Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Go艣ci online: 116

· U偶ytkownik體 online: 1
ghs

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,395
· Najnowszy u偶ytkownik: Blevin46555

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 Trampkarz m艂odszy, gr. VIII, 2023/24
Najlepsi strzelcy
28 bramekFilip Niedziela (27 + 1 k.) (Arka)
25 bramekWiktor Mali艅ski (23 + 2 k.) (Arka)
20 bramekPatryk Sobieraj (Alit)
19 bramekFilip Bukowski (Alit)
16 bramekBartosz Wieczorek (GKS Rudki), Karol 艢liwi艅ski (艁KS 艁ag贸w)
15 bramekWiktor Matysek (13 + 2 k.) (艁ysica)
13 bramekAdrian Wiatrowski (11 + 2 k.) (Alit)
12 bramekFilip Bandosz (Alit)
11 bramekSebastian Bi艅czak (Stal)
10 bramekHubert Biesiada (艁KS 艁ag贸w), Dawid Po艂owniak (Stal)
9 bramekFranciszek Jaros (GKS Rudki)
8 bramekNikodem Nowak (Instal), B艂a偶ej Tyra艂a (艁KS 艁ag贸w), Micha艂 Wojtachnio (Stal)
7 bramekJakub Pacek (Instal)
6 bramekPatryk Morga艣 (Alit), Leszek Nowosad (Stal), Piotr Ro偶niatowski (Arka), Artur Sikora (5 + 1 k.) (艁ysica II)
5 bramekKuba Rola (Alit)
4 bramkiMaciej Go艂dyn (Stal), Miko艂aj Nowakowski (Stal), Natalia Soja (Alit), Mateusz 艁api艅ski (Alit)
3 bramkiJan Turek (GKS Rudki), Mi艂osz Wojciechowski (Arka), Adam Rej (1 + 2 k.) (艁KS 艁ag贸w)
2 bramkiRados艂aw Dylewski (Arka), Olivier Dzi贸b (GKS Rudki), Piotr Gajdzi艅ski (Arka), Kacper Guzera (Arka), Igor Michalczyk (艁KS 艁ag贸w), Jan Telka (艁ysica), Norbert Wi膮cek (艁KS 艁ag贸w), Jakub Wojkowski (艁ysica), Dawid W贸jcik (Arka), Bart艂omiej 艁ata (Stal), Alan Kowalski (2 k.) (Stal)
1 bramkaPiotr Bandura (艁ysica), Kamil Bera (艁KS 艁ag贸w), Bartosz Bontur (Stal), Tomasz Cie艣la (GKS Rudki), Filip Cis艂o (艁KS 艁ag贸w), Adrian Fa艂ek (艁KS 艁ag贸w), Marcel G贸ral (艁KS 艁ag贸w), J臋drzej G艂owacki (GKS Rudki), Jgor Jacak (Alit), Kacper J贸藕wik (Arka), Filip Kuchniak (GKS Rudki), Mateusz Kupisz (艁ysica), Kacper Kuran (Instal), Wojciech Lech (艁KS 艁ag贸w), Jakub Mazan (Stal), Filip P臋dzisz (Instal), Bartosz Rzadkowski (艁ysica), Izabela Sikora (艁ysica II), Antoni Skrzypczyk (Stal), Jakub Surdy (Alit), Kyry艂o Szczewe艂y艂o (Instal), Magdalena W膮s (艁ysica II), Wiktor Zaczy艅ski (Instal), Miko艂aj Graba (1 k.) (艁ysica), Piotr Klusek (1 k.) (艁ysica), Wiktor Madej (1 k.) (Stal), Wiktor Orczyk (1 k.) (Arka)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w