Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  艢LJS 1, wiosna,
  艢LJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  艢LTS 1, wiosna,
  艢LTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, wiosna,
  艢LTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, wiosna,
  艢LMS 2, wiosna,
  艢LMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, wiosna,
  艢LMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
W艂oszczowska LPNH
Aktualnie online
· Go艣ci online: 32

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,395
· Najnowszy u偶ytkownik: Blevin46555

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 Klasa A, gr. II, 2023/24
Najlepsi strzelcy
23 bramekBart艂omiej Fitowski (21 + 2 k.) (Wis艂a)
22 bramekDawid Wnuk (16 + 6 k.) (LKS Bolmin)
18 bramekAndrzej Kusaj (12 + 6 k.) (Nida O.)
14 bramekMiko艂aj Osi艅ski (12 + 2 k.) (Piast)
13 bramekTomasz R贸偶a艅ski (11 + 2 k.) (Nida O.), Mateusz So艂tys (10 + 3 k.) (Nida S.), 艁ukasz Niemstak (8 + 5 k.) (D膮b), Pawe艂 Czajka (6 + 7 k.) (Nidzica)
12 bramekDaniel Matuszewski (11 + 1 k.) (Nida O.)
11 bramekGrzegorz Su艂ek (10 + 1 k.) (Nida S.)
10 bramekJakub Kosi艅ski (Bucovia), Albert Lasia (Wis艂a), Piotr Rajca (9 + 1 k.) (Piast)
9 bramekDominik Jaworski (Nidzica), Tomasz Kopacki (Zorza Tempo)
8 bramekPatryk Klepacz (Gr贸d), Rafa艂 Witkowski (4 + 4 k.) (Wis艂a)
7 bramekKamil Woli艅ski (6 + 1 k.) (GKS Imielno)
6 bramekPawe艂 Jask贸lski (Nida O.), Adrian Kapciak (Zorza Tempo), Mateusz Modrzewiecki (Gr贸d), Antoni Nowak (GKS Kluczewsko), Karol Pawlik (LKS Bolmin), Hubert Pietras (Nidzica), Szymon Swat (Gr贸d), Damian Walig贸ra (GKS Imielno), Dawid W贸jcik (LKS Bolmin)
5 bramekKamil Dziewi臋cki (Nida S.), Emil Nowak (GKS Kluczewsko), Bartosz Cygan (4 + 1 k.) (GKS Imielno), Maksymilian Strzelecki (3 + 2 k.) (Gr贸d), Mateusz Zoch (3 + 2 k.) (Piast)
4 bramkiPatryk Gadawski (Wis艂a), Aleksander Karpi艅ski (Nida O.), Konrad Kopacki (Zorza Tempo), Jakub Przygodzki (Nida S.), Przemys艂aw Pyczek (LKS Bolmin), Jakub Swat (Gr贸d), Wiktor Werner (GKS Kluczewsko), Zbigniew W艂贸dzik (GKS Kluczewsko), Pawe艂 B膮k (3 + 1 k.) (Bucovia), Maciej Kopacki (3 + 1 k.) (Zorza Tempo), Dawid Chru艣ciel (4 k.) (GKS Kluczewsko)
3 bramkiDawid Augustyn (Piast), Karol B艂aszczyk (GKS Imielno), Konrad Cebula (Zorza Tempo), Miko艂aj Gawro艅ski (Piast), Miko艂aj Guca (Piast), Mateusz Jakubczyk (LKS Bolmin), Mateusz Janiec (Wis艂a), Kacper Ka艂ka (D膮b), Emil Kopciara (Gr贸d), Kamil Kubicki (Nida S.), Piotr Kucyba艂a (Wis艂a), Micha艂 K艂ek (Nida O.), Kamil Lozia (Gr贸d), Marcin Motyczy艅ski (Nida O.), Cezary Nawrot (Bucovia), Mariusz Paluch (LKS Bolmin), Szymon Pa艅szczyk (LKS Bolmin), Kacper Stefa艅czyk (Bucovia), Henryk Zdral (Zorza Tempo), Patryk Cygan (2 + 1 k.) (GKS Imielno), Mateusz Wargacki (1 + 2 k.) (Bucovia)
2 bramkiKamil Buczak (Wis艂a), Micha艂 B膮k I (Bucovia), Piotr Chowaniec (Bucovia), Adrian Ch艂opecki (Wis艂a), Kacper Cygan (GKS Imielno), Grzegorz Czajkowski (Nida O.), Kuba Dumin (GKS Kluczewsko), Kacper Dziura (Wis艂a), Mateusz Fryc (Bucovia), Patryk Go艂da (Zorza Tempo), Adrian Jankoski (Piast), Marcin Jankowski (Wis艂a), Wojciech Koza (GKS Imielno), Kamil Koz艂owski (Piast), Kamil Maj (Nidzica), Patryk Malara (Nidzica), Igor Ogonowski (Bucovia), Grzegorz Pa艅szczyk (LKS Bolmin), Jakub Plewa (Piast), 艁ukasz Por臋bski (Nida S.), Jakub Prokop (GKS Kluczewsko), 艁ukasz Radecki (D膮b), Piotr Seweryn (D膮b), Konrad Stefa艅czyk (Bucovia), Szczepan Szewczyk (Nida S.), Aleksander Szyd艂owski (Bucovia), Damian Wieczorek (Nidzica), Sylwester Zapa艂a (D膮b), Norbert 艁uszczek (D膮b), Przemys艂aw 艁ysek (Nida O.), Oskar 艁膮k (Piast), Jan Korba (1 + 1 k.) (Bucovia), 艁ukasz Kucharski (2 k.) (Gr贸d)
1 bramkaSzymon B艂aszczyk (LKS Bolmin), Artur Ciepli艅ski (Piast), Dominik Czarnog贸rski (GKS Kluczewsko), Krystian Dyczkowski (D膮b), Cristian Fabozzi (Bucovia), Aleksander Grajek (LKS Bolmin), Pawe艂 Hernicki (Nida O.), Mateusz Jach (Nidzica), Arkadiusz Kasprzyk (Nida S.), Robert Komisarczyk (GKS Kluczewsko), Rafa艂 Konat (Zorza Tempo), Jakub Krzysztofik (Bucovia), Szymon Kwapie艅 (Nida O.), Bart艂omiej Lesiak (GKS Kluczewsko), Mateusz Leszczy艅ski (Piast), Adrian Machniak (Piast), 艁ukasz Misiewicz (Wis艂a), Micha艂 Napora (Nida O.), Przemys艂aw Niechcia艂 (Bucovia), Patryk Parlak (Wis艂a), Mariusz Pisarski (Gr贸d), Jakub Podsiad艂o (GKS Imielno), Mateusz Stefa艅ski (Nida O.), Dawid Szewczyk (Nida S.), Grzegorz Tomczyk (Nidzica), Daniel Trela (D膮b), Jakub Walasek (GKS Kluczewsko), Krzysztof Witek (Nidzica), Albert W膮tek (Nidzica), Sebastian Zaj膮c (Gr贸d), Maciej Zale艣ny (LKS Bolmin), Karol Zatorski (D膮b), Rafa艂 呕elazny (Zorza Tempo), Mateusz Frejowski (1 k.) (D膮b)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w