Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,762
· Najnowszy użytkownik: Belvidddfs

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 Młodzik młodszy, gr. II, 2022/23
Najlepsi strzelcy
28 bramekAdam Bednarz (AP Champions)
18 bramekSebastian Wieczorek (Łazy)
13 bramekOliwier Żesławski (KKP Korona III)
12 bramekAdam Kozłowski (AP Champions)
11 bramekAntoni Długosz (KKP Korona III)
10 bramekWiktor Kalita (Tęcza), Wiktor Kowal (AP Champions), Tomasz Kozera (KKP Korona III)
8 bramekSzymon Sierpień (Łazy)
7 bramekMaciej Wicha (KKP Korona III)
6 bramekWojciech Szwej (PAS II)
5 bramekDamian Bilski (PAS II), Adam Józefik (KKP Korona III), Franciszek Kowalczyk (AP Champions)
4 bramkiTymon Jedynak (AP Champions), Piotr Kubicz (AP Champions), Ignacy Widliński (KKP Korona III)
3 bramkiAdam Bąk (PAS II), Dominik Ciaś (AP Champions), Jakub Obratański (Tęcza), Oliwia Pater (Łazy), Dawid Szymoniak (KKP Korona III), Patryk Zych (Tęcza)
2 bramkiJan Adamczyk (AP Champions), Filip Cielibała (KKP Korona III), Bartłomiej Jaworski (PAS II), Piotr Matysiak (PAS II), Tymon Odorowski (PAS II), Jakub Pluta (Tęcza), Michał Podlaski (Tęcza), Patryk Stępień (AP Champions), Tymon Tusiński (PAS II), Olivier Łebek (Łazy), Franciszek Bafian (1 + 1 k.) (AP Champions)
1 bramkaMateusz Backo (Łazy), Filip Brojek (PAS II), Daniel Dobosz (Łazy), Igor Gajda (PAS II), Norbert Jańczyk (Tęcza), Filip Kaniowski (Tęcza), Bartosz Kisiel (PAS II), Dawid Kowalik (KKP Korona III), Olaf Kusiak (Łazy), Igor Michałowski (Tęcza), Krzysztof Misztal (PAS II), Jan Młodawski (AP Champions), Julia Młynarczyk (PAS II), Igor Nowak (PAS II), Piotr Odziomek (Radiator$), Jan Plech (KKP Korona III), Mikołaj Snochowski (Tęcza), Krzysztof Słabek (Radiator$), Ksawery Wojciechowski (Tęcza), Oskar Wydra (Radiator$), Mateusz Życiński (Łazy)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców