Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 48

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,350
· Najnowszy użytkownik: samanthaf8a
Statystyki
statystyka
 Tarnovia Tarnów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
18Aleksandra Bator13/  4/  7 1231'12 wrz 199921wychowanek
2.Michał Boruch  8 cze 199822brak danych
3.Wiktoria Bratko14 maj 199921wychowanek
8Agnieszka Derus 120/16/  0 1759'27 kwi 199921wychowanek
21Paulina Dymon 1  0/  0/  8   146'  7 lip 200020wychowanek
19Patrycja Dzióbak  0/  0/  1       8'12 sty 199921wychowanek
16Klaudia Gajczewska  0/  0/  2     28'18 lis 199821wychowanek
3Gabriela Gębica 10 (1) 120/17/  0 1749'18 gru 199722wychowanek
9.Gabriela Grzegórzek20 kwi 200020wychowanek
10.Izabela Halcarz  3 lis 199920wychowanek
6Aleksandra Hynek 221/19/  0 1867'18 cze 199921wychowanek
27Beata Kantor  0/  0/  1       9'21 lut 200020wychowanek
13.Marta Kantor18 sie 199723wychowanek
11Kaja Kapka 119/  9/  0 1457'23 lis 199623wychowanek
9Justyna Kapustka 17 (1)22/  9/  0 1747'13 lis 199524wychowanek
16Natalia Kiwior  1/  0/  4   188'18 wrz 199822brak danych
17.Ewelina Kozioł  7 paź 199920wychowanek
19Gabriela Krawczyk 3  5/  5/  5   601'14 sty 200218wychowanek
28Katarzyna Liro 3  2/  1/  8   298'  2 maj 200119wychowanek
12Izabela Lisowska  0/  0/  1     11'  6 paź 199722wychowanek
5Kinga Łątka  3/  1/  8   327'20 gru 199722wychowanek
14Paulina Michnowicz  0/  0/  1       9'16 mar 199921wychowanek
19Nikola Niezgoda  0/  0/  2     62'30 sty 199921Wisła Nowy Korczyn
2Karolina Piwowarczyk 322/22/  0 1980'  6 wrz 200020wychowanek
33Klaudia Sawczak  0/  0/  3     72'23 gru 199920wychowanek
4Ewelina Skalska 111/  6/  1   943'23 gru 199524wychowanek
27Karolina Tarchała 1  5/  1/  0   320'17 gru 199920wychowanek
10Katarzyna Trytek 722/19/  0 1841'28 lut 199921wychowanek
13Paulina Wałaszek 417/15/  1 1513'  6 kwi 199921wychowanek
26Paulina Wołek 1  5/  3/14   669'  9 wrz 199921wychowanek
1Julia Wrona22/18/  0 1903'  7 lip 199921wychowanek
17Aleksandra Zegarlicka 3 112/  7/  4 1042'  3 lip 200020wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)