Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,669
· Najnowszy użytkownik: locks152qg
Statystyki
statystyka
 Trampkarz starszy, gr. V, 2015/16
Najlepsi strzelcy
24 bramekKarol Niedbała (22 + 2 k.) (KP KSZO 1929)
23 bramekŁukasz Swat (22 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
16 bramekJakub Jeziorski (Świt), Łukasz Kominek (LZS Samborzec)
13 bramekPaweł Bała (LZS Samborzec), Bartosz Maruniak (Strażak), Piotr Kutera (12 + 1 k.) (KP KSZO 1929)
11 bramekKrzysztof Beraś (LZS Samborzec), Jakub Gruszka (Świt)
10 bramekJakub Cieszkowski (Strażak)
9 bramekDamian Kulpiński (KP KSZO 1929)
8 bramekDawid Szymański (KP KSZO 1929), Michał Nowiński (7 + 1 k.) (GKS Obrazów)
7 bramekBartosz Chamera (KP KSZO 1929), Kacper Oraniec (Świt), Patryk Domagała (6 + 1 k.) (KP KSZO 1929), Jakub Sus (6 + 1 k.) (GKS Obrazów)
6 bramekKrystian Niedbała (Marol)
5 bramekArkadiusz Lipiński (GKS Obrazów), Kamil Szczudło (GKS Obrazów), Patryk Łaski (GKS Obrazów)
4 bramkiPiotr Bała (LZS Samborzec), Damian Forc (GKS Obrazów), Dawid Kapała (3 + 1 k.) (LZS Samborzec), Sebastian Stanisławski (3 + 1 k.) (Marol)
3 bramkiPiotr Banasik (Strażak), Tomasz Czarnecki (LZS Samborzec), Kamil Dobek (GKS Obrazów), Szymon Niezgoda (GKS Obrazów), Jakub Obrębski (LZS Samborzec), Tomasz Pietrzykowski (LZS Samborzec), Jakub Rak (KP KSZO 1929), Jakub Sidor (Strażak), Paweł Sobczak (Świt), Filip Cielecki (2 + 1 k.) (Świt), Sebastian Mazur (2 + 1 k.) (Strażak), Jakub Zieliński (2 + 1 k.) (GKS Obrazów)
2 bramkiMateusz Antoniak (KP KSZO 1929), Kamil Cichoń (GKS Obrazów), Adrian Jakuszewski (LZS Samborzec), Filip Krawiec (Świt), Szymon Kucharski (Marol), Marcin Kucharski (Marol), Krystian Pawłowski (LZS Samborzec), Marcin Pyza (Marol)
1 bramkaWiktor Cieszkowski (Marol), Jakub Derlaga (KP KSZO 1929), Maciej Dominik (KP KSZO 1929), Krytsian Dudek (GKS Obrazów), Kordian Forc (GKS Obrazów), Ksawery Foremniak (Świt), Jakub Janowski (KS Tarłów), Wiktor Kapusta (LZS Samborzec), Michał Kołsut (KS Tarłów), Jakub Leśniak (LZS Samborzec), Mateusz Monte (KP KSZO 1929), Jakub Osuch (KP KSZO 1929), Kamil Papaj (KS Tarłów), Kamil Pawełczuk (Świt), Krystian Przysucha (Strażak), Daniel Rybus (Świt), Dominik Saja (GKS Obrazów), Krzysztof Skrzek (LZS Samborzec), Bartosz Skwirowski (KP KSZO 1929), Mateusz Szymczyk (KS Tarłów), Paweł Tarabasz (KP KSZO 1929), Mateusz Wróbel (KP KSZO 1929), Kamil Zalewski (Marol), Karol Zimnicki (GKS Obrazów), Michał Łukasik (Świt), Patryk Łukawski (Świt), Jakub Łukawski (LZS Samborzec), Kryspin Łukawski (LZS Samborzec), Bartłomiej Świstak (Strażak), Kamil Żelazowski (Marol), Sylwester Czesny (1 k.) (KS Tarłów), Przemysław Michalski (1 k.) (Świt), Arkadiusz Nowak (1 k.) (Świt)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców