Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 63

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,586
· Najnowszy użytkownik: vernone6a
Statystyki
statystyka
 Escola Varsovia Warszawa
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
1.Adrian Bielka28 lip 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
2.Marcel Błachewicz  6 maj 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
3.Piotr Bober  4 mar 200218wychowanek
4.Filip Brzeziński  8 lip 200218wychowanek
5.Michał Dubiel27 maj 200317wychowanek
6.Bartosz Farbiszewski17 gru 200217wychowanek
7.Filip Felszer29 lip 200317wychowanek
8.Patryk Gajda  4 kwi 200218Arka Gdynia
9.Jakub Jabłoński30 lis 200316wychowanek
10.Gustaw Januszkiewicz  8 lut 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
11.Peter Juritka31 lip 200416wychowanek
12.Dawid Kałek  2 maj 200317wychowanek
13.Daniel Lemański29 kwi 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
14.Błażej Makar26 lut 200317wychowanek
15.Mateusz Marciniak  4 lip 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
16.Jan Marianowski31 mar 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
17.Krystian Michalski12 mar 200416Escola Varsovia Warszawawychowanek
18.Jakub Mikołajczuk26 sie 200316wychowanek
19.Piotr Owczarek  1 paź 200217wychowanek
20.Cezary Polak31 maj 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
21.Franciszek Polowiec27 lut 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
22.Patryk Pytlewski25 lip 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
23.Patryk Romanowski22 lut 200416Escola Varsovia Warszawawychowanek
24.Piotr Rum25 lis 200316wychowanek
25.Aleksander Sawosz21 kwi 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
26.Filip Szewczyk20 sty 200317Legia Warszawa
27.Mateusz Szmyd28 cze 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
28.Artemijus Tutyskinas  8 sie 200317Escola Varsovia Warszawawychowanek
29.Bogusz Wiśniewski17 cze 200317wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)