Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 66

· Użytkowników online: 1
Ryba

· Łącznie użytkowników: 84,586
· Najnowszy użytkownik: vernone6a
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II, 2019/20
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Orlicz   —   GKS RudkiSOB13:00
Sparta   —   StalSOB13:00
Kamienna   —   CzarniSOB13:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Czarni Połaniec 7 16 26–  6 5 1 1 2 4   2–  0 1 1 5 12 24–  6 4 1
2.   Orlicz Suchedniów 7 14 19–  3 4 2 1 3 7   9–  2 2 1 4 7 10–  1 2 1 1
3.   GKS Rudki 7 14 20–12 4 2 1 4 7 13–  8 2 1 1 3 7   7–  4 2 1
4.   Piast Stopnica 7 9 14–15 3 4 4 3   8–10 1 3 3 6   6–  5 2 1
5.   Stal Kunów 7 8 19–23 2 2 3 3 4   5–  8 1 1 1 4 4 14–15 1 1 2
6.   Sparta Dwikozy 7 8 12–11 2 2 3 4 7   8–  5 2 1 1 3 1   4–  6 1 2
7.   Kamienna Brody 7 7   7–17 2 1 4 4 6   6–11 2 2 3 1   1–  6 1 2
8.   Koprzywianka Koprzywnica 7 3   8–38 1 6 4 3   7–23 1 3 3 0   1–15 3
9.   Łysica Bodzentyn 0   –    –    – 
 

Najlepsi strzelcy
7 bramekDawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni)
6 bramekBartosz Śledź (Czarni)
5 bramekDaniel Wojciechowski (GKS Rudki)
4 bramkiSzymon Basiński (Czarni), Bartłomiej Markiewicz (Sparta), Jakub Oszczudłowski (Koprzywianka), Adrian Sypniewski (Stal), Błażej Turski (Orlicz), Adrian Łączkowski (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Sparta Dwikozy  1 — 2  Piast StopnicaPtWRZ 16:00 
Koprzywianka Koprzywnica  3 — 11Stal KunówSbWRZ 10:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 2  Czarni PołaniecNdWRZ 13:30 
Kolejka 2
Sparta Dwikozy  4 — 1  Koprzywianka KoprzywnicaCz12 WRZ 16:30 
Piast Stopnica  2 — 3  GKS RudkiSb14 WRZ 10:00 
Stal Kunów  1 — 1  Kamienna BrodySb14 WRZ 15:00 
Kolejka 3
Koprzywianka Koprzywnica  1 — 2  Piast StopnicaCz19 WRZ 16:30 
Orlicz Suchedniów   0 — 0  Stal KunówSb21 WRZ 12:00 
Kamienna Brody  3 — 2  Sparta DwikozySb21 WRZ 13:00 
GKS Rudki  1 — 5  Czarni PołaniecWtPAŹ 15:30 
Kolejka 4
Piast Stopnica  0 — 2  Czarni PołaniecSb28 WRZ 12:30 
Stal Kunów  3 — 0  Łysica BodzentynSb28 WRZ 14:00 
Sparta Dwikozy  1 — 0  Orlicz Suchedniów Sb28 WRZ 16:00 
Koprzywianka Koprzywnica  3 — 0  Kamienna BrodyNd29 WRZ 11:00 
Kolejka 5
Orlicz Suchedniów   5 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaSbPAŹ 12:00 
Kamienna Brody  3 — 2  Piast StopnicaSbPAŹ 13:00 
GKS Rudki  6 — 3  Stal KunówSbPAŹ 15:00 
Łysica Bodzentyn  0 — 3  Sparta DwikozyNdPAŹ 10:30 
Kolejka 6
Sparta Dwikozy  2 — 2  GKS RudkiSb12 PAŹ 10:00 
Koprzywianka Koprzywnica  3 — 2  Łysica BodzentynSb12 PAŹ 10:00 
Kamienna Brody  0 — 5  Orlicz Suchedniów Sb12 PAŹ 13:00 
Stal Kunów  1 — 5  Czarni PołaniecSb12 PAŹ 15:00 
Kolejka 7
Czarni Połaniec  0 — 0  Sparta DwikozyŚr16 PAŹ 15:30 
Piast Stopnica  0 — 5  Orlicz Suchedniów Sb19 PAŹ 12:00 
GKS Rudki  6 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaSb19 PAŹ 13:00 
Łysica Bodzentyn  0 — 5  Kamienna BrodyNd20 PAŹ 13:00 
Kolejka 8
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 10Czarni PołaniecSb26 PAŹ 10:00 
Kamienna Brody  0 — 2  GKS RudkiSb26 PAŹ 13:00 
Piast Stopnica  6 — 0  Stal KunówSb26 PAŹ 13:00 
Kolejka 9
GKS Rudki  0 — 0  Orlicz Suchedniów Cz31 PAŹ 14:30 
Czarni Połaniec  2 — 0  Kamienna BrodySbLIS 10:00 
Stal Kunów  3 — 2  Sparta DwikozySbLIS 13:00 
Kolejka 10
Czarni Połaniec   —   Orlicz Suchedniów SbKWI 13:00 
Stal Kunów   —   Koprzywianka KoprzywnicaSbKWI 13:00 
Piast Stopnica   —   Sparta DwikozySbKWI 13:00 
Kolejka 11
Kamienna Brody   —   Stal KunówSb18 KWI 13:00 
GKS Rudki   —   Piast StopnicaSb18 KWI 13:00 
Koprzywianka Koprzywnica   —   Sparta DwikozySb18 KWI 13:00 
Kolejka 12
Piast Stopnica   —   Koprzywianka KoprzywnicaSb25 KWI 13:00 
Czarni Połaniec   —   GKS RudkiSb25 KWI 13:00 
Stal Kunów   —   Orlicz Suchedniów Sb25 KWI 13:00 
Sparta Dwikozy   —   Kamienna BrodySb25 KWI 13:00 
Kolejka 13
Czarni Połaniec   —   Piast StopnicaSbMAJ 13:00 
Kamienna Brody   —   Koprzywianka KoprzywnicaSbMAJ 13:00 
Orlicz Suchedniów    —   Sparta DwikozySbMAJ 16:00 
Kolejka 14
Stal Kunów   —   GKS RudkiSbMAJ 13:00 
Piast Stopnica   —   Kamienna BrodySbMAJ 13:00 
Koprzywianka Koprzywnica   —   Orlicz Suchedniów SbMAJ 16:00 
Kolejka 15
Orlicz Suchedniów    —   Kamienna BrodySb16 MAJ 12:30 
Czarni Połaniec   —   Stal KunówSb16 MAJ 13:00 
GKS Rudki   —   Sparta DwikozySb16 MAJ 13:00 
Kolejka 16
Orlicz Suchedniów    —   Piast StopnicaSb23 MAJ 13:00 
Koprzywianka Koprzywnica   —   GKS RudkiSb23 MAJ 13:00 
Sparta Dwikozy   —   Czarni PołaniecSb23 MAJ 13:00 
Kolejka 17
GKS Rudki   —   Kamienna BrodySb30 MAJ 13:00 
Czarni Połaniec   —   Koprzywianka KoprzywnicaSb30 MAJ 13:00 
Stal Kunów   —   Piast StopnicaSb30 MAJ 13:00 
Kolejka 18
Orlicz Suchedniów    —   GKS RudkiSbCZE 13:00 
Sparta Dwikozy   —   Stal KunówSbCZE 13:00 
Kamienna Brody   —   Czarni PołaniecSbCZE 13:00