Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Spartakus II Daleszyce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1Mariusz Kraiński 116/14/  0 1349'21 cze 198633Spartakus Daleszycewychowanek
84Alessandro Magini29 maj 199425UKS SMS ŁódźBoruta Zgierz
3.Szymon Pietras 334/34/  0 3060'29 maj 199920Moravia Morawica
12Hubert Wołowiec 1 1  5/  5/  4   604'  5 wrz 200018GKS NowinyMoravia Morawica
obrońcy
7Dawid Banasik 1 (1) 218/16/  0 1591'  7 mar 199029Spartakus DaleszycePolonia Białogon Kielce
6.Adrian Bednarski 1+3 1219/12/  1 1568'  5 paź 199424Korona Kielce SAKorona II Kielce
7.Michał Cedro 2 0+1 1127/27/  1 2446'20 mar 199722Rodzina KielceKorona II Kielce
44Arkadiusz Janaszek  2/  2/  0   180'  8 kwi 197544Błękitni KielceCzarni Połaniec
9.Szczepan Krzeszowski 0+1 931/29/  0 2774'25 lis 199424Wierna Małogoszcz
10.Mateusz Zawadzki 5 (4) 224/22/  1 2137'29 lip 199721Moravia MorawicaWierna Małogoszcz
obrońcy/pomocnicy
21Mariusz Maciejski 3 4  9/  4/21 1312'21 lis 198632Spartakus DaleszyceNidzianka Bieliny
pomocnicy
27Kamil Blicharski 1 325/16/  2 2046'21 mar 199623Astra PiekoszówGKS Nowiny
13.Bartosz Bogacz 4  5/  0/  8   450'12 sty 199722Radomiak RadomEnergia Kozienice
14.Piotr Ostrowski 10 (2) 822/14/  9 2040'11 lut 199029Spartakus DaleszyceGranat Skarżysko-Kamienna
9Marcin Rączka 2 1  8/  6/  2   718'  3 lip 199226Spartakus Daleszycewychowanek
16.Łukasz Zawadzki 1 (1) 132/23/  2 2696'23 gru 199424Moravia II MorawicaMKS Zdrój Busko
napastnicy
77Damian Gil 1 0+1 2  1/  1/  0     90'28 mar 197742Błękitni KielceŁKS Georyt Łagów
18.Michał Jeziorski 5 334/33/  0 3034'10 wrz 199325Spartakus DaleszyceWierna Małogoszcz
19.Bartosz Sot 4 520/15/  1 1724'10 lut 199425GKS GórnoNidzianka Bieliny
99Michał Urbański 2 216/11/  1 1343'10 lip 199127Spartakus Daleszycewychowanek
pozostali
11Wiktor Brożyna 2 215/  7/  8 1352'  5 sty 199920KKP Korona KielceNidzianka Bieliny
44Karol Dziedzic 4  9/  5/  1   703'18 kwi 200217GKS NowinyKorona Kielce SA
11Daniel Frąk  7/  4/  0   533'16 cze 199920Spartakus Daleszycewychowanek
10Piotr Godek 1  9/  6/  0   691'  8 lip 198830brak danychPolanie Pierzchnica
25.Patryk Hernik 5 219/14/  0 1475'17 sty 200316Spartakus Daleszycewychowanek
11Mateusz Jarząbek 212/  8/  2   944'  1 sty 200217GKS Górno
76Wojciech Jeziorski  2/  2/  3   247'14 mar 198138brak danych
8Seweryn Kaleta 1 2  4/  2/  6   506'24 sty 199722Spartakus DaleszyceŁKS Probudex Łagów
29.Kacper Kokosza 3  7/  6/  4   718'  2 cze 199821Radomiak RadomKP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
37Konrad Kosakiewicz 1 1  4/  1/  5   399'21 sty 199623brak danych
6Krzysztof Kosmala 2 214/11/  5 1316'18 sie 199919Spartakus Daleszycewychowanek
32.Piotr Kosmala28 cze 199821Spartakus Daleszycewychowanek
33.Patryk Kukiełka  4/  1/  6   399'  6 paź 199820Olimpia Pogoń Staszów
24Jakub Kwiatek  0/  0/  1       9'17 lip 199820Spartakus Daleszycewychowanek
20Kornel Łosak 1  0/  0/  2     52'14 lut 199920KKP Korona KielceKorona Kielce SA
23Daniel Maj 416/11/  2 1238'  6 sty 200316Spartakus Aureus Daleszycewychowanek
37.Przemysław Miernik  7/  3/  0   436'  3 mar 200217Spartakus DaleszyceGKS Nowiny
4Tomasz Otawski 116/16/  0 1440'  8 cze 199821Spartakus Daleszycewychowanek
18Adrian Ozimina  1/  1/  2   161'  1 cze 199920Spartakus DaleszyceRodzina Kielce
8Mateusz Pacierz  2/  2/  0   180'25 mar 199722Spartakus Daleszycewychowanek
5Michał Pacierz11/10/  4 1092'10 paź 199820Spartakus Daleszycewychowanek
23Sebastian Parkita 1  2/  1/  1   168'27 mar 199623Spartakus DaleszyceGranat Borki
43.Bartosz Piwoński  6/  6/  0   480'  2 wrz 200216Spartakus Daleszycewychowanek
44.Jakub Rozpara  7 lip 200018brak danychRodzina Kielce
22Robert Sitarz 1 3  3/  3/  8   424'21 sty 199425Spartakus Daleszycewychowanek
10Adam Siwonia 2 1 1  8/  8/  2   776'11 lut 200118GKS NowinyRodzina Kielce
93Bartłomiej Soczomski 13 324/19/  2 1947'30 lip 200216Spartakus Aureus Daleszycewychowanek
9Piotr Wojsa 1  8/  5/  2   653'28 paź 199820brak danych
5Arkadiusz Wołowiec 3  7/  7/  0   630'  3 lip 199820Spartakus DaleszycePolanie Pierzchnica
77Daniel Wołowiec 1 620/16/  6 1792'28 kwi 199920KKP Korona KielceKorona Kielce SA
11Wiktor Wołowiec 2 322/10/  5 1877'  8 paź 199523Spartakus Daleszycewychowanek
18Adrian Wychowaniec 2 1  3/  2/  3   315'14 maj 199821KKP Korona KielceKorona II Kielce
5Antoni Zdeb 2 2  9/  7/  0   770'21 paź 199919Spartakus Aureus DaleszyceKorona Kielce SA
10Jakub Żebrzowski 110/  7/  4   925'  1 paź 200216wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 57/57.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 94%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)