Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Morawicka LF
W艂oszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, 艢LJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  艢LJS 1, wiosna,
  艢LJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  艢LTS 1, wiosna,
  艢LTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, wiosna,
  艢LTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, wiosna,
  艢LMS 2, wiosna,
  艢LMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, wiosna,
  艢LMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

 Klasa A, gr. III, 2023/24
Najlepsi strzelcy
19 bramekFilip Hryniewicz (Star II)
14 bramekW艂adys艂aw Hawryliak (Koprzywianka)
13 bramekJakub 艁ata (10 + 3 k.) (OKS Opat贸w)
10 bramekMateusz Wicik (Baszta), Piotr Fra艅czak (9 + 1 k.) (OKS Opat贸w), Rafa艂 Iwan (8 + 2 k.) (Nidzianka)
8 bramekDamian M膮dry (LZS Samborzec)
6 bramekMariusz Fabja艅ski (Star II), Adrian Szynka (KP KSZO 1929 II), 艁ukasz Mazurek II (5 + 1 k.) (KP KSZO 1929 II), Franciszek Lipka (4 + 2 k.) (KP KSZO 1929 II)
5 bramek艁ukasz Adamczyk (LZS Samborzec), Mateusz Dziewirz (KS Tar艂贸w), Jan Szcz臋sny (KP KSZO 1929 II), Illa Tymoszenko (KP KSZO 1929 II), Piotr Mikos (3 + 2 k.) (Star II), Piotr Sorbian (3 + 2 k.) (KS Tar艂贸w)
4 bramkiSzymon Basi艅ski (Baszta), Emil Czaja (OKS Opat贸w), Grzegorz Dzieciuch (Koprzywianka), Rafa艂 Ka艣niewski (LZS Samborzec), Szymon Kot (Star II), Adrian Kucharczyk (KS Tar艂贸w), Grzegorz Kwiatkowski (KS Tar艂贸w), Igor M艂odawski (Star II), Cezary Skuza (Marol), Pawe艂 Kaczmarczyk (3 + 1 k.) (Agricola), Adam W贸jcik (3 + 1 k.) (GKS 艢winiary), Adrian Berny艣 (2 + 2 k.) (GKS 艢winiary), Hubert Kowalski (1 + 3 k.) (LZS Samborzec)
3 bramkiPawe艂 Amborski (Star II), Grzegorz Dwojak (KS Tar艂贸w), Marcin Godowski (LZS Samborzec), Szymon Hajduk (Star II), Micha艂 Kasprowicz (KP KSZO 1929 II), Jakub Kosowicz (Baszta), Wiktor Nasternak (Koprzywianka), Witalij Neruch (Star II), Patryk Papaj (GKS Iwaniska), Dawid Roma艅ski (KP KSZO 1929 II), Pawe艂 Zdyb (KP KSZO 1929 II), Wojciech Zi臋ba (KP KSZO 1929 II), Kacper 呕ebrowski (KP KSZO 1929 II), Filip Kusik (2 + 1 k.) (LZS Samborzec), Jakub Trojanowski (2 + 1 k.) (Koprzywianka)
2 bramkiWojciech Adamczyk (Agricola), Adrian Cie艣la (Star II), Piotr Dobrowolski (Agricola), 艁ukasz Florys (GKS 艢winiary), Piotr Gregorczyk (Star II), Filip Grzyb (OKS Opat贸w), Igor Kadela (OKS Opat贸w), Mateusz Koterbski (Marol), Piotr Mazur (LZS Samborzec), Pawe艂 Meszek (Koprzywianka), Dominik Osuch (Nidzianka), Dariusz Pawlik (Koprzywianka), Jakub Pier艣ci艅ski (Marol), Szymon Stanis艂awski (Star II), Arkadiusz St臋pie艅 (GKS 艢winiary), Witalij 呕murko (Nidzianka), Wojciech J臋do (1 + 1 k.) (Baszta), Daniel Latos (1 + 1 k.) (Nidzianka), Bartosz 艢led藕 (1 + 1 k.) (Baszta), Rafa艂 呕y艂owicz (1 + 1 k.) (GKS Iwaniska)
1 bramkaKacper Ambrozik (Star II), Micha艂 Bandziarowski (Baszta), Maciej Bry艂a (Agricola), Micha艂 B膮k (Baszta), Jakub Cebula (KS Tar艂贸w), Konrad Chlewicki (Nidzianka), Bernard Ciach (GKS 艢winiary), Wojciech Ciach (GKS 艢winiary), Daniel Ferens (GKS 艢winiary), Karol Flisek (GKS Iwaniska), Dariusz Gardy艅ski (Baszta), Damian Gawlik (OKS Opat贸w), Pawe艂 Gaw臋cki (Nidzianka), Krystian Gilewski (KP KSZO 1929 II), Dominik G贸recki (GKS Iwaniska), Wojciech G臋bka (Star II), Hubert Janicki (KS Tar艂贸w), Mi艂osz Jurys (Marol), Jakub Kaczmarski (Baszta), Bartosz Kaczor (KP KSZO 1929 II), Konrad Kania (Marol), Mateusz Kasprowicz (Marol), Tomasz Koronkiewicz (Baszta), Damian Koz艂owski (GKS Iwaniska), Kacper Ko艅czyk (KS Tar艂贸w), Dawid Ko艣mider (Star II), Igor Krzepkowski (KP KSZO 1929 II), Mateusz Kr贸l (OKS Opat贸w), Maciej Kulczycki (Koprzywianka), Dawid Nabrdalik (Agricola), Mateusz Nowak (Star II), Konrad Osuch (Nidzianka), Tomasz Palonek (Star II), Mateusz Pindral (Nidzianka), Krzysztof Prokop (GKS Iwaniska), Pawe艂 Reczek (Agricola), Sebastian Rusak (OKS Opat贸w), Pawe艂 Satro (Nidzianka), Adam Sobczyk (KS Tar艂贸w), Dominik Staniec (Nidzianka), Jan Szmuc (GKS 艢winiary), Dariusz Trojanowski (KS Tar艂贸w), Jakub Wi艣niewski (Koprzywianka), Igor Zaj膮c (Star II), Cezary Zio艂o (LZS Samborzec), Kamil 艢led藕 (Baszta), Maciej 呕o艂膮dek (Koprzywianka), Bart艂omiej G艂膮b (1 k.) (GKS Iwaniska), Dariusz Krawczyk (1 k.) (GKS 艢winiary), Pawe艂 Kruczek (1 k.) (Koprzywianka), Kacper Lenard (1 k.) (KP KSZO 1929 II)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w