Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 140

· Użytkownikw online: 1
tylkoV

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
 Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VI, 2023/24
Nadchodzące spotkania
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VI
Piaskowianka   —   PolanieSOB14:00
Zenit   —   NaprzódPON17:00

Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VI
1.   Naprzód Jędrzejów 1 3   7–  0 1   –  1 3   7–  0 1
2.   Nida Sobków 1 3   3–  1 1 1 3   3–  1 1   – 
3.   Polanie Pierzchnica 1 1   2–  2 1 1 1   2–  2 1   – 
  Zenit Chmielnik 1 1   2–  2 1   –  1 1   2–  2 1
5.   Piaskowianka Piaski 2 0   1–10 2 1 0   0–  7 1 1 0   1–  3 1
 

Najlepsi strzelcy
2 bramkiMateusz Cichy (Naprzód), Konrad Żelichowski (Naprzód)
1 bramkaBartłomiej Białowąs (Zenit), Karol Frej (Naprzód), Tomasz Kosiak (Naprzód), Karol Lis (Piaskowianka), Mateusz Małogoski (Nida), Kacper Moskwa (Polanie), Bartłomiej Schab (Naprzód), Kuba Wojciechowski (Nida), Karol Zamojski (Zenit), Dominik Błaszczyk (1 k.) (Polanie), Damian Kulasek (1 k.) (Nida)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Nida Sobków   —   Polanie PierzchnicaSbKWI 
Piaskowianka Piaski  0 — 7  Naprzód JędrzejówSbKWI 14:00 
Kolejka 2
Nida Sobków  3 — 1  Piaskowianka PiaskiSb13 KWI 10:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 2  Zenit ChmielnikŚr17 KWI 17:15 
Kolejka 3
Piaskowianka Piaski   —   Polanie PierzchnicaSb20 KWI 14:00 
Zenit Chmielnik   —   Naprzód JędrzejówPn22 KWI 17:00 
Kolejka 4
Nida Sobków   —   Zenit ChmielnikSb27 KWI 10:00 
Polanie Pierzchnica   —   Naprzód JędrzejówSb27 KWI 11:00 
Kolejka 5
Zenit Chmielnik   —   Piaskowianka PiaskiSbMAJ 12:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Nida SobkówSbMAJ 15:00 
Kolejka 6
Naprzód Jędrzejów   —   Piaskowianka PiaskiSb11 MAJ 
Polanie Pierzchnica   —   Nida SobkówSb11 MAJ 11:00 
Kolejka 7
Zenit Chmielnik   —   Polanie PierzchnicaSb18 MAJ 10:00 
Piaskowianka Piaski   —   Nida SobkówSb18 MAJ 14:00 
Kolejka 8
Naprzód Jędrzejów   —   Zenit ChmielnikSb25 MAJ 
Polanie Pierzchnica   —   Piaskowianka PiaskiSb25 MAJ 11:00 
Kolejka 9
Naprzód Jędrzejów   —   Polanie PierzchnicaSbCZE 
Zenit Chmielnik   —   Nida SobkówSbCZE 12:00 
Kolejka 10
Nida Sobków   —   Naprzód JędrzejówSbCZE 10:00 
Piaskowianka Piaski   —   Zenit ChmielnikSbCZE 14:00