Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  艢LJS 1, wiosna,
  艢LJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  艢LTS 1, wiosna,
  艢LTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, wiosna,
  艢LTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, wiosna,
  艢LMS 2, wiosna,
  艢LMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, wiosna,
  艢LMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
W艂oszczowska LPNH
Aktualnie online
· Go艣ci online: 71

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,395
· Najnowszy u偶ytkownik: Blevin46555

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 II liga kobiet, gr. po艂udniowa, 2022/23
Najlepsi strzelcy
34 bramekAgata Sobkowicz (ROW 1964)
23 bramekZuzanna W臋glarz (19 + 4 k.) (Respekt)
17 bramekMa艂gorzata Kot (Sok贸艂), Maja Stopka (ROW 1964)
14 bramekPetra Zdechovanov谩 (ROW 1964), Wiktoria Kaczmarek (13 + 1 k.) (Wanda)
13 bramekKinga Pawlica (AZS UJ II)
12 bramekZuzanna Walczak (艢l臋za), Kinga Podkowa (8 + 4 k.) (艢l臋za)
11 bramekAgata Brzozowska (艢l臋za)
10 bramekNikola G贸ra (艢l臋za), Maria Dziadkowiec (9 + 1 k.) (Respekt)
8 bramekMarta Kazanecka (KKP Unia), Karolina Larska (艢l臋za), Renata Mr贸z (D膮b)
7 bramekUrszula Cop (Podg贸rze), Julia Krzy偶ok (ROW 1964)
6 bramekOliwia Adamiec (艢l臋za), Edyta Botor (ROW 1964), Maria D膮browska (KKP Unia), Martyna Ma艂olepsza (Rolnik), Mariola Stojeba (Respekt), Karolina Topa (Respekt), Ilona Kujawska (2 + 4 k.) (Rolnik)
5 bramekJulia Bi艅kowska (AZS UJ II), Pamela Dro偶d偶 (ROW 1964), Gabriela Karp (AZS UJ II), Katarzyna Kemfe (Wanda), Justyna Kubik (Pogo艅-Ekolog), Wiktoria Poros艂o (AZS UJ II), Brygida Solawa (AZS UJ II), Oliwia Szewczyk (艢l臋za), Aleksandra Chmura (4 + 1 k.) (Podg贸rze), Julia G膮siorowska (4 + 1 k.) (KKP Unia)
4 bramkiAlicja Duszyk (AZS UJ II), Agata D膮browska (Wanda), Paulina Fia艂ek (Wanda), Aleksandra Grucha艂a (艢l臋za), Martyna Guzik (ROW 1964), Aleksandra Krawczyk (KKP Unia), Zuzanna Maronde (AZS UJ II), Patrycja Matla (ROW 1964), Aleksandra Mokrzycka (Sok贸艂), Paulina Poremba (Rolnik), Gabriela Siuda (D膮b), Patrycja W艂odarczyk (KKP Unia), Magdalena 艁uczak (ROW 1964), Kaja Franaszczyk (3 + 1 k.) (KKP Unia), Karolina Janas (3 + 1 k.) (Sok贸艂), Marlena Jaszyk (2 + 2 k.) (ROW 1964)
3 bramkiAlicja Da艅ko (Sok贸艂), Patrycja Jednacz (Sok贸艂), Barbara Kaznecka (Sok贸艂), Gabriela Kwitkowska (Sok贸艂), Weronika Mazur (KKP Unia), Aleksandra Misiura (Respekt), Daria Niedziela (D膮b), Weronika Osyda (Pogo艅-Ekolog), Jessica Pluta (ROW 1964), Wiktoria Sroka (AZS UJ II), Amelia Talaga (AZS UJ II), Natalia Topa (Respekt), Julita Torzewska (Pogo艅-Ekolog), Weronika 呕ak (D膮b), Magda Miklas (2 + 1 k.) (D膮b), Zofia Wachowska (2 + 1 k.) (AZS UJ II), Paulina Zygadlik (2 + 1 k.) (艢l臋za)
2 bramkiKinga B臋dkowska (Podg贸rze), Zuzanna Dudek (Wanda), Roksana Gacek (Respekt), Joanna Gogacz (艢l臋za), Karolina Gogolin (Rolnik), Katarzyna Jasi艅ska (ROW 1964), Sonia Jurka (Respekt), Magdalena Kasperek (Wanda), Daria Kokoszka (Podg贸rze), Klaudia Korab (Sok贸艂), Gabriela Kusion (KSP Kielce), Milena Kwartnik (Respekt), Julia Mordel (AZS UJ II), Weronika Najberek (KSP Kielce), Karolina Nowak (Sok贸艂), Maja Oleszczuk (KKP Unia), Sandra Oleszczuk (Sok贸艂), Paulina Rusek (Wanda), Aleksandra Skrzyniarz (KSP Kielce), Martyna Szymczak (Pogo艅-Ekolog), Maria Topa (Respekt), Katarzyna 艢piewak (Sok贸艂), Ewelina Bojdo (1 + 1 k.) (KSP Kielce), Nadia Palkiewicz (1 + 1 k.) (Wanda)
1 bramkaJelizawieta Adamenko (KSP Kielce), Julita Augustyniak (Pogo艅-Ekolog), Ma艂gorzata Bartosiewicz (AZS UJ II), Emilia Bochenek (KSP Kielce), Katarzyna Borowiec (Pogo艅-Ekolog), Marlena Brzeszczy艅ska (Podg贸rze), Natalia Ciapa艂a (Respekt), Julia Ciesielska (艢l臋za), Patrycja Dada艂 (D膮b), Nikola Dudek (AZS UJ II), Julia Dy艣kowska (AZS UJ II), Kinga Ferenc (Wanda), Ailin Franzante (ROW 1964), Magdalena Gozdecka (AZS UJ II), Daria Groberek (Pogo艅-Ekolog), Patrycja Gruchacz (D膮b), Kinga G贸rka (KKP Unia), Oliwia Herman (Pogo艅-Ekolog), Walentyna Ho艂owina (Rolnik), Wiktoria Juchno (Rolnik), Anna Klimek (Podg贸rze), Aleksandra Kliszewska (KSP Kielce), Wiktoria Knapczyk (Wanda), Natalia Krawczyk (艢l臋za), Kinga Lasek (D膮b), Magdalena Mentel (Respekt), Julia Mielczarek (Rolnik), Nikola Mieszczak (艢l臋za), Natalia Mucha (Wanda), Gabriela Pacholarz (Wanda), Weronika Parzych (ROW 1964), Magdalena Paterak (Sok贸艂), Aleksandra Pawlik (KKP Unia), Jadwiga Pl膮der (D膮b), Natalia Radwa艅ska (Wanda), Julia Rusin (AZS UJ II), Nicola Salawa (KSP Kielce), Weronika Sobczak (Pogo艅-Ekolog), Wiktoria Sobczyk (ROW 1964), Aleksandra Sobkowicz (Rolnik), Paulina Stachurska (Wanda), Aneta Szymanowska (Rolnik), Wiktoria Tyza (艢l臋za), Natalia W贸jcik (KKP Unia), Jenefer Jesuino da Costa (Rolnik), Gabriela 艁ucek (KSP Kielce), Agnieszka Twardowska (1 k.) (Pogo艅-Ekolog)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w