Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Go艣ci online: 88

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,754
· Najnowszy u偶ytkownik: Ranftcrgki

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 III liga, gr. IV, 2022/23
Najlepsi strzelcy
19 bramekHubert Antkowiak (18 + 1 k.) (Podhale)
18 bramekSebastian Str贸zik (14 + 4 k.) (Cracovia II)
17 bramekKostiantyn Czernij (14 + 3 k.) (KP KSZO 1929)
13 bramekMateusz Geniec (3 + 10 k.) (Sok贸艂), Jakub Kowalski (13 k.) (Stal)
12 bramekFryderyk Janaszek (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929, Lublinianka), Rados艂aw Majewski (9 + 3 k.) (Wieczysta)
11 bramekAdam Imiela (8 + 3 k.) (艁KS 艁ag贸w, Stal)
10 bramekMarcin Budzi艅ski (Cracovia II), Damian Lepiarz (艁KS 艁ag贸w, Podlasie), Arkadiusz Maj (Orl臋ta), Lionel Abate Etoundi (8 + 2 k.) (Wis艂a), Tomasz Palonek (8 + 2 k.) (Unia), Manuel Torres Jim茅nez (7 + 3 k.) (Wieczysta), Eryk Galara (4 + 6 k.) (Czarni)
9 bramekJaros艂aw Kosieradzki (Podlasie), Grzegorz P艂atek (7 + 2 k.) (Podhale), Sebastian Rak (7 + 2 k.) (Lublinianka, KS Wi膮zownica), B艂a偶ej Radwanek (6 + 3 k.) (Wis艂oka), Micha艂 Nawrot (5 + 4 k.) (KP KSZO 1929)
8 bramekKacper Che艂mecki (艁KS 艁ag贸w, KS Wi膮zownica), K艒sei Iwao (Stal), Przemys艂aw Kapek (Cracovia II), Krystian Kardy艣 (Czarni), Jakub Knap (Che艂mianka), Micha艂 Kobia艂ka (Orl臋ta), Jakub Konstantyn (Korona II), Szymon Rak (Avia), Kamil R臋bisz (Wis艂oka), Wojciech Bia艂ek (7 + 1 k.) (Avia), Szymon Feret (6 + 2 k.) (Sok贸艂), Marcin Pigiel (3 + 5 k.) (Podlasie)
7 bramekS艂awomir Duda (Stal), Maciej Jankowski (Wieczysta), Wiktor Niewiarowski (Podlasie), Wiktor Putin (Unia), Jakub Rybus (Korona II), Karol Twardowski (Sok贸艂), Bartosz 呕urek (Podhale), Damian 艁anucha (6 + 1 k.) (Wis艂oka), Mi艂osz Strzebo艅ski (5 + 2 k.) (Korona II), Patryk Zieli艅ski (5 + 2 k.) (KS Wi膮zownica), Adrian G臋balski (1 + 6 k.) (Czarni)
6 bramekArtur Balicki (Podlasie), Patryk Czu艂owski (Che艂mianka), Sebastian Kaczy艅ski (Orl臋ta), Piotr Lisowski (Korona II), Dominik Maluga (Avia), Mateusz Sowi艅ski (Korona II, Sok贸艂), Pawe艂 My艣liwiecki (5 + 1 k.) (Che艂mianka), Micha艂 Paluch (5 + 1 k.) (Lublinianka), Adrian Szynka (5 + 1 k.) (Podhale), 艁ukasz Siedlik (3 + 3 k.) (Wis艂oka)
5 bramekJakub B膮k (Wieczysta), Karol Danielak (Wieczysta), Mateusz Kompanicki (Avia), Jaros艂aw Mazur (Lublinianka), Jakub Ma偶ysz (Podlasie), Patrik Mi拧谩k (Wieczysta), Y奴dai Shinonaga (Korona II), Kacper Wydra (Stal, KS Wi膮zownica), Krystian W贸jcik (Che艂mianka), Tomasz Mucha (4 + 1 k.) (Korona II), Szymon P艂ocica (4 + 1 k.) (Korona II), Artur Bia艂y (3 + 2 k.) (Unia), Denys Faworow (3 + 2 k.) (Wieczysta)
4 bramkiKamil Be艂czowski (KP KSZO 1929), Arkadij Filipczuk (Stal), Rafa艂 Kursa (Avia), Piotr Ku藕ma (Orl臋ta), Arleison Mart铆nez (Czarni), Oskar Mazgo艂a (Sok贸艂), Marcin Michota (Lublinianka, Podhale), Micha艂 Musik (KS Wi膮zownica), Karol Rycaj (Orl臋ta), Jakub Smole艅 (Wis艂oka), Hubert Szulc (Korona II), Mariusz Szuszkiewicz (Stal), Kamil Uci艅ski (Wis艂a), Mateusz Wyjad艂owski (Wis艂a), Arkadiusz Ziarko (Stal), Micha艂 Banik (3 + 1 k.) (Czarni, Podhale), Nicolai Solodovnicov (3 + 1 k.) (Wis艂a), Micha艂 Mak (2 + 2 k.) (Wieczysta)
3 bramkiFilip Arak (Podlasie), Damian Bawor (Czarni), W艂adys艂aw Bobrow (Che艂mianka), Piotr Bujak (Wieczysta), Pawie艂 Czeladko (Orl臋ta), Maksymilian Hebel (Wieczysta), Grzegorz Janiczak (KS Wi膮zownica), Arkadiusz Kasia (KS Wi膮zownica), Micha艂 Kitli艅ski (Stal), Maciej Kurowski (Podlasie), Franciszek Lipka (KP KSZO 1929), Maciej Ma艣lany (Wis艂oka), Roman Mykytyn (Avia), Kacper Nowicki (Cracovia II), Mateusz Pie艅czak (Cracovia II), Dominik Pikiel (Sok贸艂), Bartosz Piku艂a (Stal), Artur Pir贸g (艁KS 艁ag贸w), Kacper Rojkowicz (Unia), Dawid Sojda (Unia), Mateusz Sta艅czyk (Czarni, Wis艂oka), Marcin Sudy (Wis艂a), Artiom Wa艣kow (Lublinianka), Tomasz Zaj膮c (Avia), Patryk Zaucha (Cracovia II), Jakub Bednara (2 + 1 k.) (Che艂mianka), Krystian Bociek (2 + 1 k.) (Cracovia II), Patryk Malec (2 + 1 k.) (Lublinianka), Piotr Rogala (2 + 1 k.) (艁KS 艁ag贸w, Stal), Mateusz J臋dryas (1 + 2 k.) (Wis艂oka)
2 bramkiBekzod Ahmedov (Avia), Jakub Banach (Stal), Patryk Boksi艅ski (Wis艂oka), Krystian Bracik (Cracovia II), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Fabian Burzy艅ski (KP KSZO 1929), Adrian Danek (Korona II), Szymon Doba (Cracovia II), Igor Dubas (Unia), Sebastian Fedan (Wis艂oka), Karol Futa (Che艂mianka), Brian Galach (Podlasie), Hubert Gorecki (Lublinianka), Jakub Gut (Cracovia II), Iwan Hurenko (KS Wi膮zownica), Wojciech Kalinowski (Avia), Jakub Ka艂aska (Czarni), Kornel Kordas (KS Wi膮zownica), Arkadiusz Kot (Podlasie), Patryk Ko艂odziej (Wieczysta), Dawid Linca (Wieczysta), Jaros艂aw Lis (Sok贸艂), Dawid Lisowski (Korona II), O艂eksij Majdanewycz (KP KSZO 1929), Krystian Majka (Sok贸艂), Mateusz Mianowany (艁KS 艁ag贸w, KS Wi膮zownica), Rafa艂 Michalik (KS Wi膮zownica), Szymon Mida (Unia), Tomasz Midzierski (Avia), Kacper Myszogl膮d (Stal), Dawid Nojszewski (Podlasie), Dominik Ocha艂 (Sok贸艂), Kamil Orlik (Unia), Jakub Pawlik (KP KSZO 1929), Jakub Persak (Wis艂a), Thiago Rodrigues de Souza (Cracovia II), Kacper Rop (KS Wi膮zownica), 艁ukasz Seweryn (艁KS 艁ag贸w), Micha艂 Smolarczyk (Korona II), 艁ukasz Soszy艅ski (Stal), Sebastian Sprawka (Wis艂a), Dmytro Sydorenko (Wis艂a), Rados艂aw Sylwestrzak (KP KSZO 1929), Marcin Szczepaniak (Lublinianka), Igor Szczygie艂 (Orl臋ta), Igor Tara艂a (Sok贸艂), Jewhen Trojanow艣kyj (Wis艂a), Maciej Twarowski (Wieczysta), Tomasz Tymosiak (Lublinianka), Bartosz T艂uczek (Sok贸艂), Pawe艂 Zdyb (KP KSZO 1929), Bartosz Zimnicki (KP KSZO 1929), Maksymilian Kie艂b (1 + 1 k.) (Korona II), Patryk Orlik (1 + 1 k.) (Unia)
1 bramkaHennos Asmelash (Wieczysta), Tomasz Ba艂a (Cracovia II), Bartosz Bi艣 (Unia), Dariusz Br膮giel (KP KSZO 1929), Piotr Chodziutko (Lublinianka), Mateusz Chy艂a (Podlasie), Paw艂o Czme艂enko (Podhale), Adam Deja (Korona II), Rafa艂 Dobrzy艅ski (Avia), Kacper Drelich (KS Wi膮zownica), Peter Drob艌谩k (Podhale), Adrian Dziubi艅ski (KP KSZO 1929), Igor Fedejko (Stal), Szymon Grabarz (Stal), Maciej G贸ralski (Avia), Arkadiusz G贸rka (Avia), K艒tar艒 Hirota (艁KS 艁ag贸w), Daniel Hoyo-Kowalski (Wieczysta), Krzysztof Iwanicki (Wis艂oka), Jakub Janik (Wis艂a), Miko艂aj Je偶 (Sok贸艂), Kacper Jod艂owski (Cracovia II), Bart艂omiej Kafel (艁KS 艁ag贸w), Adrian Kajpust (Unia), Karol Kalita (Lublinianka), Patryk Kapu艣ci艅ski (KS Wi膮zownica), Filip Karma艅ski (Podhale), Kacper Kawula (Podhale), Krzysztof Kiercz (Korona II), Adrian Klimczak (Wieczysta), Patryk Knapp (Lublinianka), Dominik Ko艂acz (Lublinianka), Tomasz Ko艂bon (Stal), Mateusz Ksi膮偶ek (Stal), Emmanuel Kumah (Wieczysta), Dominik Kunca (Avia), Szymon Kuzior (Wis艂a), Serhij Ku艂ynycz (Che艂mianka), Jan Mac (Sok贸艂), Tafara Madembo (Orl臋ta), Kacper Maik (Wis艂oka), Szymon Majeran (Podhale), Mateusz Majewski (Lublinianka), O艂eh Marczuk (Che艂mianka), Bartosz Markiewicz (KS Wi膮zownica), 艁ukasz Mazurek I (Podhale), Serhij Melinyszyn (艁KS 艁ag贸w), Konrad Misztal (Czarni), Mateusz Mi艣kiewicz (Lublinianka), Krystian Mroczek (Che艂mianka), Micha艂 Mydlarz (艁KS 艁ag贸w), Damian M臋偶yk (KP KSZO 1929), Kacper Nytko (Czarni), Kamil Ogorza艂y (Cracovia II), Pawe艂 Ozi臋b艂o (Sok贸艂), Robert O偶贸g (Cracovia II), Mateusz Peda (Wis艂a), S艂awomir Peszko (Wieczysta), Bartosz Pioterczak (Stal), Adrian Popio艂ek (Avia), Jakub Rachfalik (Wis艂oka), Adrian Rakowski (Podhale), Kacper Rogozi艅ski (艁KS 艁ag贸w), Jakub Rubi艣 (Podhale), Krzysztof Salak (Podlasie), Michal Sip木ak (Cracovia II), Micha艂 Sitek (KS Wi膮zownica), Ernest Skrzy艅ski (Orl臋ta), Matheus Soares Gaspar de Camargo (KP KSZO 1929), Diel Reon Spring (Podlasie), Arkadiusz Staszczak (Wis艂oka), Przemys艂aw Stelmach (Stal), Dominik St臋pie艅 (Che艂mianka), Kamil Sylwestrzak (Korona II), Jakub Szczepa艅ski (Podhale), Maciej Tonia (艁KS 艁ag贸w), Illa Tymoszenko (KP KSZO 1929), Aleksander Waniek (艁KS 艁ag贸w), Dawid Wdowicz (Lublinianka), Bart艂omiej Wiktor (Czarni), Micha艂 Wi艣niewski (Cracovia II), Adrian Wnuk (Podlasie), Maciej Wojczuk (Podlasie), Maciej Wojtak (Stal), Jakub Wojtysko (Cracovia II), Daniel Wolak (Sok贸艂), Jakub W贸dz (Wis艂a), Kacper W膮tr贸bski (Czarni), Piotr 艁azarz (Unia), Oskar 艁膮k (Czarni), Marcin 艢wiech (Lublinianka), Gabor 呕ukowski (Orl臋ta), Maciej 呕膮d艂o (Czarni), Rados艂aw Kanach (1 k.) (Cracovia II), Thibault Moulin (1 k.) (Wieczysta), Piotr Piekarski (1 k.) (Che艂mianka), Rafa艂 Surmiak (1 k.) (KS Wi膮zownica), Mateusz Szwed (1 k.) (Che艂mianka), Patryk Szymala (1 k.) (Orl臋ta), Pawe艂 Uliczny (1 k.) (Avia)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w