Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 51

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,462
· Najnowszy użytkownik: tomikthe8
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I, 2020/21
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Partyzant  2 — 2  SokółSOB11:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
1.   Neptun Końskie 14 34 65–24 11 1 2 7 21 44–  9 7 7 13 21–15 4 1 2
2.   Partyzant Radoszyce 14 31 46–15 9 4 1 7 17 25–  6 5 2 7 14 21–  9 4 2 1
3.   LKS Bolmin 14 25 61–38 7 4 3 7 15 34–16 4 3 7 10 27–22 3 1 3
4.   Lechia Strawczyn 14 22 36–42 6 4 4 7 9 16–17 2 3 2 7 13 20–25 4 1 2
5.   Radiator$ Stąporków 14 17 22–43 5 2 7 7 9   9–24 3 4 7 8 13–19 2 2 3
6.   Top-Spin Promnik 14 14 27–48 4 2 8 7 9 16–21 3 4 7 5 11–27 1 2 4
7.   Czarnovia Kielce 14 9 20–44 3 11 7 3 11–24 1 6 7 6   9–20 2 5
8.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 14 6 25–48 1 3 10 7 5 11–19 1 2 4 7 1 14–29 1 6

Najlepsi strzelcy
20 bramekWiktor Wnuk (LKS Bolmin)
11 bramekBartłomiej Błoński (Czarnovia)
10 bramekFilip Piotrowski (Neptun)
9 bramekKacper Sasal (Neptun)
8 bramekKacper Polit (LKS Bolmin), Jakub Woźniak (Lechia)
7 bramekKacper Krzeszowski (LKS Bolmin), Konrad Musielewicz (Neptun), Tomasz Pawlak (Lechia), Mateusz Szabat (Neptun)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Neptun Końskie  9 — 2  Top-Spin PromnikSb29 SIE 10:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Partyzant RadoszyceSb29 SIE 11:00 
Czarnovia Kielce  4 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSb29 SIE 17:00 
Radiator$ Stąporków  0 — 10LKS BolminŚrPAŹ 16:00 
Kolejka 2
Partyzant Radoszyce  3 — 1  LKS BolminWtWRZ 15:00 
Top-Spin Promnik  2 — 4  Lechia StrawczynWtWRZ 17:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 4  Radiator$ StąporkówWtWRZ 17:30 
Czarnovia Kielce  0 — 3  Neptun KońskieWtWRZ 17:30 
Kolejka 3
Neptun Końskie10 — 3  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSbWRZ 10:00 
Radiator$ Stąporków  0 — 5  Partyzant RadoszyceSbWRZ 10:30 
Lechia Strawczyn  2 — 6  Czarnovia KielceSbWRZ 11:00 
LKS Bolmin  8 — 0  Top-Spin PromnikSbWRZ 13:00 
Kolejka 4
Top-Spin Promnik  4 — 1  Radiator$ StąporkówSb12 WRZ 10:00 
Neptun Końskie  7 — 0  Lechia StrawczynSb12 WRZ 15:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 5  Partyzant RadoszyceSb12 WRZ 16:00 
Czarnovia Kielce  2 — 3  LKS BolminNd13 WRZ 10:00 
Kolejka 5
Radiator$ Stąporków  1 — 3  Czarnovia KielceWt15 WRZ 16:30 
Partyzant Radoszyce  4 — 1  Top-Spin PromnikŚr16 WRZ 16:00 
LKS Bolmin  7 — 2  Neptun KońskieŚr16 WRZ 17:00 
Lechia Strawczyn  3 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSb14 LIS 11:00 
Kolejka 6
Czarnovia Kielce  2 — 4  Partyzant RadoszyceSb19 WRZ 10:00 
Neptun Końskie  4 — 0  Radiator$ StąporkówSb19 WRZ 10:00 
Lechia Strawczyn  4 — 2  LKS BolminSb19 WRZ 11:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 1  Top-Spin PromnikSb19 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Radiator$ Stąporków  0 — 1  Lechia StrawczynWt22 WRZ 16:30 
Top-Spin Promnik  5 — 0  Czarnovia KielceWt22 WRZ 17:00 
LKS Bolmin  5 — 3  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynŚr23 WRZ 16:30 
Partyzant Radoszyce  2 — 2  Neptun KońskieŚrPAŹ 15:00 
Kolejka 8
LKS Bolmin  4 — 4  Radiator$ StąporkówSb26 WRZ 11:00 
Partyzant Radoszyce  6 — 0  Lechia StrawczynSb26 WRZ 11:00 
Top-Spin Promnik  1 — 7  Neptun KońskieSb26 WRZ 11:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  3 — 0  Czarnovia KielceSb26 WRZ 15:00 
Kolejka 9
Radiator$ Stąporków  3 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSbPAŹ 10:30 
Lechia Strawczyn  1 — 1  Top-Spin PromnikSbPAŹ 11:00 
Neptun Końskie  3 — 0  Czarnovia KielceSbPAŹ 15:00 
LKS Bolmin  1 — 1  Partyzant RadoszyceSbPAŹ 15:00 
Kolejka 10
Top-Spin Promnik  2 — 5  LKS BolminSb10 PAŹ 14:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 3  Neptun KońskieSb10 PAŹ 14:30 
Czarnovia Kielce  3 — 6  Lechia StrawczynSb10 PAŹ 15:00 
Partyzant Radoszyce  5 — 0  Radiator$ StąporkówŚrLIS 14:00 
Kolejka 11
Radiator$ Stąporków  4 — 3  Top-Spin PromnikSb17 PAŹ 10:00 
Lechia Strawczyn  3 — 4  Neptun KońskieSb17 PAŹ 11:00 
LKS Bolmin  3 — 0  Czarnovia KielceSb17 PAŹ 15:00 
Partyzant Radoszyce  2 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSb21 LIS 11:00 
Kolejka 12
Czarnovia Kielce  0 — 3  Radiator$ StąporkówSb24 PAŹ 09:30 
Top-Spin Promnik  0 — 3  Partyzant RadoszyceSb24 PAŹ 11:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  1 — 3  Lechia StrawczynSb24 PAŹ 11:00 
Neptun Końskie  8 — 3  LKS BolminSb24 PAŹ 15:00 
Kolejka 13
Radiator$ Stąporków  1 — 0  Neptun KońskieSb31 PAŹ 10:30 
Partyzant Radoszyce  3 — 0  Czarnovia KielceSb31 PAŹ 11:00 
Top-Spin Promnik  2 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynSb31 PAŹ 14:00 
LKS Bolmin  6 — 6  Lechia StrawczynSb31 PAŹ 14:30 
Kolejka 14
Czarnovia Kielce  0 — 3  Top-Spin PromnikSbLIS 
Neptun Końskie  3 — 1  Partyzant RadoszyceSbLIS 10:00 
Lechia Strawczyn  1 — 1  Radiator$ StąporkówSbLIS 11:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  3 — 3  LKS BolminSbLIS 13:00