Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
14Marcel Barburski14 sie 200912Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
15Aleksander Drozdowski  6/  6/  0   480'29 wrz 200813Bucovia Bukowa
3.Wiktor Dudek19 cze 200714Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
4.Kacper Giemza  5 sty 200814Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
18Magdalena Ginter  5/  5/  0   400'  5 sty 200715Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
5Kacper Guz 6  7/  7/  0   560'18 lut 200814Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
4Maksymilian Kmiecik  9/  9/  0   720'  4 maj 200814Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
16Igor Kozieł  9/  9/  0   720'26 cze 200813Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
11Oliwier Krawczyk 2  1/  1/  0     80'  7 mar 200814Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
9Sebastian Krawczyński 7  8/  8/  0   640'19 maj 200715Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
1Jakub Krzeszowski  5/  5/  0   400'  5 lis 200714Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
7Dawid Ludynia  9/  9/  0   720'  3 paź 200714Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
16Jakub Mieloszyński 2  9/  9/  0   720'  5 mar 200715Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
6Wiktor Pawlik  1/  1/  0     80'22 sty 200913Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
2Kajetan Piotrowski 1  8/  8/  0   640'  2 lut 200715Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
3Mateusz Piotrowski 1  4/  4/  0   320'wychowanek
17Mateusz Porzucek 2  8/  8/  0   640'  8 cze 200714Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
6Marcel Rabiej  6 lip 200813Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
4Marcin Szczerek  9/  9/  0   720'24 cze 200714Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
18Oskar Szymkiewiczwychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 60/60.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 77%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)