Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 FKS Łazy Starachowice
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pomocnicy
70Adrian Sobczyński  1/  0/  1     90'  9 wrz 197744Star StarachowiceKamienna Brody
pozostali
66Rafał Barszcz  8/  7/  2   777'  3 gru 199625Star Starachowice
70Marcin Chodniewicz 2 2  6/  6/  0   540'16 paź 198932Star Starachowice
96Hubert Ciepluch 3  8/  7/  0   672'28 sie 199526Juventa StarachowiceStar Starachowice
13Dawid Dawidowicz13/  7/  0   942'  4 lis 198932Mister RudkiŁysica Bodzentyn
2Radosław Dawidowicz 2  6/  6/  0   540'21 lis 199328GKS Rudki
10Bartłomiej Drabik 2 513/  5/  1 1108'19 lut 199131Juventa StarachowiceŁysica Bodzentyn
3Mariusz Fabjański 14 0+1 2  6/  6/  0   540'  4 lut 199428Juventa StarachowiceStar Starachowice
26Emil Gołyski 5 1  4/  3/  1   351'  6 lip 199922Juventa StarachowiceStar Starachowice
5Piotr Hajdenrajch 310/  8/  0   795'  1 lut 198339Łysica Bodzentyn
24Rafał Jałocha 1  1/  0/  3   101'27 paź 198932Stal KunówStal II Kunów
14Mateusz Jezulin  0/  0/  3     40'  3 lis 198734Star Starachowice
75Maciej Kiełek  6/  6/  0   540'  7 lis 199526Juventa StarachowiceStar Starachowice
77Karol Maciąg 4  3/  0/  4   263'  8 cze 199724Juventa StarachowiceStar Starachowice
24Emil Madejski 13 110/  6/  1   915'  6 wrz 199526brak danychStar Starachowice
7Mateusz Marzec 2  0/  0/  8     74'  3 sty 199230Star Starachowice
8Szymon Michta 14 211/  7/  1   851'20 lut 198933Łysica Bodzentyn
9Piotr Mikosza 1 1  5/  2/  2   506'  4 sie 199130wychowanek
55Filip Niewczas 1  2/  1/  4   328'27 lut 199923Juventa StarachowiceKamienna Brody
4Patryk Niewczas 2 2  6/  2/  8   741'12 sty 199725Juventa Starachowice
69Robert Orczyk  3/  0/  5   364'  8 cze 197150Star StarachowiceArka Pawłów
22.Mariusz Ostatek27 lis 197843wychowanek
23.Mikołaj Podzielny  4 wrz 199724Juventa StarachowiceWodnik Styków
1Mateusz Poński  7/  7/  0   630'16 paź 198932Star Starachowice
25.Mateusz Rafalski10 maj 198735brak danychOrlicz Suchedniów
14Bartosz Sęga 1  1/  0/  4   146'23 cze 198734Juventa StarachowiceOKS Instal Michałów Starachowice
33Ariel Spadło 4 110/  7/  0   734'17 sty 198834Juventa StarachowiceŁysica Bodzentyn
96Piotr Stępień 1 214/12/  0 1201'20 lut 198735Juventa Star StarachowiceKamienna Brody
12Robert Sylwanowski  2 lut 198537Star StarachowiceKamienna Brody
53Olaf Szumielewicz30 sty 200517AP SKS Star Starachowice
31.Patryk Wróblewski10 paź 200021Sokół StarachowiceStar Starachowice
32.Michał Zając16 gru 199427Arka Pawłów
31Patryk Zieja 1 1  0/  0/  4   111'19 lip 200417Juventa StarachowiceAP Star/Juventa Starachowice
11Arkadiusz Zięba 3 1  9/  6/  1   770'27 cze 199427brak danychArka Pawłów
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 72/72.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 80%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)