Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Kielecka LF
Nowińska LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 CLJ U-15, baraże, 2022/23
Nadchodzące spotkania
CLJ U-15, baraże
Arka SI   —   PoloniaNDZ13:00
Najlepsi strzelcy
2 bramkiKacper Minuczyc (Korona), Patryk Plisak (Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Finały
Stadion Śląski Chorzów  1 — 3  Miedź Legnica Śr16 LIS 12:00 
Korona Kielce  2 — 0  Podlasie Biała Podlaska Śr16 LIS 12:30 
SMS Resovia Rzeszów  2 — 1  Garbarnia Kraków Śr16 LIS 13:30 
Stal Brzeg  3 — 9  Lechia Zielona Góra Sb19 LIS 12:00 
MOSP Białystok  1 — 2  UKS SMS Łódź Śr23 LIS 13:00 
Escola Varsovia Warszawa  3 — 0  Stomil Olsztyn Śr23 LIS 13:00 
Gwardia Koszalin  4 — 0  Tucholanka Tuchola Cz24 LIS 17:30 
Polonia Środa Wielkopolska  4 — 2  Arka Gdynia SI Śr30 LIS 13:30 
Finały - rewanże
Miedź Legnica  2 — 2  Stadion Śląski Chorzów Nd20 LIS 12:00 
Garbarnia Kraków  1 — 3  SMS Resovia Rzeszów Nd20 LIS 12:00 
Podlasie Biała Podlaska  0 — 2  Korona Kielce Nd20 LIS 13:00 
Lechia Zielona Góra  3 — 1  Stal Brzeg Śr23 LIS 12:00 
Tucholanka Tuchola  1 — 5  Gwardia Koszalin Nd27 LIS 12:00 
Stomil Olsztyn  0 — 1  Escola Varsovia Warszawa Nd27 LIS 12:30 
UKS SMS Łódź  1 — 0  MOSP Białystok Nd27 LIS 13:00 
Arka Gdynia SI   —   Polonia Środa Wielkopolska NdGRU 13:00