Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  艢LJS 1, 艢LJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

 Klasa okr臋gowa junior贸w starszych, gr. III, 2021/22
Najlepsi strzelcy
11 bramekSebastian Mrozek (OKS Opat贸w)
9 bramek艁ukasz Zapa艂a (Arka)
7 bramekDaniel Lata艂a (Arka), Mateusz Matyka (Ester), Maksym Matysek (GKS Rudki)
6 bramekDominik Baka (GKS Rudki), Adrian Kolasa (OKS Opat贸w), Dawid 艁ukaszek (Baszta)
5 bramekOskar Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Kowalski (Baszta), Jakub Masternak (OKS Opat贸w)
4 bramkiMicha艂 Go艂膮bkowski (Sparta), Jakub Mergalski (GKS Rudki), Dominik Rzepa (Baszta)
3 bramkiMi艂osz Cie艣lik (GKS Rudki), Bartosz Dorisi艅ski (Sparta), Dawid Jarosz (Arka), Jakub Kaczmarski (Baszta), Micha艂 Maruniak (Ester)
2 bramkiDominik Bonia (Arka), Emil Czaja (OKS Opat贸w), Pawe艂 Dragan (Sparta), Patryk Duda (Ester), Szymon Gajda (OKS Opat贸w), Bart艂omiej G艂膮b (OKS Opat贸w), Igor Kadela (OKS Opat贸w), Mateusz Kowalik (GKS Rudki), Wiktor Kr贸l (Baszta), Igor Kulasiak (OKS Opat贸w), Piotr Maruszak (Baszta), Kacper Nowak (Arka), Szymon Oleksiak (OKS Opat贸w), Maciej Sala (GKS Rudki), Arkadiusz Skubida (Sparta)
1 bramkaBart艂omiej Adamczyk (Arka), Antoni Bielaska (Baszta), Jakub B艂膮d (Baszta), Patryk Chorab (Sparta), Igor Czapla (Baszta), Krzysztof Dolega (Arka), Bart艂omiej Duda (Ester), Jakub Fyda (Sparta), Wiktor G艂膮b (Ester), Alan Kara艣 (Baszta), Patryk Kwieci艅ski (Arka), Filip Latra (Baszta), Bartosz Latra (Baszta), Jan Sekulski (Sparta), Wiktor St臋pie艅 (GKS Rudki), Krzysztof Wrona (Arka), Jakub W贸jtowicz (GKS Rudki), Kamil 艢led藕 (Baszta), Mateusz Lipiarz (1 k.) (Sparta)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w