Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Rekord Bielsko-Biała (seniorki)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/162016/172017/182018/19
I liga k.
POZ: 2/12
14 – 5 – 2
2019/20
I liga k.
POZ: 2/12
8 – 1 – 2
2020/21
I liga k.
POZ: 2/12
7 – 1 – 3
Ekstraliga kobietKolejka 1Sb14 SIE11:15
 
  0 — 2  AZS UJ Kraków
Ekstraliga kobietKolejka 2Sb21 SIE16:00
 
  4 — 2  Olimpia Szczecin
Ekstraliga kobietKolejka 3Nd29 SIE15:00
 
  1 — 2  Śląsk Wrocław
Ekstraliga kobietKolejka 4SbWRZ16:00
 
  1 — 3  Tarnovia Tarnów
Ekstraliga kobietKolejka 5Sb11 WRZ15:00
 
  0 — 5  UKS SMS Łódź
Ekstraliga kobietKolejka 6Sb25 WRZ12:00
 
  1 — 4  Medyk Konin
Ekstraliga kobietKolejka 7Śr13 PAŹ12:00
 
  0 — 4  KKP Bydgoszcz
Ekstraliga kobietKolejka 9Sb30 PAŹ12:00
 
  1 — 5  Górnik Łęczna
Puchar Polski kobietRunda 1Śr17 LIS12:00
 
  2 — 2  
k. 4–2
GKS Katowice
Puchar Polski kobietRunda 2Sb20 LIS12:00
 
  3 — 2   SWD Wodzisław Śląski
Ekstraliga kobietKolejka 10Śr24 LIS12:00
 
  0 — 5  GKS Katowice
Ekstraliga kobietKolejka 11Sb27 LIS14:00
 
  1 — 3  Akademia Lotos Gdańsk
Ekstraliga kobietKolejka 8ŚrGRU12:00
 
  0 — 5  Czarni Sosnowiec
Ekstraliga kobietKolejka 12ŚrMAR20:00
 
  0 — 3  AZS UJ Kraków
Ekstraliga kobietKolejka 13Nd13 MAR15:30
 
  2 — 2  Olimpia Szczecin
Puchar Polski kobietRunda 3Śr16 MAR11:00
 
  2 — 1   AS Stomil Olsztyn
Ekstraliga kobietKolejka 15Nd27 MAR14:30
 
  0 — 0  Tarnovia Tarnów
Ekstraliga kobietKolejka 14Cz14 KWI14:00
 
  0 — 3  Śląsk Wrocław
Ekstraliga kobietKolejka 16Sb16 KWI16:00
 
  0 — 8  UKS SMS Łódź
Ekstraliga kobietKolejka 17Nd24 KWI13:00
 
  1 — 2  Medyk Konin
Puchar Polski kobietĆwierćfinałyŚr27 KWI15:00
 
  0 — 1   Śląsk Wrocław
Ekstraliga kobietKolejka 18NdMAJ12:00
 
  0 — 0  KKP Bydgoszcz
Ekstraliga kobietKolejka 19SbMAJ13:00
 
  0 — 1  Czarni Sosnowiec
Ekstraliga kobietKolejka 20Nd15 MAJ13:30
 
  1 — 5  Górnik Łęczna
Ekstraliga kobietKolejka 21Nd22 MAJ10:15
 
   —   GKS Katowice
Ekstraliga kobietKolejka 22Nd29 MAJ10:15
 
   —   Akademia Lotos Gdańsk
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie