Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Młodzik starszy, gr. VII, 2022/23
Nadchodzące spotkania
Młodzik starszy, gr. VII
Bucovia  1 — 3  Hetman IIŚRD18:00
Łopuszno 
Tabela rozgrywek
Młodzik starszy, gr. VII
1.   Wierna Małogoszcz 9 21 45–15 7 2 5 15 30–  6 5 4 6 15–  9 2 2
2.   Zryw 2021 Łopuszno 8 18 21–13 6 2 3 9   8–  2 3 5 9 13–11 3 2
3.   Hetman II Włoszczowa 9 15 26–23 5 4 4 6 12–14 2 2 5 9 14–  9 3 2
4.   Neptun Końskie 8 12 25–30 4 4 5 9 17–13 3 2 3 3   8–17 1 2
5.   Bucovia Bukowa 7 9   8–17 3 4 4 6   4–  6 2 2 3 3   4–11 1 2
6.   Naprzód Jędrzejów 9 0 13–40 9 4 0   4–22 4 5 0   9–18 5

Najlepsi strzelcy
10 bramekAdam Giza (Wierna)
9 bramekIgor Matuszewski (Naprzód)
8 bramekAlan Będkowski (Wierna), Kacper Ciesielski (Zryw), Szklarz Igor (Zryw)
7 bramekBartosz Łata (Hetman II), Mateusz Sidor (6 + 1 k.) (Neptun)
5 bramekOskar Komosa (Hetman II)
4 bramkiJakub Frączyk (Neptun), Mikołaj Hendryk (Zryw), Oliwier Kleszcz (Wierna), Marcel Kowalski (Wierna), Wiktor Zarębski (Neptun), Piotr Łataś (Wierna)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Hetman II Włoszczowa  6 — 4  Naprzód JędrzejówSbKWI 09:30 
Neptun Końskie  2 — 5  Wierna MałogoszczNdKWI 12:00 
Zryw 2021 Łopuszno   —   Bucovia BukowaŚr12 KWI 17:00 
Kolejka 2
Hetman II Włoszczowa  4 — 0  Wierna MałogoszczSb15 KWI 09:30 
Naprzód Jędrzejów  0 — 3  Zryw 2021 ŁopusznoSb15 KWI 12:00 
Bucovia Bukowa   —   Neptun KońskieSb15 KWI 12:30 
Kolejka 3
Hetman II Włoszczowa  0 — 6  Zryw 2021 ŁopusznoSb22 KWI 09:30 
Neptun Końskie  2 — 1  Naprzód JędrzejówSb22 KWI 10:00 
Wierna Małogoszcz  6 — 0  Bucovia BukowaNd23 KWI 12:30 
Kolejka 4
Zryw 2021 Łopuszno  3 — 1  Neptun KońskiePt28 KWI 16:00 
Hetman II Włoszczowa  2 — 4  Bucovia BukowaSb29 KWI 09:30 
Naprzód Jędrzejów  2 — 10Wierna MałogoszczNd30 KWI 12:00 
Kolejka 5
Bucovia Bukowa  2 — 1  Naprzód JędrzejówSbMAJ 10:00 
Neptun Końskie  4 — 7  Hetman II WłoszczowaSbMAJ 14:00 
Wierna Małogoszcz  5 — 2  Zryw 2021 ŁopusznoNdMAJ 10:00 
Kolejka 6
Bucovia Bukowa  0 — 2  Zryw 2021 ŁopusznoSb13 MAJ 12:30 
Wierna Małogoszcz12 — 2  Neptun KońskieNd14 MAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 4  Hetman II WłoszczowaNd14 MAJ 12:00 
Kolejka 7
Neptun Końskie  3 — 0  Bucovia BukowaSb20 MAJ 12:00 
Wierna Małogoszcz  2 — 0  Hetman II WłoszczowaNd21 MAJ 10:00 
Zryw 2021 Łopuszno  3 — 1  Naprzód JędrzejówŚr24 MAJ 18:00 
Kolejka 8
Zryw 2021 Łopuszno  2 — 0  Hetman II WłoszczowaSb27 MAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 5  Neptun KońskieNd28 MAJ 10:00 
Bucovia Bukowa  1 — 0  Wierna MałogoszczNd28 MAJ 10:00 
Kolejka 9
Wierna Małogoszcz  5 — 2  Naprzód JędrzejówNdCZE 10:00 
Neptun Końskie  6 — 0  Zryw 2021 ŁopusznoNdCZE 12:00 
Bucovia Bukowa  1 — 3  Hetman II WłoszczowaŚrCZE 18:00 
Kolejka 10
Hetman II Włoszczowa   —   Neptun KońskieSb10 CZE 10:00 
Zryw 2021 Łopuszno   —   Wierna MałogoszczSb10 CZE 10:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Bucovia BukowaNd11 CZE 09:00