Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,689
· Najnowszy użytkownik: thietvxjo
Statystyki
statystyka
 GKS Nowiny
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Nowiny
Data założenia: 1974
Adres koresp.: Zagrody 69
26-052 Osiedle-Nowiny
Telefon: (41) 346 50 37
Faks: (41) 346 50 37
Historia pierwszego zespołu
1998/99
kl. okręg.
POZ: 1/17
22 – 5 – 5
1999/00
4 liga
POZ: 6/18
14 – 11 – 9
2000/01
4 liga
POZ: 7/18
15 – 12 – 7
2001/02
4 liga
POZ: 3/16
15 – 9 – 6
2002/03
4 liga
POZ: 2/18
20 – 7 – 7
2003/04
4 liga
POZ: 3/16
19 – 5 – 6
2004/05
4 liga
POZ: 2/16
18 – 8 – 4
2005/06
4 liga
POZ: 2/15
15 – 8 – 5
2006/07
4 liga
POZ: 8/16
11 – 6 – 13
2007/08
4 liga
POZ: 14/16
5 – 3 – 22
2008/09
4 liga
POZ: 16/16
5 – 5 – 20
2009/10
kl. okręg.
POZ: 1/17
21 – 6 – 5
2010/11
4 liga
POZ: 11/16
10 – 6 – 14
2011/12
4 liga
POZ: 15/16
8 – 3 – 19
2012/13
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 7 – 8
2013/14
kl. okręg.
POZ: 4/16
18 – 6 – 6
2014/15
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 3 – 12
2015/16
kl. okręg.
POZ: 2/16
22 – 4 – 4
2016/17
kl. okręg.
POZ: 2/16
20 – 8 – 2
2017/18
4 liga
POZ: 9/18
13 – 6 – 15
2018/19
4 liga
POZ: 5/18
18 – 9 – 7
  Seniorzy
Terminarz:
NdMAJ17:00
 
   —   Partyzant Radoszyce4 liga
SbMAJ17:00
 
   —   Spartakus Daleszyce4 liga
Śr13 MAJ17:30
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów4 liga
Nd17 MAJ17:00
 
   —   Orlicz Suchedniów 4 liga
Nd24 MAJ17:00
 
   —   GKS Rudki4 liga
Sb30 MAJ17:00
 
   —   Czarni Połaniec4 liga
NdCZE17:00
 
   —   Naprzód Jędrzejów4 liga
Sb13 CZE17:00
 
   —   Star Starachowice4 liga
  Junior starszy
Terminarz:
Sb23 MAJ
 
   —   Czarnovia KielceŚLJS
Sb30 MAJ
 
   —   Hetman WłoszczowaŚLJS
SbCZE
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.ŚLJS
Sb13 CZE
 
   —   ŁKS Probudex ŁagówŚLJS
  Junior młodszy
Terminarz:
Sb23 MAJ
 
   —   Czarnovia Kielcekl. okręg.
Sb30 MAJ
 
   —   Wierna Małogoszczkl. okręg.
SbCZE
 
   —   Top-Spin Promnikkl. okręg.
Sb13 CZE12:00
 
   —   Rodzina Kielcekl. okręg.
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Śr23 PAŹ16:00
 
  1 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaŚLTS
Sb26 PAŹ13:00
 
  3 — 2  MKS Zdrój BuskoŚLTS
NdLIS11:00
 
  0 — 5  Granat Skarżysko-KamiennaŚLTS
Pn11 LIS12:00
 
  2 — 2  Juventa StarachowiceŚLTS
  Trampkarz młodszy
Terminarz:
Sb12 PAŹ10:00
 
  1 — 7  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.ŚLTM
Sb19 PAŹ10:00
 
  0 — 8  KKP Korona KielceŚLTM
SbLIS12:00
 
vo ob.Alit OżarówŚLTM
SbLIS10:00
 
  3 — 1  Football Academy PińczówŚLTM
      Młodzik starszy
Terminarz:
Sb28 WRZ09:00
 
  3 — 0  GKS Ekom Invex Remedies Nowinykl. okręg.
NdPAŹ11:00
 
  2 — 2  Moravia Morawicakl. okręg.
Nd20 PAŹ11:00
 
  0 — 12KKP Korona II Kielcekl. okręg.
Sb26 PAŹ09:00
 
  3 — 0  DAP Kielcekl. okręg.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Fotogalerie
Kadra seniorzy 2021 (wiosna)
pozostali
K. Blicharski (24)K. Boszczyk (22)
K. Bujak II (22)P. Cichoń (41)
D. Dorowski (20)M. Dziubek (29)
M. Gadomski (18)Ł. Gembarzewski (19)
K. Grzela (19)B. Gugulski (24)
J. Hińcza (19)Ł. Jamróz (30)
D. Kaczor (17)M. Kawecki (15)
J. Kosiński (19)B. Kuzincow (27)
J. Markowicz (19)W. Niebudek (30)
J. Olearczyk (27)B. Papka (26)
M. Sołtysiak (20)D. Szewczyk (27)
R. Szmalec (25)P. Szymonek (20)
R. Szymonek (18)