KKP Korona 3 — 1 JandarŚLJM
80'
| 9 CZE 11:00Jandar 2 — 1 TS 1946 NidaŚLJM
80'
|
|