Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Go艣ci online: 73

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,754
· Najnowszy u偶ytkownik: Ranftcrgki

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 II liga kobiet, gr. po艂udniowa, 2023/24
Najlepsi strzelcy
3 bramkiMarta Kazanecka (KKP Unia)
2 bramkiAgata Sobkowicz (ROW 1964)
1 bramkaLaura Almeida (Wanda), Urszula Cop (AZS UJ II), Zuzanna Dudek (Wanda), Klaudia Gil (Sok贸艂), Ma艂gorzata Kot (Sok贸艂), Katarzyna Kot (MOSiR Lubart贸w), Roksana Koz艂owska (Czarni II), Ilona Kujawska (Rolnik), Wiktoria Poros艂o (AZS UJ II), Maria Stecka (PTC Pabianice), Wiktoria St膮cel (Rolnik), Dagmara Suskiewicz (PTC Pabianice), Magdalena Truszczak (Rolnik), Nikola Wac艂aw (Wanda), Zuzanna W臋glarz (Respekt), Nadia Palkiewicz (1 k.) (Wanda), Julia Szersze艅 (1 k.) (KKP Unia)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w