Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.

2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Go艣ci online: 91

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,904
· Najnowszy u偶ytkownik: Sedqantrik

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 Trampkarz starszy, gr. III, 2023/24
Najlepsi strzelcy
10 bramekAlan D膮browski (9 + 1 k.) (UKS Ba膰kowice)
9 bramekKarol 呕elazowski (KP KSZO 1929 II)
7 bramekJulian Ro偶ek (KP KSZO 1929 II), Hubert Wisowski (KP KSZO 1929 II), Jakub Kwiecie艅 (5 + 2 k.) (Alit)
6 bramekPiotr Wicha (KP KSZO 1929 II), Kamil Zimnicki (UKS Ba膰kowice)
5 bramekMateusz Bzduch (Alit), Gaspar Gnia藕 (Alit), Miko艂aj Kanios (Huragan), Gracjan Stania (Huragan), Wiktor Prusik (4 + 1 k.) (KP KSZO 1929 II), Adrian Wiatrowski (3 + 2 k.) (Alit), Adrian Wyrzykowski (3 + 2 k.) (Cukrownik)
4 bramkiMateusz Binerat (KP KSZO 1929 II), 艁ukasz Ceglarski (UKS Ba膰kowice), Jakub Kargul (UKS Ba膰kowice), Dawid Kr贸l (KP KSZO 1929 II), Natalia Soja (Alit), Filip Gara (3 + 1 k.) (Huragan)
3 bramkiMaksymilian Banasik (KP KSZO 1929 II), Jakub Cielecki (Cukrownik), Bartosz Hammer (Huragan), Fabian Kaczmarczyk (UKS Ba膰kowice), Krzysztof Kozie艂 (KP KSZO 1929 II)
2 bramkiJan Bucjak (UKS Ba膰kowice), Fabian Budze艅 (Alit), Jakub Drab (GKS Obraz贸w), 艁ukasz Gankowski (Alit), Kamil Machalski (Huragan), Kacper W臋ska (Alit), Mateusz Adamczyk (1 + 1 k.) (Cukrownik)
1 bramkaJakub Batugowski (KP KSZO 1929 II), Bartosz Berny艣 (UKS Ba膰kowice), Piotr Bonecki (KP KSZO 1929 II), Stanis艂aw Burdyn (Alit), Szymon Gawe艂 (Alit), Filip Goraj (UKS Ba膰kowice), Sebastian Grzesik (UKS Ba膰kowice), Mateusz Kami艅ski (KP KSZO 1929 II), Filip Kot (UKS Ba膰kowice), Kacper Kot (UKS Ba膰kowice), Jakub Saja (GKS Obraz贸w), Adrian Stania (Huragan), Aleksander Zdybski (KP KSZO 1929 II)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w