Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Morawicka LF
W艂oszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, 艢LJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  艢LJS 1, wiosna,
  艢LJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  艢LTS 1, wiosna,
  艢LTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, wiosna,
  艢LTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, wiosna,
  艢LMS 2, wiosna,
  艢LMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, wiosna,
  艢LMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

 Klasa B, gr. I, 2023/24
Najlepsi strzelcy
15 bramekBart艂omiej Bracha II (ULKS 艁膮czna), Micha艂 Zegad艂o (13 + 2 k.) (ULKS 艁膮czna)
11 bramekGrzegorz Skarbek (ULKS 艁膮czna), Artur Kuli艅ski (9 + 2 k.) (Samson)
8 bramekAndrzej Paprocki (GLKS Fa艂k贸w), Krystian Jas (7 + 1 k.) (Granat)
7 bramekMaciej Nowak (ULKS 艁膮czna)
6 bramekDominik Gorzelak (Granat), Micha艂 Staszewski (Polanie), Piotr Wilk (P艂omie艅), J臋drzej Bakalarz (5 + 1 k.) (Czarnovia), Adrian Krawczyk (4 + 2 k.) (Granat), Mateusz Tkaczyk (3 + 3 k.) (Top-Spin)
5 bramekWojciech Jagodzi艅ski (Czarnovia), Krystian Kmiecik (P艂omie艅), Kacper Ostrowski (GLKS Fa艂k贸w), Mateusz Zacharski (GLKS Fa艂k贸w)
4 bramkiMaciej Franaszczyk (T臋cza), W艂adys艂aw Kozaczok (Granat), Krzysztof My艣liwy (GLKS Fa艂k贸w), Marcin Niedziela (Polanie), Piotr Pielarz (GLKS Fa艂k贸w), Adam Siwonia (Polanie), Krystian Strza艂kowski (3 + 1 k.) (T臋cza), Adrian Foks (2 + 2 k.) (GKS II Nowiny), Kamil Piwowarczyk (1 + 3 k.) (Samson)
3 bramkiDawid Bryczkiewicz (ULKS 艁膮czna), Marcin Dul臋ba (ULKS 艁膮czna), Kamil Gajos (Top-Spin), Piotr Gnia藕dzi艅ski (ULKS 艁膮czna), Kacper Moskwa (Polanie), Mariusz Piwowarczyk (Samson), Micha艂 Kowalski (2 + 1 k.) (GLKS Fa艂k贸w), Adrian Ko艂odziejczyk (2 + 1 k.) (KS Kamienna W.)
2 bramkiKarol Boszczyk (GKS II Nowiny), Mateusz Cio艂ak (Top-Spin), Daniel Jagodzki (ULKS 艁膮czna), Przemys艂aw Kasprzyk (Top-Spin), Kacper Kolus (Granat), Micha艂 Kolus II (Granat), Wo艂odymyr Koz艂yk (Granat), Kamil Lurzy艅ski (GKS II Nowiny), Wojciech Merwart (GKS II Nowiny), Daniel Misztal (Granat), Sebastian Orman (GLKS Fa艂k贸w), Pawe艂 Pasternak (Polanie), Micha艂 Pawlikowski (Czarnovia), Konrad Sapieja (T臋cza), Mateusz St臋pie艅 (Top-Spin), Miko艂aj Szczygielski (Polanie), Pawe艂 Tomczyk (GKS II Nowiny), Tomasz Trawi艅ski (T臋cza), Karol Wasik (GLKS Fa艂k贸w), Mateusz Wieczorek (Czarnovia), Piotr 艢liwa (Granat), Filip Jagodzi艅ski (2 k.) (Czarnovia), Kacper Majchrzyk (2 k.) (GKS II Nowiny)
1 bramkaBartosz Banasik (GLKS Fa艂k贸w), Robert Baran (KS Kamienna W.), Pawe艂 Borowiecki (T臋cza), Micha艂 Bracha (Granat), Mateusz Cerkowniak (Top-Spin), Piotr Czarnecki (P艂omie艅), Filip Dorowski (GKS II Nowiny), Patryk Dul臋ba (Samson), Pawe艂 Dutkiewicz (GLKS Fa艂k贸w), Pawe艂 Dzia艂ak (ULKS 艁膮czna), Damian D艂u偶niewski (Top-Spin), Pawe艂 Grabusi艅ski (KS Kamienna W.), Seweryn Guzy (Granat), Jakub G贸rajski (GKS II Nowiny), Piotr Hajdenrajch (ULKS 艁膮czna), Marcel Jaroszek (Czarnovia), Krystian Jaworski (T臋cza), Damian Kami艅ski (GKS II Nowiny), Jakub Karwas (Samson), Mateusz Kawecki (GKS II Nowiny), Kamil Kondrak (Samson), Marcin Kosin (Top-Spin), Dominik Marek (Czarnovia), Mateusz Ma艂ecki (KS Kamienna W.), Antoni Miko艂ajczyk (GKS II Nowiny), Piotr Momot (T臋cza), Adam Najmrodzki (GLKS Fa艂k贸w), Adam Nawara (Top-Spin), Wojciech Picheta (P艂omie艅), Micha艂 Rajek (Polanie), 艁ukasz Rajek (Polanie), Oskar Rynk (Samson), Krzysztof Sadkowski (P艂omie艅), Piotr Sid艂o (Samson), Franciszek S艂o艅 (GKS II Nowiny), Igor Taborek (GKS II Nowiny), Stanis艂aw Tybinkowski (Czarnovia), Kamil Walczak (Granat), Wiktor Wewi贸ra (GKS II Nowiny), Pawe艂 Wolak (Czarnovia), Kacper Wo藕niak (Polanie), Marek 艁opaci艅ski (Polanie), Miko艂aj 艁uczy艅ski (GLKS Fa艂k贸w), Piotr Chrzanowski (1 k.) (ULKS 艁膮czna), Piotr Dziura (1 k.) (GKS II Nowiny), Patryk G贸recki (1 k.) (KS Kamienna W.), Pawe艂 Wychowaniec (1 k.) (Granat), Krystian Zawadzki (1 k.) (Czarnovia)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w