Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagna艅ska LF
W艂oszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  艢LJS 1, 艢LJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LMS2, 艢LMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  艢LJS 1, 艢LJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

 III liga, gr. IV, 2022/23
Najlepsi strzelcy
14 bramekKostiantyn Czernij (12 + 2 k.) (KP KSZO 1929)
10 bramekSebastian Str贸zik (8 + 2 k.) (Cracovia II), Jakub Kowalski (10 k.) (Stal)
9 bramekRados艂aw Majewski (6 + 3 k.) (Wieczysta)
7 bramekMicha艂 Kobia艂ka (Orl臋ta), Jakub Konstantyn (Korona II), Arkadiusz Maj (Orl臋ta), Patryk Zieli艅ski (5 + 2 k.) (KS Wi膮zownica), Adrian G臋balski (1 + 6 k.) (Czarni)
6 bramekSebastian Kaczy艅ski (Orl臋ta), Przemys艂aw Kapek (Cracovia II), Adam Imiela (5 + 1 k.) (艁KS 艁ag贸w), Tomasz Palonek (5 + 1 k.) (Unia), Micha艂 Paluch (5 + 1 k.) (Lublinianka), Marcin Pigiel (2 + 4 k.) (Podlasie)
5 bramekMarcin Budzi艅ski (Cracovia II), S艂awomir Duda (Stal), Maciej Jankowski (Wieczysta), Jakub Knap (Che艂mianka), Jakub Ma偶ysz (Podlasie), Kamil R臋bisz (Wis艂oka), Szymon Feret (3 + 2 k.) (Sok贸艂), Mateusz Geniec (1 + 4 k.) (Sok贸艂)
4 bramkiFryderyk Janaszek (Lublinianka), Dominik Maluga (Avia), Pawe艂 My艣liwiecki (Che艂mianka), Krystian W贸jcik (Che艂mianka), Bartosz 呕urek (Podhale), Nicolai Solodovnicov (3 + 1 k.) (Wis艂a), Micha艂 Mak (2 + 2 k.) (Wieczysta), 艁ukasz Siedlik (1 + 3 k.) (Wis艂oka)
3 bramkiHubert Antkowiak (Podhale), Piotr Bujak (Wieczysta), Jakub B膮k (Wieczysta), Kacper Che艂mecki (艁KS 艁ag贸w), Patryk Czu艂owski (Che艂mianka), K艒sei Iwao (Stal), Micha艂 Kitli艅ski (Stal), Rafa艂 Kursa (Avia), Piotr Ku藕ma (Orl臋ta), Piotr Lisowski (Korona II), Maciej Ma艣lany (Wis艂oka), Kacper Nowicki (Cracovia II), Dominik Pikiel (Sok贸艂), Artur Pir贸g (艁KS 艁ag贸w), Kacper Rojkowicz (Unia), Hubert Szulc (Korona II), Adrian Szynka (Podhale), Artiom Wa艣kow (Lublinianka), Patryk Zaucha (Cracovia II), Jakub Bednara (2 + 1 k.) (Che艂mianka), Szymon P艂ocica (2 + 1 k.) (Korona II), Mi艂osz Strzebo艅ski (2 + 1 k.) (Korona II), Damian 艁anucha (2 + 1 k.) (Wis艂oka), Mateusz J臋dryas (1 + 2 k.) (Wis艂oka), Micha艂 Nawrot (1 + 2 k.) (KP KSZO 1929)
2 bramkiMicha艂 Banik (Podhale), Damian Bawor (Czarni), Kamil Be艂czowski (KP KSZO 1929), Wojciech Bia艂ek (Avia), W艂adys艂aw Bobrow (Che艂mianka), Krystian Bracik (Cracovia II), Fabian Burzy艅ski (KP KSZO 1929), Pawie艂 Czeladko (Orl臋ta), Igor Dubas (Unia), Denys Faworow (Wieczysta), Sebastian Fedan (Wis艂oka), Arkady Filipczuk (Stal), Brian Galach (Podlasie), Jakub Gut (Cracovia II), Maksymilian Hebel (Wieczysta), Mateusz Kompanicki (Avia), Damian Lepiarz (艁KS 艁ag贸w), Dawid Lisowski (Korona II), Krystian Majka (Sok贸艂), Rafa艂 Michalik (KS Wi膮zownica), Tomasz Mucha (Korona II), Kacper Myszogl膮d (Stal), Dominik Ocha艂 (Sok贸艂), Jakub Persak (Wis艂a), Szymon Rak (Avia), Sebastian Rak (Lublinianka), Thiago Rodrigues de Souza (Cracovia II), Kacper Rop (KS Wi膮zownica), Jakub Rybus (Korona II), 艁ukasz Seweryn (艁KS 艁ag贸w), Y奴dai Shinonaga (Korona II), Micha艂 Smolarczyk (Korona II), Jakub Smole艅 (Wis艂oka), Dawid Sojda (Unia), Mateusz Sowi艅ski (Korona II), Sebastian Sprawka (Wis艂a), Mateusz Sta艅czyk (Czarni), Dmytro Sydorenko (Wis艂a), Rados艂aw Sylwestrzak (KP KSZO 1929), Manuel Torres Jim茅nez (Wieczysta), Jewhen Trojanow艣kyj (Wis艂a), Karol Twardowski (Sok贸艂), Tomasz Tymosiak (Lublinianka), Kacper Wydra (KS Wi膮zownica), Tomasz Zaj膮c (Avia), Patryk Orlik (1 + 1 k.) (Unia)
1 bramkaTomasz Ba艂a (Cracovia II), Patryk Boksi艅ski (Wis艂oka), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Dariusz Br膮giel (KP KSZO 1929), Piotr Chodziutko (Lublinianka), Mateusz Chy艂a (Podlasie), Rafa艂 Dobrzy艅ski (Avia), Kacper Drelich (KS Wi膮zownica), Adrian Dziubi艅ski (KP KSZO 1929), Eryk Galara (Czarni), Szymon Grabarz (Stal), Maciej G贸ralski (Avia), Arkadiusz G贸rka (Avia), K艒tar艒 Hirota (艁KS 艁ag贸w), Daniel Hoyo-Kowalski (Wieczysta), Grzegorz Janiczak (KS Wi膮zownica), Jakub Janik (Wis艂a), Kacper Jod艂owski (Cracovia II), Bart艂omiej Kafel (艁KS 艁ag贸w), Adrian Kajpust (Unia), Karol Kalita (Lublinianka), Kornel Kordas (KS Wi膮zownica), Jaros艂aw Kosieradzki (Podlasie), Arkadiusz Kot (Podlasie), Patryk Ko艂odziej (Wieczysta), Emmanuel Kumah (Wieczysta), Dominik Kunca (Avia), Maciej Kurowski (Podlasie), Szymon Kuzior (Wis艂a), Franciszek Lipka (KP KSZO 1929), Jaros艂aw Lis (Sok贸艂), Kacper Maik (Wis艂oka), Szymon Majeran (Podhale), Mateusz Majewski (Lublinianka), Oskar Mazgo艂a (Sok贸艂), 艁ukasz Mazurek (Podhale), Serhij Melinyszyn (艁KS 艁ag贸w), Mateusz Mianowany (艁KS 艁ag贸w), Marcin Michota (Lublinianka), Szymon Mida (Unia), Tomasz Midzierski (Avia), Mateusz Mi艣kiewicz (Lublinianka), Micha艂 Musik (KS Wi膮zownica), Micha艂 Mydlarz (艁KS 艁ag贸w), Roman Mykytyn (Avia), Dawid Nojszewski (Podlasie), Kacper Nytko (Czarni), Pawe艂 Ozi臋b艂o (Sok贸艂), Jakub Pawlik (KP KSZO 1929), Mateusz Peda (Wis艂a), S艂awomir Peszko (Wieczysta), Mateusz Pie艅czak (Cracovia II), Bartosz Piku艂a (Stal), Grzegorz P艂atek (Podhale), Jakub Rachfalik (Wis艂oka), Adrian Rakowski (Podhale), Kacper Rogozi艅ski (艁KS 艁ag贸w), Karol Rycaj (Orl臋ta), Micha艂 Sitek (KS Wi膮zownica), Ernest Skrzy艅ski (Orl臋ta), Matheus Soares Gaspar de Camargo (KP KSZO 1929), 艁ukasz Soszy艅ski (Stal), Diel Reon Spring (Podlasie), Arkadiusz Staszczak (Wis艂oka), Przemys艂aw Stelmach (Stal), Dominik St臋pie艅 (Che艂mianka), Jakub Szczepa艅ski (Podhale), Mariusz Szuszkiewicz (Stal), Maciej Tonia (艁KS 艁ag贸w), Illa Tymoszenko (KP KSZO 1929), Bartosz T艂uczek (Sok贸艂), Aleksander Waniek (艁KS 艁ag贸w), Micha艂 Wi艣niewski (Cracovia II), Maciej Wojczuk (Podlasie), Daniel Wolak (Sok贸艂), Kacper W膮tr贸bski (Czarni), Oskar 艁膮k (Czarni), Marcin 艢wiech (Lublinianka), Rados艂aw Kanach (1 k.) (Cracovia II), Thibault Moulin (1 k.) (Wieczysta), Piotr Rogala (1 k.) (艁KS 艁ag贸w), Mateusz Szwed (1 k.) (Che艂mianka)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w